Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!

> 
Patison
sob, 21 mar 2009 - 20:36
hej tam icon_smile.gif

co taka cisza?

Madziarka jak tam z Kuba i jego testami???

Ania, slodkie rodzenstwo icon_biggrin.gif
no juz teraz widze jaka to roznica jak jest jedynak, jak Wi byl sam a jak Oktawian skozysta na tym ze ma Wiktora - zapatrzony w niego ze szok a i Wi zakochany w nim na zaboj icon_wink.gif

Ptysku moj przytul.gif

Maz moj juz leci ku nam icon_smile.gif na obiadek bedzie w domu 03.gif
strszne byly noce bez niego, no wyjatkowo zle spalam bleeeee
wczoraj mialam babski sped i taaaak mi sie cwzoraj nie chcialo taaaka bylam senna i zdechla ale w sumie bylo wesolo i radosnie icon_wink.gif spalam 4 godziny ale dzien znioslam dzielnie icon_smile.gif ba! nawet 2 godzinny spacer z dziecmi zaliczylam a potem drugi malusi ale w miedzy czasie udalo mi sie pospac poltorej godziny wiec dzieki temu nie padlam jeszcze hehe
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 21 mar 2009 - 20:36
Post #41

hej tam icon_smile.gif

co taka cisza?

Madziarka jak tam z Kuba i jego testami???

Ania, slodkie rodzenstwo icon_biggrin.gif
no juz teraz widze jaka to roznica jak jest jedynak, jak Wi byl sam a jak Oktawian skozysta na tym ze ma Wiktora - zapatrzony w niego ze szok a i Wi zakochany w nim na zaboj icon_wink.gif

Ptysku moj przytul.gif

Maz moj juz leci ku nam icon_smile.gif na obiadek bedzie w domu 03.gif
strszne byly noce bez niego, no wyjatkowo zle spalam bleeeee
wczoraj mialam babski sped i taaaak mi sie cwzoraj nie chcialo taaaka bylam senna i zdechla ale w sumie bylo wesolo i radosnie icon_wink.gif spalam 4 godziny ale dzien znioslam dzielnie icon_smile.gif ba! nawet 2 godzinny spacer z dziecmi zaliczylam a potem drugi malusi ale w miedzy czasie udalo mi sie pospac poltorej godziny wiec dzieki temu nie padlam jeszcze hehe

--------------------


justin
nie, 22 mar 2009 - 06:57
Patison, ładne zdjęcie icon_smile.gif

zaliczyłam wczoraj z dziećmi rowerki, ale były zadowolone. Wiosno, wiosno gdzie jesteś?
Byłam też u koleżanki na pokazie Termomiksu, kurcze to jest fantastyczna sprawa. Babka w parę minut robiła bułeczki drożdżowe, placki ziemniaczane, sałatkę, soczki, lody, jogurty, zupki, ajerkoniak, drinki, no wsio. Podoba mi się, tylko czemu to jest takie drogie.

jeśli nic się nie zmieni to wybieram się dzisiaj ze szkodnikami do kina na " sezon na misia 2" 03.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 22 mar 2009 - 06:57
Post #42

Patison, ładne zdjęcie icon_smile.gif

zaliczyłam wczoraj z dziećmi rowerki, ale były zadowolone. Wiosno, wiosno gdzie jesteś?
Byłam też u koleżanki na pokazie Termomiksu, kurcze to jest fantastyczna sprawa. Babka w parę minut robiła bułeczki drożdżowe, placki ziemniaczane, sałatkę, soczki, lody, jogurty, zupki, ajerkoniak, drinki, no wsio. Podoba mi się, tylko czemu to jest takie drogie.

jeśli nic się nie zmieni to wybieram się dzisiaj ze szkodnikami do kina na " sezon na misia 2" 03.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ptysiak
pon, 23 mar 2009 - 09:04
Czesc laseczki icon_smile.gif

pogoda taka ze fuj, leje, szaro buro, rano nawet grzmialo
chyba wiosenne burze sie zaczynaja

ja z tego powodu leze na kanapie pod koldra, pije kawke i ogladam seriale icon_razz.gif i mi dobrze
do konca marca jestem na zwolnieniu a potem skladam wypowiedzenie

na swieta jedziemy do tesciow do Gdyni - skorzystam ze moge jechac, bo potem znowu nowa praca i dopiero gdziekolwiek wyjade we wrzesniu


Justin, Jasiek zaczal tez zadawc rozne pytania, ale troszke "lepsze" niz Natalka icon_razz.gif
co to jest dym, co to jest siodlo, gdzie mieszka kowboj icon_smile.gif
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post pon, 23 mar 2009 - 09:04
Post #43

Czesc laseczki icon_smile.gif

pogoda taka ze fuj, leje, szaro buro, rano nawet grzmialo
chyba wiosenne burze sie zaczynaja

ja z tego powodu leze na kanapie pod koldra, pije kawke i ogladam seriale icon_razz.gif i mi dobrze
do konca marca jestem na zwolnieniu a potem skladam wypowiedzenie

na swieta jedziemy do tesciow do Gdyni - skorzystam ze moge jechac, bo potem znowu nowa praca i dopiero gdziekolwiek wyjade we wrzesniu


Justin, Jasiek zaczal tez zadawc rozne pytania, ale troszke "lepsze" niz Natalka icon_razz.gif
co to jest dym, co to jest siodlo, gdzie mieszka kowboj icon_smile.gif

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


justin
pon, 23 mar 2009 - 10:46
Ptysiak, no nieźle i jak odpowiadasz sumienie ? 03.gif
Tobie to dobrze kobito, nic tylko pozazdrościć 03.gif Kocyk, kawka, seriale, życ nie umierać. Wiem, że długo tak się nie da, ale ja bym chętnie parę dni tak spędziła 03.gif
Masz już nową pracę na oku?

Nie byłam z dziecmi w kinie, tzn. poszliśmy, ale nie było seansu, bo kino zmieniło sobie repertuar 21.gif
Zadzwonię tam dzis i zrobię raban. Najbardziej szkoda było dziciaków, niektóre stały tam biedne i płakały jak moja Natalka 32.gif Wrócilismy do domu i puściłam jej Mulan 2.
Tak to jest na wiosce. Szkoda gadać.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 23 mar 2009 - 10:46
Post #44

Ptysiak, no nieźle i jak odpowiadasz sumienie ? 03.gif
Tobie to dobrze kobito, nic tylko pozazdrościć 03.gif Kocyk, kawka, seriale, życ nie umierać. Wiem, że długo tak się nie da, ale ja bym chętnie parę dni tak spędziła 03.gif
Masz już nową pracę na oku?

Nie byłam z dziecmi w kinie, tzn. poszliśmy, ale nie było seansu, bo kino zmieniło sobie repertuar 21.gif
Zadzwonię tam dzis i zrobię raban. Najbardziej szkoda było dziciaków, niektóre stały tam biedne i płakały jak moja Natalka 32.gif Wrócilismy do domu i puściłam jej Mulan 2.
Tak to jest na wiosce. Szkoda gadać.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
pon, 23 mar 2009 - 16:06
Ptysia, to teraz kozystaj ze wszystkim stron - luzzzzz, pelen luzzzzzz 06.gif 06.gif

Justin, ale ze tak w ostatniej chwili zmienili??? oj awanture bym zrobila...no wez wytlumacz napalonemu dziecku 21.gif

My juz mamy tatusia w domu icon_smile.gif (tzn aktualnie w pracy hahaha) Zrobilismy mu niespodzianke i pojechalismy odebrac z lotniska icon_smile.gif zeby za milo nie bylo, to jak wrocimy w srode z wakacji to w niedziele znowu mi maz wybywa - na 3 dni - do Londynu icon_wink.gif
Zla jestem bo mi zmienili godzine wylotu na pozniejsza (pal licho) ale bedzi miedzyladowanie w Warszawie, wiec czas lotu sie wydluzy 21.gif Jakby nie mogli zmienic powrotu na pozniejsza (wylatujemy o 6 rano juz wiec zwywamy sie z lozek po 2 37.gif 37.gif 37.gif )
No nic......jakos to bedzie, choc chwile slonka zlapiemy icon_wink.gif a jak wrocimy to mam nadzieje ze juz wiosna i tu bedzie icon_smile.gif

Nie wiem czy bede miala czas jeszcze jutro tu pisac wiec juz dzis sie zegnam i do poklikania po powrcie 06.gif

W zwiazku z tym, ze nie bedzie mnie tu w niedziele - czyli dzien kiedy to urodziny bedzie obchodzil nasz pierwszy 5latek, to juz dzis cichutko zyczenia pragne zlozyc



Jasku zebys byl zawsze zdrowym usmichnietym chlopcem, pelnym radosci i energii (choc tego Ci nie brakuje hihih icon_wink.gif )
i zebys sie zasze sluchal Rodzicow 29.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pon, 23 mar 2009 - 16:06
Post #45

Ptysia, to teraz kozystaj ze wszystkim stron - luzzzzz, pelen luzzzzzz 06.gif 06.gif

Justin, ale ze tak w ostatniej chwili zmienili??? oj awanture bym zrobila...no wez wytlumacz napalonemu dziecku 21.gif

My juz mamy tatusia w domu icon_smile.gif (tzn aktualnie w pracy hahaha) Zrobilismy mu niespodzianke i pojechalismy odebrac z lotniska icon_smile.gif zeby za milo nie bylo, to jak wrocimy w srode z wakacji to w niedziele znowu mi maz wybywa - na 3 dni - do Londynu icon_wink.gif
Zla jestem bo mi zmienili godzine wylotu na pozniejsza (pal licho) ale bedzi miedzyladowanie w Warszawie, wiec czas lotu sie wydluzy 21.gif Jakby nie mogli zmienic powrotu na pozniejsza (wylatujemy o 6 rano juz wiec zwywamy sie z lozek po 2 37.gif 37.gif 37.gif )
No nic......jakos to bedzie, choc chwile slonka zlapiemy icon_wink.gif a jak wrocimy to mam nadzieje ze juz wiosna i tu bedzie icon_smile.gif

Nie wiem czy bede miala czas jeszcze jutro tu pisac wiec juz dzis sie zegnam i do poklikania po powrcie 06.gif

W zwiazku z tym, ze nie bedzie mnie tu w niedziele - czyli dzien kiedy to urodziny bedzie obchodzil nasz pierwszy 5latek, to juz dzis cichutko zyczenia pragne zlozyc



Jasku zebys byl zawsze zdrowym usmichnietym chlopcem, pelnym radosci i energii (choc tego Ci nie brakuje hihih icon_wink.gif )
i zebys sie zasze sluchal Rodzicow 29.gif

--------------------


justin
wto, 24 mar 2009 - 10:37
Patison, miłego wypoczynku 03.gif

Dzwoniłam do kina, Pan spokojnym, rzeczowym głosem nie dając wyprowadzić się z równowagi tłumaczył co i jak. Tylko co mnie obchodzi, że odwołali kabaret, niech odwołują, ale repertuar filmów niech pozostawią taki jak jest. Cwaniacy na repertuarze mają klauzulę zapisaną, że repertuar może ulec zmianie! Możemy przyjść to dziecko dostanie plakat z filmu 29.gif

Et żywot 06.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 24 mar 2009 - 10:37
Post #46

Patison, miłego wypoczynku 03.gif

Dzwoniłam do kina, Pan spokojnym, rzeczowym głosem nie dając wyprowadzić się z równowagi tłumaczył co i jak. Tylko co mnie obchodzi, że odwołali kabaret, niech odwołują, ale repertuar filmów niech pozostawią taki jak jest. Cwaniacy na repertuarze mają klauzulę zapisaną, że repertuar może ulec zmianie! Możemy przyjść to dziecko dostanie plakat z filmu 29.gif

Et żywot 06.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
czw, 26 mar 2009 - 01:32
no tak, Patison wyjechała, i od razu pustki.
Właściwie to nie mam o czym pisać. Wiosny jak nie ma tak nie ma.
Wrocławianki jak tam Przegląd Piosenki Aktorskiej, bywacie?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 26 mar 2009 - 01:32
Post #47

no tak, Patison wyjechała, i od razu pustki.
Właściwie to nie mam o czym pisać. Wiosny jak nie ma tak nie ma.
Wrocławianki jak tam Przegląd Piosenki Aktorskiej, bywacie?


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
czw, 26 mar 2009 - 08:04
u nas jest przedwiośnie icon_smile.gif śnieg topnieje i słonko bosko grzeje icon_smile.gif

Byłam z Kornelem u kolejnego lekarza dowiedzieć sie czemu kaszle, i oczywiście nie wiadomo yhhh osłuchowo czysty, gardło piękne, nos uszy czyste jednym słowem ok a dziecko czasami pokasłuje. Mamy utrzymać leki wziewne i tyle.

Madziu a jak Kubuś?

Pati wypoczywaj icon_smile.gif

Justin na jaki film chcieliście iść?

Ptysiak namierzyłaś juz kolejną prace? Co teraz będziesz porabiała?

A mnie w niedzilę potwornie bolała głowa, ciśnienie po tabletkach na obniżenie 180/120 icon_sad.gif wylądowałam na pogotowiu tam w pierwszej wersji od razu szpital. nie zgodziłam się obniżyli na miejscu. W poniedziłek w przychodni dostałm od razu skierowanie do szpitala. Podobno jestem na najlepszej drodze do wylewu icon_sad.gif
W szpitalu zrobili mi kolejne badania i po długich negocjacjach mam jeszcze miesiąc wolności, do szpital kładę sie 28 kwietnia.
Z domu nie wolno mi się ruszać bez aparatu do mierzenia ciśnienia i tabletek je obiżających, codziennie leki. Dwa razy dziennie mierzenie i zapisywanie wyników icon_sad.gif

buu kto mnie przytuli?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 26 mar 2009 - 08:04
Post #48

u nas jest przedwiośnie icon_smile.gif śnieg topnieje i słonko bosko grzeje icon_smile.gif

Byłam z Kornelem u kolejnego lekarza dowiedzieć sie czemu kaszle, i oczywiście nie wiadomo yhhh osłuchowo czysty, gardło piękne, nos uszy czyste jednym słowem ok a dziecko czasami pokasłuje. Mamy utrzymać leki wziewne i tyle.

Madziu a jak Kubuś?

Pati wypoczywaj icon_smile.gif

Justin na jaki film chcieliście iść?

Ptysiak namierzyłaś juz kolejną prace? Co teraz będziesz porabiała?

A mnie w niedzilę potwornie bolała głowa, ciśnienie po tabletkach na obniżenie 180/120 icon_sad.gif wylądowałam na pogotowiu tam w pierwszej wersji od razu szpital. nie zgodziłam się obniżyli na miejscu. W poniedziłek w przychodni dostałm od razu skierowanie do szpitala. Podobno jestem na najlepszej drodze do wylewu icon_sad.gif
W szpitalu zrobili mi kolejne badania i po długich negocjacjach mam jeszcze miesiąc wolności, do szpital kładę sie 28 kwietnia.
Z domu nie wolno mi się ruszać bez aparatu do mierzenia ciśnienia i tabletek je obiżających, codziennie leki. Dwa razy dziennie mierzenie i zapisywanie wyników icon_sad.gif

buu kto mnie przytuli?

--------------------
madziarex
czw, 26 mar 2009 - 17:59
Jezu Dorotko - ja Cię TULĘ i wierzę , że wszystko będzie dobrze !!!! Nie daj się kurka no !!!! Zdrówka Tobie i chłopcom !

Ptysia fajnie masz z tą labą icon_smile.gif Też bym poleniuchowała !

Patison wypoczywaj i chwal się fotkami icon_smile.gif

Justin też mam dość tej pierońskiej pogody - brrrrrrrrrrr 21.gif

U nas po staremu- Kuba znowu kaszle okrutnie , a wizyta dopiero za tydzień. Idę zaraz dać mu leki , bo go udusi 37.gif 32.gif Ja czekam na weekend jak na zbawienie-ten tydzień mnie wykończył. Oby w końcu ta aura dała nam trochę optymizmu...

Trzymajcie się icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 26 mar 2009 - 17:59
Post #49

Jezu Dorotko - ja Cię TULĘ i wierzę , że wszystko będzie dobrze !!!! Nie daj się kurka no !!!! Zdrówka Tobie i chłopcom !

Ptysia fajnie masz z tą labą icon_smile.gif Też bym poleniuchowała !

Patison wypoczywaj i chwal się fotkami icon_smile.gif

Justin też mam dość tej pierońskiej pogody - brrrrrrrrrrr 21.gif

U nas po staremu- Kuba znowu kaszle okrutnie , a wizyta dopiero za tydzień. Idę zaraz dać mu leki , bo go udusi 37.gif 32.gif Ja czekam na weekend jak na zbawienie-ten tydzień mnie wykończył. Oby w końcu ta aura dała nam trochę optymizmu...

Trzymajcie się icon_smile.gif

--------------------
justin
czw, 26 mar 2009 - 23:49
Dorotko, chcielismy iść na: Sezon na misia 2.
Z tym cisnieniem to uważaj. Jejku, straszne. Powiedz, co będziesz miała robione w szpitalu, tylko badania i obserwacja?
Ja to raczej mam problem w druga stronę, zwykle za niskie. Nawet w ciąży miałam 90/110.
Raz zemdlałam w kościele, zawieźli mnie na pogotowie, to nie mogła mi pielęgniarka w ogóle zmierzyć, bo było niewyczuwalne, jak sie udało to miałam 50/90 37.gif
Dorotko, trzymaj się, pilnuj sie i uważaj na siebie. Wiesz, nie ma żartów.

Madziarko, słoneczka nam trzeba, to zaraz te kaszle pójda w zapomnienie. Łukasz też kaszle, zostawiłam go w domu. I ledwo żywa jestem, bo w dzień z dzieckiem w domu, a w nocy w pracy. Dobrze, że Natalka chce chodzić do p-la, bo z dwójka to bym juz nie dała rady. Najpierw miał kaszel taki bardziej krtaniowy, znalazałam w lodówce czopek na kaszel, kiedys przepisał nam lekarz robione czopki, tylko, że to było pod koniec 2007 roku, dałam mu i przeszło. Zastanawiałam się, ile te czopki są ważne, bo nie ma tam daty ważności, jest tylko napisane żeby trzymać w chłodnym miejscu. Troche sie bałam, ale wsadziłam mu, bo ten kaszel był okropny. Teraz za to puścił mu się mega katar. Ciągle coś, naprawdę, ciągle coś.

Zrobiliśmy dzisiaj pyszne rogaliki drożdżowe z nadzieniem różnym, czekoladowym, jabłkowym, sliwkowym. Dzieci wsuwały na kolację, aż miło było patrzec.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 26 mar 2009 - 23:49
Post #50

Dorotko, chcielismy iść na: Sezon na misia 2.
Z tym cisnieniem to uważaj. Jejku, straszne. Powiedz, co będziesz miała robione w szpitalu, tylko badania i obserwacja?
Ja to raczej mam problem w druga stronę, zwykle za niskie. Nawet w ciąży miałam 90/110.
Raz zemdlałam w kościele, zawieźli mnie na pogotowie, to nie mogła mi pielęgniarka w ogóle zmierzyć, bo było niewyczuwalne, jak sie udało to miałam 50/90 37.gif
Dorotko, trzymaj się, pilnuj sie i uważaj na siebie. Wiesz, nie ma żartów.

Madziarko, słoneczka nam trzeba, to zaraz te kaszle pójda w zapomnienie. Łukasz też kaszle, zostawiłam go w domu. I ledwo żywa jestem, bo w dzień z dzieckiem w domu, a w nocy w pracy. Dobrze, że Natalka chce chodzić do p-la, bo z dwójka to bym juz nie dała rady. Najpierw miał kaszel taki bardziej krtaniowy, znalazałam w lodówce czopek na kaszel, kiedys przepisał nam lekarz robione czopki, tylko, że to było pod koniec 2007 roku, dałam mu i przeszło. Zastanawiałam się, ile te czopki są ważne, bo nie ma tam daty ważności, jest tylko napisane żeby trzymać w chłodnym miejscu. Troche sie bałam, ale wsadziłam mu, bo ten kaszel był okropny. Teraz za to puścił mu się mega katar. Ciągle coś, naprawdę, ciągle coś.

Zrobiliśmy dzisiaj pyszne rogaliki drożdżowe z nadzieniem różnym, czekoladowym, jabłkowym, sliwkowym. Dzieci wsuwały na kolację, aż miło było patrzec.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
pią, 27 mar 2009 - 09:48
Justin smaku mi narobiłaś icon_razz.gif
Widzisz ja zwykle miałam takie ciśnienie jak Ty, nawet dziś takie mam 92/73 za to puls 95 , rano nie wziełam tabletki bo boję się, że jeszcze bardziej spadnie a mam Kacpra w domu bo wczroaj zagorączkował. Zresztą musze jechac jeszcze na zakupy bo dziś mamy dziesiątą rocznicę ślubu i rodzinka złazi się na kolację, odebrac Kornela z przedszkola. A ja po domu chodzę z zadyszką icon_sad.gif
Mieliśmy wyjechac tylko z mężem na ten weekend i wszystko sie rozwaliło icon_sad.gif ehhh

Madziu biedy Kuba, jak Kornelowi odstawiłam leki wziewne 43.gif wbrew temu co mówili lekarza i odpukać uspokoił się.

Kornel wczoraj namalował rysunek w przedszkolu, piękny ale jak pokazywał odbierającej go babci walną "Widzisz jestem wybitnie uzdolniony. Jesteś pod wrażenim mojego dzieła?"

A dziś rano sam zaczął się ubierać. Jak weszłam do pokoju to powiedział "widzisz jaki jestem inteligentny? Nic nie mówiłaś a ja juz jestem prawie gotowy do przedszkola. Dumna jesteś ze mnie?"

i tak w kółko jego mądrości... icon_smile.gif

Ach wczoraj wychodząc od babci też zaskoczył wszystkich. Babcia prosiła go wielokrotnie aby nie krzyczał, bo Kacperka boli głowa, Kornel miał dość pouczeń i wypalił "możesz mówić co chcesz i tak Cię nie słyszę, bo zainstalowałem sobie zatyczki w uszach" oczywiście nic nie miał pyskacz mały.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 27 mar 2009 - 09:48
Post #51

Justin smaku mi narobiłaś icon_razz.gif
Widzisz ja zwykle miałam takie ciśnienie jak Ty, nawet dziś takie mam 92/73 za to puls 95 , rano nie wziełam tabletki bo boję się, że jeszcze bardziej spadnie a mam Kacpra w domu bo wczroaj zagorączkował. Zresztą musze jechac jeszcze na zakupy bo dziś mamy dziesiątą rocznicę ślubu i rodzinka złazi się na kolację, odebrac Kornela z przedszkola. A ja po domu chodzę z zadyszką icon_sad.gif
Mieliśmy wyjechac tylko z mężem na ten weekend i wszystko sie rozwaliło icon_sad.gif ehhh

Madziu biedy Kuba, jak Kornelowi odstawiłam leki wziewne 43.gif wbrew temu co mówili lekarza i odpukać uspokoił się.

Kornel wczoraj namalował rysunek w przedszkolu, piękny ale jak pokazywał odbierającej go babci walną "Widzisz jestem wybitnie uzdolniony. Jesteś pod wrażenim mojego dzieła?"

A dziś rano sam zaczął się ubierać. Jak weszłam do pokoju to powiedział "widzisz jaki jestem inteligentny? Nic nie mówiłaś a ja juz jestem prawie gotowy do przedszkola. Dumna jesteś ze mnie?"

i tak w kółko jego mądrości... icon_smile.gif

Ach wczoraj wychodząc od babci też zaskoczył wszystkich. Babcia prosiła go wielokrotnie aby nie krzyczał, bo Kacperka boli głowa, Kornel miał dość pouczeń i wypalił "możesz mówić co chcesz i tak Cię nie słyszę, bo zainstalowałem sobie zatyczki w uszach" oczywiście nic nie miał pyskacz mały.

--------------------
Ptysiak
sob, 28 mar 2009 - 16:54
zdjecie od Patisonka icon_smile.gif



i male info: jest leniwie, relaksacyjnie i nudno icon_smile.gif jestem skwarek z zakwasami: skwarek bo wczulam sie w smarowanie dzieci zapominajac o sobie, a z zakwasamii bo rano chodze na streching a po poludniu na joge
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post sob, 28 mar 2009 - 16:54
Post #52

zdjecie od Patisonka icon_smile.gif



i male info: jest leniwie, relaksacyjnie i nudno icon_smile.gif jestem skwarek z zakwasami: skwarek bo wczulam sie w smarowanie dzieci zapominajac o sobie, a z zakwasamii bo rano chodze na streching a po poludniu na joge

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ewaaa
sob, 28 mar 2009 - 19:11
boze jak jej dobrze
naladuje akumulatorki
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 28 mar 2009 - 19:11
Post #53

boze jak jej dobrze
naladuje akumulatorki

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Ptysiak
nie, 29 mar 2009 - 08:03
Nie chce mi sie wierzyc ze to juz 5 lat icon_smile.gif


Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 29 mar 2009 - 08:03
Post #54

Nie chce mi sie wierzyc ze to juz 5 lat icon_smile.gif




--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


Ewaaa
nie, 29 mar 2009 - 10:53
Sto lat Jasiowi !!!!!!!
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
Skąd: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post nie, 29 mar 2009 - 10:53
Post #55

Sto lat Jasiowi !!!!!!!

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


madziarex
nie, 29 mar 2009 - 12:03
Jasiu !!! Spełnienia marzeń , dużo uśmiechu i szczęśliwych dni z okazji 5 urodzin życzą Magda , Kubuś i Michał 01.gif brawo_bis.gif impreza.gif balety.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 29 mar 2009 - 12:03
Post #56

Jasiu !!! Spełnienia marzeń , dużo uśmiechu i szczęśliwych dni z okazji 5 urodzin życzą Magda , Kubuś i Michał 01.gif brawo_bis.gif impreza.gif balety.gif

--------------------
Dorotka
nie, 29 mar 2009 - 12:24
JASIU NAJSERDECZNIESZE ŻYCZENIA OD CIOTKI DOROTY I JEJ SYNKÓW icon_smile.gif ROŚNIEJ SILNY, ZDROWY I UŚMIECHNIENITY. SPEŁNIENIA WSZYSTKICH TWOICH MARZEŃ icon_smile.gif))))

Ptysiak suuuper zdjęcia icon_smile.gif Ja też chcę takie, jak to się robi, bo ja zielona jestem...
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 29 mar 2009 - 12:24
Post #57

JASIU NAJSERDECZNIESZE ŻYCZENIA OD CIOTKI DOROTY I JEJ SYNKÓW icon_smile.gif ROŚNIEJ SILNY, ZDROWY I UŚMIECHNIENITY. SPEŁNIENIA WSZYSTKICH TWOICH MARZEŃ icon_smile.gif))))

Ptysiak suuuper zdjęcia icon_smile.gif Ja też chcę takie, jak to się robi, bo ja zielona jestem...

--------------------
Ptysiak
nie, 29 mar 2009 - 19:42
Dziekuje w imieniu Jasia za zyczenia - jutro beda zdjecia icon_smile.gif


Dorotko, ja to robilam w programie ktory mam na lapku - a mam maca
Ptysiak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,151
Dołączył: nie, 22 gru 02 - 09:37
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 38

GG:


post nie, 29 mar 2009 - 19:42
Post #58

Dziekuje w imieniu Jasia za zyczenia - jutro beda zdjecia icon_smile.gif


Dorotko, ja to robilam w programie ktory mam na lapku - a mam maca

--------------------
Patrycja i Jaś (29.03.2004)


aj80
pon, 30 mar 2009 - 17:28
Jasiu rośnij zdrowy, uśmiechnięty! Życzenia od całej naszej czwóreczki!
aj80


Grupa: Zbanowani
Postów: 2,770
Dołączył: pon, 31 lip 06 - 13:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 6,789

GG:


post pon, 30 mar 2009 - 17:28
Post #59

Jasiu rośnij zdrowy, uśmiechnięty! Życzenia od całej naszej czwóreczki!

--------------------
Grze? 19.04.2004

Kasia 15.01.2009

Mama Anio?ka Marcinka ur. w 29tygodniu (27.03-31.03.2007)
madziarex
pon, 30 mar 2009 - 17:33
CYTAT(Ptysiak @ Sun, 29 Mar 2009 - 20:42) *
Dziekuje w imieniu Jasia za zyczenia - jutro beda zdjecia



No no już jest "jutro" icon_smile.gif Gdzie fotki jubilata???
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 30 mar 2009 - 17:33
Post #60

CYTAT(Ptysiak @ Sun, 29 Mar 2009 - 20:42) *
Dziekuje w imieniu Jasia za zyczenia - jutro beda zdjecia



No no już jest "jutro" icon_smile.gif Gdzie fotki jubilata???

--------------------
> Wiosna tuż , tuż- KWIETNIÓWKI 2004 czekają na nią już!
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 04:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama