Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Wrzesień - część VII

> 
Tusiol
czw, 21 gru 2006 - 02:02
Z tego wszystkiego nie zrobiłam choinki w fazie końcowej icon_biggrin.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post czw, 21 gru 2006 - 02:02
Post #41

Z tego wszystkiego nie zrobiłam choinki w fazie końcowej icon_biggrin.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Simson
czw, 21 gru 2006 - 13:26
Uff Jasełka udały się super. Nawet nieco soę wzruszyłam, gdy zobaczyłam moje maleńkie dzieciątko na scenie icon_rolleyes.gif niby nie miała żadnej roli ale razem z grupą spiewała kolendy icon_lol.gif
Wcześniej się nie chwaliłam, bo nie chciałam zapeszać, ale Aga tydzień temu przegryzła swój smoczek, po czym zepsuty wyrzuciła i do dziś zasypia be niego impreza.gif Strasznie się cieszę, bo myslałam, że "odwyk" będzie gorszy.
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post czw, 21 gru 2006 - 13:26
Post #42

Uff Jasełka udały się super. Nawet nieco soę wzruszyłam, gdy zobaczyłam moje maleńkie dzieciątko na scenie icon_rolleyes.gif niby nie miała żadnej roli ale razem z grupą spiewała kolendy icon_lol.gif
Wcześniej się nie chwaliłam, bo nie chciałam zapeszać, ale Aga tydzień temu przegryzła swój smoczek, po czym zepsuty wyrzuciła i do dziś zasypia be niego impreza.gif Strasznie się cieszę, bo myslałam, że "odwyk" będzie gorszy.

--------------------

Lizia
czw, 21 gru 2006 - 13:30
No chyba nie uwierzycie co mam; zapalenie nerwu kulszowego, czyli rwa kulszowa icon_eek.gif Myślałam, że na to starzy ludzie chorują.

Magdula, serii ciąg dalszy icon_sad.gif . Wczoraj się dowiedziałam że zmarła brat mojego ojca. Był samotny. Znaleźli go jak od niedzieli nie odbierał elefonu. Cały poniedziałek dzwonili, we wtorek rano do niego pojechali....
miezkałam u niego 2 lata jak byłam na studiach. Cudowny człowiek. Nie ożenił się, bo jego mama mu nie pozwoliła, bo był najstarszy, a mój dziadek wcześnie zmarł i ktoś musiał utrzymywać rodzinę...
W końcu został sam. Nie zasłużył ani na samotność, a tym bardziej na samotną śmierć icon_cry.gif
Dziś pogrzeb a ja nie mogę się ruszyć icon_sad.gif
Lizia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 838
Dołączył: czw, 26 lut 04 - 15:02
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,495

GG:


post czw, 21 gru 2006 - 13:30
Post #43

No chyba nie uwierzycie co mam; zapalenie nerwu kulszowego, czyli rwa kulszowa icon_eek.gif Myślałam, że na to starzy ludzie chorują.

Magdula, serii ciąg dalszy icon_sad.gif . Wczoraj się dowiedziałam że zmarła brat mojego ojca. Był samotny. Znaleźli go jak od niedzieli nie odbierał elefonu. Cały poniedziałek dzwonili, we wtorek rano do niego pojechali....
miezkałam u niego 2 lata jak byłam na studiach. Cudowny człowiek. Nie ożenił się, bo jego mama mu nie pozwoliła, bo był najstarszy, a mój dziadek wcześnie zmarł i ktoś musiał utrzymywać rodzinę...
W końcu został sam. Nie zasłużył ani na samotność, a tym bardziej na samotną śmierć icon_cry.gif
Dziś pogrzeb a ja nie mogę się ruszyć icon_sad.gif

--------------------


Martalka
czw, 21 gru 2006 - 19:09
Eliza, przykro mi z powodu Twojego stryja. Smutna jest jego historia icon_sad.gif
Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia icon_exclaim.gif przytul.gif

Simson, brawo z powodu udanego odwyku smokowego icon_biggrin.gif Najlepsze i najszybsze odwyki wychodzą niespodziewanie icon_biggrin.gif U nas smok poszedł precz po tym jak Bartek ostatniego zgubił w lasku icon_lol.gif Z początku wpadłam w panikę icon_wink.gif icon_lol.gif

Tusiolku, choinka pokaźnych rozmiarów, drabinka jak widać musi być icon_lol.gif Prosimy zdjęcie choinki w pełnym przybraniu icon_biggrin.gif
Jak Bartuch fajnie gada przez telefon icon_biggrin.gif Taki zasłuchany. Nasz nie lubi jak ktoś w telefonie "gada", wtedy od razu mówi "mamusia, do ciebie łoni (dzwoni)" icon_lol.gif

Własnie po raz enty słuchamy "veo veo"; mini mini przechodzi u nas renesans, zwariować mozna icon_lol.gif

Za chwilę przeprowadzę kolejną lekcję z cyklu "uczę mego męża angielskiego". Jako element mobilizujący (bo wiadomo, trudno regularnie się zmobilizować do nauki w domu) "zatrudniliśmy" Mariusza kolegę wink.gif

Wicie co mój brat- emigrant wykombinował? Mięli nie przyjeżdzać na święta z Anglii, bo bilety drogie, trzeba pracować itp. A tu się dowiaduję, że oni jutro mają być w domu icon_exclaim.gif Tylko mój tata i mąż wiedzieli icon_biggrin.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 21 gru 2006 - 19:09
Post #44

Eliza, przykro mi z powodu Twojego stryja. Smutna jest jego historia icon_sad.gif
Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia icon_exclaim.gif przytul.gif

Simson, brawo z powodu udanego odwyku smokowego icon_biggrin.gif Najlepsze i najszybsze odwyki wychodzą niespodziewanie icon_biggrin.gif U nas smok poszedł precz po tym jak Bartek ostatniego zgubił w lasku icon_lol.gif Z początku wpadłam w panikę icon_wink.gif icon_lol.gif

Tusiolku, choinka pokaźnych rozmiarów, drabinka jak widać musi być icon_lol.gif Prosimy zdjęcie choinki w pełnym przybraniu icon_biggrin.gif
Jak Bartuch fajnie gada przez telefon icon_biggrin.gif Taki zasłuchany. Nasz nie lubi jak ktoś w telefonie "gada", wtedy od razu mówi "mamusia, do ciebie łoni (dzwoni)" icon_lol.gif

Własnie po raz enty słuchamy "veo veo"; mini mini przechodzi u nas renesans, zwariować mozna icon_lol.gif

Za chwilę przeprowadzę kolejną lekcję z cyklu "uczę mego męża angielskiego". Jako element mobilizujący (bo wiadomo, trudno regularnie się zmobilizować do nauki w domu) "zatrudniliśmy" Mariusza kolegę wink.gif

Wicie co mój brat- emigrant wykombinował? Mięli nie przyjeżdzać na święta z Anglii, bo bilety drogie, trzeba pracować itp. A tu się dowiaduję, że oni jutro mają być w domu icon_exclaim.gif Tylko mój tata i mąż wiedzieli icon_biggrin.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Simson
czw, 21 gru 2006 - 23:10
Annalda to Ci brat niespodziankę zrobił icon_lol.gif a z tym smokiem to i ja miałam mega pietra czy się uda icon_rolleyes.gif
Eliza strasznie mi przykro. przytul.gif rzeczywiście coś nieciekawie kończy się rok u Ciebie. icon_sad.gif

Ja czekam na mężulka mojego. Pisał, że do stolicy już "tylko" 100km wink.gif
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post czw, 21 gru 2006 - 23:10
Post #45

Annalda to Ci brat niespodziankę zrobił icon_lol.gif a z tym smokiem to i ja miałam mega pietra czy się uda icon_rolleyes.gif
Eliza strasznie mi przykro. przytul.gif rzeczywiście coś nieciekawie kończy się rok u Ciebie. icon_sad.gif

Ja czekam na mężulka mojego. Pisał, że do stolicy już "tylko" 100km wink.gif

--------------------

Martalka
piÄ…, 22 gru 2006 - 00:01
CYTAT(Simson)
Annalda to Ci brat niespodziankÄ™ zrobiÅ‚ icon_lol.gif  


Mi jak mi icon_wink.gif ale nasz dziadek na tę wiadomość rozpłakał się, ze szczęścia oczywiście icon_biggrin.gif Reszta rodziny, w tym mama, wciąż myśli, że Michał i Kasia spędzą święta z dala od domu icon_biggrin.gif Będzie miała mamcia surprise, jak jutro wejdzie po pracy do domku icon_lol.gif Chciałabym przy tym być, tylko nie wiem czy mi mój popołudniowy śpioch na to pozwoli icon_confused.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 22 gru 2006 - 00:01
Post #46

CYTAT(Simson)
Annalda to Ci brat niespodziankÄ™ zrobiÅ‚ icon_lol.gif  


Mi jak mi icon_wink.gif ale nasz dziadek na tę wiadomość rozpłakał się, ze szczęścia oczywiście icon_biggrin.gif Reszta rodziny, w tym mama, wciąż myśli, że Michał i Kasia spędzą święta z dala od domu icon_biggrin.gif Będzie miała mamcia surprise, jak jutro wejdzie po pracy do domku icon_lol.gif Chciałabym przy tym być, tylko nie wiem czy mi mój popołudniowy śpioch na to pozwoli icon_confused.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Tusiol
piÄ…, 22 gru 2006 - 00:12
Super Annaldo. Niespodzianka niesamowita icon_biggrin.gif .

Eliza, zdrowiej szybciutko icon_exclaim.gif

Dzielna Agusia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

A moje kalendarze coś mi nie idą. Dziś wszystko przygotowane. Wszystko zakupione. Usiadłam do pracy a tu po 2 kalendarzach toner wysiadł. Coś za szybko trochę icon_twisted.gif . A do wydrukowania mam jeszcze jedyne 4 icon_twisted.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post piÄ…, 22 gru 2006 - 00:12
Post #47

Super Annaldo. Niespodzianka niesamowita icon_biggrin.gif .

Eliza, zdrowiej szybciutko icon_exclaim.gif

Dzielna Agusia icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

A moje kalendarze coś mi nie idą. Dziś wszystko przygotowane. Wszystko zakupione. Usiadłam do pracy a tu po 2 kalendarzach toner wysiadł. Coś za szybko trochę icon_twisted.gif . A do wydrukowania mam jeszcze jedyne 4 icon_twisted.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Martalka
piÄ…, 22 gru 2006 - 01:05
Tusiolku, z całego serca trzymam kciukasy za pomyślne wydrukowanie kalendarzy, bo wiem jakie to wkurzające, gdy sprzęt odmawia współpracy w kluczowym momencie icon_confused.gif Mi drukarka padła na mojej pracy mgr icon_rolleyes.gif ledwo potem zdążyłam ją oprawić i oddać icon_lol.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 22 gru 2006 - 01:05
Post #48

Tusiolku, z całego serca trzymam kciukasy za pomyślne wydrukowanie kalendarzy, bo wiem jakie to wkurzające, gdy sprzęt odmawia współpracy w kluczowym momencie icon_confused.gif Mi drukarka padła na mojej pracy mgr icon_rolleyes.gif ledwo potem zdążyłam ją oprawić i oddać icon_lol.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Tusiol
piÄ…, 22 gru 2006 - 13:21
O Annaldo Ty też taki nocny marek jak ja icon_wink.gif .
Drukuję kalnedarze dalej, ale nie na tonerze fotograficznym a kolorowym. Widać różnicę, ale co zrobić icon_confused.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post piÄ…, 22 gru 2006 - 13:21
Post #49

O Annaldo Ty też taki nocny marek jak ja icon_wink.gif .
Drukuję kalnedarze dalej, ale nie na tonerze fotograficznym a kolorowym. Widać różnicę, ale co zrobić icon_confused.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
piÄ…, 22 gru 2006 - 13:48
No i padł kolorowy. Na jedną kartkę przed końcem niani kalendarza icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post piÄ…, 22 gru 2006 - 13:48
Post #50

No i padł kolorowy. Na jedną kartkę przed końcem niani kalendarza icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Diabełek
piÄ…, 22 gru 2006 - 22:10
i jak Wasze zdrówka chorowitki? mam nadzieję, że choroby to juz przeszłość!

Właśnie gotuję kapuchę z grzybami - dobrze, że wszyscy gotują, nikt mnie nie wyeksmituje w trybie natychmiastowym icon_wink.gif. Jeszcze kilka drobiazgów (rybka, sałatka i groch z kapustą) i gotowe!

muszę Wam się pochwalić - na święta od firmy dostałam umowę na dalsze 5 lat i podwyżkę! icon_smile.gif. I urlop pomiędzy swiętami a Nowym Rokiem.... mam nadzieję, że wreszcie troszkę "pomieszkam" w domku, bo codzienne przychodzenie ok. 18 juz mnie męczy, pocieszam się, że Paula ma gorzej, a nawet "bardzo mocno gorzej"- ale to nic nie działa icon_wink.gif. Może nawet się będę budziła ok 8,30?.... oj tak, zyczyłabym sobie niczym nie zmąconego snu do nawet 9! Chyba mam ciąg dalszy przesilenia, tym razem zimowego, jestem non stop niewyspana...

Jakoś w tym roku nic nie piszecie o potrawach.... może ktoś robi groch z kapustą? bo szukam sprawdzonego przepisu....
Diabełek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,388
Dołączył: wto, 10 sie 04 - 20:39
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 2,005

GG:


post piÄ…, 22 gru 2006 - 22:10
Post #51

i jak Wasze zdrówka chorowitki? mam nadzieję, że choroby to juz przeszłość!

Właśnie gotuję kapuchę z grzybami - dobrze, że wszyscy gotują, nikt mnie nie wyeksmituje w trybie natychmiastowym icon_wink.gif. Jeszcze kilka drobiazgów (rybka, sałatka i groch z kapustą) i gotowe!

muszę Wam się pochwalić - na święta od firmy dostałam umowę na dalsze 5 lat i podwyżkę! icon_smile.gif. I urlop pomiędzy swiętami a Nowym Rokiem.... mam nadzieję, że wreszcie troszkę "pomieszkam" w domku, bo codzienne przychodzenie ok. 18 juz mnie męczy, pocieszam się, że Paula ma gorzej, a nawet "bardzo mocno gorzej"- ale to nic nie działa icon_wink.gif. Może nawet się będę budziła ok 8,30?.... oj tak, zyczyłabym sobie niczym nie zmąconego snu do nawet 9! Chyba mam ciąg dalszy przesilenia, tym razem zimowego, jestem non stop niewyspana...

Jakoś w tym roku nic nie piszecie o potrawach.... może ktoś robi groch z kapustą? bo szukam sprawdzonego przepisu....

--------------------
Tusiol
sob, 23 gru 2006 - 01:48
Diabełku, już pisałam, ale jeszcze raz. Bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca icon_exclaim.gif

A ja z kalendarzami stoję tak, że dalej 3 nie mam. Niani powiedzmy, że jest. Dostaną zainteresowani na Nowy Rok.

A ja sprzątam. Chyba przed świętami nie jest mi dane położyć się o normalnej godzinie. Ale uznałam, że święta to dobry powód, żeby odkuć pokój pracy i rozpakowac kartony do końca icon_redface.gif .

Wracam do sprzÄ…tania icon_biggrin.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 23 gru 2006 - 01:48
Post #52

Diabełku, już pisałam, ale jeszcze raz. Bardzo się cieszę i gratuluję z całego serca icon_exclaim.gif

A ja z kalendarzami stoję tak, że dalej 3 nie mam. Niani powiedzmy, że jest. Dostaną zainteresowani na Nowy Rok.

A ja sprzątam. Chyba przed świętami nie jest mi dane położyć się o normalnej godzinie. Ale uznałam, że święta to dobry powód, żeby odkuć pokój pracy i rozpakowac kartony do końca icon_redface.gif .

Wracam do sprzÄ…tania icon_biggrin.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
parasolka
sob, 23 gru 2006 - 11:14
Tuuusiol Ty to pisałaś o 3 w nocy icon_confused.gif
parasolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,020
Dołączył: śro, 04 sie 04 - 11:12
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,982




post sob, 23 gru 2006 - 11:14
Post #53

Tuuusiol Ty to pisałaś o 3 w nocy icon_confused.gif

--------------------
Parasolka





Nic dwa razy siÄ™ nie zdarza
Tusiol
sob, 23 gru 2006 - 16:51
CYTAT(parasolka)
Tuuusiol Ty to pisałaś o 3 w nocy icon_confused.gif


Nooo, tak już drugą noc z rzędu icon_biggrin.gif . Ale zaraz poszłam spać. 0 3 30 grzecznie leżałam w łóżku. Byle do wigilii i pierwszego dnia świąt, bo u nas.
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 23 gru 2006 - 16:51
Post #54

CYTAT(parasolka)
Tuuusiol Ty to pisałaś o 3 w nocy icon_confused.gif


Nooo, tak już drugą noc z rzędu icon_biggrin.gif . Ale zaraz poszłam spać. 0 3 30 grzecznie leżałam w łóżku. Byle do wigilii i pierwszego dnia świąt, bo u nas.

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
sob, 23 gru 2006 - 16:53
Właśnie zdałam sobie sprawę, że to już trzecia taka noc icon_biggrin.gif . E no to świetnie się trzymam icon_lol.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 23 gru 2006 - 16:53
Post #55

Właśnie zdałam sobie sprawę, że to już trzecia taka noc icon_biggrin.gif . E no to świetnie się trzymam icon_lol.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
miluczek
sob, 23 gru 2006 - 17:06
Twarda sztuka nie ma co icon_lol.gif

Tusiol, tak bez nas sama po nocy imprezujesz icon_question.gif wink.gif

Diabełku, gratuluję podwyżki icon_biggrin.gif

A ja nic nie gotuję na święta icon_twisted.gif
jadę do teściów. niech tesciowa się wykaże icon_twisted.gif
My tylko zawieziemy prezenty i może jakieś winko (tanie icon_lol.gif )
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post sob, 23 gru 2006 - 17:06
Post #56

Twarda sztuka nie ma co icon_lol.gif

Tusiol, tak bez nas sama po nocy imprezujesz icon_question.gif wink.gif

Diabełku, gratuluję podwyżki icon_biggrin.gif

A ja nic nie gotuję na święta icon_twisted.gif
jadę do teściów. niech tesciowa się wykaże icon_twisted.gif
My tylko zawieziemy prezenty i może jakieś winko (tanie icon_lol.gif )

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
Tusiol
sob, 23 gru 2006 - 17:28
CYTAT(miluczek)
Tusiol, tak bez nas sama po nocy imprezujesz icon_question.gif  :wink:


No wprawiona jestem po imprezach z Wami impreza.gif pijak.gif .

Chyba dzis sobie coś zapodam, bo na trzeźwo czwrtej nie zniosę icon_wink.gif .
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 23 gru 2006 - 17:28
Post #57

CYTAT(miluczek)
Tusiol, tak bez nas sama po nocy imprezujesz icon_question.gif  :wink:


No wprawiona jestem po imprezach z Wami impreza.gif pijak.gif .

Chyba dzis sobie coś zapodam, bo na trzeźwo czwrtej nie zniosę icon_wink.gif .

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Tusiol
sob, 23 gru 2006 - 17:29
CYTAT(miluczek)
może jakieÅ› winko (tanie  :lol: )


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Tusiol


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12,966
Dołączył: nie, 25 lip 04 - 21:19
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,956




post sob, 23 gru 2006 - 17:29
Post #58

CYTAT(miluczek)
może jakieÅ› winko (tanie  :lol: )


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Tusiol
Bartosz (2004) i Jan (2007)
Simson
sob, 23 gru 2006 - 22:40
Tusiolku Ty to masz siłę kobieto, aż zazdroszczę, ja po zarwanej nocy cały tydzień zasypiam ok22 icon_rolleyes.gif
Diabełku gratukuję zarówno podwyżki jak i przedłużenia umowy impreza.gif . A grochu z kapustą nigdy nie jadłam...

Z okazji Świąt życzymy Wam i Waszym rodzinom spokoju, miłości, szczęścia, zdrowia, a zapracowanym rodzicom więcej wolnego czasu.
Iwona, Piotr, Ola i Aga
Simson


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,163
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 21:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,500

GG:


post sob, 23 gru 2006 - 22:40
Post #59

Tusiolku Ty to masz siłę kobieto, aż zazdroszczę, ja po zarwanej nocy cały tydzień zasypiam ok22 icon_rolleyes.gif
Diabełku gratukuję zarówno podwyżki jak i przedłużenia umowy impreza.gif . A grochu z kapustą nigdy nie jadłam...

Z okazji Świąt życzymy Wam i Waszym rodzinom spokoju, miłości, szczęścia, zdrowia, a zapracowanym rodzicom więcej wolnego czasu.
Iwona, Piotr, Ola i Aga

--------------------

Magdula
nie, 24 gru 2006 - 01:10
Gwiazdki Najjaśniejszej,
Choinki Najpiękniejszej,
Prezentów Wymarzonych,
Swiąt Mile Spędzonych,
Karnawału Szalonego,
Roku Bardzo Udanego!


życzy Magda, Ewa i Andrzej
Magdula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,576
Dołączył: pią, 06 sie 04 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 1,995

GG:


post nie, 24 gru 2006 - 01:10
Post #60

Gwiazdki Najjaśniejszej,
Choinki Najpiękniejszej,
Prezentów Wymarzonych,
Swiąt Mile Spędzonych,
Karnawału Szalonego,
Roku Bardzo Udanego!


życzy Magda, Ewa i Andrzej

--------------------
Ewa (2004) i Marysia (2008) lubię paseczki, ale nie chce mi się ich robić

Mój dom :) bardzo nie aktualny link
> WrzesieÅ„ - część VII
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 19:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama