Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Wybielanie zębów

> 
AJA
śro, 12 lip 2006 - 15:22
Dziewczyny czy któraś z Was tego próbowała?

https://www.allegro.pl/item112972980_lampa_...ebow_z_usa.html

Jeśli tak to jaki efekt i na ile?
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 12 lip 2006 - 15:22
Post #1

Dziewczyny czy któraś z Was tego próbowała?

https://www.allegro.pl/item112972980_lampa_...ebow_z_usa.html

Jeśli tak to jaki efekt i na ile?

--------------------



Małgoś.dz
śro, 12 lip 2006 - 15:36
Nie znam tego zestawu do wybielania zębów, więc trudno mi sie o nim konstruktywnie wypowiedzieć.
Ale miałam wybielane zęby przez stomatologa, więc wiedząc jak to się odbywa - nasuwa mi się jedno spostrzeżenie... Otóż, stomatolog robi wycisk szczęki, na bazie którego jest robiona silikonowa nakładka (dokładnie imitująca całe nasze uzębienie). Do niej nakładany jest środek wybielający. W związku z tym, że ta nakładka dość szczelnie przylega z trzech stron do zębów - zatem żel się nie rozlewa bo jamie ustnej.

Natomiast przyglądam się temu zestawowi do wybielania z allegro - i powiem szczerze - nie wyobrażam sobie jak ten żel ma się trzymać na zębach? Nie spłynie? Poza tym te nakładki silikonowe są jednakowych rozmiarów, a gęby, że tak się wyrażę - jednak są różne...
No nie wiem, ja bym chyba nie kupiła. icon_rolleyes.gif
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post śro, 12 lip 2006 - 15:36
Post #2

Nie znam tego zestawu do wybielania zębów, więc trudno mi sie o nim konstruktywnie wypowiedzieć.
Ale miałam wybielane zęby przez stomatologa, więc wiedząc jak to się odbywa - nasuwa mi się jedno spostrzeżenie... Otóż, stomatolog robi wycisk szczęki, na bazie którego jest robiona silikonowa nakładka (dokładnie imitująca całe nasze uzębienie). Do niej nakładany jest środek wybielający. W związku z tym, że ta nakładka dość szczelnie przylega z trzech stron do zębów - zatem żel się nie rozlewa bo jamie ustnej.

Natomiast przyglądam się temu zestawowi do wybielania z allegro - i powiem szczerze - nie wyobrażam sobie jak ten żel ma się trzymać na zębach? Nie spłynie? Poza tym te nakładki silikonowe są jednakowych rozmiarów, a gęby, że tak się wyrażę - jednak są różne...
No nie wiem, ja bym chyba nie kupiła. icon_rolleyes.gif

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
Lizia
śro, 12 lip 2006 - 15:47
Rozmawiałam z moim dentystą o wybielaniu.
Robi się to dokładnie tak jak napisała Małgoś i kosztuje ok 800 pln.

Co do tych z teleszopu to radzł uważać, bo nie są dopasowane indywidualnie do zębów i można sobie krzywdę zrobić.
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post śro, 12 lip 2006 - 15:47
Post #3

Rozmawiałam z moim dentystą o wybielaniu.
Robi się to dokładnie tak jak napisała Małgoś i kosztuje ok 800 pln.

Co do tych z teleszopu to radzł uważać, bo nie są dopasowane indywidualnie do zębów i można sobie krzywdę zrobić.

--------------------


asiorek82
wto, 24 paź 2006 - 13:31
Witam Ja wybielałam zęby żelem opalescense 10% u dentysty i płaciłam 600zł miałam zrobione przez protetyka nakładki silikonowe na moje zęby efekt był i to juz po pierwszym użyciu taki sam żel tylko 15% kupiłam mężowi na alegro wszystko by było ok tylko nakładki nie sa dopasowane do zebów i żel oparzył mu dziąsła bardzo cierpiał.Więc żel ok ale nakładki lepiej zrobić w gabinecie stomatologicznym
asiorek82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 113
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 21:37
SkÄ…d: podkarpackie
Nr użytkownika: 4,751

GG:


post wto, 24 paź 2006 - 13:31
Post #4

Witam Ja wybielałam zęby żelem opalescense 10% u dentysty i płaciłam 600zł miałam zrobione przez protetyka nakładki silikonowe na moje zęby efekt był i to juz po pierwszym użyciu taki sam żel tylko 15% kupiłam mężowi na alegro wszystko by było ok tylko nakładki nie sa dopasowane do zebów i żel oparzył mu dziąsła bardzo cierpiał.Więc żel ok ale nakładki lepiej zrobić w gabinecie stomatologicznym
cos_cos
czw, 26 paź 2006 - 19:30
U mnie też 600 zł. Nie wiem czy jest możliwość zrobienia samych nakładek? Bo też się właśnie nad tym zastanawiałam.
Aaa... i te lampy na allegro i w tych tvshop to nie bardzo. Dentysta stwierdził, że niebezpieczne to może być. Takimi lampami można u stomatologa, w gabinecie, a nie samemu w domu.
Co do nakładek to tak jak koleżanka wcześniej napisała są niedopasowane to uzębienia i można poparzyć dziąsła.
A paski (white strips itp) są niby nasączone żelem, ale to tylko paski i nie wybielą nam wszystkich zakamarków, bo nie przylegają idealnie do całych zębów.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post czw, 26 paź 2006 - 19:30
Post #5

U mnie też 600 zł. Nie wiem czy jest możliwość zrobienia samych nakładek? Bo też się właśnie nad tym zastanawiałam.
Aaa... i te lampy na allegro i w tych tvshop to nie bardzo. Dentysta stwierdził, że niebezpieczne to może być. Takimi lampami można u stomatologa, w gabinecie, a nie samemu w domu.
Co do nakładek to tak jak koleżanka wcześniej napisała są niedopasowane to uzębienia i można poparzyć dziąsła.
A paski (white strips itp) są niby nasączone żelem, ale to tylko paski i nie wybielą nam wszystkich zakamarków, bo nie przylegają idealnie do całych zębów.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
aluc

Go??







post pią, 27 paź 2006 - 23:24
Post #6

ja zapłaciłam w gabinecie 1400 zet, ale z tego cena żelu to zaledwie 100 zet, więc robienie samych nakładek chyba nie jest znaczącą oszczędnością, skoro żel i tak trzeba kupić

a wybielać warto pod kontrolą lekarza, bo przy przedobrzeniu robią się przebarwienia na szkliwie, których już nie można usunąć

z lampą u lekarza natomiast jest tak, że stosuje się żel o dużo większym stężeniu, przy wrażliwych zębach może to powodować duży ból, w domu zaś można sobie regulować moc żelu albo zakładać na przykład co dwa dni - wtedy tylko cały proces trwa dłużej
Małgoś.dz
sob, 28 paź 2006 - 16:47
Ból i nadwrażliwosc zębów może pojawić się i przy wybielaniu bez lampy.
Ja przeszlam ten zabieg dość boleśnie (przy żelu opalescence 10%). Co prawda stomatolog poradził jak sobie radzić w domu, ale i tak nie było zbyt przyjemnie. Nocki z lekka nieprzespane mialam. icon_wink.gif
Prawdę mówiąc, nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze poddam się ponownie temu zabiegowi. Myśl o rwących zębach skutecznie mnie odstrasza.
Małgoś.dz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,746
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 18:46
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 187




post sob, 28 paź 2006 - 16:47
Post #7

Ból i nadwrażliwosc zębów może pojawić się i przy wybielaniu bez lampy.
Ja przeszlam ten zabieg dość boleśnie (przy żelu opalescence 10%). Co prawda stomatolog poradził jak sobie radzić w domu, ale i tak nie było zbyt przyjemnie. Nocki z lekka nieprzespane mialam. icon_wink.gif
Prawdę mówiąc, nie jestem pewna, czy kiedykolwiek jeszcze poddam się ponownie temu zabiegowi. Myśl o rwących zębach skutecznie mnie odstrasza.

--------------------
Głupota nie zwalnia od myślenia - S.J.Lec
alka pone
czw, 07 gru 2006 - 09:49
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela
alka pone


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 07 gru 06 - 09:40
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 8,934

GG:


post czw, 07 gru 2006 - 09:49
Post #8

witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela

--------------------
Najlepsze nagrody przychodzą z rzeczy, których boimy sie najbardziej
pomaranczka
piÄ…, 23 gru 2016 - 15:07
CYTAT(alka pone @ Thu, 07 Dec 2006 - 09:49) *
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela



a u mnie ta biała perła nic nie dała :/ i teraz zastanawiam się co zrobić, bo szkoda mi wydawać tyle pieniędzy u dentysty i rozważam kupienie czegoś takiego https://paski-crest.pl/home/55-paski-wybiel...rofesional.html Ktoś próbował?
pomaranczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 23 gru 16 - 14:57
Nr użytkownika: 48,603




post piÄ…, 23 gru 2016 - 15:07
Post #9

CYTAT(alka pone @ Thu, 07 Dec 2006 - 09:49) *
witam, na wybielanie zebow polecam biala perle, jest poporostu swietna i nie droga, za 2 tubki i 3 ablikatry do nakladania zelu zaplaci sie w zalezoni od apteki tak w granicach 50-60 zl, sama stosowalam wiec produkt sprawdzany, robi sie nim raz dziennie i trzyma na zebach tak 15-20 min ja na poczatku robilam dziennie, ale ponziej mi sie zapominalo, poelcilam znajomym bo byliz achwyceni moim bialym usmeichem, a uzylam tylko jednej tubki , bo kupowalam z siostra na pol icon_wink.gif, takze naprawde polecam, swietnie wybiela



a u mnie ta biała perła nic nie dała :/ i teraz zastanawiam się co zrobić, bo szkoda mi wydawać tyle pieniędzy u dentysty i rozważam kupienie czegoś takiego https://paski-crest.pl/home/55-paski-wybiel...rofesional.html Ktoś próbował?
Amandan
czw, 29 gru 2016 - 13:56
Czasami można przesadzić z wybieleniem zębów, takie świecące nie wyglądają najlepiej
Amandan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 29 gru 16 - 13:49
Nr użytkownika: 48,627




post czw, 29 gru 2016 - 13:56
Post #10

Czasami można przesadzić z wybieleniem zębów, takie świecące nie wyglądają najlepiej

--------------------


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 31 sty 2017 - 15:46
Post #11

Wolę wybielanie w gabinecie. Robiłam to w Pro Familii w Rzeszowie, bo mają tutaj bardzo dobrą ofertę i przede wszytskim ceny. Jakośc też jest na wysokim poziomie. Zęby tuż po zabiegu są widocznie jaśniejsze o kilka tonów. Dodatkowo po zabiegu dostaje żel do domowej pielęgnacji zębów i utrzymania koloru.
mamanatala
czw, 09 lut 2017 - 08:16
Według mnie zawsze warto jest w ogóle zrobić konsultacje u stomatologa, aby sprawdził czy w ogóle jest możliwość wybielenia zębów, bo nie zawsze się da. Niekiedy szkliwo jest po prostu nieco zabarwione naturalnie i nic z tym nie można zrobić. Jedynm wyjściem są wtedy licówki, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie icon_smile.gif
mamanatala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 08 lis 16 - 10:03
Nr użytkownika: 48,371




post czw, 09 lut 2017 - 08:16
Post #12

Według mnie zawsze warto jest w ogóle zrobić konsultacje u stomatologa, aby sprawdził czy w ogóle jest możliwość wybielenia zębów, bo nie zawsze się da. Niekiedy szkliwo jest po prostu nieco zabarwione naturalnie i nic z tym nie można zrobić. Jedynm wyjściem są wtedy licówki, ale nie wiem czy to najlepsze rozwiązanie icon_smile.gif
śrubka
piÄ…, 03 mar 2017 - 07:02
Zdecydowanie jeżeli chce się wybielać zęby to jednak trzeba iść do stomatologa i za żadne skarby świata nie robić tego samemu!
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post piÄ…, 03 mar 2017 - 07:02
Post #13

Zdecydowanie jeżeli chce się wybielać zęby to jednak trzeba iść do stomatologa i za żadne skarby świata nie robić tego samemu!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 20 kwi 2017 - 14:30
Post #14

Jeśli chodzi o wybielanie to ja jednak jestem zwolenniczką zabiegu wybielania: (edycja-reklama)
gliszka
wto, 02 maj 2017 - 22:10
Krakowska klinika Studio Stomatologi Estetycznej SE+ z Batorego słynie z wybielania zebów, jak tam studiowałam tylko tam chodziłam leczyć ząbki czy włąśnie wybielac. https://www.studiose.med.pl/
gliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 02 maj 17 - 20:56
Nr użytkownika: 49,472




post wto, 02 maj 2017 - 22:10
Post #15

Krakowska klinika Studio Stomatologi Estetycznej SE+ z Batorego słynie z wybielania zebów, jak tam studiowałam tylko tam chodziłam leczyć ząbki czy włąśnie wybielac. https://www.studiose.med.pl/
Agata1980
wto, 11 wrz 2018 - 10:50
Polecam Wam wybielanie zebów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Nie ma co oszczędzać i inwestować w rozwiązania, paski i pasty, atak naprawdę nie mamy wtedy pewności czy takie rzeczy zadziałają.
We Wrocławiu odwiedzam to miejsce https://smile.expert/stomatologia/stomatolo...bielanie-zebow/ Byłam już dwa razy i jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif
Agata1980


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 11 wrz 18 - 10:44
Nr użytkownika: 52,032




post wto, 11 wrz 2018 - 10:50
Post #16

Polecam Wam wybielanie zebów w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Nie ma co oszczędzać i inwestować w rozwiązania, paski i pasty, atak naprawdę nie mamy wtedy pewności czy takie rzeczy zadziałają.
We Wrocławiu odwiedzam to miejsce https://smile.expert/stomatologia/stomatolo...bielanie-zebow/ Byłam już dwa razy i jestem bardzo zadowolona. icon_smile.gif
ciasteczkoczekol...
śro, 09 sty 2019 - 09:32
Ja też wybierałam w gabinecie, w Medentusie w Krakowie. Obawiałam się, że jakieś domowe sposoby mogą tu zrobić więcej złego niż dobrego icon_biggrin.gif Koniec końców wybrałam wybielanie zębów Beyond Polus, bo nie niszczy szkliwa i nadaje się nawet dla osób, które mają wrażliwe zęby - takie, jakie mam ja. Efekt super, no i przede wszystkim długo się utrzymywał icon_smile.gif

Ten post edytował ciasteczkoczekoladowe śro, 09 sty 2019 - 09:33
ciasteczkoczekol...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 09 sty 19 - 09:27
Nr użytkownika: 52,547

GG:


post śro, 09 sty 2019 - 09:32
Post #17

Ja też wybierałam w gabinecie, w Medentusie w Krakowie. Obawiałam się, że jakieś domowe sposoby mogą tu zrobić więcej złego niż dobrego icon_biggrin.gif Koniec końców wybrałam wybielanie zębów Beyond Polus, bo nie niszczy szkliwa i nadaje się nawet dla osób, które mają wrażliwe zęby - takie, jakie mam ja. Efekt super, no i przede wszystkim długo się utrzymywał icon_smile.gif
muppet
śro, 09 sty 2019 - 10:44
Najlepiej udać się do gabinetu. Tylko wtedy można być pewnym efektu.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 09 sty 2019 - 10:44
Post #18

Najlepiej udać się do gabinetu. Tylko wtedy można być pewnym efektu.
milenka20
wto, 15 sty 2019 - 22:02
a probowaliscie ktoregos z tych produktów https://iwhite.pl/ ?? u mnie furore zrobily nakladki wybielajace, proste w uzyciu, efekt widoczny szybciej niz bym sie spodziewala
milenka20


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: nie, 25 lis 18 - 21:14
Nr użytkownika: 52,348




post wto, 15 sty 2019 - 22:02
Post #19

a probowaliscie ktoregos z tych produktów https://iwhite.pl/ ?? u mnie furore zrobily nakladki wybielajace, proste w uzyciu, efekt widoczny szybciej niz bym sie spodziewala
Malwina31
śro, 20 lut 2019 - 20:46
Lepiej pójść do gabinetu i zostawić to profesjonalistom! ja jestem mega zadowolona! jak ktoś jest z wrocławia to polecam https://acusdent.pl/stomatologia-estetyczna...bielanie-zebow/

Malwina31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 13 lut 19 - 20:30
Nr użytkownika: 52,694




post śro, 20 lut 2019 - 20:46
Post #20

Lepiej pójść do gabinetu i zostawić to profesjonalistom! ja jestem mega zadowolona! jak ktoś jest z wrocławia to polecam https://acusdent.pl/stomatologia-estetyczna...bielanie-zebow/

> Wybielanie zÄ™bów
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 15:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama