Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki cz. 22 :)

> 
pomidorro
pią, 14 paź 2011 - 14:06
Zapraszam icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 14:06
Post #1

Zapraszam icon_smile.gif

--------------------



pomidorro
pią, 14 paź 2011 - 14:09
jejku! jak się kasuje? 37.gif pomocy!
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 14:09
Post #2

jejku! jak się kasuje? 37.gif pomocy!

--------------------



pati.n
pią, 14 paź 2011 - 14:18
zmien ten drugi na dubel-usunąć i moderator powinien usunąć icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pią, 14 paź 2011 - 14:18
Post #3

zmien ten drugi na dubel-usunąć i moderator powinien usunąć icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
pią, 14 paź 2011 - 14:18
właśnie wpadłam na to sama..tak może być ?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 14:18
Post #4

właśnie wpadłam na to sama..tak może być ?

--------------------



pati.n
pią, 14 paź 2011 - 14:27
super icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pią, 14 paź 2011 - 14:27
Post #5

super icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
pią, 14 paź 2011 - 14:41
wiecie? mam dość..jutro minie tydzień odkąd Hania choruje..wczoraj była poprawa a dzisiaj od nowa! Biegunka. Nic nie jadla icon_sad.gif
podsuwam co chwile różne rzeczy ale nawet bułki nie chce tknąc, ani banana ani kleiku ryzowego. Przyniosła mi za to nuroffen 29.gif
Jednoczesnie idą jej czwórki jakby mało tego bylo. Muszę ją zwazyć. Na dodatek M. mial wyjśc z pracy wcześniej żebym pojechala na zjazd a nie może icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 14:41
Post #6

wiecie? mam dość..jutro minie tydzień odkąd Hania choruje..wczoraj była poprawa a dzisiaj od nowa! Biegunka. Nic nie jadla icon_sad.gif
podsuwam co chwile różne rzeczy ale nawet bułki nie chce tknąc, ani banana ani kleiku ryzowego. Przyniosła mi za to nuroffen 29.gif
Jednoczesnie idą jej czwórki jakby mało tego bylo. Muszę ją zwazyć. Na dodatek M. mial wyjśc z pracy wcześniej żebym pojechala na zjazd a nie może icon_sad.gif


--------------------



Gruszka
pią, 14 paź 2011 - 14:57
Justa, a dajesz jej te probiotyki?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 14 paź 2011 - 14:57
Post #7

Justa, a dajesz jej te probiotyki?


--------------------
pomidorro
pią, 14 paź 2011 - 15:08
Daję. Raz dziennie.
zjadła teraz 3 łyżeczki zupy tylko...i tyle na dzisiaj icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 15:08
Post #8

Daję. Raz dziennie.
zjadła teraz 3 łyżeczki zupy tylko...i tyle na dzisiaj icon_sad.gif

--------------------



myla
pią, 14 paź 2011 - 16:08
i ja się witam na nowym wątku icon_smile.gif

Justa mam nadzieję że Hance przejdzie jak najszybciej przytul.gif

myla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,763
Dołączył: śro, 28 lut 07 - 14:34
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 11,528

GG:


post pią, 14 paź 2011 - 16:08
Post #9

i ja się witam na nowym wątku icon_smile.gif

Justa mam nadzieję że Hance przejdzie jak najszybciej przytul.gif



--------------------
Mama Oliwki ( 23.06.2007) i Michasia ( 25.03.2009)
ziowik
sob, 15 paź 2011 - 18:26
i ja sie witam na nowym wątku.... stukamy jak nakręcone, po wakacyjnym maraźmie kiedy nie mogłyśmy przebić sie przez jedną stronę kilka dni icon_razz.gif to teraz jak burza..

nie do końca jeszcze zorientowałam sie o co kaman na sąsiednim wątku, ale jakaś niezła jatka chyba..

szkoda że Nika odeszła icon_sad.gif baaardzo...

a w ogóle to dzisiaj pierwszy raz jeździłam SAMA WŁASNYM SAMOCHODEM icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif nie rozwaliłam, nie obiłam, ja jestem też cała, M też, a auto zgasło mi tylko 2 razy icon_razz.gif pojeździłam poza miastem i po autostradzie i w samym środku ruchliwego miasta, rondo, skrzyżowania, parkowanie..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_biggrin.gif
ale jakoś poszło nie było tak źle icon_biggrin.gif nawet calkiem chyba ok icon_biggrin.gif
no... uff.. to już za mną icon_biggrin.gif

dobra spadam na razie oglądać z Markiem mecz Wisły icon_smile.gif dzieciarnia u mamy wiec mamy wolny dzień icon_biggrin.gif
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 18:26
Post #10

i ja sie witam na nowym wątku.... stukamy jak nakręcone, po wakacyjnym maraźmie kiedy nie mogłyśmy przebić sie przez jedną stronę kilka dni icon_razz.gif to teraz jak burza..

nie do końca jeszcze zorientowałam sie o co kaman na sąsiednim wątku, ale jakaś niezła jatka chyba..

szkoda że Nika odeszła icon_sad.gif baaardzo...

a w ogóle to dzisiaj pierwszy raz jeździłam SAMA WŁASNYM SAMOCHODEM icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif nie rozwaliłam, nie obiłam, ja jestem też cała, M też, a auto zgasło mi tylko 2 razy icon_razz.gif pojeździłam poza miastem i po autostradzie i w samym środku ruchliwego miasta, rondo, skrzyżowania, parkowanie..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_biggrin.gif
ale jakoś poszło nie było tak źle icon_biggrin.gif nawet calkiem chyba ok icon_biggrin.gif
no... uff.. to już za mną icon_biggrin.gif

dobra spadam na razie oglądać z Markiem mecz Wisły icon_smile.gif dzieciarnia u mamy wiec mamy wolny dzień icon_biggrin.gif

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
ziowik
sob, 15 paź 2011 - 18:27
acha, Justa przykro mi że Hania znowu chora icon_sad.gif myśle że jak jej dasz probiotyk częściej to nie zaszkodzi... a co dajesz?? Enterol 250 jest bardzo polecany przy biegunkach.. drogi jak cholera, ale ja sobie go bardzo chwalę, siostra M która jest farmaceutką poleca.. trzymam za Was kciuki!
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 18:27
Post #11

acha, Justa przykro mi że Hania znowu chora icon_sad.gif myśle że jak jej dasz probiotyk częściej to nie zaszkodzi... a co dajesz?? Enterol 250 jest bardzo polecany przy biegunkach.. drogi jak cholera, ale ja sobie go bardzo chwalę, siostra M która jest farmaceutką poleca.. trzymam za Was kciuki!

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
pomidorro
sob, 15 paź 2011 - 19:24
Właśnie M. pojechał z Hanią na izbę przyjęć...kciuki trzymajcie, żeby nie trzeba było kłaść ja do szpitala.
Ja po zjeżdzie trochę zmeczona- trafiłam do najgorszej grupy na cwiczenia z ekonomii- facet robi kolokwia co zjazd icon_sad.gif i trudno u niego zaliczyć...
Ziowik gratulacje! pierwsze koty za płoty...
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 19:24
Post #12

Właśnie M. pojechał z Hanią na izbę przyjęć...kciuki trzymajcie, żeby nie trzeba było kłaść ja do szpitala.
Ja po zjeżdzie trochę zmeczona- trafiłam do najgorszej grupy na cwiczenia z ekonomii- facet robi kolokwia co zjazd icon_sad.gif i trudno u niego zaliczyć...
Ziowik gratulacje! pierwsze koty za płoty...

--------------------



zadobra
sob, 15 paź 2011 - 19:33
CYTAT(~justa~ @ Sat, 15 Oct 2011 - 18:24) *
Właśnie M. pojechał z Hanią na izbę przyjęć...kciuki trzymajcie, żeby nie trzeba było kłaść ja do szpitala.
Ja po zjeżdzie trochę zmeczona- trafiłam do najgorszej grupy na cwiczenia z ekonomii- facet robi kolokwia co zjazd icon_sad.gif i trudno u niego zaliczyć...
Ziowik gratulacje! pierwsze koty za płoty...



Ja również witam na nowym wątku:)

Justa, co z Hanią? rozumiem Twoje zmartwienie chyba jak nikt inny, bo Tosia po dwóch tygodniach siedzenia w domu (zapalenie płuc), antybiotyku, który skończyła brać wczoraj, po bankach, które miała stawiane 2 razy, dziś zaczęła znowu kaszleć 32.gif Martwię się okropnie.....................

A co do sprawdzianów co tydzień, rozumiem, że jesteś rozżalona, bo pewnie sie tego nie spodziewalas, ale wierz mi, że tak będzie lepiej, bo będziesz uczyć się systematycznie, a to zaprocentuje na egzaminie końcowym, albo nawet go nie będzie. Z doświadczenia wiem, że nie taki diabeł straszny jak go malują icon_smile.gif głowa do góry, poradzisz sobie icon_smile.gif
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 15 paź 2011 - 19:33
Post #13

CYTAT(~justa~ @ Sat, 15 Oct 2011 - 18:24) *
Właśnie M. pojechał z Hanią na izbę przyjęć...kciuki trzymajcie, żeby nie trzeba było kłaść ja do szpitala.
Ja po zjeżdzie trochę zmeczona- trafiłam do najgorszej grupy na cwiczenia z ekonomii- facet robi kolokwia co zjazd icon_sad.gif i trudno u niego zaliczyć...
Ziowik gratulacje! pierwsze koty za płoty...



Ja również witam na nowym wątku:)

Justa, co z Hanią? rozumiem Twoje zmartwienie chyba jak nikt inny, bo Tosia po dwóch tygodniach siedzenia w domu (zapalenie płuc), antybiotyku, który skończyła brać wczoraj, po bankach, które miała stawiane 2 razy, dziś zaczęła znowu kaszleć 32.gif Martwię się okropnie.....................

A co do sprawdzianów co tydzień, rozumiem, że jesteś rozżalona, bo pewnie sie tego nie spodziewalas, ale wierz mi, że tak będzie lepiej, bo będziesz uczyć się systematycznie, a to zaprocentuje na egzaminie końcowym, albo nawet go nie będzie. Z doświadczenia wiem, że nie taki diabeł straszny jak go malują icon_smile.gif głowa do góry, poradzisz sobie icon_smile.gif

--------------------
pomidorro
sob, 15 paź 2011 - 19:46
Zadobra Hania od tygodnia ( 8 dni ) ma rota...wczoraj dopiero zaczęła jeść ( malo ale zawsze coś ) i biegunka wrócila..traci siły. Strasznie ją wymęczyło.
I Ty chyba z duszą na ramieniu pójdziesz w poniedziałek z Tośką przytul.gif żeby to jednak zapalenie płuc było juz wyleczone a kaszelek- z suchego powietrza... trzymam kciuki..
choroba dziecka najbardziej martwi icon_sad.gif
edit: optymistycznie facet zaczął, żeby każde kolokwium poprawiać ustnie na bierząco na dyzurach bo potem sporo osób przez pół roku buja sie żeby uzyskać wpis 29.gif Jest młody- ambitny..ale zajęcia prowadzi fajnie. Ja to bym chętnie z nim na kawe poszła- bo jest na czym oko zawiesić 04.gif Żart oczywiście 03.gif
edit; specjalnie dla Gruszki..bo przecież pierwsze milości do wykładowców ciekawsze niż do studentów z grupy 29.gif 03.gif

Ten post edytował ~justa~ sob, 15 paź 2011 - 19:50
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 19:46
Post #14

Zadobra Hania od tygodnia ( 8 dni ) ma rota...wczoraj dopiero zaczęła jeść ( malo ale zawsze coś ) i biegunka wrócila..traci siły. Strasznie ją wymęczyło.
I Ty chyba z duszą na ramieniu pójdziesz w poniedziałek z Tośką przytul.gif żeby to jednak zapalenie płuc było juz wyleczone a kaszelek- z suchego powietrza... trzymam kciuki..
choroba dziecka najbardziej martwi icon_sad.gif
edit: optymistycznie facet zaczął, żeby każde kolokwium poprawiać ustnie na bierząco na dyzurach bo potem sporo osób przez pół roku buja sie żeby uzyskać wpis 29.gif Jest młody- ambitny..ale zajęcia prowadzi fajnie. Ja to bym chętnie z nim na kawe poszła- bo jest na czym oko zawiesić 04.gif Żart oczywiście 03.gif
edit; specjalnie dla Gruszki..bo przecież pierwsze milości do wykładowców ciekawsze niż do studentów z grupy 29.gif 03.gif

--------------------



zadobra
sob, 15 paź 2011 - 19:51
Justa, problemem oprocz samej choroby jest opieka (bo pracujemy, a zresztą temat na naszym wątku wielokrotnie się pojawial. Przez 2 tygodnie zaangazowane były w nią 3 osoby, każdy po trochę.....Zaczynam się tym też denerwować, bo w pracy zaczyna się gorący okres, no przecież pracować tez muszę !!!!!!!!!!!

Napisz co z Hanią? chodzi mi o to jak wizyta u lekarza?

Ten post edytował zadobra sob, 15 paź 2011 - 19:55
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 15 paź 2011 - 19:51
Post #15

Justa, problemem oprocz samej choroby jest opieka (bo pracujemy, a zresztą temat na naszym wątku wielokrotnie się pojawial. Przez 2 tygodnie zaangazowane były w nią 3 osoby, każdy po trochę.....Zaczynam się tym też denerwować, bo w pracy zaczyna się gorący okres, no przecież pracować tez muszę !!!!!!!!!!!

Napisz co z Hanią? chodzi mi o to jak wizyta u lekarza?

--------------------
zadobra
sob, 15 paź 2011 - 19:54
Justa, ciesz sie, że masz na kim oko zawiesic, bo ja ostatnio nie znajduje takiego kogos w realu 29.gif Fajnie tak sobie popatrzec icon_smile.gif)))))
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 15 paź 2011 - 19:54
Post #16

Justa, ciesz sie, że masz na kim oko zawiesic, bo ja ostatnio nie znajduje takiego kogos w realu 29.gif Fajnie tak sobie popatrzec icon_smile.gif)))))

--------------------
pomidorro
sob, 15 paź 2011 - 20:01
jak cos będę wiedziała to napiszę..na razie chyba mnie złapało 29.gif
ale powiem Ci, że takie zjazdy działaja na mnie "odświeżająco " 03.gif
mam o tyle dobrą sytuację, ze jestem na wychowawczym i nie muszę kombinować z opieką. To duży komfort.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 20:01
Post #17

jak cos będę wiedziała to napiszę..na razie chyba mnie złapało 29.gif
ale powiem Ci, że takie zjazdy działaja na mnie "odświeżająco " 03.gif
mam o tyle dobrą sytuację, ze jestem na wychowawczym i nie muszę kombinować z opieką. To duży komfort.


--------------------



zadobra
sob, 15 paź 2011 - 20:04
Wcale się nie dziwie Justa:))) to tez odskocznia:) a ja zawsze wolałam przebywac z mlodszymi, bo wtedy czuje sie mlodsza icon_smile.gif)))
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post sob, 15 paź 2011 - 20:04
Post #18

Wcale się nie dziwie Justa:))) to tez odskocznia:) a ja zawsze wolałam przebywac z mlodszymi, bo wtedy czuje sie mlodsza icon_smile.gif)))

--------------------
pomidorro
sob, 15 paź 2011 - 20:16
wracają do domu..uff..Hania oczywiście tam dostala 'pałera" . Nie jest odwodniona. Może mało jesć i długo dochodzic do siebie.
Znaczy panikara jestem.
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post sob, 15 paź 2011 - 20:16
Post #19

wracają do domu..uff..Hania oczywiście tam dostala 'pałera" . Nie jest odwodniona. Może mało jesć i długo dochodzic do siebie.
Znaczy panikara jestem.

--------------------



zadobra
nie, 16 paź 2011 - 08:42
Justa, to dobrze, tzn dobrze ze nie dzieje sie nic powazneg. Lepiej sprawdzic, jesli Cie cos niepokoi.
zadobra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: pon, 21 sie 06 - 18:50
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 7,125




post nie, 16 paź 2011 - 08:42
Post #20

Justa, to dobrze, tzn dobrze ze nie dzieje sie nic powazneg. Lepiej sprawdzic, jesli Cie cos niepokoi.

--------------------
> Czerwcowe przedszkolaki cz. 22 :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 13:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama