Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Lato, lato wszędzie :) - KWIETNIÓWKI 2004

> 
Patison
nie, 22 cze 2008 - 10:54
Witam w drugi dzien kalendarzowego lata 03.gif

Slonko dzis przygrzewa od rana, ja sie melduje juz od rodzicow, zaraz sie zbieramy i mykamy grillowac na dzialeczke icon_biggrin.gif
Wipson z dziadkiem juz od 8 na dworze latali rowerkowo i spacerowo hahaha icon_lol.gif

Wczoraj rano zaliczylismy wroclawskie Zoo-osobiscie sredniio lubie ale wazne, ze Wi byl zadowolony a ja z mezem moglam sobie wspolne ostatnie chwile spedzic....smootno mi 32.gif juz teskniusiam... 32.gif
hlip hlip.....

A w piatek bylismy na urodzinach u Ptysi, robila grila na torze wyscigowym obok takiego sympaticznego wynajetego dworku. Bylo bardzo fajnie, Pacia wygladala sslcznie icon_smile.gif Tylko moje ciazowe cialo nie dalo rady za dlugo usiedziec na plastikowym krzesle, kregoslup chcial mi peknac na pol wiec o 2330 zrobilismy ewakuacje....choc mowiac szczerze ja tak czy siak na dluzsze siedzenia sie juz niedaje icon_wink.gif hihih
Moze Pati napisze cos wiecej i jakies fotki wstawi icon_smile.gif

Wtemacie zdjec to:
icon_arrow.gif MadziuM, gdzie fotki wypadowe
icon_arrow.gif Madziarko, wciaz czekam na zdjecia odchudzeniowe

Meldujcie sie prosze 06.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 10:54
Post #1

Witam w drugi dzien kalendarzowego lata 03.gif

Slonko dzis przygrzewa od rana, ja sie melduje juz od rodzicow, zaraz sie zbieramy i mykamy grillowac na dzialeczke icon_biggrin.gif
Wipson z dziadkiem juz od 8 na dworze latali rowerkowo i spacerowo hahaha icon_lol.gif

Wczoraj rano zaliczylismy wroclawskie Zoo-osobiscie sredniio lubie ale wazne, ze Wi byl zadowolony a ja z mezem moglam sobie wspolne ostatnie chwile spedzic....smootno mi 32.gif juz teskniusiam... 32.gif
hlip hlip.....

A w piatek bylismy na urodzinach u Ptysi, robila grila na torze wyscigowym obok takiego sympaticznego wynajetego dworku. Bylo bardzo fajnie, Pacia wygladala sslcznie icon_smile.gif Tylko moje ciazowe cialo nie dalo rady za dlugo usiedziec na plastikowym krzesle, kregoslup chcial mi peknac na pol wiec o 2330 zrobilismy ewakuacje....choc mowiac szczerze ja tak czy siak na dluzsze siedzenia sie juz niedaje icon_wink.gif hihih
Moze Pati napisze cos wiecej i jakies fotki wstawi icon_smile.gif

Wtemacie zdjec to:
icon_arrow.gif MadziuM, gdzie fotki wypadowe
icon_arrow.gif Madziarko, wciaz czekam na zdjecia odchudzeniowe

Meldujcie sie prosze 06.gif

--------------------


Mama Madzia
nie, 22 cze 2008 - 10:58
Witamy sie i My w nowym wÄ…tku 03.gif

Czekamy na foteczki Ptysi wobec tego, bo imprezka musiała być czadowa 03.gif

A ja foteczki pózniej zapodam 03.gif mam nadzieję 03.gif

pozdrowionka słoneczne 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 10:58
Post #2

Witamy sie i My w nowym wÄ…tku 03.gif

Czekamy na foteczki Ptysi wobec tego, bo imprezka musiała być czadowa 03.gif

A ja foteczki pózniej zapodam 03.gif mam nadzieję 03.gif

pozdrowionka słoneczne 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Patison
nie, 22 cze 2008 - 16:30
A ja sie melduje podzialkowo ze spalonymi stopami i powiekami 04.gif (jedyne miejsca, ktore nie posmarowalam hihi)
Ja sie nie dziwie Madziarce, ze co weekend na te swoja dzialke uciekaja, raaaaj icon_biggrin.gif Wi biegal w gaciach na bosaka, wszedzie go bylo pelno, podlewal grzadki, zrywal sobie i wcinal truskawki i groszek....a ja sie wylegiwalam na lezaczku...huehue, faaaaajnie icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 16:30
Post #3

A ja sie melduje podzialkowo ze spalonymi stopami i powiekami 04.gif (jedyne miejsca, ktore nie posmarowalam hihi)
Ja sie nie dziwie Madziarce, ze co weekend na te swoja dzialke uciekaja, raaaaj icon_biggrin.gif Wi biegal w gaciach na bosaka, wszedzie go bylo pelno, podlewal grzadki, zrywal sobie i wcinal truskawki i groszek....a ja sie wylegiwalam na lezaczku...huehue, faaaaajnie icon_smile.gif

--------------------


Patison
nie, 22 cze 2008 - 16:46
Ptysiaku 21.gif jakbym Cie tak pacnela w te lepetyne to...... 21.gif
gadasz na innych a sama tak samo robisz....co to za wstawianie zdjec na NK a tu nawet nie raczysz sie odezwac 21.gif
nie ladnie oj nie ladnie
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 16:46
Post #4

Ptysiaku 21.gif jakbym Cie tak pacnela w te lepetyne to...... 21.gif
gadasz na innych a sama tak samo robisz....co to za wstawianie zdjec na NK a tu nawet nie raczysz sie odezwac 21.gif
nie ladnie oj nie ladnie

--------------------


Ewaaa
nie, 22 cze 2008 - 20:03
ja chyba tak symbolicznie pisze juz
sorki, ale mam non stop urwanie glowy
jestesmy po przeprowadzce i w trakcie remontu, bajzel jak cie moge
ale moj maz - perfekcjonista , wszystko musi byc zrobione porzadnie
no i mam swoj dom i syf wszedzie poki remont sie nie skonczy,
mam nadzieje latem pietro skonczyc i zrobic przerwe
poddasze pozniej , a parter to nie wiem moze jesienia, mam metlik w glowie co i kiedy
tomek remontuje w godzinach popracowych i w sobote, wiec wszystko potrwa, ale potem bedzie lux
aj , nolka troche sie zaflukala , potem ja , ale juz jakby lepiej, pogoda u nas w kratke, pewnie dlatego flury mamy
podczytuje was i ciesze sie jak glupia z fotek i nowych fasolinek i wogle ze wszystkiego co u was sie dzieje
teraz chwile mam , tomcio po kominek pojechal, ciesze sie jak dziecko bo uwielbiam zima ogien miec w domku, juz se wyobrazam swieta , wielka choinke i kominek itd ,
ale ja durna o zimie mysle, a tu lata jeszcze prawdziwego nie bylo
nie gniewajcie sie na mnie , ale pisac bede rzadko, ale czytam przy sniadanku czesto, taka niby swieza praska przy kanapce icon_razz.gif
buziaki wszystkim i pozdrowka
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post nie, 22 cze 2008 - 20:03
Post #5

ja chyba tak symbolicznie pisze juz
sorki, ale mam non stop urwanie glowy
jestesmy po przeprowadzce i w trakcie remontu, bajzel jak cie moge
ale moj maz - perfekcjonista , wszystko musi byc zrobione porzadnie
no i mam swoj dom i syf wszedzie poki remont sie nie skonczy,
mam nadzieje latem pietro skonczyc i zrobic przerwe
poddasze pozniej , a parter to nie wiem moze jesienia, mam metlik w glowie co i kiedy
tomek remontuje w godzinach popracowych i w sobote, wiec wszystko potrwa, ale potem bedzie lux
aj , nolka troche sie zaflukala , potem ja , ale juz jakby lepiej, pogoda u nas w kratke, pewnie dlatego flury mamy
podczytuje was i ciesze sie jak glupia z fotek i nowych fasolinek i wogle ze wszystkiego co u was sie dzieje
teraz chwile mam , tomcio po kominek pojechal, ciesze sie jak dziecko bo uwielbiam zima ogien miec w domku, juz se wyobrazam swieta , wielka choinke i kominek itd ,
ale ja durna o zimie mysle, a tu lata jeszcze prawdziwego nie bylo
nie gniewajcie sie na mnie , ale pisac bede rzadko, ale czytam przy sniadanku czesto, taka niby swieza praska przy kanapce icon_razz.gif
buziaki wszystkim i pozdrowka

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


aj80
pon, 23 cze 2008 - 00:07
To i ja się melduję. U nas weekend bardzo intensywny. W piątek Tomek Grzesia zabrał na żużel (w nagrodę za cudne zachowanie podczas badania endoskopowego), w sobotę wybraliśmy się na wieś na urodziny trojaczków (już piąte), dzieciaki szalały od południa do wieczora, a dziś pojechaliśmy na nowootwartą plażę która okazała się niewypałem więc po raz pierwszy przejechaliśmy sie do acquaparku gdzie pobyczyliśmy się cztery godziny. Grześ za cholerę z wody wychodzić nie chciał. I jakby motorek miał ... nadążyć za nim nie można było icon_wink.gif Następny tydzień to ostatni tydzień przedszkola, a potem mały jedzie do dziadków, więc to taki ostatni weekend nasz przed prawdziwymi wakacjami.
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 00:07
Post #6

To i ja się melduję. U nas weekend bardzo intensywny. W piątek Tomek Grzesia zabrał na żużel (w nagrodę za cudne zachowanie podczas badania endoskopowego), w sobotę wybraliśmy się na wieś na urodziny trojaczków (już piąte), dzieciaki szalały od południa do wieczora, a dziś pojechaliśmy na nowootwartą plażę która okazała się niewypałem więc po raz pierwszy przejechaliśmy sie do acquaparku gdzie pobyczyliśmy się cztery godziny. Grześ za cholerę z wody wychodzić nie chciał. I jakby motorek miał ... nadążyć za nim nie można było icon_wink.gif Następny tydzień to ostatni tydzień przedszkola, a potem mały jedzie do dziadków, więc to taki ostatni weekend nasz przed prawdziwymi wakacjami.

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 09:40
Dobry , witam w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Hmmmmmm dziÅ› mam wolne icon_smile.gif Takie prawdziwe wolne , bo siedzÄ™ sama 06.gif
Wzięłam wolne , bo miałam siedzieć z Qbim , a wyszło tak, że moja mama została z nim już na działce ,a mnie się nie chciało odwoływać urlopu i siedzę sobie w piżamie przed kompem hehehe 06.gif

Na działce jak zawsze bosko- było tak upalnie , że dziś wyglądam jak skwarek.Tak się spaliłam wczoraj , że dziś troszku cierpię 08.gif Ale opalenizna git !

Qbuś szczęśliwy szaleje na działce , opalony już na maxa i w swoim żywiole jak zawsze.

Ja zamierzałam dziś poleżeć na kanapie , ale to nie dla mnie chyba... Mam tonę pomysłów na dziś (włącznie z robieniem knedli i praniem dywanu).Ciekawe co mi z tego wyjdzie 08.gif

Patison zdjęć brak , bo głównie to ja robię , mam kilka z wczoraj lecz w aparacie , który został na działce 37.gif
Fajnie macie , że już się urlopujecie z Wipkiem icon_biggrin.gif

Ptysi stu lat , choć spóźnioene , to szczere.I też czekam na fotki !

Aj80 gdzie byliście w tym Aqua parku? Pokaż jakieś zdjęcia icon_smile.gif

Ewaa rozumiem co to brak czasu , oj rozumiem ... Co by nie było , pisz choć czasem icon_smile.gif


To tyle na razie , zmykam się myć i lecę po truskawy icon_smile.gif Odezwę się dzisiaj icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 09:40
Post #7

Dobry , witam w nowym wÄ…tku icon_biggrin.gif

Hmmmmmm dziÅ› mam wolne icon_smile.gif Takie prawdziwe wolne , bo siedzÄ™ sama 06.gif
Wzięłam wolne , bo miałam siedzieć z Qbim , a wyszło tak, że moja mama została z nim już na działce ,a mnie się nie chciało odwoływać urlopu i siedzę sobie w piżamie przed kompem hehehe 06.gif

Na działce jak zawsze bosko- było tak upalnie , że dziś wyglądam jak skwarek.Tak się spaliłam wczoraj , że dziś troszku cierpię 08.gif Ale opalenizna git !

Qbuś szczęśliwy szaleje na działce , opalony już na maxa i w swoim żywiole jak zawsze.

Ja zamierzałam dziś poleżeć na kanapie , ale to nie dla mnie chyba... Mam tonę pomysłów na dziś (włącznie z robieniem knedli i praniem dywanu).Ciekawe co mi z tego wyjdzie 08.gif

Patison zdjęć brak , bo głównie to ja robię , mam kilka z wczoraj lecz w aparacie , który został na działce 37.gif
Fajnie macie , że już się urlopujecie z Wipkiem icon_biggrin.gif

Ptysi stu lat , choć spóźnioene , to szczere.I też czekam na fotki !

Aj80 gdzie byliście w tym Aqua parku? Pokaż jakieś zdjęcia icon_smile.gif

Ewaa rozumiem co to brak czasu , oj rozumiem ... Co by nie było , pisz choć czasem icon_smile.gif


To tyle na razie , zmykam się myć i lecę po truskawy icon_smile.gif Odezwę się dzisiaj icon_smile.gif


--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 10:05
Znalazłam w telefonie jedno zdjecie icon_smile.gif

madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 10:05
Post #8

Znalazłam w telefonie jedno zdjecie icon_smile.gif



--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 10:40
Hop , hop - piszcie cuÅ› icon_biggrin.gif

Ja umyłam głowę i jaoś wyjść mi się nie chce z domu.Nie ma mi kto wysuszyć włosów 08.gif

Leje za oknem , paskudnie i do tego tyłek mi się do krzesła przed kompem przykleił 13.gif 08.gif

Coś widzę jak mi ten mój zapał do pracy zaoowocuje ehehe 06.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 10:40
Post #9

Hop , hop - piszcie cuÅ› icon_biggrin.gif

Ja umyłam głowę i jaoś wyjść mi się nie chce z domu.Nie ma mi kto wysuszyć włosów 08.gif

Leje za oknem , paskudnie i do tego tyłek mi się do krzesła przed kompem przykleił 13.gif 08.gif

Coś widzę jak mi ten mój zapał do pracy zaoowocuje ehehe 06.gif


--------------------
aj80
pon, 23 cze 2008 - 10:52
Na żuzlu




Na urodzinach




We wrocławskim acquaparku


aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 10:52
Post #10

Na żuzlu




Na urodzinach




We wrocławskim acquaparku




--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
aj80
pon, 23 cze 2008 - 10:57
Ciut starsze
W autobusie


W tramwaju, w nowej Skodzie


Rojber na placu zabaw




I jeszcze w muzeum






aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 10:57
Post #11

Ciut starsze
W autobusie


W tramwaju, w nowej Skodzie


Rojber na placu zabaw




I jeszcze w muzeum








--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
aneta z urwisami
pon, 23 cze 2008 - 10:58
Witam się i Ja marnotrawna kwietniówka icon_redface.gif

U nas tez nawszystko mało czasu, strsze juz się wakac[użytkownik x] niestety w domu i juz świruje 21.gif
Młodsze jeszcze przedszkolne, na całe szczęście ale tylo do końca m-ca dzis już się pytała kiedy ona bedzie mieć wakacje tak jak Mateusz.
Kiedy będzie wrzesień 29.gif

U nas praca i praca na wszystko brakuje czasu ech ech przydałą by sie babcia do pomocy.

Wszystkie was pozdrawiam, nie pisze do każdej bo tyle sie nazbieralo że niechcę żadnej pominąć 03.gif

aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 10:58
Post #12

Witam się i Ja marnotrawna kwietniówka icon_redface.gif

U nas tez nawszystko mało czasu, strsze juz się wakac[użytkownik x] niestety w domu i juz świruje 21.gif
Młodsze jeszcze przedszkolne, na całe szczęście ale tylo do końca m-ca dzis już się pytała kiedy ona bedzie mieć wakacje tak jak Mateusz.
Kiedy będzie wrzesień 29.gif

U nas praca i praca na wszystko brakuje czasu ech ech przydałą by sie babcia do pomocy.

Wszystkie was pozdrawiam, nie pisze do każdej bo tyle sie nazbieralo że niechcę żadnej pominąć 03.gif



--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 10:59
Aniu super fotki ! Ileż On zwiedził icon_biggrin.gif Super wspomnienia dla dzieciaczka icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 10:59
Post #13

Aniu super fotki ! Ileż On zwiedził icon_biggrin.gif Super wspomnienia dla dzieciaczka icon_biggrin.gif

--------------------
aneta z urwisami
pon, 23 cze 2008 - 11:00
Aniu GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!! paseczka 03.gif
Grześ słodki na fotach 03.gif
aneta z urwisami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 734
Dołączył: pią, 09 wrz 05 - 23:26
SkÄ…d: katowice
Nr użytkownika: 3,614

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 11:00
Post #14

Aniu GRATULUJĘ !!!!!!!!!!!!!!! paseczka 03.gif
Grześ słodki na fotach 03.gif

--------------------
Weronika 21.04.2004


Mateusz 16.01.1999
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 12:52
Plan A zrealizowany- dywan wyprany-padam na dziób icon_cool.gif icon_wink.gif

Jeszcze 2 prania i knedle............................. icon_eek.gif wink.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 12:52
Post #15

Plan A zrealizowany- dywan wyprany-padam na dziób icon_cool.gif icon_wink.gif

Jeszcze 2 prania i knedle............................. icon_eek.gif wink.gif

--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 13:12
Kurka jak mam chwilkÄ™ , to tu cisza 32.gif


Szykuje nam się dzisiaj impera pt Janki- wianki 08.gif Teściów rodzina co roku robi u siebie na stawach impre na min 25 osób - zabawa przy gitarach , syntezatorach( cała rodzina gra) , puszczanie wianków , pifffko itp 08.gif Jak ja jutro do pracy pójdę ?? 43.gif 08.gif 08.gif 06.gif

Kto za mnie knedle zrobi ????? Kto????




Teraz z innej beczki... Nie wiem czy wypada ,ale pytam kogo mogÄ™...
Mam w pracy super kumpla , którego dziewczyna jest w 7 m-cu ciąży i mają tragiczną sytuację 13.gif
Seby mama umarła 01-06-08 , jego dziewczyny mama nie żyje od kilku lat , ojcowie są bez zasiłków icon_sad.gif Sebek sam utrzymuje dom i jest im bardzo ciężko pogodzić koniec z końcem ,a do tego dziecko niebawem pojawi się na świecie...
Szukałam u siebie ciuszków po Q , ale mam ich namiastkę , znalazłam na działce materacyk do łóżeczka i wanienkę.
Czy któaś z Was nie ma jakichś zbędnych ubranek dla małego krasnoludka?????
Głupio mi ,ale chcemy mu wszyscy pomóc jak możemy...
Gdybyście miały coś po maluszkach- mogłabym prosić o pomoc????

Wiem co znaczy taka sytuacja...Kiedyś kilka cudownych osób uratowało nas................................icon_redface.gif


Ten post edytował madziarex pon, 23 cze 2008 - 13:15
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 13:12
Post #16

Kurka jak mam chwilkÄ™ , to tu cisza 32.gif


Szykuje nam się dzisiaj impera pt Janki- wianki 08.gif Teściów rodzina co roku robi u siebie na stawach impre na min 25 osób - zabawa przy gitarach , syntezatorach( cała rodzina gra) , puszczanie wianków , pifffko itp 08.gif Jak ja jutro do pracy pójdę ?? 43.gif 08.gif 08.gif 06.gif

Kto za mnie knedle zrobi ????? Kto????




Teraz z innej beczki... Nie wiem czy wypada ,ale pytam kogo mogÄ™...
Mam w pracy super kumpla , którego dziewczyna jest w 7 m-cu ciąży i mają tragiczną sytuację 13.gif
Seby mama umarła 01-06-08 , jego dziewczyny mama nie żyje od kilku lat , ojcowie są bez zasiłków icon_sad.gif Sebek sam utrzymuje dom i jest im bardzo ciężko pogodzić koniec z końcem ,a do tego dziecko niebawem pojawi się na świecie...
Szukałam u siebie ciuszków po Q , ale mam ich namiastkę , znalazłam na działce materacyk do łóżeczka i wanienkę.
Czy któaś z Was nie ma jakichś zbędnych ubranek dla małego krasnoludka?????
Głupio mi ,ale chcemy mu wszyscy pomóc jak możemy...
Gdybyście miały coś po maluszkach- mogłabym prosić o pomoc????

Wiem co znaczy taka sytuacja...Kiedyś kilka cudownych osób uratowało nas................................icon_redface.gif


--------------------
Ptysiak
pon, 23 cze 2008 - 13:17
macham z nowej pracy icon_smile.gif
tylko na sekundke

wieczorem napisze wiecej i wstawie zdjecia
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 13:17
Post #17

macham z nowej pracy icon_smile.gif
tylko na sekundke

wieczorem napisze wiecej i wstawie zdjecia

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


madziarex
pon, 23 cze 2008 - 13:38
[color="#2E8B57"][/color]Ptysia już nowa praca???????????????????????? icon_eek.gif Zleciało nie wiem kiedy !

Pisz co i jak !!!!!!!!!
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 13:38
Post #18

[color="#2E8B57"][/color]Ptysia już nowa praca???????????????????????? icon_eek.gif Zleciało nie wiem kiedy !

Pisz co i jak !!!!!!!!!

--------------------
Ewaaa
pon, 23 cze 2008 - 13:43
oj Madzia , gdybym byla blizej, mam kolyske , kolderke i podusie i fotelik do auta i podgrzewacz do butelek i cos tam jeszcze
ubranek sie wyzbylam
Ptyska ty juz nowopracowa , super
u nas ciepelko , lux , tylko czasu na opalanie brak ,
pozdrowka
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 13:43
Post #19

oj Madzia , gdybym byla blizej, mam kolyske , kolderke i podusie i fotelik do auta i podgrzewacz do butelek i cos tam jeszcze
ubranek sie wyzbylam
Ptyska ty juz nowopracowa , super
u nas ciepelko , lux , tylko czasu na opalanie brak ,
pozdrowka

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
pon, 23 cze 2008 - 14:09
O prosze icon_smile.gif jakie ruszenie pospolite 06.gif

Madziarka, wez Ty se rob czesciej takie wolne co 08.gif lubie jak sie tyle dzieje i jest co czytac a jak Ty piszesz to przy okazji kolorowo sie robi tez 03.gif
Ty to masz powera kobieto....jakbym byla taka zalatana jak Ty i w koncu miala czas TYLKO dla siebie, to napedwno nie robilabym rzeczy typu pranie dywanow czy knedle...ja to len niepospolity jestem 29.gif
Ale na knedle zrobilas mi takiej ochoty, ze sobie zamowie u mojej Terezy i niech mi zrobi np w srode, o icon_biggrin.gif hihiii
Co do zbiorki ubranek........no ja po Wipsonie nie mialam NIC a NIC - wsio poszlo rozdane juz daaaaaawno temu a teraz zaopatrzylam sie dla Oktawiansa i nie baudzo mam co rozdawac... icon_rolleyes.gif
Zdjecie jedno mnie nie satysfakcjonuje ale dobre i to hihi, dzieki icon_lol.gif

Aniu, suuuuper macie te Wasze rodzinne wypady, zdjecia super! Grzes jest coraz bardziej przystojny icon_cool.gif a w tym muzeum to dopiero musialo byc extra 03.gif i chyba glosno na zuzlu 08.gif

Ewaaa, a ja chyba gdzies pprzeoczylam ze Wy dom nowy nabyliscie.....fajnie, super i extra - zazdroszcze bardzo icon_smile.gif ech...ogrodeczek 11.gif Wykonczeniowki wspolczuje i trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sprawnie!! icon_smile.gif
A od dzis jak bede pisac rano na forum, to bede myslec o Ewci ktora to nas podczytuje przy kawusi porannej 04.gif

Anetko jaki wrzesien, no cos Ty icon_smile.gif dopiero sie lato zaczelo icon_wink.gif spokojnie icon_wink.gif hihi....choc ja bym sie nie obrazila gdyby juz byl koniec lipca na ten przyklad hahaaha 06.gif

o Paciula Martnotrawna najbardziej Na Swiecie 03.gif 03.gif 06.gif


U nas dziz dzien leniwca...hehe, u mnie to w sumie nic nowego icon_wink.gif Pogoda duchotowa z lekka, o swocie burza byla wielka a teraz slonko swieci ale wiatr okropny glowy urywa.....prowincja 08.gif
Leze na balkonie i sie bycze icon_smile.gif huehue......dziadki zajmuja sie wnuczkiem, luuuuuuuuuuuz icon_smile.gif Zaraz obiadek i potem wyprawa na dzialke, ale jeszcze podumam czy sie z rodzinka zabiore czy domowo sie ostane icon_wink.gif hihi
Na Dzien Taty Wi namalowal rysunek, cyknelam mu zdjecie i poslalismy tatuskowi za ocean icon_wink.gif
ja swojemu dalam pralinki bo on maks lakomczuszek slodyczowy jest hihihi icon_smile.gif
Aaaaaaaaaaaa i chcialam powiedziec, ze udusze matke moja ........ niecerpie "napychania dzieci nieswiadomoe podczas zabawy" - kuzwa co to za metoda???? walcze z tym jak z wiatrakami 21.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 14:09
Post #20

O prosze icon_smile.gif jakie ruszenie pospolite 06.gif

Madziarka, wez Ty se rob czesciej takie wolne co 08.gif lubie jak sie tyle dzieje i jest co czytac a jak Ty piszesz to przy okazji kolorowo sie robi tez 03.gif
Ty to masz powera kobieto....jakbym byla taka zalatana jak Ty i w koncu miala czas TYLKO dla siebie, to napedwno nie robilabym rzeczy typu pranie dywanow czy knedle...ja to len niepospolity jestem 29.gif
Ale na knedle zrobilas mi takiej ochoty, ze sobie zamowie u mojej Terezy i niech mi zrobi np w srode, o icon_biggrin.gif hihiii
Co do zbiorki ubranek........no ja po Wipsonie nie mialam NIC a NIC - wsio poszlo rozdane juz daaaaaawno temu a teraz zaopatrzylam sie dla Oktawiansa i nie baudzo mam co rozdawac... icon_rolleyes.gif
Zdjecie jedno mnie nie satysfakcjonuje ale dobre i to hihi, dzieki icon_lol.gif

Aniu, suuuuper macie te Wasze rodzinne wypady, zdjecia super! Grzes jest coraz bardziej przystojny icon_cool.gif a w tym muzeum to dopiero musialo byc extra 03.gif i chyba glosno na zuzlu 08.gif

Ewaaa, a ja chyba gdzies pprzeoczylam ze Wy dom nowy nabyliscie.....fajnie, super i extra - zazdroszcze bardzo icon_smile.gif ech...ogrodeczek 11.gif Wykonczeniowki wspolczuje i trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sprawnie!! icon_smile.gif
A od dzis jak bede pisac rano na forum, to bede myslec o Ewci ktora to nas podczytuje przy kawusi porannej 04.gif

Anetko jaki wrzesien, no cos Ty icon_smile.gif dopiero sie lato zaczelo icon_wink.gif spokojnie icon_wink.gif hihi....choc ja bym sie nie obrazila gdyby juz byl koniec lipca na ten przyklad hahaaha 06.gif

o Paciula Martnotrawna najbardziej Na Swiecie 03.gif 03.gif 06.gif


U nas dziz dzien leniwca...hehe, u mnie to w sumie nic nowego icon_wink.gif Pogoda duchotowa z lekka, o swocie burza byla wielka a teraz slonko swieci ale wiatr okropny glowy urywa.....prowincja 08.gif
Leze na balkonie i sie bycze icon_smile.gif huehue......dziadki zajmuja sie wnuczkiem, luuuuuuuuuuuz icon_smile.gif Zaraz obiadek i potem wyprawa na dzialke, ale jeszcze podumam czy sie z rodzinka zabiore czy domowo sie ostane icon_wink.gif hihi
Na Dzien Taty Wi namalowal rysunek, cyknelam mu zdjecie i poslalismy tatuskowi za ocean icon_wink.gif
ja swojemu dalam pralinki bo on maks lakomczuszek slodyczowy jest hihihi icon_smile.gif
Aaaaaaaaaaaa i chcialam powiedziec, ze udusze matke moja ........ niecerpie "napychania dzieci nieswiadomoe podczas zabawy" - kuzwa co to za metoda???? walcze z tym jak z wiatrakami 21.gif

--------------------


> Lato, lato wszÄ™dzie :) - KWIETNIÓWKI 2004
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 13:23
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama