Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Muchobór wielki

> 
rucia
czw, 02 cze 2005 - 16:11
Ja też jestem nowa i na forum i w tym mieście , mieszkam na osiedlu Muchobór wielki przy ul. Tyrmanda, jestem mamą Kubusia 4 m-ce, może ktoś jeszcze?

Pozdrawiam

rutkam@gazeta.pl
rucia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: czw, 02 cze 05 - 15:57
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,219




post czw, 02 cze 2005 - 16:11
Post #1

Ja też jestem nowa i na forum i w tym mieście , mieszkam na osiedlu Muchobór wielki przy ul. Tyrmanda, jestem mamą Kubusia 4 m-ce, może ktoś jeszcze?

Pozdrawiam

rutkam@gazeta.pl
madziura
czw, 02 cze 2005 - 22:22
Ja tez jestem nowa na forum, ale nie w tym miescie. Tez mieszkam na Muchoborze Wiekim dokladnie na Hlaski. Mam prawie dwuletnia Jule. Dziewczyny z Muchoboru polaczmy sily!!!!!!
madziura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 01 gru 04 - 22:08
Nr użytkownika: 2,374




post czw, 02 cze 2005 - 22:22
Post #2

Ja tez jestem nowa na forum, ale nie w tym miescie. Tez mieszkam na Muchoborze Wiekim dokladnie na Hlaski. Mam prawie dwuletnia Jule. Dziewczyny z Muchoboru polaczmy sily!!!!!!
Eugenia
śro, 15 cze 2005 - 17:10
cześć dziewczyny ja też mieszkam na Muchoborze na ul. samborskiej i jestem w pierwszym miesiącu ciąży.
I mam do was pytanko :
w jakim szpitalu rodziłyście swoje skarby i jakie macie wspomnienia?
Eugenia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 19:58
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,967




post śro, 15 cze 2005 - 17:10
Post #3

cześć dziewczyny ja też mieszkam na Muchoborze na ul. samborskiej i jestem w pierwszym miesiącu ciąży.
I mam do was pytanko :
w jakim szpitalu rodziłyście swoje skarby i jakie macie wspomnienia?
anonimowy

Go??







post pią, 01 lip 2005 - 22:06
Post #4

Witam
Ja rodzilam na Kamińskiego i było zupełnie ok. nie miałam żadnych komplikacji, mala urodziła się zdrowa więc szybko wyszlyśmy do domu. Dlatego moje wspomnienia odnosnie szpitala są pozytywne. W zasadzie nie zastanawiałam się gdzie bedę rodziła, bo mój lekarz powadzący jest z Kamińskiego i od początku wiedziałam, że tam urodze.
Ostatnio słyszałam, że modna staje się Trzebnica.
Przede wszystkim chyba nie należy spodziewać się zbyt wiele od naszych szpitali, ale masz przecież jeszcze kupe czasu icon_smile.gif
pozdrawiam
Akalabeth
pią, 01 lip 2005 - 23:35
Ja co prawda nie z Muchoboru, ale z Kozanowa, ale też się odezwę, a co:))) Obu chlopców rodziłam na Kamińskiego i byłam baaardzo zadowolona. Oczywiscie realia szpitalne są jakie są i tego się nie zmieni, idąc rodzić cudów nie oczekiwałam, więc też nie byłam rozczarowana. A generalnie rodziłam bo moja pani ginekolog, której ufam i wierzę bezgranicznie pracuje tam, kiedy rodziłam Patryka była ordynatorem
Akalabeth


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 144
Dołączył: wto, 21 cze 05 - 14:08
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,298

GG:


post pią, 01 lip 2005 - 23:35
Post #5

Ja co prawda nie z Muchoboru, ale z Kozanowa, ale też się odezwę, a co:))) Obu chlopców rodziłam na Kamińskiego i byłam baaardzo zadowolona. Oczywiscie realia szpitalne są jakie są i tego się nie zmieni, idąc rodzić cudów nie oczekiwałam, więc też nie byłam rozczarowana. A generalnie rodziłam bo moja pani ginekolog, której ufam i wierzę bezgranicznie pracuje tam, kiedy rodziłam Patryka była ordynatorem

--------------------
Akalabeth mama Dominika (6 lat) i Patryka (3 lata)
user posted image
user posted image
Anns
śro, 11 sty 2006 - 13:34
Nie spodziewałam się takiego postu ale miło mi sie przyłączyć, dla odmianu mieszkam na Muchoborze Wielkim na ul. M. Dąbrowskiej (domki za plecami Armaluxa). Jestem w 26 tygodniu ciąży i nie moge się doczekać. Rodzic planuje na Kamieńskiego - czy ktoś zna zwyczaje tego szpitala i tych lekarzy - czy moge prosić o szerszą wypowiedź
pozdrawiam
Anns


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:53
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,531

GG:


post śro, 11 sty 2006 - 13:34
Post #6

Nie spodziewałam się takiego postu ale miło mi sie przyłączyć, dla odmianu mieszkam na Muchoborze Wielkim na ul. M. Dąbrowskiej (domki za plecami Armaluxa). Jestem w 26 tygodniu ciąży i nie moge się doczekać. Rodzic planuje na Kamieńskiego - czy ktoś zna zwyczaje tego szpitala i tych lekarzy - czy moge prosić o szerszą wypowiedź
pozdrawiam

--------------------


Eugenia
śro, 03 maj 2006 - 20:27
Jak już wspominałam wcześniej tez mieszkam na Muchoborze i w styczniu urodziłam synka, maksymilianA.
Rodziłam w szpitalu na Brochowie i szczerze go nie polecam tym bardziej że teraz również jest tam przeniesiona porodówka i patologia ciąży z 1 Maja, po prostu jest tam traz masówka i zero indywidualnego podejścia do pacjenta, natomiast jężeli chodzi o Kamińskiego to rodziła tam moja koleżanka i niestety dziecko utknęło jej w kanale rodnym i miała w końcu cesarkę ale teraz diecko ma nieprawidłowe napięcie mięśniowe i ćwiczy z nim metoda Vojty. Ale położne są tam bardzo miłe i mozna dużo dowiedzieć się na temat pielęgnacji dziecka.
Dziewczyny ja uwazam że szpital szpitalem ale trzeba mieć odrobinę szczęścia i przede wszystkim opłaconą położną lub lekarza i lepiej nie ryzykować.Dziewczyny może urządzimy wspólne spotkanie.
Czekam na odzew i serdecznie pozdrawiam. icon_smile.gif
Eugenia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 19:58
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,967




post śro, 03 maj 2006 - 20:27
Post #7

Jak już wspominałam wcześniej tez mieszkam na Muchoborze i w styczniu urodziłam synka, maksymilianA.
Rodziłam w szpitalu na Brochowie i szczerze go nie polecam tym bardziej że teraz również jest tam przeniesiona porodówka i patologia ciąży z 1 Maja, po prostu jest tam traz masówka i zero indywidualnego podejścia do pacjenta, natomiast jężeli chodzi o Kamińskiego to rodziła tam moja koleżanka i niestety dziecko utknęło jej w kanale rodnym i miała w końcu cesarkę ale teraz diecko ma nieprawidłowe napięcie mięśniowe i ćwiczy z nim metoda Vojty. Ale położne są tam bardzo miłe i mozna dużo dowiedzieć się na temat pielęgnacji dziecka.
Dziewczyny ja uwazam że szpital szpitalem ale trzeba mieć odrobinę szczęścia i przede wszystkim opłaconą położną lub lekarza i lepiej nie ryzykować.Dziewczyny może urządzimy wspólne spotkanie.
Czekam na odzew i serdecznie pozdrawiam. icon_smile.gif

--------------------
user posted image
Anns
pon, 22 maj 2006 - 12:01
więc może wspólny spacerek? co wy na to mamy z muchoboru?









kamilek ma już 2 tygodnie!
Anns


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:53
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,531

GG:


post pon, 22 maj 2006 - 12:01
Post #8

więc może wspólny spacerek? co wy na to mamy z muchoboru?









kamilek ma już 2 tygodnie!
wroc
pon, 22 maj 2006 - 14:59
Ja też jestem nowa, dokładnie z Nowego Dworu, a rodzic będe za tydzień:) Wybrałam Brochów i szczerze mówiac troszke mnie przestraszyły Wasze posty, no ale trzeba zachować zdrowy rozsądek - sądzę, że nie chodzi o szpital, a o to, czy natura nas nagrodzi bezkonfliktowym porodem.
Na spacer chętnie sie wybiorę:) No chyba, ze własnie będe rodzić
pozdrawiam
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post pon, 22 maj 2006 - 14:59
Post #9

Ja też jestem nowa, dokładnie z Nowego Dworu, a rodzic będe za tydzień:) Wybrałam Brochów i szczerze mówiac troszke mnie przestraszyły Wasze posty, no ale trzeba zachować zdrowy rozsądek - sądzę, że nie chodzi o szpital, a o to, czy natura nas nagrodzi bezkonfliktowym porodem.
Na spacer chętnie sie wybiorę:) No chyba, ze własnie będe rodzić
pozdrawiam
wroc
pon, 22 maj 2006 - 15:00
Anns
A przyszłe mamy z Nowego Dworu też mogą być?icon_smile.gif
No i jeszcze jedno pytanie - a gdzie można sobie opłacić położną i kogo polecacie i jak to zrobić?
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post pon, 22 maj 2006 - 15:00
Post #10

Anns
A przyszłe mamy z Nowego Dworu też mogą być?icon_smile.gif
No i jeszcze jedno pytanie - a gdzie można sobie opłacić położną i kogo polecacie i jak to zrobić?
Anns
pon, 22 maj 2006 - 18:03
Pewnie że mogą
A kiedy rodzisz???
Anns


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:53
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,531

GG:


post pon, 22 maj 2006 - 18:03
Post #11

Pewnie że mogą
A kiedy rodzisz???
wroc
wto, 23 maj 2006 - 10:17
Termin ma za tydzień, czyli mogę praktycznie w każdej chwili:) sni mi sie to już po nocach
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post wto, 23 maj 2006 - 10:17
Post #12

Termin ma za tydzień, czyli mogę praktycznie w każdej chwili:) sni mi sie to już po nocach
mapiga
pią, 09 cze 2006 - 14:41
hej, też jestem tu nowa i własnie sie zalogowałam:-) witam serdecznie!! Mieszkam na Muchoborze Wielkim we Wrocku i jestem w 11 tygodniu ciazy , wiec do konca jeszscze troche mi zostało.
Chciałam zapytac co sądzcie szkolach rodzenia? Zawsze sobie obiecywałam, że od niej pójde, jak bede w ciazy, ale sa tak rozne zdania, ze sama nie wiem. Moze ktos cos wie ciekawego i podzieli sie tymm ze mna:-)
Do nastepnego razu!
mapiga icon_biggrin.gif
mapiga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 09 cze 06 - 14:34
Skąd: WROCŁAW
Nr użytkownika: 6,204




post pią, 09 cze 2006 - 14:41
Post #13

hej, też jestem tu nowa i własnie sie zalogowałam:-) witam serdecznie!! Mieszkam na Muchoborze Wielkim we Wrocku i jestem w 11 tygodniu ciazy , wiec do konca jeszscze troche mi zostało.
Chciałam zapytac co sądzcie szkolach rodzenia? Zawsze sobie obiecywałam, że od niej pójde, jak bede w ciazy, ale sa tak rozne zdania, ze sama nie wiem. Moze ktos cos wie ciekawego i podzieli sie tymm ze mna:-)
Do nastepnego razu!
mapiga icon_biggrin.gif
Misqowa Ania
czw, 13 lip 2006 - 21:26
Ja też jestem z Muchoboru Wielkiego, a dokładnie ze słynnej Buczackiej (wylot na Smolec)..

rodziłam na Chałubińskiego (kliniki) - polecam.. super położne, fajnie lekarze.. z doświadczeń znajomych młodych mam , niestety nie polecam Brochowa, ale Dyrekcyjna jest jak najbardziej OK

co do wspólnego spaceru - jestem za
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post czw, 13 lip 2006 - 21:26
Post #14

Ja też jestem z Muchoboru Wielkiego, a dokładnie ze słynnej Buczackiej (wylot na Smolec)..

rodziłam na Chałubińskiego (kliniki) - polecam.. super położne, fajnie lekarze.. z doświadczeń znajomych młodych mam , niestety nie polecam Brochowa, ale Dyrekcyjna jest jak najbardziej OK

co do wspólnego spaceru - jestem za

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



Anns
pią, 14 lip 2006 - 06:31
Dziś wyjeżdzamy nad morze ale po powrocie z przyjemnością na spacerek się wybierzemy,
będziemy w kontakcie
Anns


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 151
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:53
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 4,531

GG:


post pią, 14 lip 2006 - 06:31
Post #15

Dziś wyjeżdzamy nad morze ale po powrocie z przyjemnością na spacerek się wybierzemy,
będziemy w kontakcie

--------------------


wroc
pią, 14 lip 2006 - 23:02
Ja do spacerku się przyłączę, choć mieszkam na Nowym Dworze - no ale podreptam - to chyba z 10-15 min na piechotkę - a może dłuzej?
No i mam nadzieje, ze będe mogła icon_biggrin.gif
A apropo Brochowa - ja tam rodziłam - fakt nie polecam - kompletna masówka - nic nie pomogą i nie nauczą apropo pielęgnacji malucha - najlepeij opłacić sobie połozną i wybrać mniejszy szpital
Aczkolwiek - pracują tam fachowcy i nie "partaczą"-dobrze sie mna zaopiekowali, ale bezdusznie
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post pią, 14 lip 2006 - 23:02
Post #16

Ja do spacerku się przyłączę, choć mieszkam na Nowym Dworze - no ale podreptam - to chyba z 10-15 min na piechotkę - a może dłuzej?
No i mam nadzieje, ze będe mogła icon_biggrin.gif
A apropo Brochowa - ja tam rodziłam - fakt nie polecam - kompletna masówka - nic nie pomogą i nie nauczą apropo pielęgnacji malucha - najlepeij opłacić sobie połozną i wybrać mniejszy szpital
Aczkolwiek - pracują tam fachowcy i nie "partaczą"-dobrze sie mna zaopiekowali, ale bezdusznie

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
lunarex
sob, 15 lip 2006 - 10:29
hej mamuski a my mieszkamy na jerzmanowie (dziura zabita dechami)czy mozemy do Was dolaczyc?Jestesmy tu sami a maz ciagle w pracy a ile mozna przemawiac do dziecka albo rozmawiac z sasiadka.Chetnie sie do Was wybierzemy i na spacer pojdziemy tylko dajcie znac i my jestesmy.
lunarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 200
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 21:52
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 5,908




post sob, 15 lip 2006 - 10:29
Post #17

hej mamuski a my mieszkamy na jerzmanowie (dziura zabita dechami)czy mozemy do Was dolaczyc?Jestesmy tu sami a maz ciagle w pracy a ile mozna przemawiac do dziecka albo rozmawiac z sasiadka.Chetnie sie do Was wybierzemy i na spacer pojdziemy tylko dajcie znac i my jestesmy.
wroc
sob, 15 lip 2006 - 16:53
No to może będzie nas więcej lunarex icon_biggrin.gif
wroc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,413
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 08:29
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 5,890




post sob, 15 lip 2006 - 16:53
Post #18

No to może będzie nas więcej lunarex icon_biggrin.gif

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
Misqowa Ania
pon, 17 lip 2006 - 10:09
Ja nie mam nic przeciwko powiększeniu grona icon_smile.gif
Misqowa Ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 612
Dołączył: śro, 31 sie 05 - 12:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,572

GG:


post pon, 17 lip 2006 - 10:09
Post #19

Ja nie mam nic przeciwko powiększeniu grona icon_smile.gif

--------------------
Ania - mamusia Kubusia i Filipka :)



lunarex
pon, 17 lip 2006 - 11:31
hej laski to rzucajcie propozycje kiedy i gdzie i juz .Ja sie sprobuje dostosowac.Buziaki
lunarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 200
Dołączył: czw, 18 maj 06 - 21:52
Skąd: Wroclaw
Nr użytkownika: 5,908




post pon, 17 lip 2006 - 11:31
Post #20

hej laski to rzucajcie propozycje kiedy i gdzie i juz .Ja sie sprobuje dostosowac.Buziaki
> Muchobór wielki
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:51
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama