Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
20 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

mamusie z Kutna

> 
mamusia_Pati
sob, 15 gru 2007 - 22:12
witam wszystkie i zapraszam na pogaduchy mamusie z Kutna
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post sob, 15 gru 2007 - 22:12
Post #1

witam wszystkie i zapraszam na pogaduchy mamusie z Kutna

--------------------


mamusia_Pati
pią, 29 lut 2008 - 13:44
widze ze mamusie z Kutna nie piszą tutaj na forum... 32.gif
przeprowadziłam się tutaj miesiac temu, chciałabym poznać was mamusie miejscowe ale chyba zadna tu nie zagląda
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post pią, 29 lut 2008 - 13:44
Post #2

widze ze mamusie z Kutna nie piszą tutaj na forum... 32.gif
przeprowadziłam się tutaj miesiac temu, chciałabym poznać was mamusie miejscowe ale chyba zadna tu nie zagląda

--------------------


Fungi
pią, 26 wrz 2008 - 21:03
Ja jestem:P
Fungi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 26 wrz 08 - 16:41
Nr użytkownika: 22,006




post pią, 26 wrz 2008 - 21:03
Post #3

Ja jestem:P
mamusia_Pati
sob, 27 wrz 2008 - 08:35
witam cie, ale sie ucieszyłam, ze się odezwałaś, juz straciłam nadzieje na to ze ktoś z Kutna tu wogóle zagląda...
W sumie to sama nie wiem od czego zacząć...moze od tego gdzie mieszkam- na Sklęczkach, na osiedlu jednostki wojskowej...beznadziejne miejsce, bo mało tu młodych ludzi a dookoła nie ma gdzie z dzieckiem pójść, poza placem zabaw (nowym) i terenów strefy ekonomicznej na której budują się wciąż nowe firmy.
Przeprowadziłam się tutaj do męża, który służy w jednostce juz ponad 2 lata. Ja mieszkam tu od pół roku. Mamy córeczkę 18 m-czną.
a Ty Fungi gdzie mieszkasz? napisz coś o sobie?
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post sob, 27 wrz 2008 - 08:35
Post #4

witam cie, ale sie ucieszyłam, ze się odezwałaś, juz straciłam nadzieje na to ze ktoś z Kutna tu wogóle zagląda...
W sumie to sama nie wiem od czego zacząć...moze od tego gdzie mieszkam- na Sklęczkach, na osiedlu jednostki wojskowej...beznadziejne miejsce, bo mało tu młodych ludzi a dookoła nie ma gdzie z dzieckiem pójść, poza placem zabaw (nowym) i terenów strefy ekonomicznej na której budują się wciąż nowe firmy.
Przeprowadziłam się tutaj do męża, który służy w jednostce juz ponad 2 lata. Ja mieszkam tu od pół roku. Mamy córeczkę 18 m-czną.
a Ty Fungi gdzie mieszkasz? napisz coś o sobie?

--------------------


Pestka23
pią, 03 kwi 2009 - 11:54
Czesc ja pochodze z Kutna.. Obecnie mieszkam w Gorze Sw Malgorzaty... icon_smile.gif
Pestka23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 40
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 17:55
Skąd: Gora Sw Małgorzaty (Łódzkie)
Nr użytkownika: 26,499




post pią, 03 kwi 2009 - 11:54
Post #5

Czesc ja pochodze z Kutna.. Obecnie mieszkam w Gorze Sw Malgorzaty... icon_smile.gif

--------------------


Co nie zabije to mnie w zmocni...
kachaaa
czw, 28 maj 2009 - 12:51
hej
no to ja niedługo jak dobrze się wszystko skończy przeprowadzam się do Kutna wiec liczę na jakieś małe spotkano 06.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post czw, 28 maj 2009 - 12:51
Post #6

hej
no to ja niedługo jak dobrze się wszystko skończy przeprowadzam się do Kutna wiec liczę na jakieś małe spotkano 06.gif

--------------------




mamusia_Pati
sob, 30 maj 2009 - 17:51
kachaaa a twój maż jest trepem? gdzie sie przeprowadzasz dokładniej? tzn w jaką część Kutna? i oczywiscie myślę, ze spotkanko zorganizjemy
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post sob, 30 maj 2009 - 17:51
Post #7

kachaaa a twój maż jest trepem? gdzie sie przeprowadzasz dokładniej? tzn w jaką część Kutna? i oczywiscie myślę, ze spotkanko zorganizjemy

--------------------


kachaaa
pon, 01 cze 2009 - 13:38
czym jest mój mąż ? jakoś niezakumałam
w sierpniu powinniśmy być przeprowadzeni i oczywiście spotkanie jak najbardziej
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post pon, 01 cze 2009 - 13:38
Post #8

czym jest mój mąż ? jakoś niezakumałam
w sierpniu powinniśmy być przeprowadzeni i oczywiście spotkanie jak najbardziej

--------------------




kachaaa
nie, 23 sie 2009 - 00:04
jestem przerażona tym miastem ... ciężko będzie się przestawić .
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 23 sie 2009 - 00:04
Post #9

jestem przerażona tym miastem ... ciężko będzie się przestawić .

--------------------




mamusia_Pati
nie, 15 lis 2009 - 15:45
czesc, no i jak się mieszka Kachaa w Kutnie? jak ja sie tu przeprowadziłam to ciagle meżowi wyrzucałam "gdzie Ty mnie przywiozłeś?" I do dzisiaj to miasto mnie denerwuje i nie lubię Kutna 29.gif

Gdzie mieszkacie? a pytałam o to czy Twój maż jest trepem tzn żołnierzem...tak sie mówi potocznie na wojskowych 03.gif

Moja córka idzie przymusowo od grudnia do przedszkola, mielismy nianie 1,5 roku ale teraz nas opuszcza i idzie do innej pracy. Zapisalismy więc córke do przedszkola. Całe szczescie ze udało się ją zapisać bo juz dawno listy zamkniete. Mam nadzieje ze się dobrze zaklimatyzuje. Teraz jak szalona dokupuje jej ubranek by nie włączac pralki codziennie
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post nie, 15 lis 2009 - 15:45
Post #10

czesc, no i jak się mieszka Kachaa w Kutnie? jak ja sie tu przeprowadziłam to ciagle meżowi wyrzucałam "gdzie Ty mnie przywiozłeś?" I do dzisiaj to miasto mnie denerwuje i nie lubię Kutna 29.gif

Gdzie mieszkacie? a pytałam o to czy Twój maż jest trepem tzn żołnierzem...tak sie mówi potocznie na wojskowych 03.gif

Moja córka idzie przymusowo od grudnia do przedszkola, mielismy nianie 1,5 roku ale teraz nas opuszcza i idzie do innej pracy. Zapisalismy więc córke do przedszkola. Całe szczescie ze udało się ją zapisać bo juz dawno listy zamkniete. Mam nadzieje ze się dobrze zaklimatyzuje. Teraz jak szalona dokupuje jej ubranek by nie włączac pralki codziennie

--------------------


kachaaa
pon, 16 lis 2009 - 09:45
hej
nie ,nie jest trepem icon_smile.gif
mieszka mi się paskudnie icon_sad.gif strasznie tęsknie za Wrocławiem, nie umiem się tu zaaklimatyzować , ludzie dziwni jacyś tacy ychh
mieszkamy na osiedlu Batorego
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post pon, 16 lis 2009 - 09:45
Post #11

hej
nie ,nie jest trepem icon_smile.gif
mieszka mi się paskudnie icon_sad.gif strasznie tęsknie za Wrocławiem, nie umiem się tu zaaklimatyzować , ludzie dziwni jacyś tacy ychh
mieszkamy na osiedlu Batorego


--------------------




mamusia_Pati
pon, 16 lis 2009 - 16:38
czesc Kachaa

osiedle Batorego jest blisko mnie-ja mieszkam na Sklęczkach-to dopiero dramat. A co do ludzi to się zgodze w 100%, ja nadal wkurzam się na to beznadziejne srodowisko. 6 lat siedziałam we Wrocławiu (studiowałam we Worcku i mieszkałam 50km od Wrocławia u rodziców) i nadal mi brakuje tego pieknego miasta. Potem wyprowadziłam sie do Tychów k/Katowic i tam się odnalazłam. Czułam sie jak ryba w wodzie. Tam poczułam ze jest mój dom. Tam też poznałam meza i teraz za nim przyjechałam do Kutna. Dlatego doskonale rozumime co czujesz.

A Ciebie co tu sprowadziło?
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post pon, 16 lis 2009 - 16:38
Post #12

czesc Kachaa

osiedle Batorego jest blisko mnie-ja mieszkam na Sklęczkach-to dopiero dramat. A co do ludzi to się zgodze w 100%, ja nadal wkurzam się na to beznadziejne srodowisko. 6 lat siedziałam we Wrocławiu (studiowałam we Worcku i mieszkałam 50km od Wrocławia u rodziców) i nadal mi brakuje tego pieknego miasta. Potem wyprowadziłam sie do Tychów k/Katowic i tam się odnalazłam. Czułam sie jak ryba w wodzie. Tam poczułam ze jest mój dom. Tam też poznałam meza i teraz za nim przyjechałam do Kutna. Dlatego doskonale rozumime co czujesz.

A Ciebie co tu sprowadziło?

--------------------


kachaaa
sob, 28 lis 2009 - 00:03
rodzinne strony męża
i powiększona rodzina potrzebowała większego metrażu a wroclawskie ceny są masakryczne

skoro niedaleko to moze kiedyś na jakiś spacer ?
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post sob, 28 lis 2009 - 00:03
Post #13

rodzinne strony męża
i powiększona rodzina potrzebowała większego metrażu a wroclawskie ceny są masakryczne

skoro niedaleko to moze kiedyś na jakiś spacer ?

--------------------




Abotak
sob, 28 lis 2009 - 00:12
A tak sentymentalnie mi sie zrobilo. .....Ja co prawda jestem ex-z-Kutna 06.gif a wlasciwie z okolic bliskich, ale z Kutnowszczyzna przez pol zycia zwiazana, z lodzkim tym bardziej, a z samym Kutnem szkolnie i koligacyjnie.
Wczoraj to nawet `Rodzina Polanieckich` w przyplywie nostalgii rodzine wlasna katowalam icon_mrgreen.gif bo tam to juz prawdziwe stare smieci uwiecznione icon_wink.gif
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post sob, 28 lis 2009 - 00:12
Post #14

A tak sentymentalnie mi sie zrobilo. .....Ja co prawda jestem ex-z-Kutna 06.gif a wlasciwie z okolic bliskich, ale z Kutnowszczyzna przez pol zycia zwiazana, z lodzkim tym bardziej, a z samym Kutnem szkolnie i koligacyjnie.
Wczoraj to nawet `Rodzina Polanieckich` w przyplywie nostalgii rodzine wlasna katowalam icon_mrgreen.gif bo tam to juz prawdziwe stare smieci uwiecznione icon_wink.gif
mamusia_Pati
sob, 28 lis 2009 - 21:10
spacer.... oczywiscie, mam nadzieje ze nie jeden...
co do Wrocka to zgadzam sie...ceny są masakryczne. Ale mi sie tak marzył wrocław, lub chocby coś pod Wrockiem zeby ten Wrocław mieć w zasiegu ręki, ale jak na razie blizej mi życie Łódź postawiło, a Łódź nie ma uroku wcale.

Macie jakieś ulubione miejsce w Kutnie? Bo ja to nie mam gdzie z dzieckiem wychodzic...brakuje mi takie krytego placu zabaw gdzie mamuśki mogą napić się kawy a dzieciaki szaleć do woli. Jedynie w Łodzi coś jest ale to sie nie chce co tydzień tam jeździć.

A któraś widziała już te łódzką Ikea ? bo ja za tydzien sie wybieram

A co do batorego to...moja córka do przedszkola w poblizu chodzi tzn do 15-tki

mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post sob, 28 lis 2009 - 21:10
Post #15

spacer.... oczywiscie, mam nadzieje ze nie jeden...
co do Wrocka to zgadzam sie...ceny są masakryczne. Ale mi sie tak marzył wrocław, lub chocby coś pod Wrockiem zeby ten Wrocław mieć w zasiegu ręki, ale jak na razie blizej mi życie Łódź postawiło, a Łódź nie ma uroku wcale.

Macie jakieś ulubione miejsce w Kutnie? Bo ja to nie mam gdzie z dzieckiem wychodzic...brakuje mi takie krytego placu zabaw gdzie mamuśki mogą napić się kawy a dzieciaki szaleć do woli. Jedynie w Łodzi coś jest ale to sie nie chce co tydzień tam jeździć.

A któraś widziała już te łódzką Ikea ? bo ja za tydzien sie wybieram

A co do batorego to...moja córka do przedszkola w poblizu chodzi tzn do 15-tki



--------------------


kachaaa
nie, 06 gru 2009 - 17:49
no proszę a mój syn do szkoły 9 icon_smile.gif

co do ulubionych miejsc to niestety nie mam , jak na razie strasznie się męczę spacerując między blokami wokół szkoły ....porażka . We Wrocku miałam blisko piękny ogromny park, Hale Ludową, Zoo, ogród japoński, wały .... rycze.gif
Co do spacerów przeważnie spaceruje między 12-15 o ile nie lecę na zakupy a teraz zdarza mi się to częściej ponieważ szykujemy się do chrzcin na święta. Właśnie znasz może jakieś sklepy gdzie będą jakieś fajne ubranka do chrztu ?
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 06 gru 2009 - 17:49
Post #16

no proszę a mój syn do szkoły 9 icon_smile.gif

co do ulubionych miejsc to niestety nie mam , jak na razie strasznie się męczę spacerując między blokami wokół szkoły ....porażka . We Wrocku miałam blisko piękny ogromny park, Hale Ludową, Zoo, ogród japoński, wały .... rycze.gif
Co do spacerów przeważnie spaceruje między 12-15 o ile nie lecę na zakupy a teraz zdarza mi się to częściej ponieważ szykujemy się do chrzcin na święta. Właśnie znasz może jakieś sklepy gdzie będą jakieś fajne ubranka do chrztu ?

--------------------




kachaaa
nie, 06 gru 2009 - 17:50
CYTAT(Bogusia123456 @ Sat, 28 Nov 2009 - 00:12) *
A tak sentymentalnie mi sie zrobilo. .....Ja co prawda jestem ex-z-Kutna 06.gif a wlasciwie z okolic bliskich, ale z Kutnowszczyzna przez pol zycia zwiazana, z lodzkim tym bardziej, a z samym Kutnem szkolnie i koligacyjnie.
Wczoraj to nawet `Rodzina Polanieckich` w przyplywie nostalgii rodzine wlasna katowalam icon_mrgreen.gif bo tam to juz prawdziwe stare smieci uwiecznione icon_wink.gif


no proszę


edit:

a tak wogule to zameldowana w mazowieckim, pracuje w dolnośląskim a mieszkam w łódzkim - to dopiero rozrzut icon_biggrin.gif

mamusia_Pati i jak byłaś w Ikei ?

Ten post edytował kachaaa nie, 06 gru 2009 - 17:52
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 06 gru 2009 - 17:50
Post #17

CYTAT(Bogusia123456 @ Sat, 28 Nov 2009 - 00:12) *
A tak sentymentalnie mi sie zrobilo. .....Ja co prawda jestem ex-z-Kutna 06.gif a wlasciwie z okolic bliskich, ale z Kutnowszczyzna przez pol zycia zwiazana, z lodzkim tym bardziej, a z samym Kutnem szkolnie i koligacyjnie.
Wczoraj to nawet `Rodzina Polanieckich` w przyplywie nostalgii rodzine wlasna katowalam icon_mrgreen.gif bo tam to juz prawdziwe stare smieci uwiecznione icon_wink.gif


no proszę


edit:

a tak wogule to zameldowana w mazowieckim, pracuje w dolnośląskim a mieszkam w łódzkim - to dopiero rozrzut icon_biggrin.gif

mamusia_Pati i jak byłaś w Ikei ?

--------------------




mamusia_Pati
nie, 06 gru 2009 - 21:45
no i nie pojechałam do Ikea bo córka sie rozchorowała....złapała zapalenie oskrzeli i na razie musimy posiedziec w domu. A szkoda bo cała nasza trójka czekała na ten wypad a tu guzik z tego wyszło.

A co do ubranek do chrztu to fajne są na ul. Barlickiego, przy zakładach sportowych. To taki sklep gdzie są również rózne dewocjonalia wiec i koszluke do chrztu i świece też można tam kupić.
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post nie, 06 gru 2009 - 21:45
Post #18

no i nie pojechałam do Ikea bo córka sie rozchorowała....złapała zapalenie oskrzeli i na razie musimy posiedziec w domu. A szkoda bo cała nasza trójka czekała na ten wypad a tu guzik z tego wyszło.

A co do ubranek do chrztu to fajne są na ul. Barlickiego, przy zakładach sportowych. To taki sklep gdzie są również rózne dewocjonalia wiec i koszluke do chrztu i świece też można tam kupić.

--------------------


kachaaa
śro, 09 gru 2009 - 20:59
no to jutro szukam Barlickiego icon_smile.gif
jeszcze nie łapie się gdzie co jest i w nazwach ulic
życzymy w takim razie dużo zdrowia
my mamy skierowanie do szpitala do łodzi na oddział gastroenterologiczny dla Huberta i ja mam do Kutna na endokrynologiczny i mam pietra bo nic nie wiem ani o szpitalu w Kutnie ani tym w łodzi na Solcu
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post śro, 09 gru 2009 - 20:59
Post #19

no to jutro szukam Barlickiego icon_smile.gif
jeszcze nie łapie się gdzie co jest i w nazwach ulic
życzymy w takim razie dużo zdrowia
my mamy skierowanie do szpitala do łodzi na oddział gastroenterologiczny dla Huberta i ja mam do Kutna na endokrynologiczny i mam pietra bo nic nie wiem ani o szpitalu w Kutnie ani tym w łodzi na Solcu

--------------------




mamusia_Pati
śro, 09 gru 2009 - 21:37
ja nie znam za bardzo szpitala kutnowskiego, ale niezbyt dobrze niektórzy o nim mówią. Wiem ze dzieczyny chwalą porodówkę ale nie widziałam wiec nie powiem. Ja szczerze mówiąc rok temu miałam isc na zabieg na ginekologie i miałam juz skierownaie do szpitala ale postanowiłam sprawdzić diagnoze i specjalnie jechałam na śląsk bo tam mają sprzęt i okazało sie ze gin chyba mnie chciał na kase naciągnąć bo alarm okazał się być fałszywy a ja zdrowa.

A co Hubercikowi jest? ma problemy z refluksem?

ul. Barlickiego jest równoległą do Królewskiej, przy poczcie głównej. Z batorego jedziesz jak na kaufland i skręcasz na światłach przy kauflandzie w lewo tak jakbyś chciała jechać do kaufland, a na kolejnych (przy carrefour) w lewo. Kolejne swiatła znów w lewo i następne w prawo i juz masz Barlickiego.
mamusia_Pati


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 184
Dołączył: sob, 28 lip 07 - 09:19
Nr użytkownika: 15,590

GG:


post śro, 09 gru 2009 - 21:37
Post #20

ja nie znam za bardzo szpitala kutnowskiego, ale niezbyt dobrze niektórzy o nim mówią. Wiem ze dzieczyny chwalą porodówkę ale nie widziałam wiec nie powiem. Ja szczerze mówiąc rok temu miałam isc na zabieg na ginekologie i miałam juz skierownaie do szpitala ale postanowiłam sprawdzić diagnoze i specjalnie jechałam na śląsk bo tam mają sprzęt i okazało sie ze gin chyba mnie chciał na kase naciągnąć bo alarm okazał się być fałszywy a ja zdrowa.

A co Hubercikowi jest? ma problemy z refluksem?

ul. Barlickiego jest równoległą do Królewskiej, przy poczcie głównej. Z batorego jedziesz jak na kaufland i skręcasz na światłach przy kauflandzie w lewo tak jakbyś chciała jechać do kaufland, a na kolejnych (przy carrefour) w lewo. Kolejne swiatła znów w lewo i następne w prawo i juz masz Barlickiego.

--------------------


> mamusie z Kutna
Start new topic
Reply to this topic
20 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 03:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama