Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Kolki, wzdęcia, zaparcia?

> 
madzia.stal
pią, 26 paź 2018 - 11:11
Dla takich małych dzieci to nie wiem co będzie najlepsze, wtedy to już jest lepiej zapytać lekarza. U mnie dzieci są już starsze i chodzą do szkoły normalnie, ale też się zdarza, że przez cały dzień nie zjedzą kanapek i jak wracają do domu to najadają się i od razu brzuchy ich zaczynają boleć. Już kilka tak się zdarzało, a później problem z wypróżnianiem. Na szczęście teraz przechodzą przez kurację Intestą i starają się jeść kanapki lub jakieś inne jedzenie w pracy i póki co jest dobrze
madzia.stal


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 26 paź 18 - 11:09
Nr użytkownika: 52,234




post pią, 26 paź 2018 - 11:11
Post #21

Dla takich małych dzieci to nie wiem co będzie najlepsze, wtedy to już jest lepiej zapytać lekarza. U mnie dzieci są już starsze i chodzą do szkoły normalnie, ale też się zdarza, że przez cały dzień nie zjedzą kanapek i jak wracają do domu to najadają się i od razu brzuchy ich zaczynają boleć. Już kilka tak się zdarzało, a później problem z wypróżnianiem. Na szczęście teraz przechodzą przez kurację Intestą i starają się jeść kanapki lub jakieś inne jedzenie w pracy i póki co jest dobrze
madzia.stal
pią, 26 paź 2018 - 15:33
icon_smile.gif

Ten post edytował madzia.stal pią, 26 paź 2018 - 15:33
madzia.stal


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 26 paź 18 - 11:09
Nr użytkownika: 52,234




post pią, 26 paź 2018 - 15:33
Post #22

icon_smile.gif
klaudia84
śro, 14 lis 2018 - 11:55
CYTAT(madzia.stal @ Fri, 26 Oct 2018 - 11:11) *
Dla takich małych dzieci to nie wiem co będzie najlepsze, wtedy to już jest lepiej zapytać lekarza. U mnie dzieci są już starsze i chodzą do szkoły normalnie, ale też się zdarza, że przez cały dzień nie zjedzą kanapek i jak wracają do domu to najadają się i od razu brzuchy ich zaczynają boleć. Już kilka tak się zdarzało, a później problem z wypróżnianiem. Na szczęście teraz przechodzą przez kurację Intestą i starają się jeść kanapki lub jakieś inne jedzenie w pracy i póki co jest dobrze


Co ma piernik do wiatraka? Mowa o noworodkach, niemowlakach a nie dzieciach szkolnych. W końcu u tych ostatnich kolka nie jest normą!
klaudia84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: sob, 06 cze 09 - 16:30
Nr użytkownika: 27,643




post śro, 14 lis 2018 - 11:55
Post #23

CYTAT(madzia.stal @ Fri, 26 Oct 2018 - 11:11) *
Dla takich małych dzieci to nie wiem co będzie najlepsze, wtedy to już jest lepiej zapytać lekarza. U mnie dzieci są już starsze i chodzą do szkoły normalnie, ale też się zdarza, że przez cały dzień nie zjedzą kanapek i jak wracają do domu to najadają się i od razu brzuchy ich zaczynają boleć. Już kilka tak się zdarzało, a później problem z wypróżnianiem. Na szczęście teraz przechodzą przez kurację Intestą i starają się jeść kanapki lub jakieś inne jedzenie w pracy i póki co jest dobrze


Co ma piernik do wiatraka? Mowa o noworodkach, niemowlakach a nie dzieciach szkolnych. W końcu u tych ostatnich kolka nie jest normą!
ewelka89
śro, 25 mar 2020 - 09:34
na kolki polecam albo sab simplex (chociaż chyba coraz ciężej z jego dostępnością) albo lefax - zamiennik sab simplexu, raczej nie ma problemów, żeby go kupić w aptekach internetowych icon_smile.gif
ewelka89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: czw, 24 paź 19 - 13:17
Nr użytkownika: 53,376




post śro, 25 mar 2020 - 09:34
Post #24

na kolki polecam albo sab simplex (chociaż chyba coraz ciężej z jego dostępnością) albo lefax - zamiennik sab simplexu, raczej nie ma problemów, żeby go kupić w aptekach internetowych icon_smile.gif
rowan_berry
nie, 24 maj 2020 - 19:37
Może to nietolerancja laktozy? U mojej młodszej córki tak było, kolki, problemy z brzuchem. Dopiero jak przed karmieniami zaczęłam podawać delicol to minęło

rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post nie, 24 maj 2020 - 19:37
Post #25

Może to nietolerancja laktozy? U mojej młodszej córki tak było, kolki, problemy z brzuchem. Dopiero jak przed karmieniami zaczęłam podawać delicol to minęło



--------------------


Asiaa23
pon, 06 lip 2020 - 14:39
U nas na kolki i wszelkie dolegliwości z brzuszkiem znakomicie sprawdza się poduszka Kangu. Gdy tylko synek zaczyna płakać i podkurczać nóżki od razu biorę go na piłkę i skaczemy. Momentalnie się uspokaja i dużo szybciej zasypia:) A i mój kręgosłup dużo lepiej toleruje takie rozwiązanie niż ciągłe noszenie na rękach;)
Asiaa23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: nie, 07 paź 18 - 18:12
Nr użytkownika: 52,138




post pon, 06 lip 2020 - 14:39
Post #26

U nas na kolki i wszelkie dolegliwości z brzuszkiem znakomicie sprawdza się poduszka Kangu. Gdy tylko synek zaczyna płakać i podkurczać nóżki od razu biorę go na piłkę i skaczemy. Momentalnie się uspokaja i dużo szybciej zasypia:) A i mój kręgosłup dużo lepiej toleruje takie rozwiązanie niż ciągłe noszenie na rękach;)
Majka3008
pon, 10 sie 2020 - 15:56
O tak! My również korzystamy z Kangu, maluch często płacze i ma wzdęcia a takie skoki na poduszce pomagają mu się wyciszyć i zasnąć. Super sprawa, zwłaszcza, że poduszka nie obciąża kręgosłupa no i produkt jest polski;)
Majka3008


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: pon, 12 cze 17 - 18:21
Nr użytkownika: 49,769




post pon, 10 sie 2020 - 15:56
Post #27

O tak! My również korzystamy z Kangu, maluch często płacze i ma wzdęcia a takie skoki na poduszce pomagają mu się wyciszyć i zasnąć. Super sprawa, zwłaszcza, że poduszka nie obciąża kręgosłupa no i produkt jest polski;)
> Kolki, wzdÄ™cia, zaparcia?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama