Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

rodzinne konto w banku

, ktore polecacie ?
> , ktore polecacie ?
gosiagosia
wto, 17 lip 2012 - 21:59
z ta prowizja za karte, to tez sa cyrki. czesto jest tak, ze transakcja jest np 26 a zaksiegowanie jej 28 i juz pobieraja prowizje, bo maja w ing tak rozliczenie wlasnie do 28ego kazdego mca. potem trzeba skladac reklamacje, skladalismy juz chyba ze 3 albo 4, a konto mamy od 1,5 roku. a w ost mcu na sile placilam karta zeby te 100zl zeszlo i zabraklo mi 2 gr i prowizja 7zl pobrana, a jakze icon_smile.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 17 lip 2012 - 21:59
Post #21

z ta prowizja za karte, to tez sa cyrki. czesto jest tak, ze transakcja jest np 26 a zaksiegowanie jej 28 i juz pobieraja prowizje, bo maja w ing tak rozliczenie wlasnie do 28ego kazdego mca. potem trzeba skladac reklamacje, skladalismy juz chyba ze 3 albo 4, a konto mamy od 1,5 roku. a w ost mcu na sile placilam karta zeby te 100zl zeszlo i zabraklo mi 2 gr i prowizja 7zl pobrana, a jakze icon_smile.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Lizia
śro, 18 lip 2012 - 12:05
gosiagosia, sprawdź Citibank.
Tam z założenia robi się wszystko przez internet i telefon. Robią wszystko, żeby klient nie musiał przychodzić do oddziału.
Nie pamiętam tylko jak jest z własnością konta. Napewno jest mozliwość założenia konta wspólnego, musisz tylko dopytać się czy oboje współposiadacze mają takie same prawa do dysponowania kontem. Ja mam tam konto od 10 lat i nie narzekam

zajrzyj na ich stronę https://www.online.citibank.pl/p/konta.do albo zadzwoń 1 9009
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post śro, 18 lip 2012 - 12:05
Post #22

gosiagosia, sprawdź Citibank.
Tam z założenia robi się wszystko przez internet i telefon. Robią wszystko, żeby klient nie musiał przychodzić do oddziału.
Nie pamiętam tylko jak jest z własnością konta. Napewno jest mozliwość założenia konta wspólnego, musisz tylko dopytać się czy oboje współposiadacze mają takie same prawa do dysponowania kontem. Ja mam tam konto od 10 lat i nie narzekam

zajrzyj na ich stronę https://www.online.citibank.pl/p/konta.do albo zadzwoń 1 9009

--------------------


agnese
czw, 19 lip 2012 - 01:57
Annie* ale teraz w mbanku wprowadzili mozliwośc pójścia do "siedziby" - ale nie pamiętam z jakim bankiem mają to porozumienia i jak to działa, bo mi nie potrzebne poki co do szczęścia

Ten post edytował agnese czw, 19 lip 2012 - 01:57
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post czw, 19 lip 2012 - 01:57
Post #23

Annie* ale teraz w mbanku wprowadzili mozliwośc pójścia do "siedziby" - ale nie pamiętam z jakim bankiem mają to porozumienia i jak to działa, bo mi nie potrzebne poki co do szczęścia

--------------------
F. 2008
A. 2011
Kotelka
wto, 23 kwi 2019 - 07:08
Moim zdaniem bardzo dobre konto ma obecnie nest bank
darmowe prowadzenie konta
darmowa karta
darmowe wypłaty z bankomatów
darmowe przelewy do innych banków

Poza tym konto daje dobre możliwości oszczędzania na nim. Aktualnie jest na nim oprocentowanie 4%, co sprawia, że konto jest obecnie jednym z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych jakie można sobie założyć.

Na tej stronie jest cały ranking kont oszczędnościowych https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

Ten post edytował Kotelka nie, 28 kwi 2019 - 10:40
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post wto, 23 kwi 2019 - 07:08
Post #24

Moim zdaniem bardzo dobre konto ma obecnie nest bank
darmowe prowadzenie konta
darmowa karta
darmowe wypłaty z bankomatów
darmowe przelewy do innych banków

Poza tym konto daje dobre możliwości oszczędzania na nim. Aktualnie jest na nim oprocentowanie 4%, co sprawia, że konto jest obecnie jednym z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych jakie można sobie założyć.

Na tej stronie jest cały ranking kont oszczędnościowych https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/
Ceda
czw, 24 wrz 2020 - 09:19
Ja zrobiłam tak że w pewnym miesiącu spisałam wszystkie wydatki z tego miesiąca i podzieliłam na kategorie (wynajem, jedzenie, kosmetyki, ciuchy, zwierzaki itd) i spojrzałam na co wydaję najwięcej, a potem przeanalizowałam z czego mogę zrezygnować albo ograniczyć.

Obecnie bardzo korzystne warunki oferują konta studenckie https://www.konto-studenckie.pl/promocje/ . Jesli macie mniej niż 26 lat, możecie się spokojnie zastanowić nad załozeniem sobie wlaśnie takiego konta w banku.

Ten post edytował Ceda pon, 02 lis 2020 - 07:23
Ceda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 234
Dołączył: wto, 26 lut 19 - 08:28
Nr użytkownika: 52,752




post czw, 24 wrz 2020 - 09:19
Post #25

Ja zrobiłam tak że w pewnym miesiącu spisałam wszystkie wydatki z tego miesiąca i podzieliłam na kategorie (wynajem, jedzenie, kosmetyki, ciuchy, zwierzaki itd) i spojrzałam na co wydaję najwięcej, a potem przeanalizowałam z czego mogę zrezygnować albo ograniczyć.

Obecnie bardzo korzystne warunki oferują konta studenckie https://www.konto-studenckie.pl/promocje/ . Jesli macie mniej niż 26 lat, możecie się spokojnie zastanowić nad załozeniem sobie wlaśnie takiego konta w banku.
> rodzinne konto w banku, ktore polecacie ?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 12:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama