Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 6 7 8 9 następna  

ciekawe pomysły na oznajmnienie dobrej nowiny!!!

> 
milutka
czw, 25 cze 2009 - 17:46
Ja teraz planowałam, że jka zajdę w ciążę, to jakoś szczególnie chcę ogłosić mężowi nowinę.
Ale cóż, życie samo pisze scenariusze.
Mąż właśnie wrócił z pracy a ja mu pokazuję liczby na kartce, a on pyta się co to jest, a ja jak to co , 2 lub 3 tydzień ciąży icon_lol.gif
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post czw, 25 cze 2009 - 17:46
Post #141

Ja teraz planowałam, że jka zajdę w ciążę, to jakoś szczególnie chcę ogłosić mężowi nowinę.
Ale cóż, życie samo pisze scenariusze.
Mąż właśnie wrócił z pracy a ja mu pokazuję liczby na kartce, a on pyta się co to jest, a ja jak to co , 2 lub 3 tydzień ciąży icon_lol.gif

--------------------
ulamisiula
sob, 08 sie 2009 - 12:43
Ja wymyśliła m sobie piękny obiad dla męża, do tego buciki w prezencie i wynik badania BETA.Co do czego przyszło to zaczełam ryczeć jak tylko stanął w drzwiach , wrócił wcześniej z pracy wiec nie zdązyłam z obiadem a wyniku nie umiał odczytać.Gdy będę drugi raz w ciąży muszę wymyśleć coś lepszego i wziąć pod uwagę to że sie poryczę.Nie wiem moze pod fontanną? 04.gif
ulamisiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 183
Dołączył: pon, 19 lut 07 - 16:48
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 11,228




post sob, 08 sie 2009 - 12:43
Post #142

Ja wymyśliła m sobie piękny obiad dla męża, do tego buciki w prezencie i wynik badania BETA.Co do czego przyszło to zaczełam ryczeć jak tylko stanął w drzwiach , wrócił wcześniej z pracy wiec nie zdązyłam z obiadem a wyniku nie umiał odczytać.Gdy będę drugi raz w ciąży muszę wymyśleć coś lepszego i wziąć pod uwagę to że sie poryczę.Nie wiem moze pod fontanną? 04.gif
Papużka
wto, 01 wrz 2009 - 11:32
Przyłączam się do tematu ze swoim pomysłem na poinformowanie dziadków.

Generalnie cała idea leży w płaskim pudełeczku z otwieranym wieczkiem (to na zdjęciu jest po czekoladkach akurat) oraz zdjęciu z USG i ozdobnikach w postaci skarpetuszek icon_smile.gif
To co widać na zdjęciu to bardzo, bardzo, baaaaaardzo wstępna wersja tego co ma ostatecznie być, zrobiona zresztą na szybko aby pokazać mniej więcej zamysł całości, a nie efekt końcowy. Użyłam tego co było pod ręką na szybko, USG oczywiście wydrukowane z netu.

Dodam że prezencik będzie lecieć z Irlandii do Polski także trzeba go będzie dobrze zapakować, żeby w całości dotarł do właściwych rąk.

Ach nie mogę się doczekać reakcji dziadków... a tu dopiero okres starań o dzidzię...

Papużka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: nie, 12 lip 09 - 17:09
Skąd: Dublin/IRL
Nr użytkownika: 28,222




post wto, 01 wrz 2009 - 11:32
Post #143

Przyłączam się do tematu ze swoim pomysłem na poinformowanie dziadków.

Generalnie cała idea leży w płaskim pudełeczku z otwieranym wieczkiem (to na zdjęciu jest po czekoladkach akurat) oraz zdjęciu z USG i ozdobnikach w postaci skarpetuszek icon_smile.gif
To co widać na zdjęciu to bardzo, bardzo, baaaaaardzo wstępna wersja tego co ma ostatecznie być, zrobiona zresztą na szybko aby pokazać mniej więcej zamysł całości, a nie efekt końcowy. Użyłam tego co było pod ręką na szybko, USG oczywiście wydrukowane z netu.

Dodam że prezencik będzie lecieć z Irlandii do Polski także trzeba go będzie dobrze zapakować, żeby w całości dotarł do właściwych rąk.

Ach nie mogę się doczekać reakcji dziadków... a tu dopiero okres starań o dzidzię...



--------------------


Galadriela
wto, 01 wrz 2009 - 11:50
Papużko bardzo mi się Twój prezencik podoba icon_smile.gif.
Zastanawiam się czy nasi rodzice zorientują się o co chodzi...

Zmobilizowałaś mnie - mam jeden pomysł... teraz potrzebuję zdobyć parę rzeczy do jego realizacji. Potraktuję to jako dobrą wróżbę icon_biggrin.gif

Ten post edytował Galadriela wto, 01 wrz 2009 - 12:08
Galadriela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 181
Dołączył: wto, 04 sie 09 - 11:24
Skąd: z końca świata
Nr użytkownika: 28,518




post wto, 01 wrz 2009 - 11:50
Post #144

Papużko bardzo mi się Twój prezencik podoba icon_smile.gif.
Zastanawiam się czy nasi rodzice zorientują się o co chodzi...

Zmobilizowałaś mnie - mam jeden pomysł... teraz potrzebuję zdobyć parę rzeczy do jego realizacji. Potraktuję to jako dobrą wróżbę icon_biggrin.gif

--------------------
"Czekam na Ciebie cierpliwie
Czekam radośnie, czekam niecierpliwie
Niecierpliwość serca bijącego mocno
Cierpliwość serca pełnego miłości
Niespełnionej, wyczekanej, wymarzonej
Czystej, radosnej i głupiej
Dzisiaj też na Ciebie czekam
We śnie obejmuję niewidzialnym uśmiechem
Na jawie podnoszę oczy ku niebu
A w nocy mówię do Ciebie otwartym sercem
I czekam na Ciebie cierpliwie." /// +28.04.2010. 7tc Czekam cały czas Skarbie...
Papużka
wto, 01 wrz 2009 - 13:46
Cieszę się, że mój pomysł Cię zmobilizował icon_biggrin.gif

Generalnie sama nie wiem jak to powiedzieć przyszłemu tatusiowi. Zawsze podobał mi się pomysł z bucikami, ale wydaje się już taki troszeczkę oklepany. Chyba jednak na tym się skończy jak przyjdzie co do czego. Tylko może to trochę utrudnię... poukrywam karteczki z drogą do prezentu... albo ukryje go gdzieś w dziwnym miejscu i jakby nigdy nic poproszę żeby coś przyniósł z garażu no przykład... i tak zorientuje się od razu o co chodzi jak zobaczy prezent.

To będzie trudne żeby się nie zdradzić ale obiecałam sobie wytrwać icon_razz.gif
Papużka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 921
Dołączył: nie, 12 lip 09 - 17:09
Skąd: Dublin/IRL
Nr użytkownika: 28,222




post wto, 01 wrz 2009 - 13:46
Post #145

Cieszę się, że mój pomysł Cię zmobilizował icon_biggrin.gif

Generalnie sama nie wiem jak to powiedzieć przyszłemu tatusiowi. Zawsze podobał mi się pomysł z bucikami, ale wydaje się już taki troszeczkę oklepany. Chyba jednak na tym się skończy jak przyjdzie co do czego. Tylko może to trochę utrudnię... poukrywam karteczki z drogą do prezentu... albo ukryje go gdzieś w dziwnym miejscu i jakby nigdy nic poproszę żeby coś przyniósł z garażu no przykład... i tak zorientuje się od razu o co chodzi jak zobaczy prezent.

To będzie trudne żeby się nie zdradzić ale obiecałam sobie wytrwać icon_razz.gif

--------------------


Galadriela
wto, 01 wrz 2009 - 14:37
Ja właśnie chcę zrobić z karteczkami icon_wink.gif zaczynając od wizyty w barku i "zrobienia sobie drinka" icon_biggrin.gif
Galadriela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 181
Dołączył: wto, 04 sie 09 - 11:24
Skąd: z końca świata
Nr użytkownika: 28,518




post wto, 01 wrz 2009 - 14:37
Post #146

Ja właśnie chcę zrobić z karteczkami icon_wink.gif zaczynając od wizyty w barku i "zrobienia sobie drinka" icon_biggrin.gif

--------------------
"Czekam na Ciebie cierpliwie
Czekam radośnie, czekam niecierpliwie
Niecierpliwość serca bijącego mocno
Cierpliwość serca pełnego miłości
Niespełnionej, wyczekanej, wymarzonej
Czystej, radosnej i głupiej
Dzisiaj też na Ciebie czekam
We śnie obejmuję niewidzialnym uśmiechem
Na jawie podnoszę oczy ku niebu
A w nocy mówię do Ciebie otwartym sercem
I czekam na Ciebie cierpliwie." /// +28.04.2010. 7tc Czekam cały czas Skarbie...
aktodka
sob, 12 wrz 2015 - 12:14
Ja jutro rano po przebudzeniu oznajmię mężowi, że jestem w ciąży. Do bucików i testu zapakowanych w małe pudełeczko dołączam kartkę z tekstem: Nie jestem gruba. Bóg kocha mnie tak bardzo, że postanowił mnie powiększyćicon_smile.gif
Rodzicom i teściom natomiast powiemy w nietypowy sposób. Zamówimy w empiku kubeczki magiczne ( https://www.empikfoto.pl/produkt,fotoprezen...czny-kolor.html ) ze zdjęciem i tekstem: w maju zostaniesz babcią/dziadkiem:)
aktodka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 12 wrz 15 - 12:08
Nr użytkownika: 46,374




post sob, 12 wrz 2015 - 12:14
Post #147

Ja jutro rano po przebudzeniu oznajmię mężowi, że jestem w ciąży. Do bucików i testu zapakowanych w małe pudełeczko dołączam kartkę z tekstem: Nie jestem gruba. Bóg kocha mnie tak bardzo, że postanowił mnie powiększyćicon_smile.gif
Rodzicom i teściom natomiast powiemy w nietypowy sposób. Zamówimy w empiku kubeczki magiczne ( https://www.empikfoto.pl/produkt,fotoprezen...czny-kolor.html ) ze zdjęciem i tekstem: w maju zostaniesz babcią/dziadkiem:)
lenna
wto, 20 paź 2015 - 15:56
Fajny pomysł aktodka! Naprawdę słodki.
lenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 16 wrz 15 - 16:09
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 46,388




post wto, 20 paź 2015 - 15:56
Post #148

Fajny pomysł aktodka! Naprawdę słodki.
Malinowa_mamba
pią, 30 paź 2015 - 14:59
Kreatywne te wasze pomysły!! Ale z taką nowiną czasami chyba trudno wytrzymać do jakiejś zaplanowanej daty i czasami to wychodzi tak po prostu. Ja chciałabym też w jakiś fajny sposób przekaz kiedyś partnerowi taka wiadomość i chyba skorzystam z kilku waszych podpowiedzi icon_smile.gif
Malinowa_mamba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: pią, 30 paź 15 - 14:43
Nr użytkownika: 46,658




post pią, 30 paź 2015 - 14:59
Post #149

Kreatywne te wasze pomysły!! Ale z taką nowiną czasami chyba trudno wytrzymać do jakiejś zaplanowanej daty i czasami to wychodzi tak po prostu. Ja chciałabym też w jakiś fajny sposób przekaz kiedyś partnerowi taka wiadomość i chyba skorzystam z kilku waszych podpowiedzi icon_smile.gif
burrysto
pią, 30 paź 2015 - 21:59
Zgadzam się z Malinową, aż przyjemnie się czyta! icon_smile.gif
burrysto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 25 wrz 15 - 14:14
Nr użytkownika: 46,466




post pią, 30 paź 2015 - 21:59
Post #150

Zgadzam się z Malinową, aż przyjemnie się czyta! icon_smile.gif

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
joachim77
sob, 02 sty 2016 - 17:00
Moja koleżanka wpadła na fajny pomysł. Przygotowała koszulki z własnym nadrukiem i zaprosiła rodzinęicon_smile.gif Razem z mężem pokazali się oboje w nich. Było śmiesznie i nietypowo. icon_smile.gif Także polecam przyszłym rodzicom w taki sposób też można przekazać ważną informację.
joachim77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 02 sty 15 - 16:46
Nr użytkownika: 46,965




post sob, 02 sty 2016 - 17:00
Post #151

Moja koleżanka wpadła na fajny pomysł. Przygotowała koszulki z własnym nadrukiem i zaprosiła rodzinęicon_smile.gif Razem z mężem pokazali się oboje w nich. Było śmiesznie i nietypowo. icon_smile.gif Także polecam przyszłym rodzicom w taki sposób też można przekazać ważną informację.
olga.michalska
pon, 23 maj 2016 - 15:10
Mnie się akurat poszczęściło, bo ciążą zrobiłam najpiękniejszy prezent urodzinowy dla męża, na 40 lat. Wysłałam mu list polecony, do koperty włożyłam 1) zaproszenie do teatru 2) świeżutki wynik usg ciąży warszawa. Szalał ze szczęścia tak, że w pracy nie mógł usiedzieć i przyjechał do domu:-)
olga.michalska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 23 maj 16 - 12:56
Nr użytkownika: 47,597




post pon, 23 maj 2016 - 15:10
Post #152

Mnie się akurat poszczęściło, bo ciążą zrobiłam najpiękniejszy prezent urodzinowy dla męża, na 40 lat. Wysłałam mu list polecony, do koperty włożyłam 1) zaproszenie do teatru 2) świeżutki wynik usg ciąży warszawa. Szalał ze szczęścia tak, że w pracy nie mógł usiedzieć i przyjechał do domu:-)
MaryKlim
czw, 07 lip 2016 - 14:14
Ja to zrobiłam dosyć prosto. Byłam akurat na obiedzie u rodziców i miała dużo większy apetyt. Mama była bardzo zdziwiona, bo zazwyczaj byłam niejadkiem. Powiedziała mi, że jem za dwoje, na co ja do nie odpowiedziałam, że właściwie za troje, bo mam bliźniaki.
MaryKlim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: pon, 16 maj 16 - 21:19
Nr użytkownika: 47,564




post czw, 07 lip 2016 - 14:14
Post #153

Ja to zrobiłam dosyć prosto. Byłam akurat na obiedzie u rodziców i miała dużo większy apetyt. Mama była bardzo zdziwiona, bo zazwyczaj byłam niejadkiem. Powiedziała mi, że jem za dwoje, na co ja do nie odpowiedziałam, że właściwie za troje, bo mam bliźniaki.
AGAZB
pią, 08 lip 2016 - 09:30
Super pomysły, ten z fasolka bardzo mi przypadł do gustu i z kapustąicon_smile.gif
ja mam taki pomysł dla zakomunikowanie przeszłym dziadkom o narodzinach:
Można podarować takie kubki:)
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...psze-mamy/11272
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...i-ojcowie/11273
Jak dla mnie bomba- i niech kombinują o co chodzi:)
AGAZB


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 08 lip 16 - 09:22
Nr użytkownika: 47,832




post pią, 08 lip 2016 - 09:30
Post #154

Super pomysły, ten z fasolka bardzo mi przypadł do gustu i z kapustąicon_smile.gif
ja mam taki pomysł dla zakomunikowanie przeszłym dziadkom o narodzinach:
Można podarować takie kubki:)
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...psze-mamy/11272
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...i-ojcowie/11273
Jak dla mnie bomba- i niech kombinują o co chodzi:)
9marcin8
pią, 15 lip 2016 - 13:11
Dla mnie żona wsadziła test ciążowy do 'ciasteczka z wróżbą' tak że smaczne nadzienie dostałem. (nie żeby coś nie tak, że ciąża bo się cieszyłem ale wiem jak ten test się wykonuje a ja zacząłem jeść to ciasteczko...)
9marcin8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 07 cze 16 - 15:09
Nr użytkownika: 47,680




post pią, 15 lip 2016 - 13:11
Post #155

Dla mnie żona wsadziła test ciążowy do 'ciasteczka z wróżbą' tak że smaczne nadzienie dostałem. (nie żeby coś nie tak, że ciąża bo się cieszyłem ale wiem jak ten test się wykonuje a ja zacząłem jeść to ciasteczko...)
ka_wilk
śro, 20 lip 2016 - 13:12
Ja przygotowałam swojemu mężczyźnie pyszny obiad, a na deser dostał zdjęcie USG i takie malutkie body z napisem "Kocham Tatę". Na początku nastała chwila ciszy, ale potem ucieszył się jak chyba jeszcze nigdy. Od razu chciał dzwonić do całej rodziny, ale powstrzymałam go, żebyśmy mogli sami nacieszyć się ta informacją. Dopiero później poinformowaliśmy najbliższą rodzinę podczas rocznicy ślubu moich rodziców. Było i zdziwienie i radość i łzy. Czyli udało się osiągnąć efekt dokładnie taki, jak chcieliśmy icon_smile.gif
ka_wilk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pon, 18 lip 16 - 15:20
Nr użytkownika: 47,883




post śro, 20 lip 2016 - 13:12
Post #156

Ja przygotowałam swojemu mężczyźnie pyszny obiad, a na deser dostał zdjęcie USG i takie malutkie body z napisem "Kocham Tatę". Na początku nastała chwila ciszy, ale potem ucieszył się jak chyba jeszcze nigdy. Od razu chciał dzwonić do całej rodziny, ale powstrzymałam go, żebyśmy mogli sami nacieszyć się ta informacją. Dopiero później poinformowaliśmy najbliższą rodzinę podczas rocznicy ślubu moich rodziców. Było i zdziwienie i radość i łzy. Czyli udało się osiągnąć efekt dokładnie taki, jak chcieliśmy icon_smile.gif
fellka22
pon, 19 wrz 2016 - 22:40
Super macie pomysły. Ja już się nie mogę doczekać kiedy nasze starania w końcu zaowocują. Z pierwszym dzieckiem kiedy zaszłam w ciążę byłam zaskoczona i na szybko wymyślałam jak mężowi tą informację przekazać. Podarowałam mu test ciążowy po kolacji w restauracji.
fellka22


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: czw, 15 wrz 16 - 21:41
Nr użytkownika: 48,144




post pon, 19 wrz 2016 - 22:40
Post #157

Super macie pomysły. Ja już się nie mogę doczekać kiedy nasze starania w końcu zaowocują. Z pierwszym dzieckiem kiedy zaszłam w ciążę byłam zaskoczona i na szybko wymyślałam jak mężowi tą informację przekazać. Podarowałam mu test ciążowy po kolacji w restauracji.
kiwi89
sob, 08 paź 2016 - 22:28
Ciekawe bardzo te pomysły, ja mężowi nie miałam co oznajmiać, bo sprawdzalismy test razem. Może przy drugim dziecku wykorzystam jakiś pomysł, podoba mi się ten z kubkiem icon_biggrin.gif
kiwi89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 50
Dołączył: sob, 08 paź 16 - 22:23
Nr użytkownika: 48,227




post sob, 08 paź 2016 - 22:28
Post #158

Ciekawe bardzo te pomysły, ja mężowi nie miałam co oznajmiać, bo sprawdzalismy test razem. Może przy drugim dziecku wykorzystam jakiś pomysł, podoba mi się ten z kubkiem icon_biggrin.gif
MUPPLAPL
pią, 21 paź 2016 - 08:52
CYTAT(Madziara78 @ Fri, 24 Nov 2006 - 23:10) *
Na jakimś forum kiedyś przeczytałam jeden pomysł który mi się bardzo spodobał: Zaplanuj romantyczną kolację w miłej knajpce, weź ze sobą 1 fasolkę i w trakcie kolacji daj ją mężowi do ręki icon_smile.gif


Sama bym się nie domyśliła o co chodzi, a co dopiero mój TW icon_smile.gif.
MUPPLAPL


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 20 paź 16 - 15:13
Nr użytkownika: 48,284




post pią, 21 paź 2016 - 08:52
Post #159

CYTAT(Madziara78 @ Fri, 24 Nov 2006 - 23:10) *
Na jakimś forum kiedyś przeczytałam jeden pomysł który mi się bardzo spodobał: Zaplanuj romantyczną kolację w miłej knajpce, weź ze sobą 1 fasolkę i w trakcie kolacji daj ją mężowi do ręki icon_smile.gif


Sama bym się nie domyśliła o co chodzi, a co dopiero mój TW icon_smile.gif.
juliettas23
nie, 06 lis 2016 - 16:36
Z tą fasolką to by u mnie też nie wypaliło, byłyby głupie pytania, po co mu ta fasolka, potem by długo myślał aż w końcu sama bym musiała mu powiedzieć. A tak najlepiej kupić małe buciki, włożyć do pudełka test ciążowy i podarować.

https://zdrady-rozwody.com.pl/test-wiernosci-meza

Ten post edytował juliettas23 pon, 05 gru 2016 - 12:42
juliettas23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: sob, 05 lis 16 - 22:57
Nr użytkownika: 48,360




post nie, 06 lis 2016 - 16:36
Post #160

Z tą fasolką to by u mnie też nie wypaliło, byłyby głupie pytania, po co mu ta fasolka, potem by długo myślał aż w końcu sama bym musiała mu powiedzieć. A tak najlepiej kupić małe buciki, włożyć do pudełka test ciążowy i podarować.

https://zdrady-rozwody.com.pl/test-wiernosci-meza
> ciekawe pomysły na oznajmnienie dobrej nowiny!!!
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V  « poprzednia 6 7 8 9 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 03:45
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama