Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

panele podłogowe i płytki

> 
pati.n
wto, 13 kwi 2010 - 10:40
Witam,
w poprzednim mieszkaniu miałam panele podłogowe kronopol ac3 i byłam z nich zadowolona, teraz znalazłam w hipermakecie budowlanym panele za ok 20 zł/m2 ac3-bezfirmowe. Warto takie zakupić? Wyglądają super-cena rozsądna, ale jak bedzie z użytkowaniem? Ma ktoś-poleca?
Druga rzecz to kafelki-mieliśmy w łazience Opoczno-byliśmy zadowoleni, natomiast na podłodze w kuchni jakiej bezfirmowe icon_wink.gif i to była porażka 32.gif Widelec spadł Wiki na ziemie - to jaką wysokość ma dwuletnie dziecko i od razu odprysk, przetarcia. Miały dwa lata a wyglądał na 10. Jakie macie i polecacie?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 13 kwi 2010 - 10:40
Post #1

Witam,
w poprzednim mieszkaniu miałam panele podłogowe kronopol ac3 i byłam z nich zadowolona, teraz znalazłam w hipermakecie budowlanym panele za ok 20 zł/m2 ac3-bezfirmowe. Warto takie zakupić? Wyglądają super-cena rozsądna, ale jak bedzie z użytkowaniem? Ma ktoś-poleca?
Druga rzecz to kafelki-mieliśmy w łazience Opoczno-byliśmy zadowoleni, natomiast na podłodze w kuchni jakiej bezfirmowe icon_wink.gif i to była porażka 32.gif Widelec spadł Wiki na ziemie - to jaką wysokość ma dwuletnie dziecko i od razu odprysk, przetarcia. Miały dwa lata a wyglądał na 10. Jakie macie i polecacie?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Latte_macchiato
wto, 13 kwi 2010 - 10:48
Ja mam panele Lapacho Negro z kolekcji Presto Structure firmy Classen, klasa ścieralności AC4 jestem bardzo z nich zadowolona ..jak są umyte .... niestety wzięłam na całe mieszkanie taki a nie inny kolor i muszę codziennie przecierać...lubię ciemne podłogi choć czasem się zastanawiam czemu się tak na ciemne upierałam ... teraz troszkę cierpię
Firmę Classen mogę polecić.

Kafelki nie wiem jakie mam .... nie znam firmy
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 13 kwi 2010 - 10:48
Post #2

Ja mam panele Lapacho Negro z kolekcji Presto Structure firmy Classen, klasa ścieralności AC4 jestem bardzo z nich zadowolona ..jak są umyte .... niestety wzięłam na całe mieszkanie taki a nie inny kolor i muszę codziennie przecierać...lubię ciemne podłogi choć czasem się zastanawiam czemu się tak na ciemne upierałam ... teraz troszkę cierpię
Firmę Classen mogę polecić.

Kafelki nie wiem jakie mam .... nie znam firmy

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Inkusia
wto, 13 kwi 2010 - 10:50
My mamy panele za 13,99/m i na razie mają się dobrze icon_smile.gif Kupilismy takie ze względów finansowych, nie oczekuję od nich zbyt wiele, chociaż są produkcji Kronopolu 06.gif

W kuchni mamy na podłodze gres, też z tańszych, wydaje mi się że gres ma lepszą trwałość niż typowe płytki kuchenne czy łazienkowe. Moja teściowa ma w kuchni jakieś jasne typowo kuchenne i wciąż narzeka że jakieś odpryski jej sięrobią jak coś spadnie.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post wto, 13 kwi 2010 - 10:50
Post #3

My mamy panele za 13,99/m i na razie mają się dobrze icon_smile.gif Kupilismy takie ze względów finansowych, nie oczekuję od nich zbyt wiele, chociaż są produkcji Kronopolu 06.gif

W kuchni mamy na podłodze gres, też z tańszych, wydaje mi się że gres ma lepszą trwałość niż typowe płytki kuchenne czy łazienkowe. Moja teściowa ma w kuchni jakieś jasne typowo kuchenne i wciąż narzeka że jakieś odpryski jej sięrobią jak coś spadnie.

--------------------

pati.n
wto, 13 kwi 2010 - 10:56
Inkusia my sie nad gresem do kuchni teraz też zastanawiamy. Czyli mówisz, że sie sprawdza. A gdzie kupiłaś kronopol za 13,99zł? U nas też niestety kwestia finansowa.... 32.gif

Ten post edytował pati.n wto, 13 kwi 2010 - 10:56
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 13 kwi 2010 - 10:56
Post #4

Inkusia my sie nad gresem do kuchni teraz też zastanawiamy. Czyli mówisz, że sie sprawdza. A gdzie kupiłaś kronopol za 13,99zł? U nas też niestety kwestia finansowa.... 32.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Latte_macchiato
wto, 13 kwi 2010 - 11:17
Często w sklepach są promocje np w Leroy Merlin ale inne sklepy też takowe mają. Warto podzwonić i popytać czy mają lub kiedy będą mieli icon_wink.gif Ja Classena, lapacho negro chciałam kupić w Leroy za 31,80/m2 ale zadzwoniłam jeszcze do małego sklepiku z panelami. Tam mi mówią, że oni mają za 37zł, to powiedziałam, że w Leroy jest za 31,80 więc tam kupię. Facet od razu powiedział "to u mnie za 30 Pani dostanie" ...no szok, jaką muszą mieć marżę skoro ta cena jest aż tak elastyczna.
Radze podzwonić i popytać icon_wink.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 13 kwi 2010 - 11:17
Post #5

Często w sklepach są promocje np w Leroy Merlin ale inne sklepy też takowe mają. Warto podzwonić i popytać czy mają lub kiedy będą mieli icon_wink.gif Ja Classena, lapacho negro chciałam kupić w Leroy za 31,80/m2 ale zadzwoniłam jeszcze do małego sklepiku z panelami. Tam mi mówią, że oni mają za 37zł, to powiedziałam, że w Leroy jest za 31,80 więc tam kupię. Facet od razu powiedział "to u mnie za 30 Pani dostanie" ...no szok, jaką muszą mieć marżę skoro ta cena jest aż tak elastyczna.
Radze podzwonić i popytać icon_wink.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
pati.n
wto, 13 kwi 2010 - 11:22
CYTAT(Prada @ Tue, 13 Apr 2010 - 12:17) *
Często w sklepach są promocje np w Leroy Merlin ale inne sklepy też takowe mają. Warto podzwonić i popytać czy mają lub kiedy będą mieli icon_wink.gif Ja Classena, lapacho negro chciałam kupić w Leroy za 31,80/m2 ale zadzwoniłam jeszcze do małego sklepiku z panelami. Tam mi mówią, że oni mają za 37zł, to powiedziałam, że w Leroy jest za 31,80 więc tam kupię. Facet od razu powiedział "to u mnie za 30 Pani dostanie" ...no szok, jaką muszą mieć marżę skoro ta cena jest aż tak elastyczna.
Radze podzwonić i popytać icon_wink.gif



objeździłam dużo, ale przepłaciłam takim bólem brzucha, że teraz chyba będę dzwonić icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 13 kwi 2010 - 11:22
Post #6

CYTAT(Prada @ Tue, 13 Apr 2010 - 12:17) *
Często w sklepach są promocje np w Leroy Merlin ale inne sklepy też takowe mają. Warto podzwonić i popytać czy mają lub kiedy będą mieli icon_wink.gif Ja Classena, lapacho negro chciałam kupić w Leroy za 31,80/m2 ale zadzwoniłam jeszcze do małego sklepiku z panelami. Tam mi mówią, że oni mają za 37zł, to powiedziałam, że w Leroy jest za 31,80 więc tam kupię. Facet od razu powiedział "to u mnie za 30 Pani dostanie" ...no szok, jaką muszą mieć marżę skoro ta cena jest aż tak elastyczna.
Radze podzwonić i popytać icon_wink.gif



objeździłam dużo, ale przepłaciłam takim bólem brzucha, że teraz chyba będę dzwonić icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
joana_m
wto, 13 kwi 2010 - 14:53
Pati.n co do paneli to AC4 są najgorsze, jak już to AC3 bierz. mój mąż pracuje teraz w Ruck Zuck i mówi że teraz jakieś mega promocje mają. A czy dobrze się trzymają to też zależy jak są położone.
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post wto, 13 kwi 2010 - 14:53
Post #7

Pati.n co do paneli to AC4 są najgorsze, jak już to AC3 bierz. mój mąż pracuje teraz w Ruck Zuck i mówi że teraz jakieś mega promocje mają. A czy dobrze się trzymają to też zależy jak są położone.

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
pati.n
wto, 13 kwi 2010 - 14:58
joana_m a czemu ac4 sa gorsze?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 13 kwi 2010 - 14:58
Post #8

joana_m a czemu ac4 sa gorsze?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Inkusia
wto, 13 kwi 2010 - 15:29
mnie się wydaje że AC4 lepsze bo to jest lepsza klasa ścieralności

Jedne kupiliśmy w brico marche a drugie w Practikerze. Jedne i drugie za 13,99.

Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post wto, 13 kwi 2010 - 15:29
Post #9

mnie się wydaje że AC4 lepsze bo to jest lepsza klasa ścieralności

Jedne kupiliśmy w brico marche a drugie w Practikerze. Jedne i drugie za 13,99.



--------------------

pati.n
wto, 13 kwi 2010 - 15:42
CYTAT(Inkusia @ Tue, 13 Apr 2010 - 16:29) *
mnie się wydaje że AC4 lepsze bo to jest lepsza klasa ścieralności

Jedne kupiliśmy w brico marche a drugie w Practikerze. Jedne i drugie za 13,99.


brico marche- nie słyszałam o takim icon_redface.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 13 kwi 2010 - 15:42
Post #10

CYTAT(Inkusia @ Tue, 13 Apr 2010 - 16:29) *
mnie się wydaje że AC4 lepsze bo to jest lepsza klasa ścieralności

Jedne kupiliśmy w brico marche a drugie w Practikerze. Jedne i drugie za 13,99.


brico marche- nie słyszałam o takim icon_redface.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
joana_m
śro, 14 kwi 2010 - 15:52
a widzisz, pomyliłam się! odwrotnie to ma być. icon_smile.gif ac4 są lepsze niż ac3. to jest stopień ścieralności związany z jakością materiału z którego panele są zrobione i z grubością paneli.
joana_m


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: czw, 09 lis 06 - 17:56
SkÄ…d: Wadowice
Nr użytkownika: 8,400

GG:


post śro, 14 kwi 2010 - 15:52
Post #11

a widzisz, pomyliłam się! odwrotnie to ma być. icon_smile.gif ac4 są lepsze niż ac3. to jest stopień ścieralności związany z jakością materiału z którego panele są zrobione i z grubością paneli.

--------------------


(*) (*) (*) Marlenka, nasz Aniołek, patrzy na Nas już z Nieba (*) (*) (*) (od 12.04.2011)
pati.n
czw, 15 kwi 2010 - 11:33
CYTAT(Inkusia @ Tue, 13 Apr 2010 - 11:50) *
W kuchni mamy na podłodze gres, też z tańszych, wydaje mi się że gres ma lepszą trwałość niż typowe płytki kuchenne czy łazienkowe. Moja teściowa ma w kuchni jakieś jasne typowo kuchenne i wciąż narzeka że jakieś odpryski jej sięrobią jak coś spadnie.


my wybraliśmy wczoraj w sklepie gres klasa ścieralności 4 w promocji icon_wink.gif jutro mąż ma jechać kupić. Oby się sprawdził, bo tych typowo kuchennych mam już dość 32.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 15 kwi 2010 - 11:33
Post #12

CYTAT(Inkusia @ Tue, 13 Apr 2010 - 11:50) *
W kuchni mamy na podłodze gres, też z tańszych, wydaje mi się że gres ma lepszą trwałość niż typowe płytki kuchenne czy łazienkowe. Moja teściowa ma w kuchni jakieś jasne typowo kuchenne i wciąż narzeka że jakieś odpryski jej sięrobią jak coś spadnie.


my wybraliśmy wczoraj w sklepie gres klasa ścieralności 4 w promocji icon_wink.gif jutro mąż ma jechać kupić. Oby się sprawdził, bo tych typowo kuchennych mam już dość 32.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Inkusia
czw, 15 kwi 2010 - 11:55
moi rodzice mają w kuchni typowo kuchenne płytki i przy okazji remontu wymieniali 3 plytki bo były popękane
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post czw, 15 kwi 2010 - 11:55
Post #13

moi rodzice mają w kuchni typowo kuchenne płytki i przy okazji remontu wymieniali 3 plytki bo były popękane

--------------------

rysa154
czw, 15 kwi 2010 - 21:37
a co do gresu na podlodze to chyba podgloga powinna byc bardzo rowna,zeby fajnie wygladal i sluzyl..... 37.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post czw, 15 kwi 2010 - 21:37
Post #14

a co do gresu na podlodze to chyba podgloga powinna byc bardzo rowna,zeby fajnie wygladal i sluzyl..... 37.gif

--------------------


pati.n
czw, 15 kwi 2010 - 21:47
Mam nadzieję że podłogę mamy równą-zakupione jutro do odbioru 03.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 15 kwi 2010 - 21:47
Post #15

Mam nadzieję że podłogę mamy równą-zakupione jutro do odbioru 03.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
gosiagosia
śro, 01 wrz 2010 - 14:59
to ja się podepnę, bo mieszkanie mamy dopiro w połowie kupione, ale rozglądamy się za wszystkim i ręce mi opadają. znalazłam w praktikerze panele, idealne, cena ok 30/40zł i wyskoczył szwagier, że to lipa (mimo że klasa ścieralności ac4, więc do pokoju wystarczy), że w Comforcie lepszy wybór i że ogólnie lepsze. Wczoraj tam byliśmy, ceny powalają, najtańsze za 89zł 37.gif a same panele nic szczególnego. I teraz mamy dylemat, bo w Comforcie od razu kładą za 3zł/m2 a w praktikerze nie, więc dojdzie robocizna. Zastanawiam się czy różnica w tych panelach naprawdę jest taka duża, jaką określałaby ich cena? Zapłacić te 40zł a 90zł, to jednak jest spory przedział.
Jak podsumowałam robociznę, to wychodzi jakoś 30zł od metra, więc praktycznie na jedno i to samo, a pracowników szukac trzeba na własną rękę.

No i co do tego gresu w kuchni - jak się sprawuje i czym się różni od zwykłej terakoty? Ceny płytek czy to kuchennych czy łazienkowych są porażające 37.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 01 wrz 2010 - 14:59
Post #16

to ja się podepnę, bo mieszkanie mamy dopiro w połowie kupione, ale rozglądamy się za wszystkim i ręce mi opadają. znalazłam w praktikerze panele, idealne, cena ok 30/40zł i wyskoczył szwagier, że to lipa (mimo że klasa ścieralności ac4, więc do pokoju wystarczy), że w Comforcie lepszy wybór i że ogólnie lepsze. Wczoraj tam byliśmy, ceny powalają, najtańsze za 89zł 37.gif a same panele nic szczególnego. I teraz mamy dylemat, bo w Comforcie od razu kładą za 3zł/m2 a w praktikerze nie, więc dojdzie robocizna. Zastanawiam się czy różnica w tych panelach naprawdę jest taka duża, jaką określałaby ich cena? Zapłacić te 40zł a 90zł, to jednak jest spory przedział.
Jak podsumowałam robociznę, to wychodzi jakoś 30zł od metra, więc praktycznie na jedno i to samo, a pracowników szukac trzeba na własną rękę.

No i co do tego gresu w kuchni - jak się sprawuje i czym się różni od zwykłej terakoty? Ceny płytek czy to kuchennych czy łazienkowych są porażające 37.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Użytkownik usunięty

Go??







post śro, 01 wrz 2010 - 18:23
Post #17

gosiugosiu, do niedawna mieliśmy w mieszkaniu panele z absolutnie najniższej półki - znaczy się za 17,99/m2. Leżały sobie potulnie dobrych kilka lat, nie wiem... 6?... i NIC im nie było. Kuleżanka w tym samym czasie wybuliła po 70 zł/m2 i zadowolona była średnio, bo wycierały się na brzegach, a kolor ciemny, więc widać było te przycierki. Nasze panele leżały wszędzie, z kuchnią i łazienką włącznie. Na panele łazienkowe regularnie zwalał się potop wprost z wanny - NIC im nie było!b No gdybym miała kłaść panele, w żyniu nie dałabym 89 zł za metr. Ale to oczywiście ja...

Aha, mój mąż ułożył i oblistwował te panele sam, choć robił to pierwszy raz w życiu icon_smile.gif To jak klocki, panele idą na "klik". Trzeba tylko mieć je czym przyciąć, reszta to żadna filozofia.

A jeszcze, co do płytek... upatrzyłam sobie i ukochałam cersanit euforia. I teraz... ceny...

- w sklepie z glazurami metr kosztuje 63 zł.
- w liroyu (najtaniej z marketów) metr kosztuje 45 zł.
- w sklepie internetowym, tuż pod nosem, metr kosztuje 37 zł.
no coments...
rysa154
śro, 01 wrz 2010 - 19:13
tyle,ze kiedys panele z nizszej polki były zupełnie inne,według mnie znacznie trwalsze niz obecnie...

a wiadomo,ze w necie najtaniej tyle,ze jesli czasami dojdzie przesyłka nie mówiąc już o tym jak często trzeba reklamować kafle...albo dobierać bo zabrakło a wtedy to już tak wesoło nie jest...ja tez jak szłam do sklepu z panelami mowie znalazłam za tyle i tyle ile mozecie zaproponowac?
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 01 wrz 2010 - 19:13
Post #18

tyle,ze kiedys panele z nizszej polki były zupełnie inne,według mnie znacznie trwalsze niz obecnie...

a wiadomo,ze w necie najtaniej tyle,ze jesli czasami dojdzie przesyłka nie mówiąc już o tym jak często trzeba reklamować kafle...albo dobierać bo zabrakło a wtedy to już tak wesoło nie jest...ja tez jak szłam do sklepu z panelami mowie znalazłam za tyle i tyle ile mozecie zaproponowac?

--------------------


Tigerek
śro, 01 wrz 2010 - 22:10
Ja mam w kuchni gres i jak na razie robi wrażenie niezniszczalnego icon_wink.gif

Panele kupuję najczęściej w Obi albo Castoramie, nie przekroczyłam 20 zł/ m2, Kronopol i Dakota. I faktycznie szukaliśmy okazji. W obu marketach są zwykle jakieś promocyjne.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post śro, 01 wrz 2010 - 22:10
Post #19

Ja mam w kuchni gres i jak na razie robi wrażenie niezniszczalnego icon_wink.gif

Panele kupuję najczęściej w Obi albo Castoramie, nie przekroczyłam 20 zł/ m2, Kronopol i Dakota. I faktycznie szukaliśmy okazji. W obu marketach są zwykle jakieś promocyjne.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
gosiagosia
czw, 02 wrz 2010 - 23:16
no panele są w obi fajne i niedrogie, ale płytki juz za 50zł icon_neutral.gif no nic, w Wemie są i za 250zl więc nie mogę narzekać.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 02 wrz 2010 - 23:16
Post #20

no panele są w obi fajne i niedrogie, ale płytki juz za 50zł icon_neutral.gif no nic, w Wemie są i za 250zl więc nie mogę narzekać.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> panele podÅ‚ogowe i pÅ‚ytki
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama