Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

karta multisport

, mam pytanie
> , mam pytanie
candace
pon, 16 sty 2012 - 20:49
zaproponowano nam w pracy uczestnictwo w systemie benefitsystem czyli posiadanie karty multisport oraz dla dzieci multikids. U nas głównie Wera się basenuje - datego tutaj temat. koszt mojej karty i jej to akurat jej karnet na basen. czyli każde dodatkowe skorzystanie to już za darmo.
ale jak to ogólnie działa? czy to się rzeczywiście opłaca?
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 16 sty 2012 - 20:49
Post #1

zaproponowano nam w pracy uczestnictwo w systemie benefitsystem czyli posiadanie karty multisport oraz dla dzieci multikids. U nas głównie Wera się basenuje - datego tutaj temat. koszt mojej karty i jej to akurat jej karnet na basen. czyli każde dodatkowe skorzystanie to już za darmo.
ale jak to ogólnie działa? czy to się rzeczywiście opłaca?

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
Tusia8
pon, 16 sty 2012 - 21:49
candace, podpytam męża-on w temacie, z racji swojej pracy. Jutro Ci napiszę, jeśli coś się dowiem icon_smile.gif
Tusia8


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,128
Dołączył: pon, 03 kwi 06 - 14:08
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 5,466




post pon, 16 sty 2012 - 21:49
Post #2

candace, podpytam męża-on w temacie, z racji swojej pracy. Jutro Ci napiszę, jeśli coś się dowiem icon_smile.gif

--------------------


ewabi
wto, 17 sty 2012 - 07:51
We Wrocławiu się bardzo opłaca - oczywiście stopień "bardzo" jest uzależniony od opłaty za kartę, bo ceny są różne. W firmie mojego męża akurat opłata jest niezwykle korzystna, a dodatkowo na terenie miasta karta jest honorowana w wielu miejscach, baseny, siłownie, kluby fitness i - hit zimowy - saunarium w aquaparku.
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post wto, 17 sty 2012 - 07:51
Post #3

We Wrocławiu się bardzo opłaca - oczywiście stopień "bardzo" jest uzależniony od opłaty za kartę, bo ceny są różne. W firmie mojego męża akurat opłata jest niezwykle korzystna, a dodatkowo na terenie miasta karta jest honorowana w wielu miejscach, baseny, siłownie, kluby fitness i - hit zimowy - saunarium w aquaparku.

--------------------
kalarepa78
wto, 17 sty 2012 - 22:22
CYTAT(candace @ Mon, 16 Jan 2012 - 22:49) *
ale jak to ogólnie działa? czy to się rzeczywiście opłaca?


Zależy jak intensywnie korzysta się "ze sportów". Sprawdź, czy poza basenem jakieś inne zajecia sportowe w okolicy tez jej nie honorują. I jak pojedziecie na wakacje, na przykład, to moze się okazać, że też traficie na benefitowy - gratisowy basen. My mamy oboje z mężem (jemu opłacamy sami, mnie w głównej mierze pracodawca) i opłaca się zdecydowanie.
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post wto, 17 sty 2012 - 22:22
Post #4

CYTAT(candace @ Mon, 16 Jan 2012 - 22:49) *
ale jak to ogólnie działa? czy to się rzeczywiście opłaca?


Zależy jak intensywnie korzysta się "ze sportów". Sprawdź, czy poza basenem jakieś inne zajecia sportowe w okolicy tez jej nie honorują. I jak pojedziecie na wakacje, na przykład, to moze się okazać, że też traficie na benefitowy - gratisowy basen. My mamy oboje z mężem (jemu opłacamy sami, mnie w głównej mierze pracodawca) i opłaca się zdecydowanie.

--------------------




Gruszka
śro, 18 sty 2012 - 13:23
Ja płacę za benefita 30 zł mies. i faktycznie w tym mam wszystko - basen, sauna, siłownia fitness i mnóstwo innych rzeczy, z których nigdy pewnie nie skorzystam icon_smile.gif

własciwie jedno wejście na fitness kosztuje więcej - więc jesli tylko raz w miesiącu gdzieś pójdę, to jestem na plus. Nie wiem ile standrdowo kosztuja wejścia basenowe.

Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 18 sty 2012 - 13:23
Post #5

Ja płacę za benefita 30 zł mies. i faktycznie w tym mam wszystko - basen, sauna, siłownia fitness i mnóstwo innych rzeczy, z których nigdy pewnie nie skorzystam icon_smile.gif

własciwie jedno wejście na fitness kosztuje więcej - więc jesli tylko raz w miesiącu gdzieś pójdę, to jestem na plus. Nie wiem ile standrdowo kosztuja wejścia basenowe.



--------------------
ewis_
śro, 18 sty 2012 - 13:34
Ja mam dla siebie - okazjonalnie chodzę na fitness, raz na rok na basen, ale nie rezygnuję bo płacę tylko 15 zł icon_smile.gif
Mam "swoje" dwa punkty w okolicy i jeśli mnie najdzie potrzeba icon_smile.gif korzystam bez wahania icon_wink.gif

Dla dzieci i dla męża się nie zdecydowałam bo dzieci i tak mają 5x w tygodniu basen więc nie ma sensu
A mąż preferuje sporty indywidualne na świeżym powietrzu (rower) więc też potrzeby na kartę nie zgłasza

Generalnie jeśli ktoś ma czas i potrzebę chodzić na sporty - warto
Jeśli ktoś by chciał ale ma problem z samodyscypliną lub sport jest nisko w hierarchii potrzeb - nie warto
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post śro, 18 sty 2012 - 13:34
Post #6

Ja mam dla siebie - okazjonalnie chodzę na fitness, raz na rok na basen, ale nie rezygnuję bo płacę tylko 15 zł icon_smile.gif
Mam "swoje" dwa punkty w okolicy i jeśli mnie najdzie potrzeba icon_smile.gif korzystam bez wahania icon_wink.gif

Dla dzieci i dla męża się nie zdecydowałam bo dzieci i tak mają 5x w tygodniu basen więc nie ma sensu
A mąż preferuje sporty indywidualne na świeżym powietrzu (rower) więc też potrzeby na kartę nie zgłasza

Generalnie jeśli ktoś ma czas i potrzebę chodzić na sporty - warto
Jeśli ktoś by chciał ale ma problem z samodyscypliną lub sport jest nisko w hierarchii potrzeb - nie warto


--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia
tissaia
nie, 26 lut 2012 - 19:22
Pewnie już nieaktualne to Twoje pytanie, ale a nuż komuś się przyda kolejny głos na : tak w kwestii benefita. Mam od roku, korzystam, na pewno wykorzystuję zajęcia za przynajmniej trzykrotnie wyższą kwotę niż ta, którą płacę. Chodzę na aqua, basen, na jogę, na siłownię... fajna rzecz. W CK prawie wszystkie kluby honorują benefita.
tissaia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,770
Dołączył: czw, 05 sty 06 - 14:39
Skąd: Kielce, kiedyś Kraków
Nr użytkownika: 4,476

GG:


post nie, 26 lut 2012 - 19:22
Post #7

Pewnie już nieaktualne to Twoje pytanie, ale a nuż komuś się przyda kolejny głos na : tak w kwestii benefita. Mam od roku, korzystam, na pewno wykorzystuję zajęcia za przynajmniej trzykrotnie wyższą kwotę niż ta, którą płacę. Chodzę na aqua, basen, na jogę, na siłownię... fajna rzecz. W CK prawie wszystkie kluby honorują benefita.

--------------------



Nie bój się wielkiego kroku - nie pokonasz przepaści dwoma małymi.



www.pozawszystkim.blox.pl
pomarancza
pią, 11 maj 2012 - 22:36
a ja powiem że nie zawsze się opłaca - zależy jak często chodzisz na basen (i czy nie mają zniżek, karnetó) oraz ile kosztuje ta karta (różne ceny w różnych firmach)
pomarancza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: pią, 11 maj 12 - 22:24
Nr użytkownika: 40,260




post pią, 11 maj 2012 - 22:36
Post #8

a ja powiem że nie zawsze się opłaca - zależy jak często chodzisz na basen (i czy nie mają zniżek, karnetó) oraz ile kosztuje ta karta (różne ceny w różnych firmach)
kachna78
pią, 05 kwi 2013 - 11:39
Mąż ma dla siebie i dziecka,za siebie płaci 30 zł,za młodego to nie wiem ile. Chodzą ok.4,5razy w m-cu na basen. Przy tylu wyjściach płaciliśmy ok.160-200zł bilet rodzinny to teraz nam się opłaca ta karta.
kachna78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 225
Dołączył: śro, 29 paź 08 - 17:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 23,213




post pią, 05 kwi 2013 - 11:39
Post #9

Mąż ma dla siebie i dziecka,za siebie płaci 30 zł,za młodego to nie wiem ile. Chodzą ok.4,5razy w m-cu na basen. Przy tylu wyjściach płaciliśmy ok.160-200zł bilet rodzinny to teraz nam się opłaca ta karta.

--------------------
moko.
pią, 05 kwi 2013 - 14:42
Mam multisporta – koszt ok. 30 zł (podatek+zus od wartości usług) - pracodawca oplaca tę kartę w wysokości 160 zł, a że to stanowi przychód dla mnie, to jest opodatkowane i ozusowane.
Generalnie najpierw sprawdź, czy w Twojej okolicy są placówki honorujące tę kartę…
Generalnie niektóre placówki mają ograniczenia – 3 wizyty w tygodniu, albo coś w ten deseń, jednak na stronie benefita jest wykaz, czy sa jakieś dopłaty, ile razy można skorzystac z usługi itp.

Aha, warunkiem skorzystania z katy, jest przystapienie min. 10 osób.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pią, 05 kwi 2013 - 14:42
Post #10

Mam multisporta – koszt ok. 30 zł (podatek+zus od wartości usług) - pracodawca oplaca tę kartę w wysokości 160 zł, a że to stanowi przychód dla mnie, to jest opodatkowane i ozusowane.
Generalnie najpierw sprawdź, czy w Twojej okolicy są placówki honorujące tę kartę…
Generalnie niektóre placówki mają ograniczenia – 3 wizyty w tygodniu, albo coś w ten deseń, jednak na stronie benefita jest wykaz, czy sa jakieś dopłaty, ile razy można skorzystac z usługi itp.

Aha, warunkiem skorzystania z katy, jest przystapienie min. 10 osób.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
różyczka
śro, 17 kwi 2013 - 10:49
Mój mąż korzsta z tej karty, chodzi na siłownię i ściankę wspinaczkową no i jemu się to opłaca. No ale wszystko zalezy od tego, ile się z karty korzysta i ile za nią płaci.
różyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 35
Dołączył: wto, 29 kwi 08 - 17:34
Nr użytkownika: 19,590




post śro, 17 kwi 2013 - 10:49
Post #11

Mój mąż korzsta z tej karty, chodzi na siłownię i ściankę wspinaczkową no i jemu się to opłaca. No ale wszystko zalezy od tego, ile się z karty korzysta i ile za nią płaci.
gabriel10
sob, 04 sty 2014 - 11:28
Dokładnie to zalezy od tego ile korzystasz z karty. Jeśli raczej sporadycznie to się to kompletnie nie opłaca.
gabriel10


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 04 sty 14 - 11:21
Nr użytkownika: 43,360




post sob, 04 sty 2014 - 11:28
Post #12

Dokładnie to zalezy od tego ile korzystasz z karty. Jeśli raczej sporadycznie to się to kompletnie nie opłaca.

--------------------
Pozycjonuj i wygrywaj, tak można opisać pozycjonowanie. Firmy pozycjonują strony i dbają o nie niebywale. Dobra jakość pozycjonowania https://www.ditum.org to na pewno podstawa, o czym trzeba pamiętać. Dzisiaj niejedna firma pozycjonuje solidnie i skutecznie.
Ketmia
czw, 23 sty 2014 - 18:22
Zakładając, że pojedyncze wejście do klubu fitness kosztuje 30-40 zł to nawet jeśli korzystasz raz w tygodniu, to już zaczyna się to opłacać. Wejścia na pływalnię są tańsze, ale jeśli do karty multisport dopłaca pracodawca, to również nawet korzystając niewiele razy w ciągu miesiąca jest to bardzo opłacalne.
Ketmia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,713
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 13:52
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 4,240




post czw, 23 sty 2014 - 18:22
Post #13

Zakładając, że pojedyncze wejście do klubu fitness kosztuje 30-40 zł to nawet jeśli korzystasz raz w tygodniu, to już zaczyna się to opłacać. Wejścia na pływalnię są tańsze, ale jeśli do karty multisport dopłaca pracodawca, to również nawet korzystając niewiele razy w ciągu miesiąca jest to bardzo opłacalne.

--------------------
Imortha
pon, 14 gru 2015 - 19:01
Ja bardzo bym chciała mieć tą kartę bo lubię chodzic i na basen i siłownię i po prostu widzę jak dużo za to płacę
Imortha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 54
Dołączył: śro, 13 maj 15 - 12:22
Nr użytkownika: 45,819




post pon, 14 gru 2015 - 19:01
Post #14

Ja bardzo bym chciała mieć tą kartę bo lubię chodzic i na basen i siłownię i po prostu widzę jak dużo za to płacę
Honey*
pon, 14 gru 2015 - 19:05
a powiedzcie jak to sie zakłada. Czy ja sama moge sobie taka zalozyc? czy musi pracodawca?
ja nie pracuje ale moze u meza w firmie mogliby taka nam zalozyc
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post pon, 14 gru 2015 - 19:05
Post #15

a powiedzcie jak to sie zakłada. Czy ja sama moge sobie taka zalozyc? czy musi pracodawca?
ja nie pracuje ale moze u meza w firmie mogliby taka nam zalozyc

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Honey*
nie, 27 gru 2015 - 23:20
Ponawiam pytanie
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 27 gru 2015 - 23:20
Post #16

Ponawiam pytanie

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Bashoni
czw, 09 mar 2017 - 10:47
Dzięki za opinie, sam zastanawialiśmy się z żoną czy zamówić kartę - szczególnie gdy ona jest po ciąży. Teraz tylko wygospodarować czas... 04.gif
Bashoni


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 09 mar 17 - 10:02
Nr użytkownika: 48,978




post czw, 09 mar 2017 - 10:47
Post #17

Dzięki za opinie, sam zastanawialiśmy się z żoną czy zamówić kartę - szczególnie gdy ona jest po ciąży. Teraz tylko wygospodarować czas... 04.gif

--------------------
alka25
pon, 24 kwi 2017 - 11:33
CYTAT(Bashoni @ Thu, 09 Mar 2017 - 11:47) *
Dzięki za opinie, sam zastanawialiśmy się z żoną czy zamówić kartę - szczególnie gdy ona jest po ciąży. Teraz tylko wygospodarować czas... 04.gif


Czas zawsze się znajdzie, trzeba tylko umiejętnie go wygospodarować icon_smile.gif Ta karta to w ramach benefitu w pracy? Bo u mnie ma niebawem być taki system. Na razie szef zastanawia się, który z nich wybrać. Sama zainteresowałam się tym tematem, bo wcześniej nie wiedziałam o co chodzi. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o systemach kafeteryjnych to niech zerknie na https://maxmag.pl/systemy-kafeteryjne-czyli...-kafeteryjnych/ . Tam jest wszystko rzeczowo opisane.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post pon, 24 kwi 2017 - 11:33
Post #18

CYTAT(Bashoni @ Thu, 09 Mar 2017 - 11:47) *
Dzięki za opinie, sam zastanawialiśmy się z żoną czy zamówić kartę - szczególnie gdy ona jest po ciąży. Teraz tylko wygospodarować czas... 04.gif


Czas zawsze się znajdzie, trzeba tylko umiejętnie go wygospodarować icon_smile.gif Ta karta to w ramach benefitu w pracy? Bo u mnie ma niebawem być taki system. Na razie szef zastanawia się, który z nich wybrać. Sama zainteresowałam się tym tematem, bo wcześniej nie wiedziałam o co chodzi. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o systemach kafeteryjnych to niech zerknie na https://maxmag.pl/systemy-kafeteryjne-czyli...-kafeteryjnych/ . Tam jest wszystko rzeczowo opisane.
muppet
pon, 31 lip 2017 - 09:21
U nas działa system Motivizer: https://motivizer.pl/system-kafeteryjny-w-skrocie/ i każdy sam wybiera, w jaki sposób chce być motywowany. Ja mam kartę sportową z OK System, ale są też inne opcje, jak zniżki w restauracji, czy na zakupy, a nawet kurs językowy.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 31 lip 2017 - 09:21
Post #19

U nas działa system Motivizer: https://motivizer.pl/system-kafeteryjny-w-skrocie/ i każdy sam wybiera, w jaki sposób chce być motywowany. Ja mam kartę sportową z OK System, ale są też inne opcje, jak zniżki w restauracji, czy na zakupy, a nawet kurs językowy.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 17 sie 2017 - 15:27
Post #20

Ja miałam multisport przez przeszło pół roku. Zaczęło się od basenu a potem doszła jeszcze nawet siłownia. Trzy razy w tygodniu to i to. Ale mi forma poszła do góry. No ale nawet, korzystając tylko z basenu na multisporcie wychodziło mi dużo taniej niż na basenowym karnecie. Tyle, że trzeba się wcześniej dowiedzieć czy dany ośrodek akceptuje takie karty. Jak się regularnie chodzi i korzysta to naprawdę fajna sprawa.
> karta multisport, mam pytanie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 16:25
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama