Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

czym jeździcie?

> 
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 21:33
Przymierzam się do zakupu auta.Jestem na etapie wybierania,oczywiście biorąc pod uwagę to co mi się podoba,mimo że wczesniej było mi to obojetne.Na pierwszym miejscu jest peugeot 207 lub 307,podobają mi się tez citroeny C3 lub C4.Wydaje mi się ,że na początek takie mniejsze auto będzie lepsze.
Czym jeździcie,co polecacie?Ważne żeby mało spalał icon_wink.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 21:33
Post #1

Przymierzam się do zakupu auta.Jestem na etapie wybierania,oczywiście biorąc pod uwagę to co mi się podoba,mimo że wczesniej było mi to obojetne.Na pierwszym miejscu jest peugeot 207 lub 307,podobają mi się tez citroeny C3 lub C4.Wydaje mi się ,że na początek takie mniejsze auto będzie lepsze.
Czym jeździcie,co polecacie?Ważne żeby mało spalał icon_wink.gif
moko.
czw, 26 maj 2011 - 21:37
Oplem corsą trzydrzwiową - zieloną żabą! ale w tym małym autku, mało co wożę dzieci! bo masakra jest w momencie włożenia fotelika, dziecka/i i wózka.
Generalnie oplem jeżdżę sama do/z pracy i na zakupy.


moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 26 maj 2011 - 21:37
Post #2

Oplem corsą trzydrzwiową - zieloną żabą! ale w tym małym autku, mało co wożę dzieci! bo masakra jest w momencie włożenia fotelika, dziecka/i i wózka.
Generalnie oplem jeżdżę sama do/z pracy i na zakupy.




--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mama_do_kwadratu
czw, 26 maj 2011 - 21:41
Ferrari, tfu, znaczy Folkswagenami jeżdzę icon_smile.gif
Małe Polo i duży Touran. Auta nie do zdarcia, tanie części, mam diesle.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 26 maj 2011 - 21:41
Post #3

Ferrari, tfu, znaczy Folkswagenami jeżdzę icon_smile.gif
Małe Polo i duży Touran. Auta nie do zdarcia, tanie części, mam diesle.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
bb
czw, 26 maj 2011 - 21:41
Honda CRV w Grecji a w Polsce C1- czerwona strzala mojej mamy icon_wink.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 26 maj 2011 - 21:41
Post #4

Honda CRV w Grecji a w Polsce C1- czerwona strzala mojej mamy icon_wink.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
skanna
czw, 26 maj 2011 - 21:44
Suzuki Wagon R+, no niestety, jak na taki mały samochód, nie pali specjalnie mało, zwłaszcza, że jeżdżę na bardzo krótkich trasach, ale i tak go kocham, bo nadzwyczaj wygodny jest.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 26 maj 2011 - 21:44
Post #5

Suzuki Wagon R+, no niestety, jak na taki mały samochód, nie pali specjalnie mało, zwłaszcza, że jeżdżę na bardzo krótkich trasach, ale i tak go kocham, bo nadzwyczaj wygodny jest.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
mama_do_kwadratu
czw, 26 maj 2011 - 21:54
OT- skanna, pamiętam, jak na forum miałaś wątpliwości co do tego samochodu, Jednak się skusiłaś icon_smile.gif Fajny jest.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 26 maj 2011 - 21:54
Post #6

OT- skanna, pamiętam, jak na forum miałaś wątpliwości co do tego samochodu, Jednak się skusiłaś icon_smile.gif Fajny jest.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
skanna
czw, 26 maj 2011 - 21:58
Miałam, ale on mi się nie podobał z zewnątrz, natomiast wnętrze ma może proste, ale tak wygodne, że nie zamieniłabym się na żaden inny tej klasy - nie ma chyba drugiego tak wysokiego i szerokiego "malucha" (nie licząc Agili rzecz jasna, bo to ta sama karoseria). Nie żałuję nic a nic.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 26 maj 2011 - 21:58
Post #7

Miałam, ale on mi się nie podobał z zewnątrz, natomiast wnętrze ma może proste, ale tak wygodne, że nie zamieniłabym się na żaden inny tej klasy - nie ma chyba drugiego tak wysokiego i szerokiego "malucha" (nie licząc Agili rzecz jasna, bo to ta sama karoseria). Nie żałuję nic a nic.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 21:59
mama do kwadratu,a polo fajne jest?Chodzi mi o spalanie i komfort jazdy.
nad corsą tez myślałam,ale musze wsadzic dwa foteliki ,do tego wózek Olka ,więc odpada..
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 21:59
Post #8

mama do kwadratu,a polo fajne jest?Chodzi mi o spalanie i komfort jazdy.
nad corsą tez myślałam,ale musze wsadzic dwa foteliki ,do tego wózek Olka ,więc odpada..
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 22:00
bb,myślisz że w C1 zmieszczę się?
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 22:00
Post #9

bb,myślisz że w C1 zmieszczę się?
pcola
czw, 26 maj 2011 - 22:01
maja2006,
pełgeoty strasznie awaryjne są, serwis drogi i do bani. Wiem co piszę, przerobiliśmy już parę modeli
(aktualnie jeżdżę Peugeotem 807 (Van) i Partnerem. Zdecydowanie wolę Fiaty, a już najbardziej kochałam
moją Pandę. Koleżanka swoją jeździ już 7 lat (nawet do Chorwacji), nie zaliczyła ani jednej usterki.
O widzę, że zastanawiasz się nad VW, też polecam. Moja mama jeździła do niedawna Golfem, miał 11 lat
i poszedł do nowego właściciela.

Ten post edytował pcola czw, 26 maj 2011 - 22:03
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post czw, 26 maj 2011 - 22:01
Post #10

maja2006,
pełgeoty strasznie awaryjne są, serwis drogi i do bani. Wiem co piszę, przerobiliśmy już parę modeli
(aktualnie jeżdżę Peugeotem 807 (Van) i Partnerem. Zdecydowanie wolę Fiaty, a już najbardziej kochałam
moją Pandę. Koleżanka swoją jeździ już 7 lat (nawet do Chorwacji), nie zaliczyła ani jednej usterki.
O widzę, że zastanawiasz się nad VW, też polecam. Moja mama jeździła do niedawna Golfem, miał 11 lat
i poszedł do nowego właściciela.

--------------------



--------------------------
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 22:08
pcola,ja chciałam peugeota ,bo moi rodzice mieli 4 rózne modele i zero awarii.
a KIa?nad panda tez myslałam,ale podobna cenowo do C2 ,więc zasadniczo wybieram C2..mam na myśli auto 4 letnie,bo chyba na nowe się nie zdecyduję,chociaż sama nie wiem

Ten post edytował maja2006 czw, 26 maj 2011 - 22:10
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 22:08
Post #11

pcola,ja chciałam peugeota ,bo moi rodzice mieli 4 rózne modele i zero awarii.
a KIa?nad panda tez myslałam,ale podobna cenowo do C2 ,więc zasadniczo wybieram C2..mam na myśli auto 4 letnie,bo chyba na nowe się nie zdecyduję,chociaż sama nie wiem
moko.
czw, 26 maj 2011 - 22:09
Maja z doświadczenia mojego oraz mojego męża(pracującego w fabryce produkującej części samochodowe) oraz wielu naszych znajomych mówimy NIE francuzom, czyli samochodom francuskim. Są dość awaryjne, części drogie!
Generalnie mój mąż ma dobre zdanie o VW a kocha volvo.


Generalnie ja wyznaję zasadę - której obecnie nie stosuję, ze mam taki samochód, gdzie bez problemu zamontuje fotelik samochodowy, wcisnę dziecko i wózek.
Spalanie mało co mnie interesuje, bo jeżdżę po mieście, w korkach więc spalanie i tak jest wielkie i chyba w żadnym samochodzie nie zaoszczędzę...
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 26 maj 2011 - 22:09
Post #12

Maja z doświadczenia mojego oraz mojego męża(pracującego w fabryce produkującej części samochodowe) oraz wielu naszych znajomych mówimy NIE francuzom, czyli samochodom francuskim. Są dość awaryjne, części drogie!
Generalnie mój mąż ma dobre zdanie o VW a kocha volvo.


Generalnie ja wyznaję zasadę - której obecnie nie stosuję, ze mam taki samochód, gdzie bez problemu zamontuje fotelik samochodowy, wcisnę dziecko i wózek.
Spalanie mało co mnie interesuje, bo jeżdżę po mieście, w korkach więc spalanie i tak jest wielkie i chyba w żadnym samochodzie nie zaoszczędzę...


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mama_do_kwadratu
czw, 26 maj 2011 - 22:11
maja, Polo bardzo OK. Wewnątrz, jak na tak małe auto, całkiem sporo miejsca. Pali mało.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 26 maj 2011 - 22:11
Post #13

maja, Polo bardzo OK. Wewnątrz, jak na tak małe auto, całkiem sporo miejsca. Pali mało.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 22:11
CYTAT(moko. @ Thu, 26 May 2011 - 21:09) *
Maja z doświadczenia mojego oraz mojego męża(pracującego w fabryce produkującej części samochodowe) oraz wielu naszych znajomych mówimy NIE francuzom, czyli samochodom francuskim. Są dość awaryjne, części drogie!
Generalnie mój mąż ma dobre zdanie o VW a kocha volvo.

super... 32.gif czyli oba moje typy odpadajÄ… ?icon_sad.gif
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 22:11
Post #14

CYTAT(moko. @ Thu, 26 May 2011 - 21:09) *
Maja z doświadczenia mojego oraz mojego męża(pracującego w fabryce produkującej części samochodowe) oraz wielu naszych znajomych mówimy NIE francuzom, czyli samochodom francuskim. Są dość awaryjne, części drogie!
Generalnie mój mąż ma dobre zdanie o VW a kocha volvo.

super... 32.gif czyli oba moje typy odpadajÄ… ?icon_sad.gif
moko.
czw, 26 maj 2011 - 22:14
CYTAT(maja2006 @ Thu, 26 May 2011 - 22:11) *
super... 32.gif czyli oba moje typy odpadajÄ… ?icon_sad.gif

nooooo mój mąż najbardziej jest uprzedzony do peżłota....
Ale wiesz my to mówimy z własnego doświadczenia - nie sugeruj się moją wypowiedzią.

Może faktycznie pomyśl o fiacie panda, VW polo, golfie?
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 26 maj 2011 - 22:14
Post #15

CYTAT(maja2006 @ Thu, 26 May 2011 - 22:11) *
super... 32.gif czyli oba moje typy odpadajÄ… ?icon_sad.gif

nooooo mój mąż najbardziej jest uprzedzony do peżłota....
Ale wiesz my to mówimy z własnego doświadczenia - nie sugeruj się moją wypowiedzią.

Może faktycznie pomyśl o fiacie panda, VW polo, golfie?

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Mika
czw, 26 maj 2011 - 22:20
VW Touran
dla 5 ludu idealny i pojemny bagaznikowo
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 26 maj 2011 - 22:20
Post #16

VW Touran
dla 5 ludu idealny i pojemny bagaznikowo


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
emce
czw, 26 maj 2011 - 22:23
Cinquecento icon_smile.gif
Kocham miloscią wielką - malo pali i wszędzie się wciśnie, a to ogromna zaleta w mieście, przynajmniej dla mnie icon_wink.gif I predkości za bardzo przekroczyc się nie da (mam 700, więc wiekszego muła juz chyba nie ma icon_wink.gif ) Kupilam go sobie 1,5 roku temu, bo na nic droższego nie bylo mnie stać. I zalozylam, że bedzie to samochód do wlaściwej nauki jazdy (zaczęłam jeździć 12 lat po zdaniu prawka) i zależalo mi na samochodzie, ktorego nie bedzie mi żal obtłuc i naprawa ktorego mnie nie zarżnie.
Spelnia wszystkie moje oczekiwania (na szczęście nawet nie draśnięty nadal), poza tym, że ciężko dzieci lokować z tylu (choć juz duże to same sobie radzą). No i coraz częściej marzy mi się coś lepszego i energiczniejszego. No, ale skoro sie nie ma co się lubi.... icon_smile.gif
Choć w sumie na dojazdy pracowo-zakupowo-towarzyskie jest w sam raz. A na dłuzsze eskapady mamy "prawdziwy" samochód icon_smile.gif

Oczywiscie nie namawiam, bo widzę, ze to nie twój krąg zainteresowań icon_smile.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 26 maj 2011 - 22:23
Post #17

Cinquecento icon_smile.gif
Kocham miloscią wielką - malo pali i wszędzie się wciśnie, a to ogromna zaleta w mieście, przynajmniej dla mnie icon_wink.gif I predkości za bardzo przekroczyc się nie da (mam 700, więc wiekszego muła juz chyba nie ma icon_wink.gif ) Kupilam go sobie 1,5 roku temu, bo na nic droższego nie bylo mnie stać. I zalozylam, że bedzie to samochód do wlaściwej nauki jazdy (zaczęłam jeździć 12 lat po zdaniu prawka) i zależalo mi na samochodzie, ktorego nie bedzie mi żal obtłuc i naprawa ktorego mnie nie zarżnie.
Spelnia wszystkie moje oczekiwania (na szczęście nawet nie draśnięty nadal), poza tym, że ciężko dzieci lokować z tylu (choć juz duże to same sobie radzą). No i coraz częściej marzy mi się coś lepszego i energiczniejszego. No, ale skoro sie nie ma co się lubi.... icon_smile.gif
Choć w sumie na dojazdy pracowo-zakupowo-towarzyskie jest w sam raz. A na dłuzsze eskapady mamy "prawdziwy" samochód icon_smile.gif

Oczywiscie nie namawiam, bo widzę, ze to nie twój krąg zainteresowań icon_smile.gif
Zelda
czw, 26 maj 2011 - 22:30
CYTAT(emce @ Thu, 26 May 2011 - 21:23) *
Cinquecento icon_smile.gif
Kocham miloscią wielką - malo pali i wszędzie się wciśnie, a to ogromna zaleta w mieście, przynajmniej dla mnie icon_wink.gif I predkości za bardzo przekroczyc się nie da (mam 700, więc wiekszego muła juz chyba nie ma icon_wink.gif ) Kupilam go sobie 1,5 roku temu, bo na nic droższego nie bylo mnie stać. I zalozylam, że bedzie to samochód do wlaściwej nauki jazdy (zaczęłam jeździć 12 lat po zdaniu prawka) i zależalo mi na samochodzie, ktorego nie bedzie mi żal obtłuc i naprawa ktorego mnie nie zarżnie.
Spelnia wszystkie moje oczekiwania (na szczęście nawet nie draśnięty nadal), poza tym, że ciężko dzieci lokować z tylu (choć juz duże to same sobie radzą). No i coraz częściej marzy mi się coś lepszego i energiczniejszego. No, ale skoro sie nie ma co się lubi.... icon_smile.gif
Choć w sumie na dojazdy pracowo-zakupowo-towarzyskie jest w sam raz. A na dłuzsze eskapady mamy "prawdziwy" samochód icon_smile.gif

Oczywiscie nie namawiam, bo widzę, ze to nie twój krąg zainteresowań icon_smile.gif

emce ,ależ myślałam icon_smile.gif moja koleżanka chce sprzedac 11 letniego centusia w baaardzo przystepnej cenie,ale tat mnie uświadomił,że jak kupię stare auto to będe musiała do niego dokładać.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 26 maj 2011 - 22:30
Post #18

CYTAT(emce @ Thu, 26 May 2011 - 21:23) *
Cinquecento icon_smile.gif
Kocham miloscią wielką - malo pali i wszędzie się wciśnie, a to ogromna zaleta w mieście, przynajmniej dla mnie icon_wink.gif I predkości za bardzo przekroczyc się nie da (mam 700, więc wiekszego muła juz chyba nie ma icon_wink.gif ) Kupilam go sobie 1,5 roku temu, bo na nic droższego nie bylo mnie stać. I zalozylam, że bedzie to samochód do wlaściwej nauki jazdy (zaczęłam jeździć 12 lat po zdaniu prawka) i zależalo mi na samochodzie, ktorego nie bedzie mi żal obtłuc i naprawa ktorego mnie nie zarżnie.
Spelnia wszystkie moje oczekiwania (na szczęście nawet nie draśnięty nadal), poza tym, że ciężko dzieci lokować z tylu (choć juz duże to same sobie radzą). No i coraz częściej marzy mi się coś lepszego i energiczniejszego. No, ale skoro sie nie ma co się lubi.... icon_smile.gif
Choć w sumie na dojazdy pracowo-zakupowo-towarzyskie jest w sam raz. A na dłuzsze eskapady mamy "prawdziwy" samochód icon_smile.gif

Oczywiscie nie namawiam, bo widzę, ze to nie twój krąg zainteresowań icon_smile.gif

emce ,ależ myślałam icon_smile.gif moja koleżanka chce sprzedac 11 letniego centusia w baaardzo przystepnej cenie,ale tat mnie uświadomił,że jak kupię stare auto to będe musiała do niego dokładać.
emce
czw, 26 maj 2011 - 22:43
CYTAT(maja2006 @ Thu, 26 May 2011 - 22:30) *
emce ,ależ myślałam icon_smile.gif moja koleżanka chce sprzedac 11 letniego centusia w baaardzo przystepnej cenie,ale tat mnie uświadomił,że jak kupię stare auto to będe musiała do niego dokładać.


To wlasciwie zależy jak trafisz - reguły nie ma.
Ja mialam wlasciwie fuksa (tfu tfu tfu!!), bo jak dotąd miałam 2 "dokladanki" - spalilam sobie sama silniczek do wycieraczek (50 PLN) i padla pompa paliwowa (70 PLN). I normalna amortyzacja (10% tego, co buli mąż za swój "przyzwoity" samochód icon_wink.gif )I tyle - jeździ jak zloto.
Ale tak jest u mnie. A częściej bywa zupelnie inaczej, niestety.

Na pewno zwracaj uwage na koszt i dostepność części. Bo w kazdym samochodzie nadejdzie moment, ze trzeba bedzie cos robić.
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 26 maj 2011 - 22:43
Post #19

CYTAT(maja2006 @ Thu, 26 May 2011 - 22:30) *
emce ,ależ myślałam icon_smile.gif moja koleżanka chce sprzedac 11 letniego centusia w baaardzo przystepnej cenie,ale tat mnie uświadomił,że jak kupię stare auto to będe musiała do niego dokładać.


To wlasciwie zależy jak trafisz - reguły nie ma.
Ja mialam wlasciwie fuksa (tfu tfu tfu!!), bo jak dotąd miałam 2 "dokladanki" - spalilam sobie sama silniczek do wycieraczek (50 PLN) i padla pompa paliwowa (70 PLN). I normalna amortyzacja (10% tego, co buli mąż za swój "przyzwoity" samochód icon_wink.gif )I tyle - jeździ jak zloto.
Ale tak jest u mnie. A częściej bywa zupelnie inaczej, niestety.

Na pewno zwracaj uwage na koszt i dostepność części. Bo w kazdym samochodzie nadejdzie moment, ze trzeba bedzie cos robić.
szantrapa
czw, 26 maj 2011 - 23:11
Opel Omega kombi i kocham go miłością namiętną choć pod marketami potrzebuję dwóch miejsc parkingowych, żeby tą gąsienicę zaparkować, ale mieszczę się ze wszystkim wygodnie, znaczy z dwoma fotelikami, zakupami i wszystkim, no, prawie wszystkim, rowerek mi nie wchodzi jak jadę do mamy icon_wink.gif ALE przymierzam się do nowego auta bo to mi pada, więc z wielką uwagą będę śledzić wątek. Ja mam ochotę na Sharana/Tourana.

Co do spalania, mam na gaz, tankuję do pełna za ok. 90 zł w tej chwili niestety icon_sad.gif 2.59 za litr gazu) i jeżdżę na tym ok. 300 km.

Ten post edytował szantrapa czw, 26 maj 2011 - 23:14
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 26 maj 2011 - 23:11
Post #20

Opel Omega kombi i kocham go miłością namiętną choć pod marketami potrzebuję dwóch miejsc parkingowych, żeby tą gąsienicę zaparkować, ale mieszczę się ze wszystkim wygodnie, znaczy z dwoma fotelikami, zakupami i wszystkim, no, prawie wszystkim, rowerek mi nie wchodzi jak jadę do mamy icon_wink.gif ALE przymierzam się do nowego auta bo to mi pada, więc z wielką uwagą będę śledzić wątek. Ja mam ochotę na Sharana/Tourana.

Co do spalania, mam na gaz, tankuję do pełna za ok. 90 zł w tej chwili niestety icon_sad.gif 2.59 za litr gazu) i jeżdżę na tym ok. 300 km.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
> czym jeździcie?
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama