Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Grudniowe pojednanie kwietniówek 2004

> 
madziarex
wto, 14 gru 2010 - 20:53
Kochane !
Sama mam mało czasu na pisanie , szkoła Kuby , lekcje , praca i tona rzeczy nie dają czasu na pisanie. Może choć przed Świętami klikniemy do siebie?

Buziaki- M &Q 06.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post wto, 14 gru 2010 - 20:53
Post #1

Kochane !
Sama mam mało czasu na pisanie , szkoła Kuby , lekcje , praca i tona rzeczy nie dają czasu na pisanie. Może choć przed Świętami klikniemy do siebie?

Buziaki- M &Q 06.gif

--------------------
Mama Madzia
śro, 15 gru 2010 - 15:16
No to i my witamy w nowym wątku. Dzięki madziu za zaolożenie icon_smile.gif i zycze by każdy znalazl odrobinkę czasu na kliknięcie icon_smile.gif
u nas tez wiele sie dzieje i doba ma za malo godzin ale ogolnie nie jest żle i nie ma co narzekać icon_smile.gif
poozdraawiaaamy icon_smile.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 15 gru 2010 - 15:16
Post #2

No to i my witamy w nowym wątku. Dzięki madziu za zaolożenie icon_smile.gif i zycze by każdy znalazl odrobinkę czasu na kliknięcie icon_smile.gif
u nas tez wiele sie dzieje i doba ma za malo godzin ale ogolnie nie jest żle i nie ma co narzekać icon_smile.gif
poozdraawiaaamy icon_smile.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
czw, 16 gru 2010 - 18:49
to i ja chętnie złożę Wam życzenia:)

Pachnących pomarańczami, cynamonem, piernikiem i zieloną choinką, ciepłych, rodzinnych Świąt icon_smile.gif
Chwili dla siebie icon_smile.gif


buziaczki:)
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 16 gru 2010 - 18:49
Post #3

to i ja chętnie złożę Wam życzenia:)

Pachnących pomarańczami, cynamonem, piernikiem i zieloną choinką, ciepłych, rodzinnych Świąt icon_smile.gif
Chwili dla siebie icon_smile.gif


buziaczki:)

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Dorotka
pią, 17 gru 2010 - 15:53
???
to tylko na życzeniach będzie oparty nowy wątek? icon_sad.gif
to ja z życzeniami wstrzymam się przynajmniej do 2go icon_twisted.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post pią, 17 gru 2010 - 15:53
Post #4

???
to tylko na życzeniach będzie oparty nowy wątek? icon_sad.gif
to ja z życzeniami wstrzymam się przynajmniej do 2go icon_twisted.gif

--------------------
madziarex
pią, 17 gru 2010 - 17:33
Dorotka izi 06.gif

Ja mogę napisać , że Kuba jest bardzo zadowolony ze szkoły , uczy się dobrze , radzi sobie i jest ok. Nie wierzę , że zaraz minie pół roku odkąd poszedł do szkoły !
Poza tym życie codzienne , przygotowania do Świąt , praca ( jeszcze tylko pon i urlop - powrót po Świętach icon_biggrin.gif )

Pozdrawiam ciepło z lodowatej Łodzi icon_smile.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pią, 17 gru 2010 - 17:33
Post #5

Dorotka izi 06.gif

Ja mogę napisać , że Kuba jest bardzo zadowolony ze szkoły , uczy się dobrze , radzi sobie i jest ok. Nie wierzę , że zaraz minie pół roku odkąd poszedł do szkoły !
Poza tym życie codzienne , przygotowania do Świąt , praca ( jeszcze tylko pon i urlop - powrót po Świętach icon_biggrin.gif )

Pozdrawiam ciepło z lodowatej Łodzi icon_smile.gif

--------------------
justin
pią, 17 gru 2010 - 19:34
Dorotko, wjechałaś mi na ambicję icon_smile.gif

U nas pieczenie pierników mamy za sobą.
Jutro wybieramy się na koncert kolęd icon_smile.gif

Poza tym, szkoła dopiero od września. Widzę, że ten rok był Natalce bardzo potrzebny. Niesamowicie poszła do przodu, emocjonalnie, bardzo się otworzyła. Jeździmy na ognisko plastyczne - uwielbia to. Da razy w tygodniu ma basen. Od stycznia Łukasz też ma basen, więc będziemy okupować basen dwa dni w tygodniu od 16.00 do 19.00 - co najmniej, ponieważ Łukasz ma zajęcia o 16.00 a Natalka o 18.00 icon_smile.gif

Jestem okropnie zmęczona zimą, jazda samochodem wykańcza mnie psychicznie. Jest pięknie, biało, mroźnawo, ale te ilości śniegu u mnie wywołują płacz. Działa to na mnie trochę klaustrofobicznie.


justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pią, 17 gru 2010 - 19:34
Post #6

Dorotko, wjechałaś mi na ambicję icon_smile.gif

U nas pieczenie pierników mamy za sobą.
Jutro wybieramy się na koncert kolęd icon_smile.gif

Poza tym, szkoła dopiero od września. Widzę, że ten rok był Natalce bardzo potrzebny. Niesamowicie poszła do przodu, emocjonalnie, bardzo się otworzyła. Jeździmy na ognisko plastyczne - uwielbia to. Da razy w tygodniu ma basen. Od stycznia Łukasz też ma basen, więc będziemy okupować basen dwa dni w tygodniu od 16.00 do 19.00 - co najmniej, ponieważ Łukasz ma zajęcia o 16.00 a Natalka o 18.00 icon_smile.gif

Jestem okropnie zmęczona zimą, jazda samochodem wykańcza mnie psychicznie. Jest pięknie, biało, mroźnawo, ale te ilości śniegu u mnie wywołują płacz. Działa to na mnie trochę klaustrofobicznie.




--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
wto, 21 gru 2010 - 20:48
okey, muszę Was rozruszać.
Czy to jutro zaczyna się kalendarzowa zima?

Jestem po zebraniu w p-lu i dość mocno nabuzowana.
Rodzic musi zadeklarować ile godzin dziennie będzie przebywać dziecko w p-lu.
Ponieważ 5 godzin jest bezpłatnie, a reszta jest płatna w wysokości 0,1 % najniższego wynagrodzenia. Co wychodzi podobno 1,39 za każdą godzinę.
Jak ja mam zadeklarować, kiedy raz moje dziecko jest 7 godzin, innym razem 9. Opłata będzie naliczana od ilości zadeklarowanych godzin, a każde 5 minut będzie rozpoczynało nową godzinę. To jakaś paranoja. Poza tym panie przedszkolanki dostały dzienniki, w których UWAGA: co godzinę sprawdzają obecność.
Czy to jest normalne? Co oni wyprawiają w tych przedszkolach?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 20:48
Post #7

okey, muszę Was rozruszać.
Czy to jutro zaczyna się kalendarzowa zima?

Jestem po zebraniu w p-lu i dość mocno nabuzowana.
Rodzic musi zadeklarować ile godzin dziennie będzie przebywać dziecko w p-lu.
Ponieważ 5 godzin jest bezpłatnie, a reszta jest płatna w wysokości 0,1 % najniższego wynagrodzenia. Co wychodzi podobno 1,39 za każdą godzinę.
Jak ja mam zadeklarować, kiedy raz moje dziecko jest 7 godzin, innym razem 9. Opłata będzie naliczana od ilości zadeklarowanych godzin, a każde 5 minut będzie rozpoczynało nową godzinę. To jakaś paranoja. Poza tym panie przedszkolanki dostały dzienniki, w których UWAGA: co godzinę sprawdzają obecność.
Czy to jest normalne? Co oni wyprawiają w tych przedszkolach?


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
śro, 22 gru 2010 - 21:13
oki, to nadrabiam za resztę.
Jak przygotowania do Świąt?
Prezenty popakowane?
Pierniczki upieczone?
Posprzątane?
Fryzjer i kosmetyczka zaliczone icon_smile.gif

chyba sobie pomyślę, że nikt nie chce ze mną rozmawiać.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 21:13
Post #8

oki, to nadrabiam za resztę.
Jak przygotowania do Świąt?
Prezenty popakowane?
Pierniczki upieczone?
Posprzątane?
Fryzjer i kosmetyczka zaliczone icon_smile.gif

chyba sobie pomyślę, że nikt nie chce ze mną rozmawiać.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Patison
czw, 23 gru 2010 - 08:12
Helou ewribadi 06.gif

u nas powoli do przodu icon_wink.gif Wiktor w szkole happy caly, Oktawian w przedszkolu tez icon_wink.gif
nietety od poniedzialku siedze w domu z dziecmi, bo Oktaiwan ma angine ...ech...a tyle mialam planow na ostatnin tydzien przedswiateczny - tak to jest, jak sie na ostatnia chwile zostawia 29.gif Wiktor sila rzeczy siedzi z nami, bo nie mialabym go jak do szkoly odwozic i przywozic, ale jest wesolo hehe
dzis jednak ide znowu do lekarza z panem O, bo kaszle przeokrutnie, a to mi sie nie podoba - dziwna ta angina, bo zero goraczki plus ten kaszel teraz...uroczo, albo nie angina to byla, albo antybol nietrafiony albo bonusowo cos jeszcze sie przyplatalo

MamaMadzia, napisalabyc soc wiecej icon_wink.gif jak sie Wam w Polszi uklada/mieszka, po takim czasie icon_smile.gif

Justin, dziwne to z tym przedszkolem 21.gif ja wiem, ze sa teraz takie zasady, ale faktycznie z deklaracja ciezko, poza tym co?tak sie nagle teraz z tym "obudzili"? i to sprawdzanie obecnosci, nie no paranoja jakas.....

aaa pierniczki mam upieczone, tylko wciaz nie ma komu je pomalowac hehe
kosmetyczka i fryzjer zaliczone na poczatku grudnia
prezenty pakuje dzis, choinka jest, posprzatane, ale nic nie ugotowane hihihi

Madziarka, wcale mnie nie dziwi ze Kuba uczy sie dobrze icon_smile.gif toc on zdolniacha i garnacy sie do nauki od najmlodszych lat icon_smile.gif
a Ty wiecznie zaganiana, no wiecznie - wez ze usiadz na pupie i popisz cos hihi icon_wink.gif

halo Dorotka?
a zalatana Ptysia sie odezwie? icon_wink.gif

a na koniec buziaki i zyczenia Swiateczne skladam Wam!!! icon_smile.gif

Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 23 gru 2010 - 08:12
Post #9

Helou ewribadi 06.gif

u nas powoli do przodu icon_wink.gif Wiktor w szkole happy caly, Oktawian w przedszkolu tez icon_wink.gif
nietety od poniedzialku siedze w domu z dziecmi, bo Oktaiwan ma angine ...ech...a tyle mialam planow na ostatnin tydzien przedswiateczny - tak to jest, jak sie na ostatnia chwile zostawia 29.gif Wiktor sila rzeczy siedzi z nami, bo nie mialabym go jak do szkoly odwozic i przywozic, ale jest wesolo hehe
dzis jednak ide znowu do lekarza z panem O, bo kaszle przeokrutnie, a to mi sie nie podoba - dziwna ta angina, bo zero goraczki plus ten kaszel teraz...uroczo, albo nie angina to byla, albo antybol nietrafiony albo bonusowo cos jeszcze sie przyplatalo

MamaMadzia, napisalabyc soc wiecej icon_wink.gif jak sie Wam w Polszi uklada/mieszka, po takim czasie icon_smile.gif

Justin, dziwne to z tym przedszkolem 21.gif ja wiem, ze sa teraz takie zasady, ale faktycznie z deklaracja ciezko, poza tym co?tak sie nagle teraz z tym "obudzili"? i to sprawdzanie obecnosci, nie no paranoja jakas.....

aaa pierniczki mam upieczone, tylko wciaz nie ma komu je pomalowac hehe
kosmetyczka i fryzjer zaliczone na poczatku grudnia
prezenty pakuje dzis, choinka jest, posprzatane, ale nic nie ugotowane hihihi

Madziarka, wcale mnie nie dziwi ze Kuba uczy sie dobrze icon_smile.gif toc on zdolniacha i garnacy sie do nauki od najmlodszych lat icon_smile.gif
a Ty wiecznie zaganiana, no wiecznie - wez ze usiadz na pupie i popisz cos hihi icon_wink.gif

halo Dorotka?
a zalatana Ptysia sie odezwie? icon_wink.gif

a na koniec buziaki i zyczenia Swiateczne skladam Wam!!! icon_smile.gif



--------------------


Dorotka
czw, 23 gru 2010 - 10:01
ooo rozpisały się panie icon_smile.gif jak miło icon_smile.gif
U nas dziś końcówka sprzątania, i zakupów. Później będę piekła z dziećmi grzybowy pasztet i makowca z kasą w środku dla szczęśliwca icon_wink.gif
Na naukę chłopaków nie narzekamy wręcz przeciwnie dumni jesteśmy icon_smile.gif Choć na zebraniu półrocznym ani ja ani mąż nie będziemy bo wylatujemy bez dzieci, a opieka nad chłopakami spada na dziadków icon_smile.gif
Synki doczekać się natomiast nie mogą ferii i wyjazdu na narty, pokochali ten sport.

Jutro pewnie braknie mi czasu aby do Was zajrzeć, więc dziś życzę radosnych świąt w rodzinnej atmosferze (Ptysia trzymam kciuki za Ciebie i myślę ciepło o Tobie) wymarzonych prezentów pod choinką i wszystkiego o czym tylko zamarzycie icon_smile.gif

ach Justin ja zawsze w przedszkolu musiałam deklarować ile godzin chłopaki będą spędzać w przedszkolu, pisałam zawsze od 8-16 jak odbierałam ich wcześniej, czy później nikt mi problemów nie robił.
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 23 gru 2010 - 10:01
Post #10

ooo rozpisały się panie icon_smile.gif jak miło icon_smile.gif
U nas dziś końcówka sprzątania, i zakupów. Później będę piekła z dziećmi grzybowy pasztet i makowca z kasą w środku dla szczęśliwca icon_wink.gif
Na naukę chłopaków nie narzekamy wręcz przeciwnie dumni jesteśmy icon_smile.gif Choć na zebraniu półrocznym ani ja ani mąż nie będziemy bo wylatujemy bez dzieci, a opieka nad chłopakami spada na dziadków icon_smile.gif
Synki doczekać się natomiast nie mogą ferii i wyjazdu na narty, pokochali ten sport.

Jutro pewnie braknie mi czasu aby do Was zajrzeć, więc dziś życzę radosnych świąt w rodzinnej atmosferze (Ptysia trzymam kciuki za Ciebie i myślę ciepło o Tobie) wymarzonych prezentów pod choinką i wszystkiego o czym tylko zamarzycie icon_smile.gif

ach Justin ja zawsze w przedszkolu musiałam deklarować ile godzin chłopaki będą spędzać w przedszkolu, pisałam zawsze od 8-16 jak odbierałam ich wcześniej, czy później nikt mi problemów nie robił.

--------------------
Mama Madzia
sob, 25 gru 2010 - 16:04
Przyjemnego, ciepłego świętowania icon_smile.gif [color="#FF0000"][/color]
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 25 gru 2010 - 16:04
Post #11

Przyjemnego, ciepłego świętowania icon_smile.gif [color="#FF0000"][/color]

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
nie, 26 gru 2010 - 13:34
Czasu przed Świętami było brak ,ale myślałam o Was ciepło i życzę Wam wszystkim zdrówka , radości i mam nadzieję , że Święta były/są udane icon_smile.gif 06.gif z_choinka.gif z_choinka.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 26 gru 2010 - 13:34
Post #12

Czasu przed Świętami było brak ,ale myślałam o Was ciepło i życzę Wam wszystkim zdrówka , radości i mam nadzieję , że Święta były/są udane icon_smile.gif 06.gif z_choinka.gif z_choinka.gif

--------------------
justin
nie, 26 gru 2010 - 20:57
Patison, Natalka też ma anginę icon_smile.gif
Jutro idę po opiekę do lekarza i siedzimy do końca roku w domu icon_smile.gif
W sumie się cieszę, odpoczniemy.
Teraz oglądamy rodzinnie Zaczarowaną icon_smile.gif

Dorotko, gdzie wylatujecie?

Dziewczyny co planujecie na Sylwestra?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post nie, 26 gru 2010 - 20:57
Post #13

Patison, Natalka też ma anginę icon_smile.gif
Jutro idę po opiekę do lekarza i siedzimy do końca roku w domu icon_smile.gif
W sumie się cieszę, odpoczniemy.
Teraz oglądamy rodzinnie Zaczarowaną icon_smile.gif

Dorotko, gdzie wylatujecie?

Dziewczyny co planujecie na Sylwestra?

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
justin
pon, 27 gru 2010 - 11:34
Chciałam się jeszcze pochwalić szopkami Bożonarodzeniowymi, które zrobi;i Łukasz z Natalką icon_smile.gif



justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post pon, 27 gru 2010 - 11:34
Post #14

Chciałam się jeszcze pochwalić szopkami Bożonarodzeniowymi, które zrobi;i Łukasz z Natalką icon_smile.gif





--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Mama Madzia
pon, 27 gru 2010 - 12:59
Justin, śliczne prace dzieci icon_smile.gif

dziewczyny jakie macie plany sylwestrowe? my spedzamy sylwka domowo, robimy impre z sasiadami u nas w domciu, bedzie się działo, oj bedzie icon_smile.gif
teraz czekamy na przyjazd mojego brata z dziećmi, a wiec Mikolaj po raz trzeci icon_wink.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post pon, 27 gru 2010 - 12:59
Post #15

Justin, śliczne prace dzieci icon_smile.gif

dziewczyny jakie macie plany sylwestrowe? my spedzamy sylwka domowo, robimy impre z sasiadami u nas w domciu, bedzie się działo, oj bedzie icon_smile.gif
teraz czekamy na przyjazd mojego brata z dziećmi, a wiec Mikolaj po raz trzeci icon_wink.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
wto, 28 gru 2010 - 09:56
Mamo Madziu, dziękujemy. Dzieci się bardzo napracowały, szopki to efekt kilkumiesięcznej pracy. Zaczęły już w październiku.

Sylwester w grupie znajomych icon_smile.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post wto, 28 gru 2010 - 09:56
Post #16

Mamo Madziu, dziękujemy. Dzieci się bardzo napracowały, szopki to efekt kilkumiesięcznej pracy. Zaczęły już w październiku.

Sylwester w grupie znajomych icon_smile.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
bonczek
śro, 29 gru 2010 - 19:48
my w dużym pokoju 08.gif
bonczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 586
Dołączył: pon, 26 sty 04 - 19:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,374

GG:


post śro, 29 gru 2010 - 19:48
Post #17

my w dużym pokoju 08.gif

--------------------
Tomek, ur. 23.11.1993

Michałek ur. 11.04.2004



Gosława
Patison
pią, 31 gru 2010 - 15:19
hej hej icon_smile.gif
my domowo - czterech chlopakow i ja icon_biggrin.gif (przylecial do nas jeden z synow Piotra)
poza tym ja juz drugi tydzien uwieziona w domu, wiec mam nadzieje ze w przyszlym roku w koncu wyjde 03.gif (Oktawian mial najpierw wirusowe zapalenie gornych drog oddechowych, potem ja od niego, a teraz Oktis ma - tzn juz konczy - zapalenie pluc)


No to dziewczynki, oby ten Nowy byl dla nas łaskawy i zdrowy!! icon_smile.gif


Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post pią, 31 gru 2010 - 15:19
Post #18

hej hej icon_smile.gif
my domowo - czterech chlopakow i ja icon_biggrin.gif (przylecial do nas jeden z synow Piotra)
poza tym ja juz drugi tydzien uwieziona w domu, wiec mam nadzieje ze w przyszlym roku w koncu wyjde 03.gif (Oktawian mial najpierw wirusowe zapalenie gornych drog oddechowych, potem ja od niego, a teraz Oktis ma - tzn juz konczy - zapalenie pluc)


No to dziewczynki, oby ten Nowy byl dla nas łaskawy i zdrowy!! icon_smile.gif




--------------------


Mama Madzia
sob, 01 sty 2011 - 13:36
hejkum, jak tam po sylwestrowych szaleństwach?? my mielismy house party i działo się, oj działo icon_smile.gif była para naszych z\najomych i sąsiedzi z naprzeciwka no i nie narzekam na taka zabawę icon_smile.gif gorzej mój małz, ktory do tej pory jeszcze śpi i ciężka ma główkę icon_smile.gif

Wszystkiego najlepszego w Nowym ROKU!!!!
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 01 sty 2011 - 13:36
Post #19

hejkum, jak tam po sylwestrowych szaleństwach?? my mielismy house party i działo się, oj działo icon_smile.gif była para naszych z\najomych i sąsiedzi z naprzeciwka no i nie narzekam na taka zabawę icon_smile.gif gorzej mój małz, ktory do tej pory jeszcze śpi i ciężka ma główkę icon_smile.gif

Wszystkiego najlepszego w Nowym ROKU!!!!

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
czw, 06 sty 2011 - 19:41


Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Zdrowia, miłości i zgody icon_smile.gif


CYTAT(Dorotka @ Thu, 23 Dec 2010 - 10:01) *
ach Justin ja zawsze w przedszkolu musiałam deklarować ile godzin chłopaki będą spędzać w przedszkolu, pisałam zawsze od 8-16 jak odbierałam ich wcześniej, czy później nikt mi problemów nie robił.


Dorotko, czyli deklarowałaś, że dziecko jest 8 godzin każdego dnia w p-lu. Czy jest u Was dodatkowa opłata za godziny powyżej godzin bezpłatnych (umownie bezpłatnych, bo oczywiście płaci się za posiłki i opłatę stałą).
Nie podoba sie nam, rodzicom, że w jawny sposób będą nas okradać, ponieważ jeśli zabieramy dzieci wcześniej to nie będą zwracać pieniędzy, które są wyliczona za każdą godzinę. Z drugiej strony, jeśli rozpocznie sie kolejna godzina powyżej godziny deklarowanej to automatycznie jest naliczana opłata za każdą godzinę. To chyba powinno działać w dwie strony?
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
Skąd: a stąd
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 06 sty 2011 - 19:41
Post #20



Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Zdrowia, miłości i zgody icon_smile.gif


CYTAT(Dorotka @ Thu, 23 Dec 2010 - 10:01) *
ach Justin ja zawsze w przedszkolu musiałam deklarować ile godzin chłopaki będą spędzać w przedszkolu, pisałam zawsze od 8-16 jak odbierałam ich wcześniej, czy później nikt mi problemów nie robił.


Dorotko, czyli deklarowałaś, że dziecko jest 8 godzin każdego dnia w p-lu. Czy jest u Was dodatkowa opłata za godziny powyżej godzin bezpłatnych (umownie bezpłatnych, bo oczywiście płaci się za posiłki i opłatę stałą).
Nie podoba sie nam, rodzicom, że w jawny sposób będą nas okradać, ponieważ jeśli zabieramy dzieci wcześniej to nie będą zwracać pieniędzy, które są wyliczona za każdą godzinę. Z drugiej strony, jeśli rozpocznie sie kolejna godzina powyżej godziny deklarowanej to automatycznie jest naliczana opłata za każdą godzinę. To chyba powinno działać w dwie strony?


--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
> Grudniowe pojednanie kwietniówek 2004
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 23:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama