Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

gdzie można pójść z 1,5 rocznym dzieckiem na zajęcia?

> 
ququryku

Go??







post śro, 22 lut 2006 - 14:51
Post #1

Większość ofert jest dla przedszkolaków, a co z maluchami przed 3 r. ż.; zależy mi na zorganizowanych zajęciach dla maluszków plastycznych, rytmika, taniec itd.

jak dotąd to mamy w planach basen od wiosny
zastanawiamy się nad ang. Helen Doron

sale zabaw są już przerobione, byłyśmy w teatrzyku i kinie

co jeszcze znajdziemy w Łodzi?

czyżby to była pustynia dla zajęć dla maluszków, nie ma ani jednego klubu malucha, żlobka domowego, prywatnego, może jakieś zajęcia muzyczne rytmika itd.

dziewczyny poradźcie bo nic tylko ta Warszaa mi wyskakuje
m.a.
czw, 23 lut 2006 - 16:39
A co takiego znalazłaś dla przedszkolaków z zajęć dodatkowych, bo ja ilekroć próbuję coś namierzyć to wątpię w swoją umiejętność posługiwania się Googlami.

Natomiast faktem jest, że dla takich maluszków to istna pustynia w Łodzi.
Zostają place zabaw jeszcze (poza Twoimi pomysłami), ale to raczej dopiero wiosną.
m.a.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 341
Dołączył: czw, 10 lip 03 - 15:14
Skąd: centrum
Nr użytkownika: 897

GG:


post czw, 23 lut 2006 - 16:39
Post #2

A co takiego znalazłaś dla przedszkolaków z zajęć dodatkowych, bo ja ilekroć próbuję coś namierzyć to wątpię w swoją umiejętność posługiwania się Googlami.

Natomiast faktem jest, że dla takich maluszków to istna pustynia w Łodzi.
Zostają place zabaw jeszcze (poza Twoimi pomysłami), ale to raczej dopiero wiosną.

--------------------
Asia.

user posted image
SYLWIA&WIKTUŚKA
sob, 29 kwi 2006 - 07:55
Mój mąż jak sie nudzi to idzie z córcią do figloraju (wpuszczają tam maluchy pod opika dorosłego) i szaleje razem z nią. Świetna zabawa. Oboje przychodzą "padnięci" i mam święty spokój z nimi icon_smile.gif)
SYLWIA&WIKTUŚKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 29 kwi 06 - 07:42
Nr użytkownika: 5,695




post sob, 29 kwi 2006 - 07:55
Post #3

Mój mąż jak sie nudzi to idzie z córcią do figloraju (wpuszczają tam maluchy pod opika dorosłego) i szaleje razem z nią. Świetna zabawa. Oboje przychodzą "padnięci" i mam święty spokój z nimi icon_smile.gif)

--------------------
user posted image
user posted image
Saskia
sob, 29 kwi 2006 - 22:19
A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post sob, 29 kwi 2006 - 22:19
Post #4

A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
Dorotka
wto, 02 maj 2006 - 10:15
CYTAT(Saskia)
A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.

Moje dzieci chodzą do złobka Dąbrowie, w soboty jest tam właśnie grupa rodzinna, nie wiem jak to wygląda, ale podobno jest super (ciocie są ogólnie super i pani drektor icon_biggrin.gif ) chcesz to zadzwoń 426439130
Warsztaty plastyczne i rytmika są w przechowlni plastycznej na Kościuszki, przy aptece, chyba przy ul. Andrzeja Struga, tel. niestety nie pamiętam icon_confused.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 02 maj 2006 - 10:15
Post #5

CYTAT(Saskia)
A może tzw. grupa rodzinna w żłobku? (jeśli oczywiście dysponujesz czasem przed południem) Osobiście nie korzystałam z tego, ale kojarzę, że w niektórych żłobkach maluchy razem z rodzicami mogą uczestnicZYć w określone dni w zajęciach.

Moje dzieci chodzą do złobka Dąbrowie, w soboty jest tam właśnie grupa rodzinna, nie wiem jak to wygląda, ale podobno jest super (ciocie są ogólnie super i pani drektor icon_biggrin.gif ) chcesz to zadzwoń 426439130
Warsztaty plastyczne i rytmika są w przechowlni plastycznej na Kościuszki, przy aptece, chyba przy ul. Andrzeja Struga, tel. niestety nie pamiętam icon_confused.gif

--------------------
Martyna81
śro, 02 kwi 2014 - 15:20
Polecam znaleźć coś na miarę warszawskiegio Teatru Małego Widza, tam też oprócz spektakli są warsztaty plastyczne, muzyczne itp.
Martyna81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pią, 28 lut 14 - 15:05
Nr użytkownika: 43,665

GG:


post śro, 02 kwi 2014 - 15:20
Post #6

Polecam znaleźć coś na miarę warszawskiegio Teatru Małego Widza, tam też oprócz spektakli są warsztaty plastyczne, muzyczne itp.
> gdzie można pójść z 1,5 rocznym dzieckiem na zajęcia?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 06:04
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama