Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Lato, lato wszędzie :) - KWIETNIÓWKI 2004

> 
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 16:05
Pati to napychanie znam , aż a dobrze.......... 21.gif Teściowej można móić 100 razy ,a ona swoje.M nieraz się z nią pokłócił o to ,ale co ta,- i tak robi co chce.Szlag mnie trafia na samą myśl!!!!

Dobra- idę do knedli 48.gif 08.gif Wstałam właśnie ,bo mnie sen zmożył hehe.Idę wreszcie , bo zaraz wymarsz z domu będzie , a ja w polu.... 37.gif


Ten post edytował madziarex pon, 23 cze 2008 - 16:06
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 16:05
Post #21

Pati to napychanie znam , aż a dobrze.......... 21.gif Teściowej można móić 100 razy ,a ona swoje.M nieraz się z nią pokłócił o to ,ale co ta,- i tak robi co chce.Szlag mnie trafia na samą myśl!!!!

Dobra- idę do knedli 48.gif 08.gif Wstałam właśnie ,bo mnie sen zmożył hehe.Idę wreszcie , bo zaraz wymarsz z domu będzie , a ja w polu.... 37.gif


--------------------
Mama Madzia
pon, 23 cze 2008 - 16:25
Madziunia no hejkaaaaaa wreszcie 03.gif

No ja mam tu pare rzeczy po Olinku ale podobnie jak Ewcia nie miałabym jak tego zorganizowac by to podac 13.gif mam np fajowe krzesłeczko do karmienia, ktrego Olinek notabene nie lubił i stoi na strychu. Ciuszków to nie mam bo pozbywam sie ich na bierząco oddajac do Charity shop.


Patisonku no leniuszkuj sobie, leniuszkuj póki mozesz 03.gif

Pato, powodzenia w nowej pracy 03.gif

Ja swoja to chyba w sierpniu dopiero zacznę, wciąż czekam na CRB no i dopiero na poczatku lipca bede sie szkoleniowac-2 piersze tygodnie wiec dopiro po tym wszytskim mogą mnie dopuscic do robotki 03.gif

Ewcia , jak juz sie obrobisz ze wszytskim to koniecznie zdjatka domkowe zapodaj 03.gif

Aj, Grzesiu jest cuuudnyy 03.gif

Ja sobie tu siedze i pisze do Was a małż moj salonik nasz maluje bo juz nie mogłam patrzec na te niby białe sciany wiecie jakie to moga być białe przy dzieciach 08.gif a teraz bedziemy miec happy yellow and buttermilk 03.gif
Musze sie zabrac w koncu do wstawienia fotek poweekendowo wycieczkowych 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 16:25
Post #22

Madziunia no hejkaaaaaa wreszcie 03.gif

No ja mam tu pare rzeczy po Olinku ale podobnie jak Ewcia nie miałabym jak tego zorganizowac by to podac 13.gif mam np fajowe krzesłeczko do karmienia, ktrego Olinek notabene nie lubił i stoi na strychu. Ciuszków to nie mam bo pozbywam sie ich na bierząco oddajac do Charity shop.


Patisonku no leniuszkuj sobie, leniuszkuj póki mozesz 03.gif

Pato, powodzenia w nowej pracy 03.gif

Ja swoja to chyba w sierpniu dopiero zacznę, wciąż czekam na CRB no i dopiero na poczatku lipca bede sie szkoleniowac-2 piersze tygodnie wiec dopiro po tym wszytskim mogą mnie dopuscic do robotki 03.gif

Ewcia , jak juz sie obrobisz ze wszytskim to koniecznie zdjatka domkowe zapodaj 03.gif

Aj, Grzesiu jest cuuudnyy 03.gif

Ja sobie tu siedze i pisze do Was a małż moj salonik nasz maluje bo juz nie mogłam patrzec na te niby białe sciany wiecie jakie to moga być białe przy dzieciach 08.gif a teraz bedziemy miec happy yellow and buttermilk 03.gif
Musze sie zabrac w koncu do wstawienia fotek poweekendowo wycieczkowych 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
pon, 23 cze 2008 - 16:40
Madzia - czekam na zdjęcia , czekam icon_smile.gif

Dzięki za dobre chęci icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 16:40
Post #23

Madzia - czekam na zdjęcia , czekam icon_smile.gif

Dzięki za dobre chęci icon_smile.gif


--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 17:45
Ufffffffffff plan B wcielony w życie 06.gif Zaraz się będę obżeraććććć icon_biggrin.gif
Czekamą na męża z knedlami i szampanem icon_smile.gif

Słonko za oknem , upał na maxa , cudniaście jest , tylko mi Q brakuje 32.gif Ale wiem, że się dobrze bawi- to najważniejsze !
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 17:45
Post #24

Ufffffffffff plan B wcielony w życie 06.gif Zaraz się będę obżeraććććć icon_biggrin.gif
Czekamą na męża z knedlami i szampanem icon_smile.gif

Słonko za oknem , upał na maxa , cudniaście jest , tylko mi Q brakuje 32.gif Ale wiem, że się dobrze bawi- to najważniejsze !


--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 17:50
Te- Patison chwal no isę jaki wózek kupisz? Oglądałam włąśnie na allegro rzeczy dla maluszków , zeby Sebie coś podpowiedzieć.Jakie nowości i cuda tam są icon_eek.gif 06.gif Jak Q był mały , to nie widziałam takich bajerków icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 17:50
Post #25

Te- Patison chwal no isę jaki wózek kupisz? Oglądałam włąśnie na allegro rzeczy dla maluszków , zeby Sebie coś podpowiedzieć.Jakie nowości i cuda tam są icon_eek.gif 06.gif Jak Q był mały , to nie widziałam takich bajerków icon_smile.gif

--------------------
madziarex
pon, 23 cze 2008 - 18:21
Uuuuuuuuuuuu monolog sobie prowadzÄ™ .........................

Ten post edytował madziarex pon, 23 cze 2008 - 18:22
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 23 cze 2008 - 18:21
Post #26

Uuuuuuuuuuuu monolog sobie prowadzÄ™ .........................

--------------------
Patison
pon, 23 cze 2008 - 20:10
MadziuM, fajnie ze odswiezacie i malujecie icon_smile.gif
ja wciaz w lesie z malowaniem......nie ma komu......... icon_confused.gif

Madziarka, knedle i szampan?? hihi, niezle polaczenie icon_wink.gif 08.gif
a wozek kupuje taki



co do ciuszkow...nic nie mow...oczoplac...ciuszki jak ciuszki, ale jak bylysmy z Packa w hurtowni po zakup wyprawki to dopiero przezywke mialysmy przy akcesoriach wszelakich....no coraz latwiej, piekniej i fajniej icon_wink.gif hihihi

Moja kumpelka ciezarowka, z ktora sie zawsze spotykam jak przyjezdzam do rodzicow urodzila dzis - expresssss, ja tez chce 03.gif no i niezly pprezent na Dzien Taty 03.gif przezywam jak durna hihihi......
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 20:10
Post #27

MadziuM, fajnie ze odswiezacie i malujecie icon_smile.gif
ja wciaz w lesie z malowaniem......nie ma komu......... icon_confused.gif

Madziarka, knedle i szampan?? hihi, niezle polaczenie icon_wink.gif 08.gif
a wozek kupuje taki



co do ciuszkow...nic nie mow...oczoplac...ciuszki jak ciuszki, ale jak bylysmy z Packa w hurtowni po zakup wyprawki to dopiero przezywke mialysmy przy akcesoriach wszelakich....no coraz latwiej, piekniej i fajniej icon_wink.gif hihihi

Moja kumpelka ciezarowka, z ktora sie zawsze spotykam jak przyjezdzam do rodzicow urodzila dzis - expresssss, ja tez chce 03.gif no i niezly pprezent na Dzien Taty 03.gif przezywam jak durna hihihi......

--------------------


Ptysiak
pon, 23 cze 2008 - 21:14
no to jestem icon_wink.gif po pierwszym dniu pracy icon_wink.gif
dzisiaj bylo troszke nudno, bo wlasciwie sie przygladalam wszystkiemu, ale juz jutro mam realizowac pierwsze zlecenia

jedno co wiem to to, ze bede musiala sie wiele nauczyc, bo wlasciwie wszystko jest nowe - i to mnie przeraza ale trudno

szczerze wam powiem ze nie chcialo mi sie wracac do pracy, z checia zostalabym w domu, i nie moge sie doczekac jak zajde w ciaze to sobie pojde na zwolnienie (Pacia, zazdraszczam 06.gif icon_smile.gif
ludzie wydaja sie sympatyczni icon_smile.gif szef dowcipny icon_smile.gif


a urodziny moje w piatek sie udaly, bylo prawie 30 osob, a w sobote jeszcze powtorka z rozrywki z sasiadami icon_smile.gif

z Pacinka


wchodze z tortem


a tort byl taki, na zdjeciu od gory mam 2 miesiace, potem kolejno 10, 20 i 30 lat icon_smile.gif







maly dzidzius














Aniu, bardzo mi sie podoba jak spedzacie wolny czas, zawsze tak aktywnie icon_smile.gif super

Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 21:14
Post #28

no to jestem icon_wink.gif po pierwszym dniu pracy icon_wink.gif
dzisiaj bylo troszke nudno, bo wlasciwie sie przygladalam wszystkiemu, ale juz jutro mam realizowac pierwsze zlecenia

jedno co wiem to to, ze bede musiala sie wiele nauczyc, bo wlasciwie wszystko jest nowe - i to mnie przeraza ale trudno

szczerze wam powiem ze nie chcialo mi sie wracac do pracy, z checia zostalabym w domu, i nie moge sie doczekac jak zajde w ciaze to sobie pojde na zwolnienie (Pacia, zazdraszczam 06.gif icon_smile.gif
ludzie wydaja sie sympatyczni icon_smile.gif szef dowcipny icon_smile.gif


a urodziny moje w piatek sie udaly, bylo prawie 30 osob, a w sobote jeszcze powtorka z rozrywki z sasiadami icon_smile.gif

z Pacinka


wchodze z tortem


a tort byl taki, na zdjeciu od gory mam 2 miesiace, potem kolejno 10, 20 i 30 lat icon_smile.gif







maly dzidzius














Aniu, bardzo mi sie podoba jak spedzacie wolny czas, zawsze tak aktywnie icon_smile.gif super



--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


Patison
pon, 23 cze 2008 - 21:59
Paciula, no ja na razie tez sie ciesze z tego siedzenia (o dziwo) tym bardziej, ze jest cieplo i mozna sporo fajnych rzeczy robic i jest tak slonecznie i radosnie (choc upal doskwiera) a w zimie pewnie chandra by byla bo pewnie calymi dniami bylby przymus siedzenia bleee.... icon_wink.gif

Zdjecia super fajowe icon_smile.gif ale to ze mna to...hahahah Flip i Flap 03.gif
W pracy nowe wyzwania, nauka nowego....wlasnie fajnie icon_smile.gif napewno bedzie super i 1000 razy lepiej niz tam icon_wink.gif
powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 23 cze 2008 - 21:59
Post #29

Paciula, no ja na razie tez sie ciesze z tego siedzenia (o dziwo) tym bardziej, ze jest cieplo i mozna sporo fajnych rzeczy robic i jest tak slonecznie i radosnie (choc upal doskwiera) a w zimie pewnie chandra by byla bo pewnie calymi dniami bylby przymus siedzenia bleee.... icon_wink.gif

Zdjecia super fajowe icon_smile.gif ale to ze mna to...hahahah Flip i Flap 03.gif
W pracy nowe wyzwania, nauka nowego....wlasnie fajnie icon_smile.gif napewno bedzie super i 1000 razy lepiej niz tam icon_wink.gif
powodzenia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

--------------------


Ptysiak
wto, 24 cze 2008 - 11:10
dzisiaj rano mialam sesje zdjeciowa z przystojnym grafikiem icon_smile.gif
potrzebne zdjecie do umieszczenia mnie na stronie internetowej
\jak umieszcza to wam pokaze

a oto jedno ze zdjec 03.gif

Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 11:10
Post #30

dzisiaj rano mialam sesje zdjeciowa z przystojnym grafikiem icon_smile.gif
potrzebne zdjecie do umieszczenia mnie na stronie internetowej
\jak umieszcza to wam pokaze

a oto jedno ze zdjec 03.gif



--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


justin
wto, 24 cze 2008 - 11:22
meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku.

Ptyśka, śliczny ten tort ze zdjęciami, super pomysł 03.gif . Zdjęcie sliczne, mówisz, że grafik przystojniacha? 03.gif

madziarko, podaj mi na pw adres pod jaki mogę słać ciuszki (chyba do Ciebie?), cos poszukam i dam znać. A nie wiesz może czy to ma być chłopczyk czy dziewczynka?

Patison, kobieto, ciąża Ci służy. Wózek bardzo ładny.

U nas żadnych nowości, lecę robić obiadek, mam polędwiczki wieprzowe, więc musze coś wymyslić.
To narazie.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 11:22
Post #31

meldujÄ™ siÄ™ na nowym wÄ…tku.

Ptyśka, śliczny ten tort ze zdjęciami, super pomysł 03.gif . Zdjęcie sliczne, mówisz, że grafik przystojniacha? 03.gif

madziarko, podaj mi na pw adres pod jaki mogę słać ciuszki (chyba do Ciebie?), cos poszukam i dam znać. A nie wiesz może czy to ma być chłopczyk czy dziewczynka?

Patison, kobieto, ciąża Ci służy. Wózek bardzo ładny.

U nas żadnych nowości, lecę robić obiadek, mam polędwiczki wieprzowe, więc musze coś wymyslić.
To narazie.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
wto, 24 cze 2008 - 12:12
Ptysiu no aliiicznieeeeeeee wyglądasz 03.gif pięknie, boooskoo 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 12:12
Post #32

Ptysiu no aliiicznieeeeeeee wyglądasz 03.gif pięknie, boooskoo 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 15:49
Post #33

06.gif
https://www.cpr.wroc.pl/index.php?menu_id=8...;podmenu_id=138

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


Patison
wto, 24 cze 2008 - 19:18
hejooo icon_smile.gif

Ptysiaku, ladnie zdjecie zrobione, tylko czemu taka mina...hihi...znudzona jakby icon_wink.gif
jak tam wrazenia z drugiego dnia pracy? icon_smile.gif
I wszystkiego dobrego w Dniu Jasia 06.gif

My dzis caly dzien spedzilismy na wsi icon_wink.gif Pojechalismy na imieniny mojej babci***, pogoda super, slonko i nie za goraco, Wipson sie po wiejskim obejsciu nabiegal icon_lol.gif Niedawno wrocilismy, wiec walnelam sie na godzinke na balkonik a babcia pobiegla z wnusiem na plac zabaw jeszcze icon_wink.gif
A wczoraj przyszedl aparat dla Wi (chyba pisalam....) i wiecie co...to jest masssakra - moja mama sie smieje, ze jak tata 03.gif Nie wypuszcza go z rak, pstryka wszystko i wszystkich icon_biggrin.gif Ale jaki profi fotograf hoho, sesje robi, kaze sie ustawiac tak i tak, pokazuje gdzie stanac i jaka pozycje przyjac - no ubaw po pachi 03.gif
Aparat robi zdjecia kiepskiej jakoci przyznac musze, ale co tam icon_wink.gif Wi sie nauczy jak "lapac kadr" i moze podlapie to i owo o podstawach robienia zdjec, to za rok/dwa dostanie prawdziwy kompaktowy icon_wink.gif


***taka sobie anegdota o imieninach babci mej.....mowimy Wipsowi ze jedziemy do prababci na imieniny .... i jak o niej mowimy (ona Janina), to mowimy o niej Babcia Jasia i Wips nijak tego pojac nie mogl, jak to Babcia Jasia, skoro babcia Jasia (mowa o Jasku ptysiowym) to inna jest...i na nic tlumaczenia, nie pojmuje chlopina icon_wink.gif huehue
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 19:18
Post #34

hejooo icon_smile.gif

Ptysiaku, ladnie zdjecie zrobione, tylko czemu taka mina...hihi...znudzona jakby icon_wink.gif
jak tam wrazenia z drugiego dnia pracy? icon_smile.gif
I wszystkiego dobrego w Dniu Jasia 06.gif

My dzis caly dzien spedzilismy na wsi icon_wink.gif Pojechalismy na imieniny mojej babci***, pogoda super, slonko i nie za goraco, Wipson sie po wiejskim obejsciu nabiegal icon_lol.gif Niedawno wrocilismy, wiec walnelam sie na godzinke na balkonik a babcia pobiegla z wnusiem na plac zabaw jeszcze icon_wink.gif
A wczoraj przyszedl aparat dla Wi (chyba pisalam....) i wiecie co...to jest masssakra - moja mama sie smieje, ze jak tata 03.gif Nie wypuszcza go z rak, pstryka wszystko i wszystkich icon_biggrin.gif Ale jaki profi fotograf hoho, sesje robi, kaze sie ustawiac tak i tak, pokazuje gdzie stanac i jaka pozycje przyjac - no ubaw po pachi 03.gif
Aparat robi zdjecia kiepskiej jakoci przyznac musze, ale co tam icon_wink.gif Wi sie nauczy jak "lapac kadr" i moze podlapie to i owo o podstawach robienia zdjec, to za rok/dwa dostanie prawdziwy kompaktowy icon_wink.gif


***taka sobie anegdota o imieninach babci mej.....mowimy Wipsowi ze jedziemy do prababci na imieniny .... i jak o niej mowimy (ona Janina), to mowimy o niej Babcia Jasia i Wips nijak tego pojac nie mogl, jak to Babcia Jasia, skoro babcia Jasia (mowa o Jasku ptysiowym) to inna jest...i na nic tlumaczenia, nie pojmuje chlopina icon_wink.gif huehue

--------------------


Ptysiak
wto, 24 cze 2008 - 20:36
CYTAT(Patison @ Tue, 24 Jun 2008 - 18:18) *
***taka sobie anegdota o imieninach babci mej.....mowimy Wipsowi ze jedziemy do prababci na imieniny .... i jak o niej mowimy (ona Janina), to mowimy o niej Babcia Jasia i Wips nijak tego pojac nie mogl, jak to Babcia Jasia, skoro babcia Jasia (mowa o Jasku ptysiowym) to inna jest...i na nic tlumaczenia, nie pojmuje chlopina icon_wink.gif huehue




06.gif 06.gif 06.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post wto, 24 cze 2008 - 20:36
Post #35

CYTAT(Patison @ Tue, 24 Jun 2008 - 18:18) *
***taka sobie anegdota o imieninach babci mej.....mowimy Wipsowi ze jedziemy do prababci na imieniny .... i jak o niej mowimy (ona Janina), to mowimy o niej Babcia Jasia i Wips nijak tego pojac nie mogl, jak to Babcia Jasia, skoro babcia Jasia (mowa o Jasku ptysiowym) to inna jest...i na nic tlumaczenia, nie pojmuje chlopina icon_wink.gif huehue




06.gif 06.gif 06.gif

--------------------
Patrycja i JaÅ› (29.03.2004)


Mama Madzia
śro, 25 cze 2008 - 00:18
Obiecane nasze poweekendowe fociaki z wypadu do Cardiff -stolica Walii 03.gif

ale najpierw obstrzyżony spidermanik 08.gif
.

i cardiff
.

.






Wales Millenium Centre


futurystyczna fontanna w futurystycznej dzielnicy


załapaliśmy sie na super show 06.gif



Moi Panowie dwaj 06.gif


i trzej 06.gif


czyzby się rodzinka powiększyla 08.gif


dziękujemy za uwagę 03.gif 06.gif 04.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 25 cze 2008 - 00:18
Post #36

Obiecane nasze poweekendowe fociaki z wypadu do Cardiff -stolica Walii 03.gif

ale najpierw obstrzyżony spidermanik 08.gif
.

i cardiff
.

.






Wales Millenium Centre


futurystyczna fontanna w futurystycznej dzielnicy


załapaliśmy sie na super show 06.gif



Moi Panowie dwaj 06.gif


i trzej 06.gif


czyzby się rodzinka powiększyla 08.gif


dziękujemy za uwagę 03.gif 06.gif 04.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
śro, 25 cze 2008 - 08:39
Olalala ale fotek przybyło !!!!

Ptyśka z urodzin zdjęcia czadowe i ten tort cudny!!!! Do pracy fotka też śliczna , tylko uśmiechu troszku !!!
Z czym na głowie latał Jaśko po ulicy hihi??? Urósł jak nie wiem co !

Mamo Madziu zdjęcia też cudniaste.Chłopcy coraz więksi 06.gif Ile Kacperek ma wzrostu? Na zdjęciu z Tobą wygląda na jakieś 120cm icon_eek.gif
Widzę , ze pobyt za granicą Ci służy kochana-promieniejesz icon_biggrin.gif

Patison wózior wypasiony !!!! Dzięki za fotki icon_smile.gif
Czytam teksty Wipsa i padam na kolana icon_smile.gif
Piszesz , że aparat kiepsko robi zdjęcia??? Za taką kwotę , mogliby się postarać nieco.... 21.gif Najważniejsze , ze Wips jest happy.

Justin wielgachne dzięki w imieniu moim i Seby.Już podaję namiary.Co do płci-nie wie nikt ...Nie chcą wiedzieć. Młoda czuje , że to chłopczyk ale ... 08.gif


No to co - do orboty trza się po mału szykować 21.gif Chcę wakacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuba wypoczywa , odbiera na działce wszytskie telefony i tak np wczoraj powiedział mi tak: Mama znowu dzwonisz? Ile ja mam tych lelefonów odbierać? Najpierw Młody dzownił , potem drugi raz dziadzia , potem trzeci raz znowu Młody , a teraz ty !!! Przecież ja muszę ciągle odbierać -nie mogę się zabrać za pracę !..................... 06.gif 29.gif
I gadaj tu z takim...Ponoć mama nie może podnieść telefonu , bo jak zaczyna dzownić , to Qba już go odbiera i nawija...


Miłego dnia- spadam papaa
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 25 cze 2008 - 08:39
Post #37

Olalala ale fotek przybyło !!!!

Ptyśka z urodzin zdjęcia czadowe i ten tort cudny!!!! Do pracy fotka też śliczna , tylko uśmiechu troszku !!!
Z czym na głowie latał Jaśko po ulicy hihi??? Urósł jak nie wiem co !

Mamo Madziu zdjęcia też cudniaste.Chłopcy coraz więksi 06.gif Ile Kacperek ma wzrostu? Na zdjęciu z Tobą wygląda na jakieś 120cm icon_eek.gif
Widzę , ze pobyt za granicą Ci służy kochana-promieniejesz icon_biggrin.gif

Patison wózior wypasiony !!!! Dzięki za fotki icon_smile.gif
Czytam teksty Wipsa i padam na kolana icon_smile.gif
Piszesz , że aparat kiepsko robi zdjęcia??? Za taką kwotę , mogliby się postarać nieco.... 21.gif Najważniejsze , ze Wips jest happy.

Justin wielgachne dzięki w imieniu moim i Seby.Już podaję namiary.Co do płci-nie wie nikt ...Nie chcą wiedzieć. Młoda czuje , że to chłopczyk ale ... 08.gif


No to co - do orboty trza się po mału szykować 21.gif Chcę wakacji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kuba wypoczywa , odbiera na działce wszytskie telefony i tak np wczoraj powiedział mi tak: Mama znowu dzwonisz? Ile ja mam tych lelefonów odbierać? Najpierw Młody dzownił , potem drugi raz dziadzia , potem trzeci raz znowu Młody , a teraz ty !!! Przecież ja muszę ciągle odbierać -nie mogę się zabrać za pracę !..................... 06.gif 29.gif
I gadaj tu z takim...Ponoć mama nie może podnieść telefonu , bo jak zaczyna dzownić , to Qba już go odbiera i nawija...


Miłego dnia- spadam papaa


--------------------
Patison
śro, 25 cze 2008 - 10:37
Bry bardzo!
wczoraj bylam przekonana (pewnie przez ten wyjazd do wsi) ze niedziela, woec dzis zyje w przeekonaniu ze poniedzialek jest, dluzszy tydzien mnie czeka zatem icon_wink.gif hihihi

Milion lat czekalam az mi sie zdjecia Magdowe zladuja 21.gif na tym blueconnectcie szalu mozna dostac, ale oplacalo sie icon_wink.gif suuuper zdjecia, fajne chlopaki, pikna Madzia icon_biggrin.gif Kacper bosko wystrzyzony, ja uwielbiam tam scietych chlopcow icon_smile.gif Wi w lecie chodzi ogolony na 3 mm...i takiego uwielbiam go naj 03.gif ma taka mala ksztaltna glowke, po tacie icon_wink.gif hihih 03.gif

Madziarko icon_smile.gif KUba mistrzunio 04.gif telefonista hahaha 03.gif Rozumiem, ze na weekend po niego/do niegi zmykacie...ale zabieracie go back do Lodzi czy zostaje znowu w tygodniu tam?


Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 25 cze 2008 - 10:37
Post #38

Bry bardzo!
wczoraj bylam przekonana (pewnie przez ten wyjazd do wsi) ze niedziela, woec dzis zyje w przeekonaniu ze poniedzialek jest, dluzszy tydzien mnie czeka zatem icon_wink.gif hihihi

Milion lat czekalam az mi sie zdjecia Magdowe zladuja 21.gif na tym blueconnectcie szalu mozna dostac, ale oplacalo sie icon_wink.gif suuuper zdjecia, fajne chlopaki, pikna Madzia icon_biggrin.gif Kacper bosko wystrzyzony, ja uwielbiam tam scietych chlopcow icon_smile.gif Wi w lecie chodzi ogolony na 3 mm...i takiego uwielbiam go naj 03.gif ma taka mala ksztaltna glowke, po tacie icon_wink.gif hihih 03.gif

Madziarko icon_smile.gif KUba mistrzunio 04.gif telefonista hahaha 03.gif Rozumiem, ze na weekend po niego/do niegi zmykacie...ale zabieracie go back do Lodzi czy zostaje znowu w tygodniu tam?




--------------------


justin
śro, 25 cze 2008 - 11:26
Mamo Magdo, ale piekne zdjęcia 03.gif
Byliście tam na wypadzie jednodniowym?

Patisonku, no to mały ma zajęcie, a jaki będzie dumny jak mu parę zdjęć wywołacie 03.gif
Fajnie masz, że możesz wysłać młodego z dziadkami nad morze, super. Wy odpocznmiecie, dziecko ma same korzyści.

madziarex, postaram siÄ™ 03.gif

No i wczoraj zrobiłam te polędwiczki w sosie zurawinowym, myslałam, że będzie obiad na dwa dni. Wracam po 22.00 do domu, przeszukałam całą kuchnię. Niestety wszystko zszamali, za to dzisiaj obiadu ni ma 08.gif W końcu dzieci jedzą w żłobku i pzredszkolu, a małż zrobi sobie jakiś chlebek, jest tak gorąco, że chyba wszyscy przeżyją 03.gif

Byłam wczoraj w Bibliotece wypożyczyłam sobie 4 duże knigi, bo będzie zamknieta do września. Myślę, że mi wystarczy:
- Kuba, piękna, daleka wyspa
- kontaktowi, czyli szkalrze bez kitu - Miecugow i Sianecki
- nowe lektury nadobowiązkowe - Wisława Szymborska
- planeta Rosja - Karol Wrubel

mam nadzieję, że znajdę choć chwilę na czytanie 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 25 cze 2008 - 11:26
Post #39

Mamo Magdo, ale piekne zdjęcia 03.gif
Byliście tam na wypadzie jednodniowym?

Patisonku, no to mały ma zajęcie, a jaki będzie dumny jak mu parę zdjęć wywołacie 03.gif
Fajnie masz, że możesz wysłać młodego z dziadkami nad morze, super. Wy odpocznmiecie, dziecko ma same korzyści.

madziarex, postaram siÄ™ 03.gif

No i wczoraj zrobiłam te polędwiczki w sosie zurawinowym, myslałam, że będzie obiad na dwa dni. Wracam po 22.00 do domu, przeszukałam całą kuchnię. Niestety wszystko zszamali, za to dzisiaj obiadu ni ma 08.gif W końcu dzieci jedzą w żłobku i pzredszkolu, a małż zrobi sobie jakiś chlebek, jest tak gorąco, że chyba wszyscy przeżyją 03.gif

Byłam wczoraj w Bibliotece wypożyczyłam sobie 4 duże knigi, bo będzie zamknieta do września. Myślę, że mi wystarczy:
- Kuba, piękna, daleka wyspa
- kontaktowi, czyli szkalrze bez kitu - Miecugow i Sianecki
- nowe lektury nadobowiązkowe - Wisława Szymborska
- planeta Rosja - Karol Wrubel

mam nadzieję, że znajdę choć chwilę na czytanie 03.gif


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
madziarex
śro, 25 cze 2008 - 22:33
Patison do Qby , nie po Niego - zostaje na działce z moją mamą. Niedługo M dojedzie do nich icon_wink.gif

Justin dzięki raz jeszcze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To siÄ™ zaczytasz Kobieto icon_smile.gif

My oglÄ…damy mecz- kibicujÄ™ Turkom 08.gif 06.gif Pifko sÄ…czymy , jak stare pryki siedzimy przed tv - po prostu laba.

Mama wysłała mi właśnie zdjęcie jeża , który podszedł pod sam dom.Mutant icon_eek.gif 06.gif Kuba widział go i mega szczęśliwy poszedł spać icon_biggrin.gif

Życzę spokojnej nocki i zmykam na drugą połowę meczu pod kołdrę 08.gif

Papa
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post śro, 25 cze 2008 - 22:33
Post #40

Patison do Qby , nie po Niego - zostaje na działce z moją mamą. Niedługo M dojedzie do nich icon_wink.gif

Justin dzięki raz jeszcze icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To siÄ™ zaczytasz Kobieto icon_smile.gif

My oglÄ…damy mecz- kibicujÄ™ Turkom 08.gif 06.gif Pifko sÄ…czymy , jak stare pryki siedzimy przed tv - po prostu laba.

Mama wysłała mi właśnie zdjęcie jeża , który podszedł pod sam dom.Mutant icon_eek.gif 06.gif Kuba widział go i mega szczęśliwy poszedł spać icon_biggrin.gif

Życzę spokojnej nocki i zmykam na drugą połowę meczu pod kołdrę 08.gif

Papa


--------------------
> Lato, lato wszÄ™dzie :) - KWIETNIÓWKI 2004
Start new topic
Reply to this topic
14 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 02:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama