IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Jakie książki najbardziej lubisz czytać? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - kÄ…cik coolturalny « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Jakie książki najbardziej lubisz czytać?

> 
Jaki rodzaj książek najbardziej lubisz czytać?
Suma głosów: 24
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
oczi_czjornyje
czw, 25 mar 2004 - 19:12
Uwielbiam czytać ksiazki, wiec sie dopisuję. Czytam wszystko, co mi się nawinie, najczęściej obyczajowe i kryminały. Thiller medyczny czytałam tylko raz i akurat w szpitalu (Palmera, tytułu nie pamiętam). Pozdrawiam.[/code]
oczi_czjornyje


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: pon, 22 mar 04 - 20:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 1,569




post czw, 25 mar 2004 - 19:12
Post #21

Uwielbiam czytać ksiazki, wiec sie dopisuję. Czytam wszystko, co mi się nawinie, najczęściej obyczajowe i kryminały. Thiller medyczny czytałam tylko raz i akurat w szpitalu (Palmera, tytułu nie pamiętam). Pozdrawiam.[/code]
kww
pon, 29 mar 2004 - 23:01
Wszystko co ma kartki i "siÄ™ czyta" icon_biggrin.gif
kww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,077
Dołączył: wto, 09 wrz 03 - 09:57
SkÄ…d: Capri ;)
Nr użytkownika: 1,037

GG:


post pon, 29 mar 2004 - 23:01
Post #22

Wszystko co ma kartki i "siÄ™ czyta" icon_biggrin.gif

--------------------
mama Mani (28.06.99), Janka (11.11.03) i [*] 02.10.09
Ewelina
wto, 30 mar 2004 - 18:47
Czytam najróżniejsze książki. Nie tykam kryminałów. fantasy, sensacji.
Romansów w których ona biedna , piękna po przejsciach do wyboru :reporterka, malarka, dekoratorka wnetrz z sutkami prężacymi się, na jego widok, a on jeszcze piękniejszy literat. prawnik ,
z zarysowana wyraziście szczeką i super torsem pod opięta koszulką nie tykam w szczególności.
Ostatnią książką , która mi się podobała i dała do pomyślenia to "Dziecko pokuty" .Niestety nie pamiętam autora. Podobały mi się książki Doroty Terakowskiej i Amelie Nothomb. Nie lubię kiedy zdarza sie , że nie mam niczego do czytania . Cierpię wtedy na głód słowa drukowanego , który zaspokajam czytając enty raz posiadane i ulubione książki.
Ewelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 175
Dołączył: pon, 24 mar 03 - 18:07
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 121




post wto, 30 mar 2004 - 18:47
Post #23

Czytam najróżniejsze książki. Nie tykam kryminałów. fantasy, sensacji.
Romansów w których ona biedna , piękna po przejsciach do wyboru :reporterka, malarka, dekoratorka wnetrz z sutkami prężacymi się, na jego widok, a on jeszcze piękniejszy literat. prawnik ,
z zarysowana wyraziście szczeką i super torsem pod opięta koszulką nie tykam w szczególności.
Ostatnią książką , która mi się podobała i dała do pomyślenia to "Dziecko pokuty" .Niestety nie pamiętam autora. Podobały mi się książki Doroty Terakowskiej i Amelie Nothomb. Nie lubię kiedy zdarza sie , że nie mam niczego do czytania . Cierpię wtedy na głód słowa drukowanego , który zaspokajam czytając enty raz posiadane i ulubione książki.
adzia
piÄ…, 02 kwi 2004 - 08:41
Beatko, ja chwilowo bojkotuję, bo nie ma tam mojej kategorii - Science Fiction, którą uwielbiam, to nie to samo, co fantasy, z której lubię tylko Sapkowskiego i Pratchetta icon_smile.gif
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post piÄ…, 02 kwi 2004 - 08:41
Post #24

Beatko, ja chwilowo bojkotuję, bo nie ma tam mojej kategorii - Science Fiction, którą uwielbiam, to nie to samo, co fantasy, z której lubię tylko Sapkowskiego i Pratchetta icon_smile.gif

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
Beata Białystok
nie, 04 kwi 2004 - 01:33
Adziu na Twoje życzenie dodałam jeszcze jedną opcję do ankiety icon_smile.gif
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post nie, 04 kwi 2004 - 01:33
Post #25

Adziu na Twoje życzenie dodałam jeszcze jedną opcję do ankiety icon_smile.gif

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
> Jakie książki najbardziej lubisz czytać?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 08:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama