Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bol brzucha a Duphaston

> 
martas
śro, 01 lis 2006 - 15:26
Czesc dziwczyny!
Od dlugiego czasu staramy sie o dzidzie i nic. Drugi miesiac biore Duphaston( od 16dc przez 10 dni) i nie wiem czy to jego przyczyna ale barzdo boli mnie brzuch i cycunie. Mam tak od niedzieli a do okresu jeszcze ok 1.5 tyg. Cykle mam regularne co 29d wiec troche to dziwne.
Czy ten lek mogl mi je rozlegulowac bo z tego co wiem to raczej pomaga przy nieregularnych @

Pozdrawiam i czekam na szybka odp.
martas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: śro, 01 lis 06 - 13:03
Nr użytkownika: 8,288




post śro, 01 lis 2006 - 15:26
Post #1

Czesc dziwczyny!
Od dlugiego czasu staramy sie o dzidzie i nic. Drugi miesiac biore Duphaston( od 16dc przez 10 dni) i nie wiem czy to jego przyczyna ale barzdo boli mnie brzuch i cycunie. Mam tak od niedzieli a do okresu jeszcze ok 1.5 tyg. Cykle mam regularne co 29d wiec troche to dziwne.
Czy ten lek mogl mi je rozlegulowac bo z tego co wiem to raczej pomaga przy nieregularnych @

Pozdrawiam i czekam na szybka odp.
Aylin
śro, 01 lis 2006 - 15:39
Witaj Martas icon_smile.gif

Ja tak samo jak ty biorę duphaston od 16 do 26 dnia cyklu. U mnie wyregulował cykl. Działa w ten sposób, że reguluje cykle. W pierwszym cyklu z duphastonem nie było totalnie nic. Cykl się drastycznie skrócił i nie było owu icon_sad.gif Teraz kończę drugi cykl icon_smile.gif jeszcze 5 tabletek do końca: zaraz po @ odczuwałam taki ból w jajnikach. Czułam jak mi się wszystko tam ruszało. Teraz mam trochę ponad tydzień do końca cyklu i czuję takie pobolewanie brzuszka icon_sad.gif jakby na @?? hoć sama nie wiem icon_sad.gif No i swędzą mnie piersi, ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam.

Zapraszam na wątek: Wszystkie starające się połączmy się icon_smile.gif Jest tam dużo dziewczyn i na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujęce pytania icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post śro, 01 lis 2006 - 15:39
Post #2

Witaj Martas icon_smile.gif

Ja tak samo jak ty biorę duphaston od 16 do 26 dnia cyklu. U mnie wyregulował cykl. Działa w ten sposób, że reguluje cykle. W pierwszym cyklu z duphastonem nie było totalnie nic. Cykl się drastycznie skrócił i nie było owu icon_sad.gif Teraz kończę drugi cykl icon_smile.gif jeszcze 5 tabletek do końca: zaraz po @ odczuwałam taki ból w jajnikach. Czułam jak mi się wszystko tam ruszało. Teraz mam trochę ponad tydzień do końca cyklu i czuję takie pobolewanie brzuszka icon_sad.gif jakby na @?? hoć sama nie wiem icon_sad.gif No i swędzą mnie piersi, ale nie wiem czy sobie tego nie wmawiam.

Zapraszam na wątek: Wszystkie starające się połączmy się icon_smile.gif Jest tam dużo dziewczyn i na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujęce pytania icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
martas
śro, 01 lis 2006 - 15:43
Dzieki Anek. Bardzo fajnie , ze sie pojawilas. Ok pedze tam.
martas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: śro, 01 lis 06 - 13:03
Nr użytkownika: 8,288




post śro, 01 lis 2006 - 15:43
Post #3

Dzieki Anek. Bardzo fajnie , ze sie pojawilas. Ok pedze tam.
Aylin
śro, 01 lis 2006 - 15:50
Witam i zapraszam icon_smile.gif wątek piętro wyżej lub niżej icon_smile.gif z nami jest wesoło i się nie zanudzisz icon_smile.gif
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post śro, 01 lis 2006 - 15:50
Post #4

Witam i zapraszam icon_smile.gif wątek piętro wyżej lub niżej icon_smile.gif z nami jest wesoło i się nie zanudzisz icon_smile.gif

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
isllandia
wto, 12 lut 2008 - 15:54
mnie tez bolaly piersi po duphastonie - okropnie - nawet strumien wody sprawial mi bol!!
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post wto, 12 lut 2008 - 15:54
Post #5

mnie tez bolaly piersi po duphastonie - okropnie - nawet strumien wody sprawial mi bol!!

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
isllandia
wto, 11 mar 2008 - 13:12
dziewczyny czy leki takie jak duphaston czy utrogestan moga pwodowac wzrost temperatury?
isllandia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,500
Dołączył: sob, 24 wrz 05 - 11:03
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 3,699

GG:


post wto, 11 mar 2008 - 13:12
Post #6

dziewczyny czy leki takie jak duphaston czy utrogestan moga pwodowac wzrost temperatury?

--------------------


Zapraszam do mojego ?wiata:
Blog
Anabel89
śro, 19 cze 2019 - 13:48
Ja skupiłam się na monitorowaniu dni płodnych za pomocą komputera cyklu myway i w czasie owulacji aplikowałam sobie żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Anabel89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: śro, 19 cze 19 - 12:19
Nr użytkownika: 53,139




post śro, 19 cze 2019 - 13:48
Post #7

Ja skupiłam się na monitorowaniu dni płodnych za pomocą komputera cyklu myway i w czasie owulacji aplikowałam sobie żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
> Bol brzucha a Duphaston
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 16:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama