Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kraków dla dwulatka

, i to w listopadzie!!!
> , i to w listopadzie!!!
trylinka
piÄ…, 14 lis 2008 - 13:48
Przejrzałam forum pod tym kątem, bo szykują mi się 3 dni w Krakowie (listopad/grudzień).
Wątpię, żeby mi się trafiła słoneczna pogoda.
Czy ja mam szansÄ™ na jakieÅ› atrakcje w tym czasie?
Bo wynotowałam sobie z forum różne ciekawe miejsca, ale większość z nich jest już nieczynna.
Została mi Solilandia w Wieliczce, Kino pod Baranami przy Rynku i Kulkoland na Grodzkiej.
Błagam, doradźcie, co jeszcze pod dachem, na słotę i niepogodę, i krótki dzień oczywiście!
I gdzie jest najbardziej świątecznie? No wiecie, wystawy, światełka, przebrane Aniołki, Mikołaje...
A czy chodzenie na Wawel z dwulatkiem ma w ogóle sens? Pewnie warczą "nie dotykać" i lepiej się tam w ogóle nie pokazywać.
Zostaje mi spacer po starówce, co?
trylinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,243
Dołączył: śro, 27 wrz 06 - 10:17
Nr użytkownika: 7,690




post piÄ…, 14 lis 2008 - 13:48
Post #1

Przejrzałam forum pod tym kątem, bo szykują mi się 3 dni w Krakowie (listopad/grudzień).
Wątpię, żeby mi się trafiła słoneczna pogoda.
Czy ja mam szansÄ™ na jakieÅ› atrakcje w tym czasie?
Bo wynotowałam sobie z forum różne ciekawe miejsca, ale większość z nich jest już nieczynna.
Została mi Solilandia w Wieliczce, Kino pod Baranami przy Rynku i Kulkoland na Grodzkiej.
Błagam, doradźcie, co jeszcze pod dachem, na słotę i niepogodę, i krótki dzień oczywiście!
I gdzie jest najbardziej świątecznie? No wiecie, wystawy, światełka, przebrane Aniołki, Mikołaje...
A czy chodzenie na Wawel z dwulatkiem ma w ogóle sens? Pewnie warczą "nie dotykać" i lepiej się tam w ogóle nie pokazywać.
Zostaje mi spacer po starówce, co?
mzaczyk
piÄ…, 14 lis 2008 - 21:01
Jeśli będziesz w Krakowie w niedziele to możesz zabrać dziecko do Chimery (barsałatkowy) na Św. anny. W ten dzień wystawiają teatrzyki dla najmłodszych. Nie zawsze udaje sie dostać bilety ale polecam!
https://www.chimera.com.pl/strony.php?id=12
mzaczyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: czw, 13 lis 08 - 14:14
Nr użytkownika: 23,558




post piÄ…, 14 lis 2008 - 21:01
Post #2

Jeśli będziesz w Krakowie w niedziele to możesz zabrać dziecko do Chimery (barsałatkowy) na Św. anny. W ten dzień wystawiają teatrzyki dla najmłodszych. Nie zawsze udaje sie dostać bilety ale polecam!
https://www.chimera.com.pl/strony.php?id=12

Posty w temacie
trylinka   Kraków dla dwulatka   piÄ…, 14 lis 2008 - 13:48
Fiefiora   może ta stona Ci pomoże https://www.karnet.krako...   piÄ…, 14 lis 2008 - 18:02
mzaczyk   JeÅ›li bÄ™dziesz w Krakowie w niedziele to możesz...   piÄ…, 14 lis 2008 - 21:01
trylinka   DziÄ™kujÄ™ za pomoc. Bar saÅ‚atkowo-teatrzykowy na...   piÄ…, 14 lis 2008 - 21:30
Agnieszka AZJ   Rozumiem, że Lajkonika już nie ma, ale hejnaÅ‚ g...   piÄ…, 14 lis 2008 - 21:54
sister dear   Nasz 2,5 latek jest fascynatem kolei, wiÄ™c regula...   sob, 22 lis 2008 - 14:08
Fiefiora   trylinka - i jak sie udaÅ‚o zwiedzanie Krakowa?   czw, 11 gru 2008 - 19:02
trylinka   Z powodu zaÅ‚amania pogody zostaÅ‚o przeÅ‚ożone n...   wto, 23 gru 2008 - 00:28
Kotelka   Można wyjść na Kopiec KoÅ›ciuszki, też jest mu...   czw, 03 lis 2022 - 10:19
> Kraków dla dwulatka, i to w listopadzie!!!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 13:50
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama