Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Chlebak

> 
Meggi
piÄ…, 16 mar 2007 - 16:00
Tak jak w temacie, chciałbym kupic mojemu tacie taki chlebak (link poniżej), w planach był drewniany ,ale za późno się obudziłam i nigdzie nie mogę go kupić, tylko taki "ze stali nierdzewnej" icon_confused.gif
Czy dobrze przetrzymuje pieczywo? nie pleśnieje za szybko ?

https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=173678204

Proszę o zdanie forumowiczek , które miały bądź maja taki chlebak , czy by go poleciły. Sprawa jest dość pilna do jutra do 12.00 musze znać Waszą opinię , bo inaczej pójde do taty bez prezentu icon_sad.gif icon_sad.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 16 mar 2007 - 16:00
Post #1

Tak jak w temacie, chciałbym kupic mojemu tacie taki chlebak (link poniżej), w planach był drewniany ,ale za późno się obudziłam i nigdzie nie mogę go kupić, tylko taki "ze stali nierdzewnej" icon_confused.gif
Czy dobrze przetrzymuje pieczywo? nie pleśnieje za szybko ?

https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=173678204

Proszę o zdanie forumowiczek , które miały bądź maja taki chlebak , czy by go poleciły. Sprawa jest dość pilna do jutra do 12.00 musze znać Waszą opinię , bo inaczej pójde do taty bez prezentu icon_sad.gif icon_sad.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Sel
piÄ…, 16 mar 2007 - 16:06
Meggi nie mam takiego-ale wydaje mi się, że wszystkie paluchy na nim będzie widać-mam wrażenie, że utrzymanie go w czystości nie będzie łatwe-może się mylę, ale takie mam wrażenie.
Sel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,928
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:29
SkÄ…d: stÄ…d :)
Nr użytkownika: 1,653




post piÄ…, 16 mar 2007 - 16:06
Post #2

Meggi nie mam takiego-ale wydaje mi się, że wszystkie paluchy na nim będzie widać-mam wrażenie, że utrzymanie go w czystości nie będzie łatwe-może się mylę, ale takie mam wrażenie.

--------------------
Wszystko sie zmienia...sama juz nie wiem, czy ja to nadal ja....

Mika
piÄ…, 16 mar 2007 - 16:24
w każdym markecie chlebaki som wink.gif
też chciałam taki inox,ale jak dotknęłam to mi się odechciało -Sel ma rację -trza by było non stop czyścić
Jeszcze taki "starty" inox można przeboleć (mam czajnik) ale gładki i świecący to męczarnia bez końca
to samo tyczy się takich kuchenek gazowych -byłam zakochana dopóki nie zobaczyłam i nie porozmawiałam z włascicielką takowej,latającą ze ścierą i wycierającą każdą kropelkę wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 16 mar 2007 - 16:24
Post #3

w każdym markecie chlebaki som wink.gif
też chciałam taki inox,ale jak dotknęłam to mi się odechciało -Sel ma rację -trza by było non stop czyścić
Jeszcze taki "starty" inox można przeboleć (mam czajnik) ale gładki i świecący to męczarnia bez końca
to samo tyczy się takich kuchenek gazowych -byłam zakochana dopóki nie zobaczyłam i nie porozmawiałam z włascicielką takowej,latającą ze ścierą i wycierającą każdą kropelkę wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Meggi
piÄ…, 16 mar 2007 - 18:51
[quote="Mika"]w każdym markecie chlebaki som icon_wink.gif
quote]

Mika wiem ,że są ,ale ja chyba jutro nie dam rady pojechać icon_sad.gif , taki jak w linku jest mam w sklepie niedaleko .
Ale wiecie co macie rację ,mój tatus jak to facet czyścioszkiem nie jest i pewnie za niedługo ten chlebak by był w opłakanym stanie 37.gif
Fakt o utrzymaniu czystości wcale nie pomyślałam jak go oglądałam ,raczej czy dobrze pieczywo przetrzymuje icon_wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post piÄ…, 16 mar 2007 - 18:51
Post #4

[quote="Mika"]w każdym markecie chlebaki som icon_wink.gif
quote]

Mika wiem ,że są ,ale ja chyba jutro nie dam rady pojechać icon_sad.gif , taki jak w linku jest mam w sklepie niedaleko .
Ale wiecie co macie rację ,mój tatus jak to facet czyścioszkiem nie jest i pewnie za niedługo ten chlebak by był w opłakanym stanie 37.gif
Fakt o utrzymaniu czystości wcale nie pomyślałam jak go oglądałam ,raczej czy dobrze pieczywo przetrzymuje icon_wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Meggi
nie, 18 mar 2007 - 11:46
I po problemie , kupiłam tacie piękne doniczki ozdobne icon_lol.gif

Dzieki za rady wink.gif
Meggi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,536
Dołączył: pią, 03 wrz 04 - 22:59
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,063

GG:


post nie, 18 mar 2007 - 11:46
Post #5

I po problemie , kupiłam tacie piękne doniczki ozdobne icon_lol.gif

Dzieki za rady wink.gif

--------------------
Kasandra 02.04.1999r. i Aurelka 12.03.2004r. moje Okropki ;)



Ddroz
czw, 29 lis 2018 - 17:08
Wiem, że problem został już rozwiązany, ale nie chce tworzyć nowego wątku, skoro tematyka jest ta sama icon_smile.gif

Remontuję kuchnie i przy okazji wymieniam też część akcesoriów. M.in. znalazłam śliczny drewniany chlebak, który chciałabym zakupić (dokładnie taki jak ten z https://www.domistyl.com.pl/7-chlebakow-do-...czesnej-kuchni/ ) ale zastanawiam się, czy drewniany pojemnik na pieczywo to dobry pomysł? Chodzi mi szczególnie o czyszczenie takiego chlebaka? Nie ma z tym większych problemów? Czy lepiej kupić metalowy lub plastikowy?
Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post czw, 29 lis 2018 - 17:08
Post #6

Wiem, że problem został już rozwiązany, ale nie chce tworzyć nowego wątku, skoro tematyka jest ta sama icon_smile.gif

Remontuję kuchnie i przy okazji wymieniam też część akcesoriów. M.in. znalazłam śliczny drewniany chlebak, który chciałabym zakupić (dokładnie taki jak ten z https://www.domistyl.com.pl/7-chlebakow-do-...czesnej-kuchni/ ) ale zastanawiam się, czy drewniany pojemnik na pieczywo to dobry pomysł? Chodzi mi szczególnie o czyszczenie takiego chlebaka? Nie ma z tym większych problemów? Czy lepiej kupić metalowy lub plastikowy?
> Chlebak
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 15:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama