Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Stomatolog, we Wrocławiu, naprawdę dobry..

-
, z dobrym zapleczem..:(
tyczka
post Fri, 29 Jan 2010 - 10:14
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7,158

Poszukuję naprawdę dobrego stomatologa.
Mąż- co tu dużo mówić- ma "spieprzonego" zęba. Zle zrobiony kanał, który odezwał się po paru latach.
Mamy fotkę, okazuje się, że kiepsko to wygląda. W jednym gabinecie po obejrzeniu fotki powiedziano nam- 1000zł.
Ale to musi dobrze wydany tysiąc.. icon_sad.gif Pomóżcie więc.

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Go to the top of the page PM

Quote Post
Ryjek
post Mon, 15 Feb 2010 - 21:24
Post #2

Nr użytkownika: 6,265

GG:

Tyczka my jezdzimy z Kacperkiem tu

https://www.dcis.pl/indexa.php?id=onas

Do Anny Pabian. Super podejscie i sprzet.

--------------------
Ryjek

Quote Post
laura1999
post Fri, 19 Feb 2010 - 08:30
Post #3

Nr użytkownika: 31,742

witam
wciąż szukałam stomatologa we Wrocławiu aż w końcu znalazłam icon_smile.gif
reklama
mają oni podpisaną umowę z NFZ i to co da się zrobić w ramach funduszu to robię na kasę a to co nie prywatnie.
chodzi do niej cała moja rodzina i większość znajomych
pozdrwiam
Powód Edycji: reklama

Quote Post
Ifeoma
post Fri, 19 Feb 2010 - 22:08
Post #4

Nr użytkownika: 31,522

Ja na pewno nie polecam EVADENT (nie pamiętam ulicy ale koło Czajkowskiego) to nie jest żadna zemsta, moja siostra straciłam tam 4 zęby, bo stwierdzili, że nic nie da się zrobić, a naprawdę się dało- tylko prościej było wyrwać i to w jednym dniu wszystkie. A mi plomba wypadła po tygodniu. Sama szukam dobrego stomatologa więc się dołączam do pytania

--------------------

Quote Post
zdrowy
post Tue, 12 Aug 2014 - 13:08
Post #5

Nr użytkownika: 44,399

Przy wyborze dentysty warto zwrócić uwagę na podejście do pacjentów oraz stosowane przez niego metody leczenia. Obecnie stomatologia wykorzystuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które znacznie zwiększają skuteczność leczenia, np. stosowanie mikroskopu przy leczeniu kanałowym. Wybór gabinetu stomatologicznego, który ma dostęp do takiego sprzętu rozwiązań może być najlepszym rozwiązaniem. Dentystę można zawsze zapytać o możliwe metody leczenia. Dobry stomatolog zawsze chętnie porozmawia z pacjentem i wyjaśni, na czym polegają konkretne zabiegi.
Powód Edycji: reklama

Quote Post
Kindzia
post Tue, 08 Sep 2015 - 16:37
Post #6

Nr użytkownika: 45,057

Jak dla mnie jedynie www.dentalperfect.pl Chodzimy tam całą rodziną i nawet nasza córeczka nie ma wielkich oporów przed wizytą. Mają dobre podejście do dzieci, ale przede wszystkim to naprawdę dobrzy specjaliści. Na pewno pomogą Twojemu mężowi.

Ten post edytował Kindzia Tue, 08 Sep 2015 - 16:37

Quote Post
minio_74
post Wed, 20 Jan 2016 - 10:07
Post #7

Nr użytkownika: 47,049

Znam rewelacyjną panią stomatolog Danuta Krawczun-Lipińska przyjmuje na Grabiszyńskiej 8/2 tel 501 161 435. Zrobiła mi 3 zęby, po prostu rewelacja. Zero katowania zębów, borowania było b. dużo ale pani doktór często zmienia wiertło więc nie ma "szlifowania zębów" starym wiertłem, perfekcyjne wyczucie - bez znieczulenia. No i podarowała mi 10 zeta icon_smile.gif . Opowiedziała mi dokładnie jaki rodzaj próchnicy mam itd. Naprawdę polecam !

Quote Post
AniaNamorska
post Tue, 23 Feb 2016 - 09:02
Post #8

Nr użytkownika: 47,171

Ja byłam wczoraj u stomatologa na Grabiszyńskiej 8/2 we Wrocławiu. Pani Dr. nazywa się Danuta Krawczun-Lipińska. Mimo mojej niemożności trzymania otwartych ust przez kilkanaście minut bez przerwy, Pani wykazała się cierpliwością, a cały zabieg był praktycznie bezbolesny.

Ten post edytował AniaNamorska Tue, 23 Feb 2016 - 09:03

Quote Post
alba
post Wed, 23 Mar 2016 - 12:47
Post #9

Nr użytkownika: 47,306

Powtórne leczenie kanałowe, to rzeczywiście spory kłopot i wydatek. Sama niedawno przeszłam leczenie kanałowe w [edit: moderacja]. Leczyła mnie stomatolog dr Małgosia Turek - wspaniały, delikatny i doświadczony dentysta. Moja 5 - letnia córcia tylko Pani Małgosi zaufała i pozwoliła leczyć zęby (próbowałam z innymi 4 stomatologami, ale nic nie wyszło). Dodatkowo jest tam dużo taniej niż w gabinetach dentystycznych w centrum Wrocławia. Także warto spróbować i samemu i z maluchem icon_smile.gif Centrum Stomatologii Yes Dent przy ul.Solskiego 4/3 naprawdę polecam.

Ten post edytował alba Sat, 21 May 2016 - 08:36

Quote Post
basiaaaek
post Tue, 02 Aug 2016 - 18:04
Post #10

Nr użytkownika: 47,787

Dobre podejście do dzieci, dokładność oraz adekwatne ceny. To wystarczyło aby przekonać mnie do klieniki przy ulicy kurkowej we Wrocławiu, znajdziesz ich pod hasłem [edit: moderacja] w google. Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów to pytaj śmiało, chętnie pomogę. Miałam obawy przed chodzeniem z dzieckiem do stomatologa bo sama panicnzie się go boję :/ Moje dziecko jest odważniejsze ode mnie icon_smile.gif

Quote Post
tekla89
post Fri, 03 Nov 2017 - 09:43
Post #11

Nr użytkownika: 49,766

Jeśli będziesz wybierał dentystę to koniecznie upewnij się, czy narzędzia, których używa są sterylne. Autoklawy są co prawda obowiązkiem wymaganym pranie, jednak zdarzają się sytuacje, że w salonie jest przestarzały lub niedziałający sprzęt.

Ten post edytował tekla89 Fri, 03 Nov 2017 - 09:44

Quote Post
Kasiorra
post Fri, 10 Nov 2017 - 15:58
Post #12

Nr użytkownika: 50,875

Od lat mam problemy z zębami, a teraz na czterech górnych zębach mam zrobione korony. Są one ładne i co do ich wyglądu nie mam zastrzeżeń. Niestety po ich zrobieniu zaczęłam seplenić, a ludzie wokół mnie przestali mnie rozumieć. Postanowiłam udać się z tym problemem do znajomego dentysty, jednak on odesłał mnie do kolejnego. Skończyło się na tym że byłam u pięciu dentystów i żaden z nich nie chciał mi pomóc (pewnie nie wiedzieli jak). Dopiero niedawno znalazłam sensownego dentystę (Trwała 3 we Wrocławiu www.denta.com.pl). Gość postanowił mi pomóc, dobrze że korony były zamocowane tymczasowo. Dzięki temu można było je dobrać jeszcze raz, a po zmianie koron okazało się, że przestałam seplenić.

Quote Post
mteza
post Sat, 03 Mar 2018 - 21:20
Post #13

Nr użytkownika: 51,569

Hej, zobacz tutaj. Myślę, że to będzie właśnie ten stomatolog, którego szukasz. Taki normalny. Nie bierze za dużo pieniędzy, leczy szybko, nie leczy zębów, których leczyc nei trzeba i jeszcze zagada na wesoło.

Quote Post
Igorstasikowicz
post Fri, 30 Mar 2018 - 11:19
Post #14

Nr użytkownika: 51,713

We Wrocławiu warto odwiedzic Miserante, trzeba trochę na wizytę poczekać jednak warto, świetne podejście do klienta, ceny także nie przytłaczające. Wszystko tak jak należy. Zadzwoń i dowiedz się jak po świętach z terminami

Quote Post
kk001
post Wed, 15 Aug 2018 - 14:41
Post #15

Nr użytkownika: 51,846

Bardzo dobrym miejscem do leczenia ząbków jest lux-dent . Panująca atmosfera nie straszy jak u innych dentystów. Bardzo podoba mi się ich podejście-takie na spokojnie i na luzie

Quote Post
> Stomatolog, we Wrocławiu, naprawdę dobry.., z dobrym zapleczem..:(

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Fri, 17 Aug 2018 - 04:04
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe