Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)

> 
odynka

Go??







post pon, 16 sie 2010 - 10:09
Post #1981

no wysoka to jest ale czy ma długa stopę hmm chyba 16,5cm;) zmierzyłam 16cm;)
ta bluzka z wilkiem jest na 158cm;)
jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 10:11
Odynko nie wiem jaki to numer, bo cm swoich dzieci nigdy nie znam icon_wink.gif. Karina nosi buty rozmiar 24....to mniej czy więcej?
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 10:11
Post #1982

Odynko nie wiem jaki to numer, bo cm swoich dzieci nigdy nie znam icon_wink.gif. Karina nosi buty rozmiar 24....to mniej czy więcej?

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pon, 16 sie 2010 - 10:11
witam po wekendzie i ja icon_smile.gif na szczescie za dwa dni mam urlop 06.gif 06.gif

kate - napisz cos wiecej o Krecie, co warto zobaczyc, jak było... wypozyczaliscie samochód? jaki koszt jeśli tak? Wikula tez pływa w rekawkach i generalnie woda to jego żwioł. jak mu mówie ze bedzie sie kąpał w moarzu to az piszczy 04.gif

justa - a Wy wasze mieszkanie sprzedajecie czy bedziecie wynajmować?
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pon, 16 sie 2010 - 10:11
Post #1983

witam po wekendzie i ja icon_smile.gif na szczescie za dwa dni mam urlop 06.gif 06.gif

kate - napisz cos wiecej o Krecie, co warto zobaczyc, jak było... wypozyczaliscie samochód? jaki koszt jeśli tak? Wikula tez pływa w rekawkach i generalnie woda to jego żwioł. jak mu mówie ze bedzie sie kąpał w moarzu to az piszczy 04.gif

justa - a Wy wasze mieszkanie sprzedajecie czy bedziecie wynajmować?

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
odynka

Go??







post pon, 16 sie 2010 - 10:14
Post #1984

CYTAT(jaAga* @ Mon, 16 Aug 2010 - 11:11) *
Odynko nie wiem jaki to numer, bo cm swoich dzieci nigdy nie znam icon_wink.gif . Karina nosi buty rozmiar 24....to mniej czy więcej?

zaba nosi 26;)
pomidorro
pon, 16 sie 2010 - 10:19
NIka niestety musimy sprzedać mieszkanie icon_sad.gif bardzo żałuję ale nie damy rady wziąc takiego dużego kredytu- chcociaż wynajem spłacałby jego część...
Będziemy się starać je zostawić ale na tą chwilę nie widzę szans....
a jak Wasza " budowa" ???
Odi Żaba ma taka nózkę jak ALa:) trzymam kciuki za dom...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 16 sie 2010 - 10:19
Post #1985

NIka niestety musimy sprzedać mieszkanie icon_sad.gif bardzo żałuję ale nie damy rady wziąc takiego dużego kredytu- chcociaż wynajem spłacałby jego część...
Będziemy się starać je zostawić ale na tą chwilę nie widzę szans....
a jak Wasza " budowa" ???
Odi Żaba ma taka nózkę jak ALa:) trzymam kciuki za dom...

--------------------



odynka

Go??







post pon, 16 sie 2010 - 10:24
Post #1986

jak coś zdjęcia Nelly na poprzedniej stronie:P
jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 10:26
To stąd moje wrażenie, Karina póki co ma jakies małe stópki icon_wink.gif, mam nadzieję, że jej takie po rodzicach zostaną (ja - 37, m. -42). Julka wdała się chyba w "tatusia" bo jej noga niedługo dogoni moją 21.gif - nosi 32-33 i co roku rozmiar lub dwa jest więcej.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 10:26
Post #1987

To stąd moje wrażenie, Karina póki co ma jakies małe stópki icon_wink.gif, mam nadzieję, że jej takie po rodzicach zostaną (ja - 37, m. -42). Julka wdała się chyba w "tatusia" bo jej noga niedługo dogoni moją 21.gif - nosi 32-33 i co roku rozmiar lub dwa jest więcej.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Gruszka
pon, 16 sie 2010 - 10:35
Jaaguś, mam już auto - nie chwalilam się Wam, bo zapomniałam icon_smile.gif - ale sytuacja nie sprzyja wyjazdom...
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pon, 16 sie 2010 - 10:35
Post #1988

Jaaguś, mam już auto - nie chwalilam się Wam, bo zapomniałam icon_smile.gif - ale sytuacja nie sprzyja wyjazdom...

--------------------
Kate_K

Go??







post pon, 16 sie 2010 - 11:14
Post #1989

nika tak na szybko, bo w pracy mam full... Kreta mnie na kolana nie powaliła. Do Majorki to się nie umywa:) Kanary już dużo bardziej polecam. Na kRecie zero placów zabaw dla dzieci, brudno, tak "egipsko"... Wzięliśmy super hotel 5*, a zasługiwał na 3,5 max. Obsługa fatalna, żarcie okropne, drinki do 22, potem 8,5 Euro za wódkę ze spritem (bez lodu i cytryny bo ciągle nie mieli). Jesli na Kretę to polecam wybrac hotel 3* z samym śniadaniem i żywić się samemu w restauracyjkach. Na to samo cenowo wyjdzie, a resyaturacyjki, tawerny mają świetne i z pysznym jedzieniem. Wypozyczenie auta straaasznie drogie. Za jeden dzień za Toyotę Yaris (czyli sama dolna półka) zapłaciliśmy 82 Euro. Za tyle mieliśmy na Majorce auto na tydzień...
Jak jeszcze nie kupiliście nic, to może zmiencie plany. No Turcja jest milion razy lepsza, szczególnie na wakacje z dzieckiem. Ewentualnie Kanary.
Ja wypoczełam, bo potrzebowałam ogólnie wyrwać się stad, odetchnąć i nabrac nowej energii i pozytywnego myślenia. I to mi się udało. Ale wiecej do Grecji juz nie chcę. A i jeszcze co jest najgorsze - większośc plaż jest kamienistych. W naszym hotelu pisali plaża piaszczyto - żwirowa. To ja bym tam chciała choć ten żwir zobaczyćicon_smile.gif Kamulce takie że hoho. W ogóle nie można było wejść do wody bez specjalnych butów. Olaf nie chciał zupełnie do morza wchodzić.
jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 11:35
Hmmm, ja w sumie nie mam rozeznania, ale mam zupełnie inne wspomnienia sprzed 4 lat odnośnie Krety. Co prawda na temat wypożyczenia samochodu i cen nic nie wiem, bo nie wypożyczaliśmy i w zasadzie byczyliśmy się z reguły, a plażę potwierdzę kamienista jest i woleliśmy basen (od morskiej wody robiły mi sie liszaje na szyi)....ale ogólnie hotel, place zabaw, jedzenie i obsługę wpominam super.
Mieliśmy opcję AllInclusive i drinkbar czynny był do 23.00, a jedzenia było dużo, różnorodnie i smacznie, mój mąz dwa razy chodził na kolację- o 18.00 jak się zaczynała i przed 21.00 jak się kończyła icon_wink.gif. Hotel był 4-gwiazdkowy. Tylko, że jak napisałam na początku- porównania nie mam żadnego, a wrażenia być może zaślepione były wcześniejszym ślubem icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 11:35
Post #1990

Hmmm, ja w sumie nie mam rozeznania, ale mam zupełnie inne wspomnienia sprzed 4 lat odnośnie Krety. Co prawda na temat wypożyczenia samochodu i cen nic nie wiem, bo nie wypożyczaliśmy i w zasadzie byczyliśmy się z reguły, a plażę potwierdzę kamienista jest i woleliśmy basen (od morskiej wody robiły mi sie liszaje na szyi)....ale ogólnie hotel, place zabaw, jedzenie i obsługę wpominam super.
Mieliśmy opcję AllInclusive i drinkbar czynny był do 23.00, a jedzenia było dużo, różnorodnie i smacznie, mój mąz dwa razy chodził na kolację- o 18.00 jak się zaczynała i przed 21.00 jak się kończyła icon_wink.gif. Hotel był 4-gwiazdkowy. Tylko, że jak napisałam na początku- porównania nie mam żadnego, a wrażenia być może zaślepione były wcześniejszym ślubem icon_wink.gif.


--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pon, 16 sie 2010 - 11:37
Kate - ja już byłam w Gracji kontynentalnej i wiem ze tam jest specyficznie ale mnie sie podobało - Grecy w ogóle są jacy są i hotele tez tam eksluzywnościa nie grzeszą ale ja generalnie tego nigdy nie szukałam w żadnym miejscu wypoczynkowym bo mnie nie stać więc luzik, wazne żeby w hotelu klima była 29.gif Wycieczke już mam wykupioną wiec nie zmienię na pewno icon_wink.gif ja własnie brałam hotel pod kątem plazy i nasz hotel leży nad piaszczysta, w okolicach Rythmonon i to jest ponoć jedyna piaszczysta plaża na wyspie. Hotel mamy taki sobie bo czytałam na holidaychek ale sie z tym liczę bo wolałam własnie kosztem plazy a tą zachwalali - hotel lezy nad samiuśką plażą be żadnego przejscia przez ulicę. Samochód strasznie drogi rzeczywiscie icon_sad.gif chcielismy na 3 dni wziąć ale w tej sytuacji to tylko jak cos na jeden, góra dwa. a W aquaparku jakimś byliście? Generalnie myslę, że zależy czego kto szuka a jak plaże mieliscie żwirową to wierzę ze to było uciązliwe bo sama takich nie cierpie 21.gif

justa - mieszkanko sie buduje, za rok mają oddać, no ciekawa jestm czy zdążą... póki co ciągną mury, za 3 miesiące ma byc juz pod dachem wszystko. generalnie jakoś nam sie mega nei śpieszy bo tu mam wygode - praca i przedszkole pod nosem. Liczę po cichu ze na Boze Narodzenie za rok uda sie zamieszkać bo tez bym chciała o drugim dziecku pomyslec na spokojnie a nie ciągle myslec o sprawach kredytowo-mieszkaniowych 43.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pon, 16 sie 2010 - 11:37
Post #1991

Kate - ja już byłam w Gracji kontynentalnej i wiem ze tam jest specyficznie ale mnie sie podobało - Grecy w ogóle są jacy są i hotele tez tam eksluzywnościa nie grzeszą ale ja generalnie tego nigdy nie szukałam w żadnym miejscu wypoczynkowym bo mnie nie stać więc luzik, wazne żeby w hotelu klima była 29.gif Wycieczke już mam wykupioną wiec nie zmienię na pewno icon_wink.gif ja własnie brałam hotel pod kątem plazy i nasz hotel leży nad piaszczysta, w okolicach Rythmonon i to jest ponoć jedyna piaszczysta plaża na wyspie. Hotel mamy taki sobie bo czytałam na holidaychek ale sie z tym liczę bo wolałam własnie kosztem plazy a tą zachwalali - hotel lezy nad samiuśką plażą be żadnego przejscia przez ulicę. Samochód strasznie drogi rzeczywiscie icon_sad.gif chcielismy na 3 dni wziąć ale w tej sytuacji to tylko jak cos na jeden, góra dwa. a W aquaparku jakimś byliście? Generalnie myslę, że zależy czego kto szuka a jak plaże mieliscie żwirową to wierzę ze to było uciązliwe bo sama takich nie cierpie 21.gif

justa - mieszkanko sie buduje, za rok mają oddać, no ciekawa jestm czy zdążą... póki co ciągną mury, za 3 miesiące ma byc juz pod dachem wszystko. generalnie jakoś nam sie mega nei śpieszy bo tu mam wygode - praca i przedszkole pod nosem. Liczę po cichu ze na Boze Narodzenie za rok uda sie zamieszkać bo tez bym chciała o drugim dziecku pomyslec na spokojnie a nie ciągle myslec o sprawach kredytowo-mieszkaniowych 43.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
pomidorro
pon, 16 sie 2010 - 11:45
NIka a Wy zostawiacie swoje mieszkanie? Jeśli się uda wszystko będziecie mieli cudne święta icon_smile.gif
Miłego odpoczynku.....
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pon, 16 sie 2010 - 11:45
Post #1992

NIka a Wy zostawiacie swoje mieszkanie? Jeśli się uda wszystko będziecie mieli cudne święta icon_smile.gif
Miłego odpoczynku.....

--------------------



jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 11:53
My byliśmy w Hersonisos, hotel też nad samą plażą, za płotem hotel z miniaquaparkiem, dla klientów naszego hotelu równiez bezpłatny, oczywiście poza zjazdami w rurach 29.gif . Jednego dnia byliśmy na "wycieczce" w aquaparku z prawdziwego zdarzenia no i tam było superrr.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 11:53
Post #1993

My byliśmy w Hersonisos, hotel też nad samą plażą, za płotem hotel z miniaquaparkiem, dla klientów naszego hotelu równiez bezpłatny, oczywiście poza zjazdami w rurach 29.gif . Jednego dnia byliśmy na "wycieczce" w aquaparku z prawdziwego zdarzenia no i tam było superrr.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pon, 16 sie 2010 - 11:54
justa - tak zostawiamy bedziemy wynajmować, dla mnie to był warunek ze kupimy drugie ale tylko jesli uda nam sie to zostawic. To mieszkanie jest moja odrębną własnością i ja sie go nie pozbędę, muszę miec zabezpieczenie jakies. Udało nam sie tylko dlatego ze trafilismy na spóldzielnię bo inaczej by sie nie udało. I tak bedzie cięzko bo trzeba jakos je bedzie wykończyc a za duzo funduszy miec nie bedziemy, no ale powoli, to sie wynajmie to bedzie lżej i moze sie jakos udkujemy z czasem. taki mamy plan przynajmniej. Dzięki za życzenia a lecimy dopiero za ponad tydzień. Teraz pojade do rodziców na kilka dni z Wikulą pewnie...

kate - a korzystasz przy wyborze hoteli z holideychek stronki? bo weszłam sobie na wasz hotel minos kreta i tam piszą ludzie dokładnie co Ty i sporo jest negatywnych komenatrzy. Rekomendacji ten hotel ma ok 50% a to troche mało biorąc pod uwage cenę i gwiazdki tego hotelu
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pon, 16 sie 2010 - 11:54
Post #1994

justa - tak zostawiamy bedziemy wynajmować, dla mnie to był warunek ze kupimy drugie ale tylko jesli uda nam sie to zostawic. To mieszkanie jest moja odrębną własnością i ja sie go nie pozbędę, muszę miec zabezpieczenie jakies. Udało nam sie tylko dlatego ze trafilismy na spóldzielnię bo inaczej by sie nie udało. I tak bedzie cięzko bo trzeba jakos je bedzie wykończyc a za duzo funduszy miec nie bedziemy, no ale powoli, to sie wynajmie to bedzie lżej i moze sie jakos udkujemy z czasem. taki mamy plan przynajmniej. Dzięki za życzenia a lecimy dopiero za ponad tydzień. Teraz pojade do rodziców na kilka dni z Wikulą pewnie...

kate - a korzystasz przy wyborze hoteli z holideychek stronki? bo weszłam sobie na wasz hotel minos kreta i tam piszą ludzie dokładnie co Ty i sporo jest negatywnych komenatrzy. Rekomendacji ten hotel ma ok 50% a to troche mało biorąc pod uwage cenę i gwiazdki tego hotelu

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 11:58
Nika sprawdziłam nasz, ma 52 % i tendencję wzrostową, zaraz poczytam komentarze icon_wink.gif.
Fajnie, że udało Wam sie zostawić swoje mieszkanie...zawsze to jakieś zabezpieczenie icon_smile.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 11:58
Post #1995

Nika sprawdziłam nasz, ma 52 % i tendencję wzrostową, zaraz poczytam komentarze icon_wink.gif.
Fajnie, że udało Wam sie zostawić swoje mieszkanie...zawsze to jakieś zabezpieczenie icon_smile.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pon, 16 sie 2010 - 12:02
https://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacj...hid_104128.html

jak ktos ma ochotę to podałam linka do naszego a czy sie opinie zgadzają z rzeczywistościa dam znać po powrocie. Ja zawsze wybieram hotel sprawdzając najpierw w holideycheku, oczywiscie 100% nie ma żaden. Jak ma ok 70% to juz sporo, zalezy tez ile jest tych opinii, najlpeiej ponad 100 zeby było bo daje jakis obraz.

jaaga - tak mamy taki parasol bezpieczeństwa, w razie czego mozna sprzedac zawsze ale wolałabym zeby ono dla Wikuli było 29.gif
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pon, 16 sie 2010 - 12:02
Post #1996

https://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacj...hid_104128.html

jak ktos ma ochotę to podałam linka do naszego a czy sie opinie zgadzają z rzeczywistościa dam znać po powrocie. Ja zawsze wybieram hotel sprawdzając najpierw w holideycheku, oczywiscie 100% nie ma żaden. Jak ma ok 70% to juz sporo, zalezy tez ile jest tych opinii, najlpeiej ponad 100 zeby było bo daje jakis obraz.

jaaga - tak mamy taki parasol bezpieczeństwa, w razie czego mozna sprzedac zawsze ale wolałabym zeby ono dla Wikuli było 29.gif

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
jaAga*
pon, 16 sie 2010 - 12:16
Kto zakłada nowy wątek?
Nika w tym aquaparku byliśmy.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post pon, 16 sie 2010 - 12:16
Post #1997

Kto zakłada nowy wątek?
Nika w tym aquaparku byliśmy.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
nika*
pon, 16 sie 2010 - 12:38
jaaga - my chcemy do tego przy Chanii sie wybrac bo blizej bedzie. Linoupolis czy cos takiego, kate byliscie w którymś?
nika*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,253
Dołączył: wto, 23 paź 07 - 18:39
Nr użytkownika: 16,629




post pon, 16 sie 2010 - 12:38
Post #1998

jaaga - my chcemy do tego przy Chanii sie wybrac bo blizej bedzie. Linoupolis czy cos takiego, kate byliscie w którymś?

--------------------
Podwójna mama (majówka 2007, styczniówka 2013)
candace
pon, 16 sie 2010 - 14:09
nowy wÄ…tek
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=73922
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 16 sie 2010 - 14:09
Post #1999

nowy wÄ…tek
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=73922

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
candace
pon, 16 sie 2010 - 14:09
nowy wÄ…tek
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=73922
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 16 sie 2010 - 14:09
Post #2000

nowy wÄ…tek
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=73922

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
> Czerwcowe prawie 3-latki - cz. 18 :)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 03:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama