Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Karpacz - smacznie i tanio :)

, Polecicie coÅ›?
> , Polecicie coÅ›?
Pilawianka
czw, 08 sie 2013 - 10:31
Wybieram się na tydzień do Karpacza.
Rok temu dzięki waszym poradą odkryłam z Zakopanym słynną Marzannę, może w Karpaczu też coś polecacie?
Mamy dostać kupony na jakieś tańsze obiady w okolicy naszego noclegu, ale tego czy warto tam jeść nie wiem, przekonam się na miejscu.
Gdzie jeść, żeby było smacznie i tanio?
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post czw, 08 sie 2013 - 10:31
Post #1

Wybieram się na tydzień do Karpacza.
Rok temu dzięki waszym poradą odkryłam z Zakopanym słynną Marzannę, może w Karpaczu też coś polecacie?
Mamy dostać kupony na jakieś tańsze obiady w okolicy naszego noclegu, ale tego czy warto tam jeść nie wiem, przekonam się na miejscu.
Gdzie jeść, żeby było smacznie i tanio?

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
Pilawianka
pon, 26 sie 2013 - 16:17
Może komuś się przyda więc napiszę. Poszliśmy na próbę tam, gdzie mieliśmy mieć zniżkę.
Bar Komuszek/ Komószek (obie wersje poprawne, na karcie jedna wersja, na wizytówce druga) na Konstytucji 3 maja 11.
Danie dnia bez zniżki kosztuje 16 zł, dla dzieci 12. Zupa podawana jest w wazie więc można się najeść. 2 dania smaczne, ciepłe, domowe. Obsługa miła. Codziennie coś innego, często 2 dania do wyboru.
Dla wiecznie głodnych jak mój M. bez problemu więcej ziemniaków czy surówki. Raz nie chciałam zupy dnia (nie lubię pieczarkowej) za dopłatą 2 zł mogłam wybrać inną.
Zjedliśmy tam 7 obiadów (raz jedliśmy w Pradze) i wszystkie były smaczne. Nigdy głodni nie wyszliśmy.
Niezdecydowanym polecam. To chyba pierwsze miejsce gdzie odważyłam się jeść dania dnia, nie żałuję.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pon, 26 sie 2013 - 16:17
Post #2

Może komuś się przyda więc napiszę. Poszliśmy na próbę tam, gdzie mieliśmy mieć zniżkę.
Bar Komuszek/ Komószek (obie wersje poprawne, na karcie jedna wersja, na wizytówce druga) na Konstytucji 3 maja 11.
Danie dnia bez zniżki kosztuje 16 zł, dla dzieci 12. Zupa podawana jest w wazie więc można się najeść. 2 dania smaczne, ciepłe, domowe. Obsługa miła. Codziennie coś innego, często 2 dania do wyboru.
Dla wiecznie głodnych jak mój M. bez problemu więcej ziemniaków czy surówki. Raz nie chciałam zupy dnia (nie lubię pieczarkowej) za dopłatą 2 zł mogłam wybrać inną.
Zjedliśmy tam 7 obiadów (raz jedliśmy w Pradze) i wszystkie były smaczne. Nigdy głodni nie wyszliśmy.
Niezdecydowanym polecam. To chyba pierwsze miejsce gdzie odważyłam się jeść dania dnia, nie żałuję.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

KrzyÅ› 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im Å‚atwiej, bo sÄ… razem,
i jest im trudniej, bo sÄ… razem."
Tamara79
pon, 26 sie 2013 - 17:07
"U Petiego" polecam, może nie bardzo tanio ale obficie i mega smacznie. To jest tuż przy "Kolorowej", na górce.
Tamara79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,450
Dołączył: pią, 16 lut 07 - 16:36
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,117




post pon, 26 sie 2013 - 17:07
Post #3

"U Petiego" polecam, może nie bardzo tanio ale obficie i mega smacznie. To jest tuż przy "Kolorowej", na górce.

--------------------
Bo warto mieć marzenia

On 29.12.2008
Ona 06.09.2010

*******************************************************************
Dwoje dzieci w obłokach ... bo świat się pomylił.
Doruśka
wto, 27 sie 2013 - 08:00
ja polecam w Gołębiewskim, ani razu jak tam jadłam nie zatrułam się, czego nie mogę powiedzieć o np Zydowskiej knajpce czy innych barach po których bolały nas brzuchy. Ceny w rest.gołębiewskim baaardzo zbliżone do przydrożnych barów, są zestawy dziecięce.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 27 sie 2013 - 08:00
Post #4

ja polecam w Gołębiewskim, ani razu jak tam jadłam nie zatrułam się, czego nie mogę powiedzieć o np Zydowskiej knajpce czy innych barach po których bolały nas brzuchy. Ceny w rest.gołębiewskim baaardzo zbliżone do przydrożnych barów, są zestawy dziecięce.
candace
śro, 28 sie 2013 - 06:59
ja polecam zupÄ™ krem z papryki w Mamma miii - na trasie do kaplicy Vang. Rewelacja!
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post śro, 28 sie 2013 - 06:59
Post #5

ja polecam zupÄ™ krem z papryki w Mamma miii - na trasie do kaplicy Vang. Rewelacja!

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
kuna87
nie, 18 cze 2017 - 22:09
Wiem, zę otworzyło się w Karpaczu niebo w gębie. My tą knajpę znamy ze szklarskiej i będę ją zawsze polecać a kto tam był tam na pewno wróci icon_biggrin.gif
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 18 cze 2017 - 22:09
Post #6

Wiem, zę otworzyło się w Karpaczu niebo w gębie. My tą knajpę znamy ze szklarskiej i będę ją zawsze polecać a kto tam był tam na pewno wróci icon_biggrin.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
> Karpacz - smacznie i tanio :), Polecicie coÅ›?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama