Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

czy to możliwe, żeby była owu a testy tego nie pokazywały??

> 
Alutek
wto, 12 wrz 2006 - 09:52
Dagusia
trzymam kciuki aby druga sie uwidoczniła. icon_cool.gif
Z tego co czytałam to testy myla się ale chyba tylko w tą strone że pokazuja cały czas dwie kreski (na odwrót niż ciążowe.. icon_rolleyes.gif ).
Mi sie udało bo zaczełam testować w 10 dniu cyklu i najpierw blada a na drugi dzien juz dwie wyraźne; tak, że tylko dwa testy zużyłam. icon_biggrin.gif
No i mierzyłam tempe i był skok - stąd wiem że juz po owu... icon_wink.gif
Np i owu przyszła 2 dni wczesniej niż wg. suwaka. icon_wink.gif
Alutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 645
Dołączył: sob, 01 lip 06 - 14:01
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,476

GG:


post wto, 12 wrz 2006 - 09:52
Post #21

Dagusia
trzymam kciuki aby druga sie uwidoczniła. icon_cool.gif
Z tego co czytałam to testy myla się ale chyba tylko w tą strone że pokazuja cały czas dwie kreski (na odwrót niż ciążowe.. icon_rolleyes.gif ).
Mi sie udało bo zaczełam testować w 10 dniu cyklu i najpierw blada a na drugi dzien juz dwie wyraźne; tak, że tylko dwa testy zużyłam. icon_biggrin.gif
No i mierzyłam tempe i był skok - stąd wiem że juz po owu... icon_wink.gif
Np i owu przyszła 2 dni wczesniej niż wg. suwaka. icon_wink.gif

--------------------
user posted image
Nunusia
śro, 13 wrz 2006 - 08:30
w czwartek robiłam test i była bladziutka.... pt-pn nie robiłam bo czekałam na testy zamówione z allegro

wczoraj (wt) zrobiłam i znowu albo dalej mam bledziutką

staranka czynione cały czas icon_wink.gif

śluz "chyba" płodny

i zgłupiałam: mam czy miałam owu??
Nunusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: nie, 16 lip 06 - 17:09
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 6,635




post śro, 13 wrz 2006 - 08:30
Post #22

w czwartek robiłam test i była bladziutka.... pt-pn nie robiłam bo czekałam na testy zamówione z allegro

wczoraj (wt) zrobiłam i znowu albo dalej mam bledziutką

staranka czynione cały czas icon_wink.gif

śluz "chyba" płodny

i zgłupiałam: mam czy miałam owu??

--------------------
Alutek
śro, 13 wrz 2006 - 17:30
Nunusia
Chyba jednoznaczną odpowiedź dałby Ci pomiar tempki.... icon_cool.gif
Według mnie owu już raczej była icon_cool.gif
Chociaz ten sluz jest zastanawiajacy.... icon_redface.gif
Moze jeszcze jeden test i rano zmierz temp. wink.gif
Alutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 645
Dołączył: sob, 01 lip 06 - 14:01
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,476

GG:


post śro, 13 wrz 2006 - 17:30
Post #23

Nunusia
Chyba jednoznaczną odpowiedź dałby Ci pomiar tempki.... icon_cool.gif
Według mnie owu już raczej była icon_cool.gif
Chociaz ten sluz jest zastanawiajacy.... icon_redface.gif
Moze jeszcze jeden test i rano zmierz temp. wink.gif

--------------------
user posted image
Nunusia
śro, 13 wrz 2006 - 20:11
dzisiaj znowu druga krecha blada

śluz płodny wg opisów na różnych forach

Alutku a czy jednorazowy pomiar coś mi da?? Tym bardziej, że troszkę jestem przeziębiona icon_sad.gif
Nunusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: nie, 16 lip 06 - 17:09
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 6,635




post śro, 13 wrz 2006 - 20:11
Post #24

dzisiaj znowu druga krecha blada

śluz płodny wg opisów na różnych forach

Alutku a czy jednorazowy pomiar coś mi da?? Tym bardziej, że troszkę jestem przeziębiona icon_sad.gif

--------------------
daguusia
śro, 13 wrz 2006 - 21:30
Nunusia czy my musimy być takie zakręcone. Ja mam 5dzień testowania krecha druga robi się coraz ciemniejsza ale to jakieś pokręcone bo od trzech dni biorę luteinę no i oczywiście testy mi się skończyły icon_twisted.gif No cóż śluz mi zostało obserwować icon_twisted.gif
daguusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,149
Dołączył: pią, 27 sty 06 - 20:17
SkÄ…d: aaa
Nr użytkownika: 4,740




post śro, 13 wrz 2006 - 21:30
Post #25

Nunusia czy my musimy być takie zakręcone. Ja mam 5dzień testowania krecha druga robi się coraz ciemniejsza ale to jakieś pokręcone bo od trzech dni biorę luteinę no i oczywiście testy mi się skończyły icon_twisted.gif No cóż śluz mi zostało obserwować icon_twisted.gif

--------------------
Umysł jest jak spadochron - działa lepiej, gdy jest otwarty.
Nunusia
śro, 13 wrz 2006 - 22:46
daguusia no nic nie może byc normalnie icon_sad.gif
Nunusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: nie, 16 lip 06 - 17:09
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 6,635




post śro, 13 wrz 2006 - 22:46
Post #26

daguusia no nic nie może byc normalnie icon_sad.gif

--------------------
Alutek
czw, 14 wrz 2006 - 10:11
Nunusia
No fakt że jednorazowy pomiar nic nie da zwłaszcza że jestes przeziebiona. icon_confused.gif
Ale jakbys kiedys spróbowała jaka masz temp. po @ i wtedy byś wiedziała czy juz była owu czy nie. icon_biggrin.gif
Według specjalistów od metod naturalnych to z kolei dzień owu. jest najbliższy dniu tzw. Szczytu śluzu - który oznacza ostatni dzień wystapienia sluzu płodnego. Nie wtedy kiedy jest go najwięcej ale kiedy jest ostatni dzień... icon_wink.gif
Zycze powodzenia icon_cool.gif , z tym że z tą obsewacja własnego org. to wcale nie jest łatwa sprawa, icon_rolleyes.gif trzeba brac pod uwage tysiąc jeden okoliczności które moga zaburzac ten obraz....
Np. ja mierze temp. juz ponad rok i wczesniej przez pare miesiecy, a nadal mój organizm mnie zaskakuje... icon_eek.gif
Alutek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 645
Dołączył: sob, 01 lip 06 - 14:01
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,476

GG:


post czw, 14 wrz 2006 - 10:11
Post #27

Nunusia
No fakt że jednorazowy pomiar nic nie da zwłaszcza że jestes przeziebiona. icon_confused.gif
Ale jakbys kiedys spróbowała jaka masz temp. po @ i wtedy byś wiedziała czy juz była owu czy nie. icon_biggrin.gif
Według specjalistów od metod naturalnych to z kolei dzień owu. jest najbliższy dniu tzw. Szczytu śluzu - który oznacza ostatni dzień wystapienia sluzu płodnego. Nie wtedy kiedy jest go najwięcej ale kiedy jest ostatni dzień... icon_wink.gif
Zycze powodzenia icon_cool.gif , z tym że z tą obsewacja własnego org. to wcale nie jest łatwa sprawa, icon_rolleyes.gif trzeba brac pod uwage tysiąc jeden okoliczności które moga zaburzac ten obraz....
Np. ja mierze temp. juz ponad rok i wczesniej przez pare miesiecy, a nadal mój organizm mnie zaskakuje... icon_eek.gif

--------------------
user posted image
MiE
sob, 16 wrz 2006 - 11:03
a ja napisze jeszcze jedna rzecz co do owu, mialam tak i ja i moja kumpela, ona stosowala testy owu ja nie, okazalo sie ze zachodzi owulacja ale do polowy... wiem wiem dziwnie to brzmi, ale pecherzyk poprostu pekal jakos do wewnatrz i nie dochodzilo do pelnej owu, pecherzyk wtedy krwawil wewnatrz siebie i pozniej pekal, mojej kumpeli wtedy raz wychodzily testy owu przez dluzszy czas a raz wcale, ja testow nie stosowalam wiec nie wiem jak byloby w moim przypadku, jednak na monitorowaniu cyklu wystapil ten problem, pozniej zapisano mi leki na wspomaganie owu i udalo sie zajsc w pierwszym cyklu przy wspomagaczu icon_smile.gif

ehhh ale wypracowanie napisalam icon_razz.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post sob, 16 wrz 2006 - 11:03
Post #28

a ja napisze jeszcze jedna rzecz co do owu, mialam tak i ja i moja kumpela, ona stosowala testy owu ja nie, okazalo sie ze zachodzi owulacja ale do polowy... wiem wiem dziwnie to brzmi, ale pecherzyk poprostu pekal jakos do wewnatrz i nie dochodzilo do pelnej owu, pecherzyk wtedy krwawil wewnatrz siebie i pozniej pekal, mojej kumpeli wtedy raz wychodzily testy owu przez dluzszy czas a raz wcale, ja testow nie stosowalam wiec nie wiem jak byloby w moim przypadku, jednak na monitorowaniu cyklu wystapil ten problem, pozniej zapisano mi leki na wspomaganie owu i udalo sie zajsc w pierwszym cyklu przy wspomagaczu icon_smile.gif

ehhh ale wypracowanie napisalam icon_razz.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
duszyczka
nie, 08 paź 2006 - 12:46
Chcialabym sie dowiedziec ile taki jeden test kosztuje i czy w opakowaniu jest ich wiecej czy tylko jeden?POZDRAWIAM.
duszyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: nie, 08 paź 06 - 11:29
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 7,890




post nie, 08 paź 2006 - 12:46
Post #29

Chcialabym sie dowiedziec ile taki jeden test kosztuje i czy w opakowaniu jest ich wiecej czy tylko jeden?POZDRAWIAM.
Nunusia
nie, 08 paź 2006 - 19:08
duszyczka na allegro wpisz testy owulacyjne i pokaża się znalezione wyniki

srednio około 2 zł ----> polecam Ewe Analityk

w aptece za 5 sztuk zapłacisz ok 25 zł więc na allegro jest dużo taniej

pozdrawiam
Nunusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: nie, 16 lip 06 - 17:09
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 6,635




post nie, 08 paź 2006 - 19:08
Post #30

duszyczka na allegro wpisz testy owulacyjne i pokaża się znalezione wyniki

srednio około 2 zł ----> polecam Ewe Analityk

w aptece za 5 sztuk zapłacisz ok 25 zł więc na allegro jest dużo taniej

pozdrawiam

--------------------
Anabel89
śro, 19 cze 2019 - 13:40
Ja używam komputera cyklu myway, który wyznacza owulacje na podstawie kilku wskaźników i jeszcze się nie pomylił, robi to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Anabel89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: śro, 19 cze 19 - 12:19
Nr użytkownika: 53,139




post śro, 19 cze 2019 - 13:40
Post #31

Ja używam komputera cyklu myway, który wyznacza owulacje na podstawie kilku wskaźników i jeszcze się nie pomylił, robi to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
> czy to możliwe, żeby byÅ‚a owu a testy tego nie pokazywaÅ‚y??
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 08:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama