Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

gdzie kupic wygodne koszule do karmienia piersia ???

> 
adrianna
pon, 05 lip 2004 - 10:12
czesc dziewczyny,
kompletuje wyprawke dla siebie i malej, pierwszy raz i brak mi doswiadczenia
wiec, bede bardzo wdzieczna za informacje i za praktyczne uwagi icon_biggrin.gif

- czy wiecie moze, gdzie moglabym kupic koszule do karmienia rozpinane z przodu icon_question.gif
tak aby sie daly zdjac przez nogi
polozna zwrocila uwage, ze koszul nie powinno sie zdejmowac przez glowe, aby nie przeniesc bakrerii na brodawki

ja jeszcze jestem przed i ten argument wydaje mi sie rozsadny, ale niestety w sklepach znalazlam do tej pory jedynie piekne, gustowne i pod szyje

i przy okazji, drugie pytanie, gdzie mozna kupic majtki siateczkowe poporodowe ?

pozdrowienia
adrianna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 09 cze 04 - 17:59
Skąd: wroclaw_krzyki/warszawa
Nr użytkownika: 1,837

GG:


post pon, 05 lip 2004 - 10:12
Post #1

czesc dziewczyny,
kompletuje wyprawke dla siebie i malej, pierwszy raz i brak mi doswiadczenia
wiec, bede bardzo wdzieczna za informacje i za praktyczne uwagi icon_biggrin.gif

- czy wiecie moze, gdzie moglabym kupic koszule do karmienia rozpinane z przodu icon_question.gif
tak aby sie daly zdjac przez nogi
polozna zwrocila uwage, ze koszul nie powinno sie zdejmowac przez glowe, aby nie przeniesc bakrerii na brodawki

ja jeszcze jestem przed i ten argument wydaje mi sie rozsadny, ale niestety w sklepach znalazlam do tej pory jedynie piekne, gustowne i pod szyje

i przy okazji, drugie pytanie, gdzie mozna kupic majtki siateczkowe poporodowe ?

pozdrowienia

--------------------
___________________
ada
i córeczka Konstancja Helena
7.08.2004 godz 19:10
2960 g i 51 cm

wczoraj skonczyla 2 miesiace i idziemy na wazenie :)))
użytkownik usunięty

Go??







post pon, 05 lip 2004 - 10:14
Post #2

Majtki poprodowe kupisz na allegro:
https://www.allegro.pl/show_item.php?item=27272785
skanna
pon, 05 lip 2004 - 10:37
CYTAT(adrianna)
- czy wiecie moze, gdzie moglabym kupic koszule do karmienia rozpinane z przodu  :?:  
tak aby sie daly zdjac przez nogi
polozna zwrocila uwage, ze koszul nie powinno sie zdejmowac przez glowe, aby nie przeniesc bakrerii na brodawki

ja jeszcze jestem przed i ten argument wydaje mi sie rozsadny, ale niestety w sklepach znalazlam do tej pory jedynie piekne, gustowne i pod szyje


Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę taki argument, a karmię już drugie dziecko. Poza tym - jak dla mnie, cokolwiek rozpinane od góry, czy to koszula, czy bluzka, jest okropnie niewygodne do dyskretnego karmienia. Jak rozepniesz od góry, to nie ma bata - cała pierś na wierzchu. Zdecydowanie łatwiej karmić przez rozcięcie w koszuli, czy podnosząc ją do góry.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 05 lip 2004 - 10:37
Post #3

CYTAT(adrianna)
- czy wiecie moze, gdzie moglabym kupic koszule do karmienia rozpinane z przodu  :?:  
tak aby sie daly zdjac przez nogi
polozna zwrocila uwage, ze koszul nie powinno sie zdejmowac przez glowe, aby nie przeniesc bakrerii na brodawki

ja jeszcze jestem przed i ten argument wydaje mi sie rozsadny, ale niestety w sklepach znalazlam do tej pory jedynie piekne, gustowne i pod szyje


Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę taki argument, a karmię już drugie dziecko. Poza tym - jak dla mnie, cokolwiek rozpinane od góry, czy to koszula, czy bluzka, jest okropnie niewygodne do dyskretnego karmienia. Jak rozepniesz od góry, to nie ma bata - cała pierś na wierzchu. Zdecydowanie łatwiej karmić przez rozcięcie w koszuli, czy podnosząc ją do góry.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
anonimowy

Go??







post pon, 05 lip 2004 - 14:49
Post #4

Skanna,
Ale tu chyba chodzi o koszulę nocną - czyli taką do szpitala. Hi Hi Hi, wyobraziłam sobie jak ją dziewczyna podnosi do góry odsłaniając cały tyleczek z przylegościami..... no rzeczywiście wyszło mi bardzo dyskretnie. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


Majtki siateczkowe powinny być w aptece. Doskonale zdają egzamin. Koszule rozpinane od góry znajdziesz zapewne na najbliższym bazarze. Ładne i niedrogie. W sklepach typu Smyk widziałam takie z rozcięciem na pierś. Dla mnie to lepsze rozwiązanie, bo guziczki ciężko szybko zapiąć i rozpiąć i w efekcie naokrągło chodzisz nieubrana.
A zdejmowanie przez nogi..... hmmmm.... jak się rozbierasz to najczęściej powodem jest mycie się i zmiana bielizny. Dla mnie więc to trochę kiepski argument, ale możliwe, że czegoś nie wzięłam pod uwagę.


Jacobina
skanna
pon, 05 lip 2004 - 14:56
CYTAT(Anonymous)
Skanna,
Ale tu chyba chodzi o koszulę nocną - czyli taką do szpitala. Hi Hi Hi, wyobraziłam sobie jak ją dziewczyna podnosi do góry odsłaniając cały tyleczek z przylegościami..... no rzeczywiście wyszło mi bardzo dyskretnie. icon_lol.gif  :lol:  :lol:  :lol:


Hihihi, Jaco, rację masz. Jakoś tak założyłam z góry, że to do użytku domowego. Tak czy inaczej stawiam na te z rozcięciami. Te rozpinane też mało dyskretne są.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post pon, 05 lip 2004 - 14:56
Post #5

CYTAT(Anonymous)
Skanna,
Ale tu chyba chodzi o koszulę nocną - czyli taką do szpitala. Hi Hi Hi, wyobraziłam sobie jak ją dziewczyna podnosi do góry odsłaniając cały tyleczek z przylegościami..... no rzeczywiście wyszło mi bardzo dyskretnie. icon_lol.gif  :lol:  :lol:  :lol:


Hihihi, Jaco, rację masz. Jakoś tak założyłam z góry, że to do użytku domowego. Tak czy inaczej stawiam na te z rozcięciami. Te rozpinane też mało dyskretne są.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
marghe.
pon, 05 lip 2004 - 14:59
he he,. to ja sie wyłamię. Miałam jedną koszule z rozieciami i jedną rozpinaną od góry. I wyłuskiwanie piersi z tej z rozcięciami jakoś średnio mi sie podobało.


Co do gołych niższych partii.. polecam wleźć pod kołderkę icon_biggrin.gif

Ja tam karmiłam na leżąco.. po porodzie raczej niewygodnie sie siedzi. Wystarczyło rozpiąc 2 guziki i po kłopocie.
M.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 05 lip 2004 - 14:59
Post #6

he he,. to ja sie wyłamię. Miałam jedną koszule z rozieciami i jedną rozpinaną od góry. I wyłuskiwanie piersi z tej z rozcięciami jakoś średnio mi sie podobało.


Co do gołych niższych partii.. polecam wleźć pod kołderkę icon_biggrin.gif

Ja tam karmiłam na leżąco.. po porodzie raczej niewygodnie sie siedzi. Wystarczyło rozpiąc 2 guziki i po kłopocie.
M.
adrianna
pon, 05 lip 2004 - 15:35
dzieki serdeczne,
no tak, chodzilo mi o taka koszule do szpitala i pozniej do domu na noc

wiem z opowiadan, ze nie da sie uniknac zabrudzen po porodzie, wiec rozpieta czy rozwiazana /ale wiazana chyba rzeczywiscie moze byc latwiejsza/ zsuwa sie w dol i juz icon_biggrin.gif

ze wzgledu na meza, jezdze teraz z warszawy do wroclawia, i niestety we wroclawiu trafilam tylko na te pod szyje z bocznymi rozcieciami, wiec pomyslalam ze nadzieja jeszcze w warszawie

zerkne na bazarek, w poblizu mam na placu szembeka, a i wybiore sie do Smyka, zupelnie o nim zapomnialam

gdybyscie mialy jeszcze jakis ciekawy sklep, oczywiscie z tego typu kreacjami icon_wink.gif do polecenia na pradze to plisss

co do majtek, taki banalny temat icon_rolleyes.gif ale bylam w kilku aptekach i nie mieli, ale w takim razie bede jeszcze szukac

pozdrowienia
adrianna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 71
Dołączył: śro, 09 cze 04 - 17:59
Skąd: wroclaw_krzyki/warszawa
Nr użytkownika: 1,837

GG:


post pon, 05 lip 2004 - 15:35
Post #7

dzieki serdeczne,
no tak, chodzilo mi o taka koszule do szpitala i pozniej do domu na noc

wiem z opowiadan, ze nie da sie uniknac zabrudzen po porodzie, wiec rozpieta czy rozwiazana /ale wiazana chyba rzeczywiscie moze byc latwiejsza/ zsuwa sie w dol i juz icon_biggrin.gif

ze wzgledu na meza, jezdze teraz z warszawy do wroclawia, i niestety we wroclawiu trafilam tylko na te pod szyje z bocznymi rozcieciami, wiec pomyslalam ze nadzieja jeszcze w warszawie

zerkne na bazarek, w poblizu mam na placu szembeka, a i wybiore sie do Smyka, zupelnie o nim zapomnialam

gdybyscie mialy jeszcze jakis ciekawy sklep, oczywiscie z tego typu kreacjami icon_wink.gif do polecenia na pradze to plisss

co do majtek, taki banalny temat icon_rolleyes.gif ale bylam w kilku aptekach i nie mieli, ale w takim razie bede jeszcze szukac

pozdrowienia

--------------------
___________________
ada
i córeczka Konstancja Helena
7.08.2004 godz 19:10
2960 g i 51 cm

wczoraj skonczyla 2 miesiace i idziemy na wazenie :)))
aluc

Go??







post pon, 05 lip 2004 - 15:50
Post #8

mothercare ma całkiem przyjemne, w paczkach po dwie, w ochronnych kolorach - teraz u nich przecena

do domu to najlepiej się u mnie sprawdził zwykły zestaw piżamowopodobny chilli spodenki (w pierwszych dniach niemężowskie bokserki "na wydarcie") i t-shirt podnoszony do góry, chrzanienie się z guzikami przekraczało moje nocne możliwości wink.gif

staniki do karmienia z tych samych powodów szybko zostały zastąpione przez miękkie bez fiszbin - akurat ja miałam specjalne ciążowe, ale tod latego, że normalnych na ten rozmiar nie robią icon_lol.gif
mamajul
pon, 05 lip 2004 - 20:42
Do szpitala miałam koszulki zakupione na bazarku... Majty zakupiłam w sklepie z odzieżą ciażową w al. solidarności... W domku szybko przeskoczyłam z koszul na szerokie bawełaniane pizamy. Siup bluzkę do góry i po sprawie. Bo w nocy zapinać mi się koszuli nie chciało i zdarzyło mi się obudzić naga i zmarznięta icon_wink.gif.

PS.
Gdy byłam w trzecim miesiacu ciaży zakupiłam w sklepie indyjskim śnieżnobałą koszulę ze ślicznym delikatnym hafcikiem na kobietę olbrzyma, kobietę monstrum, którą miałam być pod koniec ciąży. Koszula ta,rozpinana od stóp do głów na sto drobnych guziczków, miała służyć mi jako koszula na: przed, w trakcie i po porodzie. Dodam, ze nawet w dziewiątym miesiącu mogła pomieścić dwie takie jak ja. Już nie wspomnę o jej śniżnobiałości i półprzeźroczystości-na miejscu jak diabli icon_wink.gif.
Jak nie trudno sobie wyobrazić macierzyństwo było dla mnie obleczone w zwoje białych wyprasowanych falbanek. Z anielskim uśmiechem. icon_mrgreen.gif , pochylone nad rumianym bobaskiem pogrążonym we śnie.
W trzecim miesiącu nic nie wiedziałm o przyjemnosciach do jakich potrzebne sa min. jednorazowe majty...
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
Skąd: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 05 lip 2004 - 20:42
Post #9

Do szpitala miałam koszulki zakupione na bazarku... Majty zakupiłam w sklepie z odzieżą ciażową w al. solidarności... W domku szybko przeskoczyłam z koszul na szerokie bawełaniane pizamy. Siup bluzkę do góry i po sprawie. Bo w nocy zapinać mi się koszuli nie chciało i zdarzyło mi się obudzić naga i zmarznięta icon_wink.gif.

PS.
Gdy byłam w trzecim miesiacu ciaży zakupiłam w sklepie indyjskim śnieżnobałą koszulę ze ślicznym delikatnym hafcikiem na kobietę olbrzyma, kobietę monstrum, którą miałam być pod koniec ciąży. Koszula ta,rozpinana od stóp do głów na sto drobnych guziczków, miała służyć mi jako koszula na: przed, w trakcie i po porodzie. Dodam, ze nawet w dziewiątym miesiącu mogła pomieścić dwie takie jak ja. Już nie wspomnę o jej śniżnobiałości i półprzeźroczystości-na miejscu jak diabli icon_wink.gif.
Jak nie trudno sobie wyobrazić macierzyństwo było dla mnie obleczone w zwoje białych wyprasowanych falbanek. Z anielskim uśmiechem. icon_mrgreen.gif , pochylone nad rumianym bobaskiem pogrążonym we śnie.
W trzecim miesiącu nic nie wiedziałm o przyjemnosciach do jakich potrzebne sa min. jednorazowe majty...

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
katiek
wto, 06 lip 2004 - 15:18
Polecam zakup koszul na stadionie-są w granicach 15 zł a jakby co to nie szkoda ich wyrzucić-najlepsze są takie na 4 guziczki moje są firmy IRIS size XL.
A co do majtek to uważaj żeby cię lekarz nie pogonił za nie, a jeśli by cię cesarka spotkała to pochodzisz bez tej części garderoby. Jeśli chcesz to kup sobie 2-3 pary -jakby co zawsze może ci mąż dokupić
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post wto, 06 lip 2004 - 15:18
Post #10

Polecam zakup koszul na stadionie-są w granicach 15 zł a jakby co to nie szkoda ich wyrzucić-najlepsze są takie na 4 guziczki moje są firmy IRIS size XL.
A co do majtek to uważaj żeby cię lekarz nie pogonił za nie, a jeśli by cię cesarka spotkała to pochodzisz bez tej części garderoby. Jeśli chcesz to kup sobie 2-3 pary -jakby co zawsze może ci mąż dokupić
Jaco
wto, 06 lip 2004 - 15:28
Katiek
Ja tak z ciekawości... Dlaczego lekarz miałby pogonić za siateczkowe majtki? Precież to chyba najlepszy sposób na utrzymanie higieny po porodzie icon_rolleyes.gif . No w każdym bądź razie mnie lepszy do głowy nie przychodzi. No bo niby na łózku można i bez, ale w końcu z łózka trzeba wstać a wtedy co?
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post wto, 06 lip 2004 - 15:28
Post #11

Katiek
Ja tak z ciekawości... Dlaczego lekarz miałby pogonić za siateczkowe majtki? Precież to chyba najlepszy sposób na utrzymanie higieny po porodzie icon_rolleyes.gif . No w każdym bądź razie mnie lepszy do głowy nie przychodzi. No bo niby na łózku można i bez, ale w końcu z łózka trzeba wstać a wtedy co?

--------------------
Jacobina - mama Kuby






mamajul
wto, 06 lip 2004 - 15:43
majty są niemile widziane icon_wink.gif. Poprsotu mama ma się goić i jak najczęściej wietrzyć....JA wprawdzie miałam cesarkę, więc majty musiałam sobie darować, ale chodzi włąśnie o przewietrzalnosc, zeby uniknać zakażeń itp.
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
Skąd: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post wto, 06 lip 2004 - 15:43
Post #12

majty są niemile widziane icon_wink.gif. Poprsotu mama ma się goić i jak najczęściej wietrzyć....JA wprawdzie miałam cesarkę, więc majty musiałam sobie darować, ale chodzi włąśnie o przewietrzalnosc, zeby uniknać zakażeń itp.

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
marghe.
wto, 06 lip 2004 - 15:47
Ano są niemile widziane. Ale da sie obejśc.
Bieliznę sie zdejmuje na czas obchodu , a tak to biega w męzowskich luźnych gatkach icon_biggrin.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 06 lip 2004 - 15:47
Post #13

Ano są niemile widziane. Ale da sie obejśc.
Bieliznę sie zdejmuje na czas obchodu , a tak to biega w męzowskich luźnych gatkach icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 07 lip 2004 - 01:25
Post #14

[post usunięty]
Płacia
śro, 07 lip 2004 - 07:02
polecam spojrzec ogolnie na allegro ciazowe

https://www.allegro.pl/showcat.php?id=5448
[/url]
Płacia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 858
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:45
Skąd: z mojego miejsca na ziemi, na chwilę obecną ;)
Nr użytkownika: 485

GG:


post śro, 07 lip 2004 - 07:02
Post #15

polecam spojrzec ogolnie na allegro ciazowe

https://www.allegro.pl/showcat.php?id=5448
[/url]
katiek
śro, 07 lip 2004 - 15:40
Jaco ja po cesarce 10 dni w szpitalu bez majtek chodziłam, potem w domu też się bez nich obywałam chodząc mówiąc brutalnie z podkładem między nogami.
Po cesarce w ogóle w majtkach nie można żeby rany nie zakazić-przy mnie zauważyli że dziewczyna po cesarce chodzi w majtkach i miała na 2 dzień po cięciu zdejmowany opatrunek bo był "brudny"-nie życzę nikomu brrrr.
To by było na tyle rozważań o wyzszości latania z gołą pupą a pupą odzianą w majtki po porodzie wink.gif
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 07 lip 2004 - 15:40
Post #16

Jaco ja po cesarce 10 dni w szpitalu bez majtek chodziłam, potem w domu też się bez nich obywałam chodząc mówiąc brutalnie z podkładem między nogami.
Po cesarce w ogóle w majtkach nie można żeby rany nie zakazić-przy mnie zauważyli że dziewczyna po cesarce chodzi w majtkach i miała na 2 dzień po cięciu zdejmowany opatrunek bo był "brudny"-nie życzę nikomu brrrr.
To by było na tyle rozważań o wyzszości latania z gołą pupą a pupą odzianą w majtki po porodzie wink.gif
anonimowy

Go??







post śro, 07 lip 2004 - 16:07
Post #17

Kurcze współczuję,
To juz bym sobie chyba ten podkład plastrem jakimś do tyłka przykleiła, bo jakoś tak nie widzę możliwości śmigania po domu z luźnym podkładem między nogami icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
amania
śro, 07 lip 2004 - 16:10
CYTAT(katiek)
Jaco ja po cesarce 10 dni w szpitalu bez majtek chodziłam, potem w domu też się bez nich obywałam chodząc mówiąc brutalnie z podkładem między nogami.
Po cesarce w ogóle w majtkach nie można żeby rany nie zakazić-przy mnie zauważyli że dziewczyna po cesarce chodzi w majtkach i miała na 2 dzień po cięciu zdejmowany opatrunek bo był "brudny"-nie życzę nikomu  brrrr.
To by było na tyle rozważań o wyzszości latania z gołą pupą a pupą odzianą w majtki po porodzie  :wink:


Eeee, ja po cesarce już drugiego dni miałam majtki. Rana zagoiła się szybko i bez żadncyh problemów.
Najważniejsze, żeby gumka od majtek nie uciskała rany, ale o to to raczej trudno, bo to musiałyby być cholernie niskie majtki wink.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 07 lip 2004 - 16:10
Post #18

CYTAT(katiek)
Jaco ja po cesarce 10 dni w szpitalu bez majtek chodziłam, potem w domu też się bez nich obywałam chodząc mówiąc brutalnie z podkładem między nogami.
Po cesarce w ogóle w majtkach nie można żeby rany nie zakazić-przy mnie zauważyli że dziewczyna po cesarce chodzi w majtkach i miała na 2 dzień po cięciu zdejmowany opatrunek bo był "brudny"-nie życzę nikomu  brrrr.
To by było na tyle rozważań o wyzszości latania z gołą pupą a pupą odzianą w majtki po porodzie  :wink:


Eeee, ja po cesarce już drugiego dni miałam majtki. Rana zagoiła się szybko i bez żadncyh problemów.
Najważniejsze, żeby gumka od majtek nie uciskała rany, ale o to to raczej trudno, bo to musiałyby być cholernie niskie majtki wink.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
katiek
śro, 07 lip 2004 - 21:58
CYTAT(Anonymous)
Kurcze współczuję,
To juz bym sobie chyba ten podkład plastrem jakimś do tyłka przykleiła, bo jakoś tak nie widzę możliwości śmigania po domu z luźnym podkładem między nogami  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Do wszystkiego można się przyzwyczaić icon_cool.gif
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post śro, 07 lip 2004 - 21:58
Post #19

CYTAT(Anonymous)
Kurcze współczuję,
To juz bym sobie chyba ten podkład plastrem jakimś do tyłka przykleiła, bo jakoś tak nie widzę możliwości śmigania po domu z luźnym podkładem między nogami  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:

Do wszystkiego można się przyzwyczaić icon_cool.gif
Kotelka
nie, 12 sty 2020 - 12:19
Sama szukam czegos dla siostry na baby shower.Pomyślałam sobie aby kupić jej właśnie koszulę do karmienia

Doradzicie gdzie szukac koszulki?
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post nie, 12 sty 2020 - 12:19
Post #20

Sama szukam czegos dla siostry na baby shower.Pomyślałam sobie aby kupić jej właśnie koszulę do karmienia

Doradzicie gdzie szukac koszulki?
> gdzie kupic wygodne koszule do karmienia piersia ???
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 15:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama