Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki cz. 23

> 
candace
pon, 04 cze 2012 - 16:35
witam
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 04 cze 2012 - 16:35
Post #1

witam

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
asia_b
pon, 04 cze 2012 - 16:38
O! Witam icon_smile.gif

jaAga warto zainwestować w spokój. Zdrowiejcie, żebyście mogły dobrze bawić się na zlocie!
asia_b


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,779
Dołączył: sob, 10 mar 07 - 22:38
SkÄ…d: SZCZECIN
Nr użytkownika: 11,837




post pon, 04 cze 2012 - 16:38
Post #2

O! Witam icon_smile.gif

jaAga warto zainwestować w spokój. Zdrowiejcie, żebyście mogły dobrze bawić się na zlocie!

--------------------
lornetka
pon, 04 cze 2012 - 16:43
Asia a to nawet śmieszne jest z tymi prezentami już icon_wink.gif

jaAga najważniejsze, że wszystkie wyniki w normie i teraz niech się Julka kuruje do zlotu!
Dziękuję Ci za rozmowę, a jednak mnie o to nie pytali icon_wink.gif całe szczęście, wszystkiego nauczę się w praniu!

Ten post edytował Niedźwiadek pon, 04 cze 2012 - 16:45
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post pon, 04 cze 2012 - 16:43
Post #3

Asia a to nawet śmieszne jest z tymi prezentami już icon_wink.gif

jaAga najważniejsze, że wszystkie wyniki w normie i teraz niech się Julka kuruje do zlotu!
Dziękuję Ci za rozmowę, a jednak mnie o to nie pytali icon_wink.gif całe szczęście, wszystkiego nauczę się w praniu!
myla
pon, 04 cze 2012 - 19:08
jaAga bardzo się ciesze, teraz tylko oby Julii szybko zeszło to paskudztwo i widzimy się na zlocie icon_smile.gif mam nadzieje ze pogoda dopisze

Niedźwiadku gratuluje i tez chciałabym wiedzieć coś więcej icon_smile.gif

macie może numer do Silije? muszę się z nią skontaktować a ma pełną skrzynkę

myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 19:08
Post #4

jaAga bardzo się ciesze, teraz tylko oby Julii szybko zeszło to paskudztwo i widzimy się na zlocie icon_smile.gif mam nadzieje ze pogoda dopisze

Niedźwiadku gratuluje i tez chciałabym wiedzieć coś więcej icon_smile.gif

macie może numer do Silije? muszę się z nią skontaktować a ma pełną skrzynkę



--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
jaAga*
pon, 04 cze 2012 - 23:06
Ja mam numer do Silije. Jak siÄ™ do jutra nie odezwie to Ci napiszÄ™ na pw.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 04 cze 2012 - 23:06
Post #5

Ja mam numer do Silije. Jak siÄ™ do jutra nie odezwie to Ci napiszÄ™ na pw.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
ziowik
pon, 04 cze 2012 - 23:23
witam w nowej odsłonie... nieźle zasuwamy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jaaga- ciesze sie że wyniki wyszły dobre.. przyznam że poważnie sie niepokoiłam o Waszą obecnośc na zlocie, ale teraz to już wierzę ze przyjedziecie wszyscy icon_smile.gif

Asiu- przez chwile zabrakło mi słów jak przeczytałam o tych prezentach... nie no to już jest naprawde tupeciarstwo... wstyd by mi bylo naprawde w ogóle z takim pomysłem wychodzic... o matko, co za porażka ...

kurcze, zlot już za 3 dni...
wyruszamy o 7 w czwartek... mam nadzieje że wstane, nie zaśpie,. i że Kamilke zedre z łóżka..
Kamilka dzisiaj w kąpieli śpiewa "lalala jade na wycieczkę, z Emilką, lalala, dostane lalke.. lalala" icon_razz.gif icon_razz.gif
Kacper już przeżywa, oczywiście twardo wybiera sie z nami i nie przyjmuje do wiadomości że zostaje... biduś, za rok wezme chyba już oboje icon_razz.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pon, 04 cze 2012 - 23:23
Post #6

witam w nowej odsłonie... nieźle zasuwamy icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Jaaga- ciesze sie że wyniki wyszły dobre.. przyznam że poważnie sie niepokoiłam o Waszą obecnośc na zlocie, ale teraz to już wierzę ze przyjedziecie wszyscy icon_smile.gif

Asiu- przez chwile zabrakło mi słów jak przeczytałam o tych prezentach... nie no to już jest naprawde tupeciarstwo... wstyd by mi bylo naprawde w ogóle z takim pomysłem wychodzic... o matko, co za porażka ...

kurcze, zlot już za 3 dni...
wyruszamy o 7 w czwartek... mam nadzieje że wstane, nie zaśpie,. i że Kamilke zedre z łóżka..
Kamilka dzisiaj w kąpieli śpiewa "lalala jade na wycieczkę, z Emilką, lalala, dostane lalke.. lalala" icon_razz.gif icon_razz.gif
Kacper już przeżywa, oczywiście twardo wybiera sie z nami i nie przyjmuje do wiadomości że zostaje... biduś, za rok wezme chyba już oboje icon_razz.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
candace
wto, 05 cze 2012 - 07:43
u mnie szał- przeprowadzka kilku działów i drugi dzień szukam moich papierów w całym budynku. Firma przeprowadzkowa do zabicia:-((

zazdroszcze zlotu:-((((((
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 05 cze 2012 - 07:43
Post #7

u mnie szał- przeprowadzka kilku działów i drugi dzień szukam moich papierów w całym budynku. Firma przeprowadzkowa do zabicia:-((

zazdroszcze zlotu:-((((((

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pomidorro
wto, 05 cze 2012 - 08:12
Candace szkoda, ze nie jedziecie na zlot icon_sad.gif
buuu...nie wiem czemu nie mogę otworzyc Twojego meila. jest pusty wg. mojej poczty icon_sad.gif pierwszy raz mi sie to zdarzyło!

Alicja twardo stoi na stanowisku, ze zostaje na noc icon_smile.gif
Ziowik cieszę się, ze będę z Tobą w pokoju z Myla icon_smile.gif ale dostałyście domek czy hotel? wiesz cos jeszcze?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 05 cze 2012 - 08:12
Post #8

Candace szkoda, ze nie jedziecie na zlot icon_sad.gif
buuu...nie wiem czemu nie mogę otworzyc Twojego meila. jest pusty wg. mojej poczty icon_sad.gif pierwszy raz mi sie to zdarzyło!

Alicja twardo stoi na stanowisku, ze zostaje na noc icon_smile.gif
Ziowik cieszę się, ze będę z Tobą w pokoju z Myla icon_smile.gif ale dostałyście domek czy hotel? wiesz cos jeszcze?


--------------------



jaAga*
wto, 05 cze 2012 - 09:01
Ziowik narazie się wybieramy twardo wszyscy. Przedstawiłam naszą sytuację Artemizji, bo z nią mam być w domku i się dogadałyśmy. Potrzymajcie trochę kciuki za Julię by się wykaraskała do końca, bo dziś drugi dzień dopiero i jest średnio. Bidula nie pojechała na wycieczkę szkolną, na którą tak długo czekała (Sandomierz-Pacanów), więc rezygnacja ze zlotu byłaby dla niej okropnym przezyciem (już szykuje się na podchody i resztę atrakcji, no i jej koleżanki będą).
Widzę, że w tym roku to Wy (Ziowik z Gruszką) będziecie przed nami, więc prosze o powitanie icon_wink.gif. My planowalismy wyjazd w domu po obiedzie, bo zamawiałam dopiero kolację w czwartek. W sumie dlatego, że Julia miała sypać kwiatki na procesji w Boże Ciało.....ale chyba sobie to darujemy, pójdziemy rano na mszę tylko i w sumie moglibyśmy wyjechac wczesniej i zjeść coś po drodze.....no pomyślę jeszcze nad tym.
Już się nie moge doczekać zlotu, chyba dziś się zacznę pakować......oby tylko pogoda dopisała.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 05 cze 2012 - 09:01
Post #9

Ziowik narazie się wybieramy twardo wszyscy. Przedstawiłam naszą sytuację Artemizji, bo z nią mam być w domku i się dogadałyśmy. Potrzymajcie trochę kciuki za Julię by się wykaraskała do końca, bo dziś drugi dzień dopiero i jest średnio. Bidula nie pojechała na wycieczkę szkolną, na którą tak długo czekała (Sandomierz-Pacanów), więc rezygnacja ze zlotu byłaby dla niej okropnym przezyciem (już szykuje się na podchody i resztę atrakcji, no i jej koleżanki będą).
Widzę, że w tym roku to Wy (Ziowik z Gruszką) będziecie przed nami, więc prosze o powitanie icon_wink.gif. My planowalismy wyjazd w domu po obiedzie, bo zamawiałam dopiero kolację w czwartek. W sumie dlatego, że Julia miała sypać kwiatki na procesji w Boże Ciało.....ale chyba sobie to darujemy, pójdziemy rano na mszę tylko i w sumie moglibyśmy wyjechac wczesniej i zjeść coś po drodze.....no pomyślę jeszcze nad tym.
Już się nie moge doczekać zlotu, chyba dziś się zacznę pakować......oby tylko pogoda dopisała.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
wto, 05 cze 2012 - 09:15
a kto mnie powita? 29.gif 04.gif
Cieawa tez jestm jaka pogoda będzie. Nie sprawdzałam jeszcze prognozy.
JaAga uff. Kamien z serca - trzymam kciuki żeby Julka była zdrowa!
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 05 cze 2012 - 09:15
Post #10

a kto mnie powita? 29.gif 04.gif
Cieawa tez jestm jaka pogoda będzie. Nie sprawdzałam jeszcze prognozy.
JaAga uff. Kamien z serca - trzymam kciuki żeby Julka była zdrowa!


--------------------



jaAga*
wto, 05 cze 2012 - 09:32
Pomidorro ja Cię powitam! Daj tylko znać jak będziecie dojeżdżać. Niedżwiadka też powitam i wyściskam!
Karinie wczoraj opowiadałam kto będzie, jakie czerwcowe dzieci i twierdziła że wszystkich zna....nawet Dawida, pytała jakie ma włosy i twierdzi że zna....wyjaśnianie jej, że to pewnie o Dominiku myśli nie pomogło icon_wink.gif.
Nadal nie mam pomysłu na te urodziny. Pewnie poproszę tych animatorów, żeby jakieś wspólne sto lat jej zaśpiewać i już, ona się ucieszy- kupię torbę cukierków do poczęstowania.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 05 cze 2012 - 09:32
Post #11

Pomidorro ja Cię powitam! Daj tylko znać jak będziecie dojeżdżać. Niedżwiadka też powitam i wyściskam!
Karinie wczoraj opowiadałam kto będzie, jakie czerwcowe dzieci i twierdziła że wszystkich zna....nawet Dawida, pytała jakie ma włosy i twierdzi że zna....wyjaśnianie jej, że to pewnie o Dominiku myśli nie pomogło icon_wink.gif.
Nadal nie mam pomysłu na te urodziny. Pewnie poproszę tych animatorów, żeby jakieś wspólne sto lat jej zaśpiewać i już, ona się ucieszy- kupię torbę cukierków do poczęstowania.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
candace
wto, 05 cze 2012 - 09:44
pomidorro- to wyśle jeszcze raz... ale nam przy tej przeprowadzce wszystko siada

zimno i deszcz, i taj juz drugi dzień, masakra...
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 05 cze 2012 - 09:44
Post #12

pomidorro- to wyśle jeszcze raz... ale nam przy tej przeprowadzce wszystko siada

zimno i deszcz, i taj juz drugi dzień, masakra...

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pati.n
wto, 05 cze 2012 - 15:01
fotki icon_smile.gif

Ten post edytował pati.n wto, 05 cze 2012 - 15:14
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post wto, 05 cze 2012 - 15:01
Post #13

fotki icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
lornetka
śro, 06 cze 2012 - 09:12
nie mogę się doczekać, aż Was poznam, obyśmy tylko z Justą czadu dużego nie dały w piątkowy wieczór by mieć siłę i energię dnia następnego icon_smile.gif

jaAga a co powiedziałaś o włosach Dawida? Bo on ma króciutkie icon_smile.gif
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 06 cze 2012 - 09:12
Post #14

nie mogę się doczekać, aż Was poznam, obyśmy tylko z Justą czadu dużego nie dały w piątkowy wieczór by mieć siłę i energię dnia następnego icon_smile.gif

jaAga a co powiedziałaś o włosach Dawida? Bo on ma króciutkie icon_smile.gif
jaAga*
śro, 06 cze 2012 - 09:15
Że ma blond kolor icon_wink.gif.
Potrzymajcie kciuki za nas, idÄ™ dziÅ› do lekarza.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 06 cze 2012 - 09:15
Post #15

Że ma blond kolor icon_wink.gif.
Potrzymajcie kciuki za nas, idÄ™ dziÅ› do lekarza.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
lornetka
śro, 06 cze 2012 - 09:19
No to siÄ™ zgadza icon_smile.gif

Oczywiście kciuki mocno zaciskam- niech zdrowieją dziewczęta!

Mój T. jak wychodzi do pracy o 8 to wraca o 22, zupełnie nie mam jak przygotować się do zlotu zakupowo! Pewnie zabraknie mi milona rzeczy- a tam jest jakiś sklep w pobliżu, prawda?

Ten post edytował Niedźwiadek śro, 06 cze 2012 - 09:20
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 06 cze 2012 - 09:19
Post #16

No to siÄ™ zgadza icon_smile.gif

Oczywiście kciuki mocno zaciskam- niech zdrowieją dziewczęta!

Mój T. jak wychodzi do pracy o 8 to wraca o 22, zupełnie nie mam jak przygotować się do zlotu zakupowo! Pewnie zabraknie mi milona rzeczy- a tam jest jakiś sklep w pobliżu, prawda?
jaAga*
śro, 06 cze 2012 - 09:46
Niedźwiadku idę do lekarza z sobą 41.gif .
SÄ… sklepy w Osiecku, w podforum zlotowym jest przyklejona informacja w jakich dniach i godzinach.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post śro, 06 cze 2012 - 09:46
Post #17

Niedźwiadku idę do lekarza z sobą 41.gif .
SÄ… sklepy w Osiecku, w podforum zlotowym jest przyklejona informacja w jakich dniach i godzinach.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
ziowik
śro, 06 cze 2012 - 09:50
ja wczoraj pojechałam do tesco o 22, wróciłam 23:30.. musiałam kupic Kamilce gumiaki..
a teraz zbieram sie do pracy. miałąm iśc na pół dnia to mnie wrobili że mam przyjsc rano ok 10, i zostaje do 19... miodzio.. i prawdopodobnie pożegna sie z dwoma dniami urlopu w przyszłym tygodniu, bo nie ma kto przyjsc do pracy..
dobrze chociaz ze ten weekend udało mi sie zachowac wolny...

spadam do roboty nie chce mi sie sie strasznie..


Niedźwiadku - wiem jak to jest.. wprawdzie M pracuje do 17 od rana, to jak wróci do domu, je obiad i zamyka sie w pokoju i pracuje do 1 w nocy... i tak od miesiąca.. i jeszcze conajmniej 2 tyg icon_sad.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post śro, 06 cze 2012 - 09:50
Post #18

ja wczoraj pojechałam do tesco o 22, wróciłam 23:30.. musiałam kupic Kamilce gumiaki..
a teraz zbieram sie do pracy. miałąm iśc na pół dnia to mnie wrobili że mam przyjsc rano ok 10, i zostaje do 19... miodzio.. i prawdopodobnie pożegna sie z dwoma dniami urlopu w przyszłym tygodniu, bo nie ma kto przyjsc do pracy..
dobrze chociaz ze ten weekend udało mi sie zachowac wolny...

spadam do roboty nie chce mi sie sie strasznie..


Niedźwiadku - wiem jak to jest.. wprawdzie M pracuje do 17 od rana, to jak wróci do domu, je obiad i zamyka sie w pokoju i pracuje do 1 w nocy... i tak od miesiąca.. i jeszcze conajmniej 2 tyg icon_sad.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
lornetka
śro, 06 cze 2012 - 09:52
jaAga no nie gadaj, że się pochorowałaś 43.gif

Ziowik O! czyli doskonale mnie rozumiesz!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post śro, 06 cze 2012 - 09:52
Post #19

jaAga no nie gadaj, że się pochorowałaś 43.gif

Ziowik O! czyli doskonale mnie rozumiesz!
pomidorro
śro, 06 cze 2012 - 09:58
JAaGA przytul.gif TRZYMAM KCIUKI!!!!

ja też w polu. Ale Niezwiadku- nie przejmuj się. Zawsze możesz zrobić zakupy w W-wie rano. muszę sprawdżić- ale raczej sklepy ( markety ) pootwierane są.
a ja dzisiaj idę z dziwczynkami do fryzjera. I aż się boje- bo musze z dwiema przejachać całe miasto. Ala sie słucha ale Hania 37.gif
wczoraj połozyła mi się na środku drogi bo nie chciała przejść za rączkę przez ulicę. Jak ją na siłe podnosiłam ( bo co jak co, ale na drodze mi awantur swoich nie będzie robić) to tak oberwałam z główki że mi się w głowie zakręciło!

Co bierzecie na zlot??
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 06 cze 2012 - 09:58
Post #20

JAaGA przytul.gif TRZYMAM KCIUKI!!!!

ja też w polu. Ale Niezwiadku- nie przejmuj się. Zawsze możesz zrobić zakupy w W-wie rano. muszę sprawdżić- ale raczej sklepy ( markety ) pootwierane są.
a ja dzisiaj idę z dziwczynkami do fryzjera. I aż się boje- bo musze z dwiema przejachać całe miasto. Ala sie słucha ale Hania 37.gif
wczoraj połozyła mi się na środku drogi bo nie chciała przejść za rączkę przez ulicę. Jak ją na siłe podnosiłam ( bo co jak co, ale na drodze mi awantur swoich nie będzie robić) to tak oberwałam z główki że mi się w głowie zakręciło!

Co bierzecie na zlot??

--------------------



> Czerwcowe przedszkolaki cz. 23
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 23:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama