Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bułgaria- wczasy z dzieckiem.

, proszę nie przenosić na razie-zamieściłam też na wczasach
> , proszę nie przenosić na razie-zamieściłam też na wczasach
szczurki2
wto, 10 sty 2012 - 21:50
Witam. Chcemy gdzieś wylecieć na urlop czerwiec lub wrzesień. opiekunka leci do Bułgarii i złozyła kuszącą propozycję ,żebysmy polecieli z nimi . Zawsze Mankę można by opchnąć na chwilę.
Był ktos z dzicięciem w Bułgarii? jechac ? Jakie opinie?


Zamieszczam też tutaj , bo tu więcej osób zagląda.
szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post wto, 10 sty 2012 - 21:50
Post #1

Witam. Chcemy gdzieś wylecieć na urlop czerwiec lub wrzesień. opiekunka leci do Bułgarii i złozyła kuszącą propozycję ,żebysmy polecieli z nimi . Zawsze Mankę można by opchnąć na chwilę.
Był ktos z dzicięciem w Bułgarii? jechac ? Jakie opinie?


Zamieszczam też tutaj , bo tu więcej osób zagląda.

--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

KM
wto, 10 sty 2012 - 22:20
Byłam z ośmiolatkiem i nie polecam Bułgarii na wyjazd z małym dzieckiem. Jeżeli wybieralibyście hotel przy plaży to macie zapewnioną dyskotekę w pokoju do rana icon_wink.gif Tam kwitnie nocne życie i trudno przed nim uciec.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post wto, 10 sty 2012 - 22:20
Post #2

Byłam z ośmiolatkiem i nie polecam Bułgarii na wyjazd z małym dzieckiem. Jeżeli wybieralibyście hotel przy plaży to macie zapewnioną dyskotekę w pokoju do rana icon_wink.gif Tam kwitnie nocne życie i trudno przed nim uciec.
skanna
wto, 10 sty 2012 - 22:48
To chyba zależy, dokąd się pojedzie i jaki rodzaj zakwaterowania wybierze. Wszak niekoniecznie trzeba w hotelu mieszkać. Koleżanka trzeci rok z rzędu jeździ z dziećmi do Bułgarii, mieszka w apartamencie wynajętym prywatnie i bardzo sobie chwali. Cisza, spokój, żadnego nocnego życia oprócz tego, które sama uprawia.

Ja sama mam doświadczenia li i jedynie sprzed ponad trzydziestu lat, kiedy sama byłam małym dzieckiem, dużym dzieckiem i nastolatką, ale moje doświadczenia mogą być niemiarodajne z racji upływu czasu icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post wto, 10 sty 2012 - 22:48
Post #3

To chyba zależy, dokąd się pojedzie i jaki rodzaj zakwaterowania wybierze. Wszak niekoniecznie trzeba w hotelu mieszkać. Koleżanka trzeci rok z rzędu jeździ z dziećmi do Bułgarii, mieszka w apartamencie wynajętym prywatnie i bardzo sobie chwali. Cisza, spokój, żadnego nocnego życia oprócz tego, które sama uprawia.

Ja sama mam doświadczenia li i jedynie sprzed ponad trzydziestu lat, kiedy sama byłam małym dzieckiem, dużym dzieckiem i nastolatką, ale moje doświadczenia mogą być niemiarodajne z racji upływu czasu icon_smile.gif


--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
basiaw
śro, 11 sty 2012 - 08:17
Musisz wybrać hotel rodzinny, wtedy nie ma dyskoteki. Napisz jakie miasto i jaki hotel CIę interesuje, to spróbuję się czegoś dowiedzieć, lecz all inclusive bardzo polecam, rodziny wracają zawsze zadowolone, lecz tak jak mówię hotel bez dyskoteki.
basiaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,478
Dołączył: śro, 28 gru 05 - 19:15
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,392




post śro, 11 sty 2012 - 08:17
Post #4

Musisz wybrać hotel rodzinny, wtedy nie ma dyskoteki. Napisz jakie miasto i jaki hotel CIę interesuje, to spróbuję się czegoś dowiedzieć, lecz all inclusive bardzo polecam, rodziny wracają zawsze zadowolone, lecz tak jak mówię hotel bez dyskoteki.

--------------------

Madziulek
śro, 11 sty 2012 - 09:32
To ja sie podepne z ta Bulgaria - czy polecacie jakis hotel wlasnie dla rodzin z dziecmi ?
Madziulek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,721
Dołączył: nie, 22 sty 06 - 09:49
Nr użytkownika: 4,669




post śro, 11 sty 2012 - 09:32
Post #5

To ja sie podepne z ta Bulgaria - czy polecacie jakis hotel wlasnie dla rodzin z dziecmi ?

--------------------
K 2007
M 2012
fugu
sob, 14 sty 2012 - 00:55
My bylismy z niespelna 2latkiem. Mozna jechac ew. leciec.
fugu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 549
Dołączył: pon, 23 sty 06 - 14:16
Nr użytkownika: 4,682




post sob, 14 sty 2012 - 00:55
Post #6

My bylismy z niespelna 2latkiem. Mozna jechac ew. leciec.

--------------------



TAQILLA
sob, 14 sty 2012 - 11:27
wszystko zależy gdzie w Bułgarii - centrum Złotego Brzegu czy Złotych Piasków będzie ruchliwy, ale już St. Vlad czy Obzor mniej. W Obzorze jest fajny hotel rodzinny Miramar (5*), przy samiutkiej plaży - opcja all wychodzi za dorosłego e tym roku ok.2000 pln za 7 dni z przelotem.

Bułgaria jak każdy inny kraj nadaje się na wakacje z dzieckiem - trzeba tylko dobrać hotel do swoich potrzeb.


TAQILLA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,713
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 22:38
Skąd: z drugiej strony świata...
Nr użytkownika: 6,799




post sob, 14 sty 2012 - 11:27
Post #7

wszystko zależy gdzie w Bułgarii - centrum Złotego Brzegu czy Złotych Piasków będzie ruchliwy, ale już St. Vlad czy Obzor mniej. W Obzorze jest fajny hotel rodzinny Miramar (5*), przy samiutkiej plaży - opcja all wychodzi za dorosłego e tym roku ok.2000 pln za 7 dni z przelotem.

Bułgaria jak każdy inny kraj nadaje się na wakacje z dzieckiem - trzeba tylko dobrać hotel do swoich potrzeb.




--------------------
Olivia 2007
moko.
nie, 26 lut 2012 - 14:43
Taqila napisz coś wiecej o tej ofercie, z jakiego biura podrozy?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post nie, 26 lut 2012 - 14:43
Post #8

Taqila napisz coś wiecej o tej ofercie, z jakiego biura podrozy?


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Pysiaczek
pon, 14 maj 2012 - 21:11
Byłam w Bułgarii z niespełna 2 letnia Julią. Hotel mieliśmy dość sporo od centrum, za to dość blisko plaży. Byliśmy w Słonecznym Brzegu - hotel WELLA. Mi osobiście podobała się tylko plażą i to, że bez rezerwacji mieliśmy dla Julii Łóżeczko w pokoju. Jedzenie nudne i jednostajne, dojadaliśmy na mieście. Oczywiście polecam Polską tawernę w NESEBARZE z przepysznym jedzeniem i miłą obsługą. Byliśmy we wrześniu i mieliśmy kilka dni opady.

Pysiaczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,137
Dołączył: czw, 28 cze 07 - 13:16
Skąd: Lubin
Nr użytkownika: 15,166

GG:


post pon, 14 maj 2012 - 21:11
Post #9

Byłam w Bułgarii z niespełna 2 letnia Julią. Hotel mieliśmy dość sporo od centrum, za to dość blisko plaży. Byliśmy w Słonecznym Brzegu - hotel WELLA. Mi osobiście podobała się tylko plażą i to, że bez rezerwacji mieliśmy dla Julii Łóżeczko w pokoju. Jedzenie nudne i jednostajne, dojadaliśmy na mieście. Oczywiście polecam Polską tawernę w NESEBARZE z przepysznym jedzeniem i miłą obsługą. Byliśmy we wrześniu i mieliśmy kilka dni opady.



--------------------
Justyna - mama Julki



iza2006
wto, 15 maj 2012 - 10:25
Ja byłam w zeszłym roku na przełomie sierpnia i września z ITAKI w Słonecznym Brzego w aparthotelu Kassandra z 5-cio latką. Wyżywienie mieliśmy we własnym zakresie do plaży był kawałek ale za to spokojne wieczory. Osobiści polecam
iza2006


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,081
Dołączył: nie, 11 wrz 05 - 17:53
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 3,620

GG:


post wto, 15 maj 2012 - 10:25
Post #10

Ja byłam w zeszłym roku na przełomie sierpnia i września z ITAKI w Słonecznym Brzego w aparthotelu Kassandra z 5-cio latką. Wyżywienie mieliśmy we własnym zakresie do plaży był kawałek ale za to spokojne wieczory. Osobiści polecam

--------------------

WiolkaTG
śro, 20 mar 2013 - 11:12
Jaki Hotel w Bułgarii byście poleciły ??
WiolkaTG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,463
Dołączył: śro, 26 sie 09 - 11:27
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 28,821

GG:


post śro, 20 mar 2013 - 11:12
Post #11

Jaki Hotel w Bułgarii byście poleciły ??

--------------------

ania_411
wto, 21 kwi 2015 - 10:01
Wyciagam:)

Tak wiec ostatni tydzien czarwca na Zlotych Piaskach jest nasz 06.gif . Hotel https://www.booking.com/hotel/bg/marina-gra...children=0&. Wybierajac go musialam uwzglednic bezdzietna pare znajomych lecaca z nami.

Czy ktos moze byl w tym kurorcie w ostatnich latach (nie ponad trzydziesci lat temu;)) i moze powiedziec o nim cos fajnego? Najbardziej obawiam sie pogody, ze bedzie jeszcze zimno.
ania_411


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,631
Dołączył: pią, 26 gru 08 - 14:15
Skąd: Prümzurlay
Nr użytkownika: 24,317

GG:


post wto, 21 kwi 2015 - 10:01
Post #12

Wyciagam:)

Tak wiec ostatni tydzien czarwca na Zlotych Piaskach jest nasz 06.gif . Hotel https://www.booking.com/hotel/bg/marina-gra...children=0&. Wybierajac go musialam uwzglednic bezdzietna pare znajomych lecaca z nami.

Czy ktos moze byl w tym kurorcie w ostatnich latach (nie ponad trzydziesci lat temu;)) i moze powiedziec o nim cos fajnego? Najbardziej obawiam sie pogody, ze bedzie jeszcze zimno.

--------------------



SandraSandra
czw, 16 lip 2015 - 10:19
CYTAT(ania_411 @ Tue, 21 Apr 2015 - 11:01) *
Wyciagam:)

Czy ktos moze byl w tym kurorcie w ostatnich latach (nie ponad trzydziesci lat temu;)) i moze powiedziec o nim cos fajnego? Najbardziej obawiam sie pogody, ze bedzie jeszcze zimno.


Bułgaria jest cudowna! Byłam w tym hotelu w zesżłym roku i naprawde dzieci mialy co robic caly czas. Sa super udogodnienia. Wgl apropos podrozy x lat temu, to babcia mi opowiadala, że była w Bułgarii na wczasach z moim tatą jak był mały i też było super icon_biggrin.gif Ja w tym roku wyjeżdżam z traveloppa.com, można takm wybrać wczasy dla dowolnej liczby dzieci i dorosłych. Jeszcze nie możemy się zdecydować gdzie, ale na pewno jakieś ciepłe miejsce.
SandraSandra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 02 lip 15 - 16:08
Nr użytkownika: 46,080




post czw, 16 lip 2015 - 10:19
Post #13

CYTAT(ania_411 @ Tue, 21 Apr 2015 - 11:01) *
Wyciagam:)

Czy ktos moze byl w tym kurorcie w ostatnich latach (nie ponad trzydziesci lat temu;)) i moze powiedziec o nim cos fajnego? Najbardziej obawiam sie pogody, ze bedzie jeszcze zimno.


Bułgaria jest cudowna! Byłam w tym hotelu w zesżłym roku i naprawde dzieci mialy co robic caly czas. Sa super udogodnienia. Wgl apropos podrozy x lat temu, to babcia mi opowiadala, że była w Bułgarii na wczasach z moim tatą jak był mały i też było super icon_biggrin.gif Ja w tym roku wyjeżdżam z traveloppa.com, można takm wybrać wczasy dla dowolnej liczby dzieci i dorosłych. Jeszcze nie możemy się zdecydować gdzie, ale na pewno jakieś ciepłe miejsce.
mzkowa
pią, 05 sty 2018 - 08:58
Ja już podróżowałamz dzieckiem w różny sposób. W tym pociągi, autobuosy, samochody i kampery. Kamperem pojechałam w ostatnie wakacje i trzeba powiedzieć, że to się zdecydowanie najlepiej sprawdza icon_smile.gif Wygoda, swoboda, bezpieczeństwo i dziecko nie odczuwa tak bardzo trudów podróży icon_smile.gif Warto sobie o tym więcej poczytać np. tu https://www.motorhome.pl/kamperem-z-dziecmi-cz-i/

Ten post edytował mzkowa pią, 12 sty 2018 - 11:37
mzkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 20 gru 17 - 17:36
Nr użytkownika: 51,175




post pią, 05 sty 2018 - 08:58
Post #14

Ja już podróżowałamz dzieckiem w różny sposób. W tym pociągi, autobuosy, samochody i kampery. Kamperem pojechałam w ostatnie wakacje i trzeba powiedzieć, że to się zdecydowanie najlepiej sprawdza icon_smile.gif Wygoda, swoboda, bezpieczeństwo i dziecko nie odczuwa tak bardzo trudów podróży icon_smile.gif Warto sobie o tym więcej poczytać np. tu https://www.motorhome.pl/kamperem-z-dziecmi-cz-i/

--------------------
Trzymając tę słuchawkę, czuję się, jakbym podpierał walącą się ścianę.
> Bułgaria- wczasy z dzieckiem., proszę nie przenosić na razie-zamieściłam też na wczasach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:01
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama