Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

testy owulacyjne??

> 
MiE
śro, 21 cze 2006 - 18:52
hejka, mam do Was pytanko, chce zaczac uzywac testow owulacyjnych i bylam dzis w aptece ale jakos zadnego nie kupilam, bo pani farmaceutka mowila mi o ich roznej skutecznosci i chcialabym sie poradzic jakie najlepiej kupic i mniej wiecej w jakiej okolicy cenowej one sa, bo te ktore mi polecila byly strasznie drogie icon_sad.gif

licze na Wasza pomoc i rade

Pozdrawiam
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post śro, 21 cze 2006 - 18:52
Post #1

hejka, mam do Was pytanko, chce zaczac uzywac testow owulacyjnych i bylam dzis w aptece ale jakos zadnego nie kupilam, bo pani farmaceutka mowila mi o ich roznej skutecznosci i chcialabym sie poradzic jakie najlepiej kupic i mniej wiecej w jakiej okolicy cenowej one sa, bo te ktore mi polecila byly strasznie drogie icon_sad.gif

licze na Wasza pomoc i rade

Pozdrawiam

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
BATTMANNKA
czw, 22 cze 2006 - 13:30
witam!
ja używałam kilku rodzajów, nie pamiętam teraz nazw, ale wiem,że ceny wachają się od 25 do nawet 150 zł.

w cyklu w którym zaszłam w ciążę używałam tych najtańszych, bo już prawie bankrutowałam przez te drogie.
mimo, że był tani to pokazał PRAWDĘ...................
BATTMANNKA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 106
Dołączył: nie, 04 cze 06 - 10:41
Skąd: kraków
Nr użytkownika: 6,144

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 13:30
Post #2

witam!
ja używałam kilku rodzajów, nie pamiętam teraz nazw, ale wiem,że ceny wachają się od 25 do nawet 150 zł.

w cyklu w którym zaszłam w ciążę używałam tych najtańszych, bo już prawie bankrutowałam przez te drogie.
mimo, że był tani to pokazał PRAWDĘ...................

--------------------
user posted image
<a user posted image
user posted imageuser posted image
MiE
czw, 22 cze 2006 - 14:31
dzieki, moze te tansze przynosza szczescie hihi

No wlasnie te co mo polecila aptekarka byly tez powyzej 100zl, wiec dostalam zalamania w tej aptece icon_smile.gif
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 14:31
Post #3

dzieki, moze te tansze przynosza szczescie hihi

No wlasnie te co mo polecila aptekarka byly tez powyzej 100zl, wiec dostalam zalamania w tej aptece icon_smile.gif

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
Ewela82
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:45
Ja tez przez dwa ostatnie miesiace uzywałam testów tych tańszych za ok. 21 zł...ale tez nie pamietam teraz nazwy icon_question.gif

Zastanawiam sie, czy pokazały mi prawdę, bo kochalam sie z mężem wedlug tych testów... i NIC:((

Własnie sie zastanawiam czy w tym cyklu nie kupić tych droższych.....raz czy dwa można dać więcej....Dziwią mnie takie rozbieżności cenowe hmmm?

Niby mowi sie,ze jakość nie zalezy od ceny.ale moze w tym przypadku tak jest, bo ceny sa naprawdę bardzo różne w przeciwienstwie do ciążowych...one są mniej wiecej na takim samym poziomie.....

Ja chyba zaopatrze siÄ™ w ten drogi i zobaczymi, a jak nic nie wyjdzie to ide wtedy do gina:(((
Ewela82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: sob, 27 maj 06 - 09:43
Nr użytkownika: 6,035




post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:45
Post #4

Ja tez przez dwa ostatnie miesiace uzywałam testów tych tańszych za ok. 21 zł...ale tez nie pamietam teraz nazwy icon_question.gif

Zastanawiam sie, czy pokazały mi prawdę, bo kochalam sie z mężem wedlug tych testów... i NIC:((

Własnie sie zastanawiam czy w tym cyklu nie kupić tych droższych.....raz czy dwa można dać więcej....Dziwią mnie takie rozbieżności cenowe hmmm?

Niby mowi sie,ze jakość nie zalezy od ceny.ale moze w tym przypadku tak jest, bo ceny sa naprawdę bardzo różne w przeciwienstwie do ciążowych...one są mniej wiecej na takim samym poziomie.....

Ja chyba zaopatrze siÄ™ w ten drogi i zobaczymi, a jak nic nie wyjdzie to ide wtedy do gina:(((
Ewela82
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:46
Ja tez przez dwa ostatnie miesiace uzywałam testów tych tańszych za ok. 21 zł...ale tez nie pamietam teraz nazwy

Zastanawiam sie, czy pokazały mi prawdę, bo kochalam sie z mężem wedlug tych testów... i NIC:((

Własnie sie zastanawiam czy w tym cyklu nie kupić tych droższych.....raz czy dwa można dać więcej....Dziwią mnie takie rozbieżności cenowe hmmm?

Niby mowi sie,ze jakość nie zalezy od ceny.ale moze w tym przypadku tak jest, bo ceny sa naprawdę bardzo różne w przeciwienstwie do ciążowych...one są mniej wiecej na takim samym poziomie.....

Ja chyba zaopatrze siÄ™ w ten drogi i zobaczymi, a jak nic nie wyjdzie to ide wtedy do gina:(((
_________________
Ewela82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: sob, 27 maj 06 - 09:43
Nr użytkownika: 6,035




post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:46
Post #5

Ja tez przez dwa ostatnie miesiace uzywałam testów tych tańszych za ok. 21 zł...ale tez nie pamietam teraz nazwy

Zastanawiam sie, czy pokazały mi prawdę, bo kochalam sie z mężem wedlug tych testów... i NIC:((

Własnie sie zastanawiam czy w tym cyklu nie kupić tych droższych.....raz czy dwa można dać więcej....Dziwią mnie takie rozbieżności cenowe hmmm?

Niby mowi sie,ze jakość nie zalezy od ceny.ale moze w tym przypadku tak jest, bo ceny sa naprawdę bardzo różne w przeciwienstwie do ciążowych...one są mniej wiecej na takim samym poziomie.....

Ja chyba zaopatrze siÄ™ w ten drogi i zobaczymi, a jak nic nie wyjdzie to ide wtedy do gina:(((
_________________
(nie)dzielna
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:49
Mój mały mieszkaniec brzucha jest tam dzięki Boboplan, kosztują 50 zł za 5 testów, mi wystarczył jeden cykl z testami, z tym, że wcześnie miesiące obserwacji organizmu i mierzenia temperaturki!
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:49
Post #6

Mój mały mieszkaniec brzucha jest tam dzięki Boboplan, kosztują 50 zł za 5 testów, mi wystarczył jeden cykl z testami, z tym, że wcześnie miesiące obserwacji organizmu i mierzenia temperaturki!

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
Ewela82
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:57
(nie) dzielna dobrze wiedzieć:)))))

Mysle,ze warto zainwestowac trochę kaski, żeby dojść do tak pięknego finału!!! icon_smile.gif

Dzieki!

Milgo dnia!
Ewela82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: sob, 27 maj 06 - 09:43
Nr użytkownika: 6,035




post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:57
Post #7

(nie) dzielna dobrze wiedzieć:)))))

Mysle,ze warto zainwestowac trochę kaski, żeby dojść do tak pięknego finału!!! icon_smile.gif

Dzieki!

Milgo dnia!
MiE
piÄ…, 23 cze 2006 - 10:32
hejka,

dzieki za odpowiedz, bo ja w tej aptece juz zglupialam...

teraz wie ze kupie te za ok 50 zl, skoro przyniosly szczescie hihi icon_smile.gif

milego dnia wszystkim zycze
MiE


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,317
Dołączył: czw, 15 cze 06 - 18:20
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 6,270

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 10:32
Post #8

hejka,

dzieki za odpowiedz, bo ja w tej aptece juz zglupialam...

teraz wie ze kupie te za ok 50 zl, skoro przyniosly szczescie hihi icon_smile.gif

milego dnia wszystkim zycze

--------------------
Spieszmy sie kocha? ludzi tak szybko odchodz? [*] Braciszku i coreczko czuwajcie nad Nami [*]













Mama Aniolka - Hani urodzonej przedwczesnie w 23 tc [*]23.04.2010r
W zyciu sa dwa rodzaje dni: jeden dla ciebie, jeden przeciw tobie. Gdy nastaje dzien dla ciebie, daj sie poniesc szczesciu; gdy nastaje dzien przeciw tobie, znies go cierpliwie
(nie)dzielna
pon, 26 cze 2006 - 10:09
A ja wam dziewczyny życzę sukcesu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post pon, 26 cze 2006 - 10:09
Post #9

A ja wam dziewczyny życzę sukcesu icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
kwiatuszek
wto, 11 lip 2006 - 08:51
Cześć dziewczyny tak sobie czytam o tych testach owulacyjnych a ja bylam u lekarza i powiedzial mi ze mam sobie kupic test owulacyjny o nazwie ACON LH one kosztuja ok 30zl i mam je zaczac w 12dniu cyklu zycze wam powodzenia ja teraz bede zaczynala
kwiatuszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 15:11
Nr użytkownika: 5,817




post wto, 11 lip 2006 - 08:51
Post #10

Cześć dziewczyny tak sobie czytam o tych testach owulacyjnych a ja bylam u lekarza i powiedzial mi ze mam sobie kupic test owulacyjny o nazwie ACON LH one kosztuja ok 30zl i mam je zaczac w 12dniu cyklu zycze wam powodzenia ja teraz bede zaczynala

--------------------
mam pytanie czy nadrzerka jest przyczyna zajscia w ciaze prosze pomozcie mi
Ewela82
czw, 13 lip 2006 - 07:33
Hmmmm nadżerka przyczyna zajscia w ciąże?/....Nie sądzę!

Raczej moze troszkę ją utrudnic, wiadomo lepiej jest mieć tam "w srodku" wszystko w porządku;)))

Ja jak mialam nadżerkę to lekarz mi powiedzial, ze przy ewentualnej ciąży lepiej ją wyleczyć, ze "nie przeszkadza,ale lepiej jakby jej nie było"
Ewela82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: sob, 27 maj 06 - 09:43
Nr użytkownika: 6,035




post czw, 13 lip 2006 - 07:33
Post #11

Hmmmm nadżerka przyczyna zajscia w ciąże?/....Nie sądzę!

Raczej moze troszkę ją utrudnic, wiadomo lepiej jest mieć tam "w srodku" wszystko w porządku;)))

Ja jak mialam nadżerkę to lekarz mi powiedzial, ze przy ewentualnej ciąży lepiej ją wyleczyć, ze "nie przeszkadza,ale lepiej jakby jej nie było"
(nie)dzielna
czw, 13 lip 2006 - 08:12
Ja mam nadżerkę i to na szyjce, w ciąży przeszkadza tylko z tego względu, że plami po badaniu i można to mylić z poronieniem, ale mój lekarz nie kazał nic robić z nadżerką przed ciążą. Sama nadżerka nie jest ani przeszkodą ani przyczyną zajścia w ciążę!
(nie)dzielna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,208
Dołączył: sob, 28 sty 06 - 14:17
SkÄ…d: Leszno
Nr użytkownika: 4,745




post czw, 13 lip 2006 - 08:12
Post #12

Ja mam nadżerkę i to na szyjce, w ciąży przeszkadza tylko z tego względu, że plami po badaniu i można to mylić z poronieniem, ale mój lekarz nie kazał nic robić z nadżerką przed ciążą. Sama nadżerka nie jest ani przeszkodą ani przyczyną zajścia w ciążę!

--------------------
Alicja ur. 17.12.2006

zdj?cia Lusi: https://www.flickr.com/photos/lusinkowo/
Iśka
czw, 13 lip 2006 - 09:22
A ja używałam testów kupionych na Allegro icon_arrow.gif za 10 testów owu+2 ciążowe płaciłam ok 36 zł. W pierwszym cyklu pięknie wskazały owu, ale nic nie wyszło, w drugim ostatni test pokazał II kreski choć słabe, więc szaleliśmy dzień później i udało się!
Iśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,336
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:38
Nr użytkownika: 4,528




post czw, 13 lip 2006 - 09:22
Post #13

A ja używałam testów kupionych na Allegro icon_arrow.gif za 10 testów owu+2 ciążowe płaciłam ok 36 zł. W pierwszym cyklu pięknie wskazały owu, ale nic nie wyszło, w drugim ostatni test pokazał II kreski choć słabe, więc szaleliśmy dzień później i udało się!

--------------------
agnieszka 25
sob, 15 lip 2006 - 23:02
Och, a ja kupilam testy, ale nie zdazylam z nich skorzystac wink.gif !
agnieszka 25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 127
Dołączył: pon, 26 gru 05 - 21:15
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 4,375




post sob, 15 lip 2006 - 23:02
Post #14

Och, a ja kupilam testy, ale nie zdazylam z nich skorzystac wink.gif !

--------------------

CF
Jul_i_anka
pon, 17 lip 2006 - 12:42
CYTAT(kwiatuszek)
Cześć dziewczyny tak sobie czytam o tych testach owulacyjnych a ja bylam u lekarza i powiedzial mi ze mam sobie kupic test owulacyjny o nazwie ACON LH one kosztuja ok 30zl i mam je zaczac w 12dniu cyklu zycze wam powodzenia ja teraz bede zaczynala


Mój maluszek jest owocem używania testów ACON icon_smile.gif
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
SkÄ…d: KR
Nr użytkownika: 3,469




post pon, 17 lip 2006 - 12:42
Post #15

CYTAT(kwiatuszek)
Cześć dziewczyny tak sobie czytam o tych testach owulacyjnych a ja bylam u lekarza i powiedzial mi ze mam sobie kupic test owulacyjny o nazwie ACON LH one kosztuja ok 30zl i mam je zaczac w 12dniu cyklu zycze wam powodzenia ja teraz bede zaczynala


Mój maluszek jest owocem używania testów ACON icon_smile.gif

--------------------
córeczka


synu?
kwiatuszek
piÄ…, 21 lip 2006 - 21:13
czesc dziewczyny mam pytanie kiedy powinnam zrobic test owulacyjny bo z tego co wiem to nie powinnam robic go rano pomozcie mi prosze o szybkom odpowiedz dziekuje icon_sad.gif
kwiatuszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 15:11
Nr użytkownika: 5,817




post piÄ…, 21 lip 2006 - 21:13
Post #16

czesc dziewczyny mam pytanie kiedy powinnam zrobic test owulacyjny bo z tego co wiem to nie powinnam robic go rano pomozcie mi prosze o szybkom odpowiedz dziekuje icon_sad.gif

--------------------
mam pytanie czy nadrzerka jest przyczyna zajscia w ciaze prosze pomozcie mi
Jul_i_anka
sob, 22 lip 2006 - 13:23
Masz rację rano lepiej nie. Ja robilam ok 16 bo akurat wtedy wracałam z pracy ale nie ma jakiejś konkretnej dobrej godziny. Ważne zeby nie rano i żeby każdy dzień mniej wiecej o tej samej porze.
Jul_i_anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,349
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 14:52
SkÄ…d: KR
Nr użytkownika: 3,469




post sob, 22 lip 2006 - 13:23
Post #17

Masz rację rano lepiej nie. Ja robilam ok 16 bo akurat wtedy wracałam z pracy ale nie ma jakiejś konkretnej dobrej godziny. Ważne zeby nie rano i żeby każdy dzień mniej wiecej o tej samej porze.

--------------------
córeczka


synu?
kwiatuszek
nie, 23 lip 2006 - 11:00
dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze sie uda bo wczoraj były dwie kreski i mam nadzieje ze cos bedzie icon_smile.gif mam pytnie czy robilas test owulacyjny przez kilka miesiecy i zaszlas w ciaze czy tylko raz go uzylas bo ja pierwszy raz go mam i zuzylam tylko 3 testy zycze wszystki powodzenia
kwiatuszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 15:11
Nr użytkownika: 5,817




post nie, 23 lip 2006 - 11:00
Post #18

dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze sie uda bo wczoraj były dwie kreski i mam nadzieje ze cos bedzie icon_smile.gif mam pytnie czy robilas test owulacyjny przez kilka miesiecy i zaszlas w ciaze czy tylko raz go uzylas bo ja pierwszy raz go mam i zuzylam tylko 3 testy zycze wszystki powodzenia

--------------------
mam pytanie czy nadrzerka jest przyczyna zajscia w ciaze prosze pomozcie mi
Iśka
nie, 23 lip 2006 - 17:08
Ja najpierw stosowałam przez dwa miesiące jesienią i nic nie wyszło. Później kupiłam w maju i w drugim cyklu udało się (problemem mógł być stan zapalny u mojego męża, leczony dopiero w okresie kwiecień-czerwiec)
Życzę aby Wam się udało icon_lol.gif
Iśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,336
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:38
Nr użytkownika: 4,528




post nie, 23 lip 2006 - 17:08
Post #19

Ja najpierw stosowałam przez dwa miesiące jesienią i nic nie wyszło. Później kupiłam w maju i w drugim cyklu udało się (problemem mógł być stan zapalny u mojego męża, leczony dopiero w okresie kwiecień-czerwiec)
Życzę aby Wam się udało icon_lol.gif

--------------------
kwiatuszek
wto, 01 sie 2006 - 15:27
Cześć Iśka ja mam pytanie bo napisałaś ze twój mąż miał stan zapalny i leczony kwiecien-czerwiec mam takie pytanie czy twoj mąż był gdzieś u lekarza i czy coś mu przepisał? bo ja mialam taki problem ze ja mialam stan zapalny i czy ja moglam zarazic mojego meza?odp prosze i dziekuje bardzo wink.gif
kwiatuszek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 11 maj 06 - 15:11
Nr użytkownika: 5,817




post wto, 01 sie 2006 - 15:27
Post #20

Cześć Iśka ja mam pytanie bo napisałaś ze twój mąż miał stan zapalny i leczony kwiecien-czerwiec mam takie pytanie czy twoj mąż był gdzieś u lekarza i czy coś mu przepisał? bo ja mialam taki problem ze ja mialam stan zapalny i czy ja moglam zarazic mojego meza?odp prosze i dziekuje bardzo wink.gif

--------------------
mam pytanie czy nadrzerka jest przyczyna zajscia w ciaze prosze pomozcie mi
> testy owulacyjne??
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 23:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama