Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
78 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

^*^*^*GRUDNIOWYCH PREZENCIKÓW part.5 ^*^*^*

> 
Bibi:-)
śro, 01 lip 2009 - 12:36
Faro, nie daj się!
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post śro, 01 lip 2009 - 12:36
Post #41

Faro, nie daj się!

--------------------
iwasz3
śro, 01 lip 2009 - 19:06
oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......
iwasz3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 197
Dołączył: pią, 21 lis 08 - 11:18
Skąd: Lubin/Grębocice
Nr użytkownika: 23,736

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 19:06
Post #42

oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......

--------------------


Bibi:-)
śro, 01 lip 2009 - 19:15
CYTAT(iwasz3 @ Wed, 01 Jul 2009 - 19:06) *
oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......


Iwonko, możesz się pocieszyć, że to potem idzie jeszcze sprzedać.
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post śro, 01 lip 2009 - 19:15
Post #43

CYTAT(iwasz3 @ Wed, 01 Jul 2009 - 19:06) *
oj, biduleczki ciężareczki, jeszcze ten upał was wymęczy

masakra dziś.
chcieliśmy dziś kupić Filipowi nocnik, ale w carfurze nie było grających, a Mati zadecydował icon_wink.gif że musi grać...
On miał normalny, ale miał 2 latka jak zaczął z niego korzystać.

Tyle sprzętów pozostawiałam po nim, a wszystko prawie nowe kupuję !! To z czego najbaardziej korzystam to ubranka, mam posegregowane rozmiarami i tylko wyciągam. Ale mata, wanna, karuzelka itp, wszystko nowe hmmmmm......


Iwonko, możesz się pocieszyć, że to potem idzie jeszcze sprzedać.

--------------------
iwasz3
śro, 01 lip 2009 - 19:23
tylko coś się nie mogę zebrać w sobie zeby zrobić karuzelce i macie zdjecie i wystawić na allegro....... icon_sad.gif
iwasz3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 197
Dołączył: pią, 21 lis 08 - 11:18
Skąd: Lubin/Grębocice
Nr użytkownika: 23,736

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 19:23
Post #44

tylko coś się nie mogę zebrać w sobie zeby zrobić karuzelce i macie zdjecie i wystawić na allegro....... icon_sad.gif

--------------------


marti26
śro, 01 lip 2009 - 19:48
witam moje drogie w 5 odslonie mysle ze pora sie w koncu zameldowac 06.gif
niunia mala sliczna
klekotko jaka Nadusia juz duza i taka dorosla
Faro jak dzis humor?

u nas gorac jak w piekle powietrza zero co jakis czas grzmi ale zebrac sie na burze cos nie moze.
wczoraj za to wyskoczyla nie wiadomo skad mala 15 min wczesniej wyszla na dwor bo bylo slonecznie na szczescie zlapala ich pod barem wiec przeczekali .za to dzis w noccy usmialam sie z mojej panny ze szok...zasnac z tego goraca nie moglam i tak przewracajac si z boku na bok dobilam do 3.15 juz prawie zasypialam jak obudzila sie mala wiec coz patrze jednym okiem co ma zamiar robic bo nie raz sie budzi ale zazwyczaj obraca sie na 2 bok i zasypia a tu nic oczy szeroko otwarte i zaczyna sobie spiewac ,wlaczyla pozytywke i lezy.polezala tak pol godz ja juz oczy na zapalki prawie a panna z lozeczka do nas i do zabawy skora zaczela chowac ie pod przescieradlo i kazala zeby ja szukac jak udwalam ze spie to wolala"mama" i zaczynala mnie bic po nodze smiechow i piskow bylo co niemiara i tak az do 5.20 na poczatku zla troche bylam bo spac mi sie chcialo a pozniej to sama juz sie zaczelam smiac z cudaka.myslalam pospi dluzej rano -zeby nie czasem 9 na nogach a ja myslalam ze oczu nie otworze mam nadzieje ze dzis powtorki nie bedzie bo zasne na stojaco 06.gif

Ten post edytował marti26 śro, 01 lip 2009 - 19:49
marti26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,050
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 18:03
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 13,064

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 19:48
Post #45

witam moje drogie w 5 odslonie mysle ze pora sie w koncu zameldowac 06.gif
niunia mala sliczna
klekotko jaka Nadusia juz duza i taka dorosla
Faro jak dzis humor?

u nas gorac jak w piekle powietrza zero co jakis czas grzmi ale zebrac sie na burze cos nie moze.
wczoraj za to wyskoczyla nie wiadomo skad mala 15 min wczesniej wyszla na dwor bo bylo slonecznie na szczescie zlapala ich pod barem wiec przeczekali .za to dzis w noccy usmialam sie z mojej panny ze szok...zasnac z tego goraca nie moglam i tak przewracajac si z boku na bok dobilam do 3.15 juz prawie zasypialam jak obudzila sie mala wiec coz patrze jednym okiem co ma zamiar robic bo nie raz sie budzi ale zazwyczaj obraca sie na 2 bok i zasypia a tu nic oczy szeroko otwarte i zaczyna sobie spiewac ,wlaczyla pozytywke i lezy.polezala tak pol godz ja juz oczy na zapalki prawie a panna z lozeczka do nas i do zabawy skora zaczela chowac ie pod przescieradlo i kazala zeby ja szukac jak udwalam ze spie to wolala"mama" i zaczynala mnie bic po nodze smiechow i piskow bylo co niemiara i tak az do 5.20 na poczatku zla troche bylam bo spac mi sie chcialo a pozniej to sama juz sie zaczelam smiac z cudaka.myslalam pospi dluzej rano -zeby nie czasem 9 na nogach a ja myslalam ze oczu nie otworze mam nadzieje ze dzis powtorki nie bedzie bo zasne na stojaco 06.gif
martka1977
śro, 01 lip 2009 - 21:34
Bibi, dzięki. Tak w sumie podejrzewałam.

Faro, będzie dobrze. Daj znać co u Ciebie.

Marti, to nocne życie prowadzi ta Twoja córa:) Ale nie dziwię się jej. Ja wczoraj czytałam do 1 bo nie dało się zasnąć tak było duszno. Po 5 obudziła mnie Magda, która przyszła z całym swoim stadem zwierzaków do łóżka - chyba jej się godziny pomieszały. Na szczęście położyłam ją i zasnęła. A ja od 9 do 16 miałam zajęcia na swoim kursie. Chyba mam dość. Marzy mi się wypad nad wodę. Ale jutro zrobimy sobie z Madzią basen na działce.

Jaki jest sposób na potówki? Magda jest porozbierana na maksa. Na dworze koszulka na ramiączkach i krótkie spodenki. W domu ganiała tylko w pieluszce albo i bez. A na karku ma mnóstwo krostek. Właściwie nic dziwnego bo nawet jak się siedzi to płynie z człowieka. I nie wiem czy jej to czymś smarować czy co? Na razie tylko przemywam jak najczęściej.
martka1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 741
Dołączył: wto, 17 kwi 07 - 20:02
Skąd: chełm
Nr użytkownika: 13,018




post śro, 01 lip 2009 - 21:34
Post #46

Bibi, dzięki. Tak w sumie podejrzewałam.

Faro, będzie dobrze. Daj znać co u Ciebie.

Marti, to nocne życie prowadzi ta Twoja córa:) Ale nie dziwię się jej. Ja wczoraj czytałam do 1 bo nie dało się zasnąć tak było duszno. Po 5 obudziła mnie Magda, która przyszła z całym swoim stadem zwierzaków do łóżka - chyba jej się godziny pomieszały. Na szczęście położyłam ją i zasnęła. A ja od 9 do 16 miałam zajęcia na swoim kursie. Chyba mam dość. Marzy mi się wypad nad wodę. Ale jutro zrobimy sobie z Madzią basen na działce.

Jaki jest sposób na potówki? Magda jest porozbierana na maksa. Na dworze koszulka na ramiączkach i krótkie spodenki. W domu ganiała tylko w pieluszce albo i bez. A na karku ma mnóstwo krostek. Właściwie nic dziwnego bo nawet jak się siedzi to płynie z człowieka. I nie wiem czy jej to czymś smarować czy co? Na razie tylko przemywam jak najczęściej.

--------------------


Bibi:-)
śro, 01 lip 2009 - 22:08
Martka chyba nic nie zrobisz z potówkami. Może tylko dopilnuj, że Madzi nie opadały włoski, bo wtedy mocniej się poci.

Iwonko, musisz się przemóc, bo inaczej za chwilę będziesz mieć masę niepotrzebnych drobiazgów w domu.

Szymek też ostatnio bardzo późno zasypia. Kiedyś spał już ok. 20.00 a teraz 22.00 najwcześniej. Nie wiem już co mam z nim robić. Wydaje mi się, że jest śpiący, ale może przez ten upał nie może zasnąć.
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post śro, 01 lip 2009 - 22:08
Post #47

Martka chyba nic nie zrobisz z potówkami. Może tylko dopilnuj, że Madzi nie opadały włoski, bo wtedy mocniej się poci.

Iwonko, musisz się przemóc, bo inaczej za chwilę będziesz mieć masę niepotrzebnych drobiazgów w domu.

Szymek też ostatnio bardzo późno zasypia. Kiedyś spał już ok. 20.00 a teraz 22.00 najwcześniej. Nie wiem już co mam z nim robić. Wydaje mi się, że jest śpiący, ale może przez ten upał nie może zasnąć.

--------------------
iwasz3
śro, 01 lip 2009 - 22:19
bibi albo też i to, że później się robi ciemno. Filip zasnął przed chwilką czyli 22.10. wczoraj pobił wszystkie rekordy 23.00.....szok 10.gif
iwasz3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 197
Dołączył: pią, 21 lis 08 - 11:18
Skąd: Lubin/Grębocice
Nr użytkownika: 23,736

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 22:19
Post #48

bibi albo też i to, że później się robi ciemno. Filip zasnął przed chwilką czyli 22.10. wczoraj pobił wszystkie rekordy 23.00.....szok 10.gif

--------------------


Bibi:-)
śro, 01 lip 2009 - 22:22
O tym nie pomyślałam. Kto wie czy nie przez to.
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post śro, 01 lip 2009 - 22:22
Post #49

O tym nie pomyślałam. Kto wie czy nie przez to.

--------------------
Faro
czw, 02 lip 2009 - 11:44
Hejka, no u nas dzisiaj już lepiej. Jesteśmy już po spacerze, bo ostatnio wychodzimy już po 8-mej, a wracamy przed 11. Wtedy na dworze jest znośnie, a mała po takich harcach zasypia mi w trzy sekundy. Teraz też już śpi. Wczoraj chciałyśmy tez pobrykać po południu w parku - wyszłyśmy i złapała nas taaaaka ulewa, że przemoczyło nas do suchej nitki, ale Idzia miała ubaw po pachy.

Martka, Idzia też ma trochę potówek właśnie na karku, tuż poniżej linii włosów, ale niczym nie smaruję. Lata też porozbierana i tu hit. Wyobraźcie sobie że moja teściowa nadal napiera żeby mała chodziła w skarpetkach, w taki upał! 37.gif 37.gif 37.gif . W poniedziałek jak byłam w pracy, wpadła tu do domu i zaczęła musztrować mi siostrę że dziecko mam mieć skarpetki i kapcie na nogach, a wczoraj usilnie mnie przekonywała. A Idzia ma taką radochę z chodzenia na bosaka, nawet na dworze czasami ściągam jej sandałki. Ciekawe co będzie dzisiaj, bo zostawiam dziś małą na 2 godziny z babcią.

No nic, lecę do pracy za pół godziny. Trzeba się szykować!
Faro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 736
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 10:58
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 13,241




post czw, 02 lip 2009 - 11:44
Post #50

Hejka, no u nas dzisiaj już lepiej. Jesteśmy już po spacerze, bo ostatnio wychodzimy już po 8-mej, a wracamy przed 11. Wtedy na dworze jest znośnie, a mała po takich harcach zasypia mi w trzy sekundy. Teraz też już śpi. Wczoraj chciałyśmy tez pobrykać po południu w parku - wyszłyśmy i złapała nas taaaaka ulewa, że przemoczyło nas do suchej nitki, ale Idzia miała ubaw po pachy.

Martka, Idzia też ma trochę potówek właśnie na karku, tuż poniżej linii włosów, ale niczym nie smaruję. Lata też porozbierana i tu hit. Wyobraźcie sobie że moja teściowa nadal napiera żeby mała chodziła w skarpetkach, w taki upał! 37.gif 37.gif 37.gif . W poniedziałek jak byłam w pracy, wpadła tu do domu i zaczęła musztrować mi siostrę że dziecko mam mieć skarpetki i kapcie na nogach, a wczoraj usilnie mnie przekonywała. A Idzia ma taką radochę z chodzenia na bosaka, nawet na dworze czasami ściągam jej sandałki. Ciekawe co będzie dzisiaj, bo zostawiam dziś małą na 2 godziny z babcią.

No nic, lecę do pracy za pół godziny. Trzeba się szykować!

--------------------





iwasz3
czw, 02 lip 2009 - 13:06
Faro to włóż wszystkie skarpetki do prania icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
iwasz3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 197
Dołączył: pią, 21 lis 08 - 11:18
Skąd: Lubin/Grębocice
Nr użytkownika: 23,736

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 13:06
Post #51

Faro to włóż wszystkie skarpetki do prania icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

--------------------


klekotka
czw, 02 lip 2009 - 14:14
No to stawiam wszystkim
Urodzinowego 06.gif
klekotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,862
Dołączył: sob, 30 wrz 06 - 18:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7,754




post czw, 02 lip 2009 - 14:14
Post #52

No to stawiam wszystkim
Urodzinowego 06.gif

--------------------



Anio?eczek [*] - 9tc (24.07.2009)
Bibi:-)
czw, 02 lip 2009 - 14:21
Klekotko, wszystkiego najlepszego!!

Faro, moja teściowa też się upierała, że Szymek powinien chodzić w bucikach po domu. To było wiosną. Upierała się dopóki jej nie udowodniłam jakie ma potem mokre skarpetki. Teraz też chodzi na bosaka często albo w samych sandałkach. M. specjalnie pozamiatał chodnik na ogródku, żeby nic mu się nie stało jak będzie biegać albo wychodzić z baseny.
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post czw, 02 lip 2009 - 14:21
Post #53

Klekotko, wszystkiego najlepszego!!

Faro, moja teściowa też się upierała, że Szymek powinien chodzić w bucikach po domu. To było wiosną. Upierała się dopóki jej nie udowodniłam jakie ma potem mokre skarpetki. Teraz też chodzi na bosaka często albo w samych sandałkach. M. specjalnie pozamiatał chodnik na ogródku, żeby nic mu się nie stało jak będzie biegać albo wychodzić z baseny.

--------------------
marti26
czw, 02 lip 2009 - 15:48
klekotko wszystkiego naj naj!!!!!!
marti26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,050
Dołączył: śro, 18 kwi 07 - 18:03
Skąd: Polska
Nr użytkownika: 13,064

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 15:48
Post #54

klekotko wszystkiego naj naj!!!!!!
iwasz3
czw, 02 lip 2009 - 18:33
brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif klekotko wszystkiego naj naj naj
iwasz3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 197
Dołączył: pią, 21 lis 08 - 11:18
Skąd: Lubin/Grębocice
Nr użytkownika: 23,736

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 18:33
Post #55

brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif klekotko wszystkiego naj naj naj

--------------------


Saskia
czw, 02 lip 2009 - 19:13
CYTAT(martka1977 @ Wed, 01 Jul 2009 - 20:34) *
Jaki jest sposób na potówki? Magda jest porozbierana na maksa. Na dworze koszulka na ramiączkach i krótkie spodenki. W domu ganiała tylko w pieluszce albo i bez. A na karku ma mnóstwo krostek. Właściwie nic dziwnego bo nawet jak się siedzi to płynie z człowieka. I nie wiem czy jej to czymś smarować czy co? Na razie tylko przemywam jak najczęściej.

ja dzisiaj poleciałam z Tosią do lekarza, bo nie byłam pewna, czy ma potówki czy wysypkę (u Agatki w przedszkolu kilkoro dzieci chorowało na różyczkę)
oczywiście okazało się że potówki
co można zrobić
do kąpieli dodać trochę krochmalu
dac wapno
jesli dziecko alergiczne to zyrtec
i tyle

pochwalę się Wam jeszcze że pampersy u nas już tylko do spania i na wyjście z domu icon_wink.gif

klekotko, dużo dobrego niech Cię spotka icon_wink.gif

Faro, trzymaj się icon_wink.gif
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post czw, 02 lip 2009 - 19:13
Post #56

CYTAT(martka1977 @ Wed, 01 Jul 2009 - 20:34) *
Jaki jest sposób na potówki? Magda jest porozbierana na maksa. Na dworze koszulka na ramiączkach i krótkie spodenki. W domu ganiała tylko w pieluszce albo i bez. A na karku ma mnóstwo krostek. Właściwie nic dziwnego bo nawet jak się siedzi to płynie z człowieka. I nie wiem czy jej to czymś smarować czy co? Na razie tylko przemywam jak najczęściej.

ja dzisiaj poleciałam z Tosią do lekarza, bo nie byłam pewna, czy ma potówki czy wysypkę (u Agatki w przedszkolu kilkoro dzieci chorowało na różyczkę)
oczywiście okazało się że potówki
co można zrobić
do kąpieli dodać trochę krochmalu
dac wapno
jesli dziecko alergiczne to zyrtec
i tyle

pochwalę się Wam jeszcze że pampersy u nas już tylko do spania i na wyjście z domu icon_wink.gif

klekotko, dużo dobrego niech Cię spotka icon_wink.gif

Faro, trzymaj się icon_wink.gif

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
klekotka
czw, 02 lip 2009 - 21:10
CYTAT(Saskia @ Thu, 02 Jul 2009 - 20:13) *
pochwalę się Wam jeszcze że pampersy u nas już tylko do spania i na wyjście z domu icon_wink.gif

No, no, no - zdolna dziewczynka z tej Tosi
klekotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,862
Dołączył: sob, 30 wrz 06 - 18:42
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 7,754




post czw, 02 lip 2009 - 21:10
Post #57

CYTAT(Saskia @ Thu, 02 Jul 2009 - 20:13) *
pochwalę się Wam jeszcze że pampersy u nas już tylko do spania i na wyjście z domu icon_wink.gif

No, no, no - zdolna dziewczynka z tej Tosi

--------------------



Anio?eczek [*] - 9tc (24.07.2009)
martka1977
czw, 02 lip 2009 - 21:51
Brawa dla Tosi!!!!!! Zuch dziewczyna. Saskia, szybko Wam poszło.

Klekotko, no to 100 lat!!!! Najlepszego dla Ciebie.

Z teściowymi to chyba norma. Moja też zawsze gdy u nich jesteśmy każe Madzi zakładać buty. Grube dywany na podłogach, dziecko w skarpetkach. Więc nic mnie już nie dziwi. Na szczęście nie mówi mi, że dziecko powinno chodzić w butach. Mówi to tylko do Magdy ale też jakoś tam aż tak starsznie się nie upiera jak mała tych butów nie chce.

Magda dzisiaj rozbroiła mnie swoim spaniem. ok 5 rano usłyszałąm jak się wierci, stęka. Wyjrzałam a ona wyciągnęła kocyk, położyła na podłodze i siebie razem ze swoim pieskiem na nim. I tak spała, prawie na kolanach, z pupą w górze. Obudziła się po 6. Przez te upały zdecydowanie gorzej śpi. W pokoju jest tak duszno - mimo uchylonego okna - ,że ciężko jest spać. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy.
martka1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 741
Dołączył: wto, 17 kwi 07 - 20:02
Skąd: chełm
Nr użytkownika: 13,018




post czw, 02 lip 2009 - 21:51
Post #58

Brawa dla Tosi!!!!!! Zuch dziewczyna. Saskia, szybko Wam poszło.

Klekotko, no to 100 lat!!!! Najlepszego dla Ciebie.

Z teściowymi to chyba norma. Moja też zawsze gdy u nich jesteśmy każe Madzi zakładać buty. Grube dywany na podłogach, dziecko w skarpetkach. Więc nic mnie już nie dziwi. Na szczęście nie mówi mi, że dziecko powinno chodzić w butach. Mówi to tylko do Magdy ale też jakoś tam aż tak starsznie się nie upiera jak mała tych butów nie chce.

Magda dzisiaj rozbroiła mnie swoim spaniem. ok 5 rano usłyszałąm jak się wierci, stęka. Wyjrzałam a ona wyciągnęła kocyk, położyła na podłodze i siebie razem ze swoim pieskiem na nim. I tak spała, prawie na kolanach, z pupą w górze. Obudziła się po 6. Przez te upały zdecydowanie gorzej śpi. W pokoju jest tak duszno - mimo uchylonego okna - ,że ciężko jest spać. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy.

--------------------


martka1977
czw, 02 lip 2009 - 21:51
Brawa dla Tosi!!!!!! Zuch dziewczyna. Saskia, szybko Wam poszło.

Klekotko, no to 100 lat!!!! Najlepszego dla Ciebie.

Z teściowymi to chyba norma. Moja też zawsze gdy u nich jesteśmy każe Madzi zakładać buty. Grube dywany na podłogach, dziecko w skarpetkach. Więc nic mnie już nie dziwi. Na szczęście nie mówi mi, że dziecko powinno chodzić w butach. Mówi to tylko do Magdy ale też jakoś tam aż tak starsznie się nie upiera jak mała tych butów nie chce.

Magda dzisiaj rozbroiła mnie swoim spaniem. ok 5 rano usłyszałąm jak się wierci, stęka. Wyjrzałam a ona wyciągnęła kocyk, położyła na podłodze i siebie razem ze swoim pieskiem na nim. I tak spała, prawie na kolanach, z pupą w górze. Obudziła się po 6. Przez te upały zdecydowanie gorzej śpi. W pokoju jest tak duszno - mimo uchylonego okna - ,że ciężko jest spać. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy.
martka1977


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 741
Dołączył: wto, 17 kwi 07 - 20:02
Skąd: chełm
Nr użytkownika: 13,018




post czw, 02 lip 2009 - 21:51
Post #59

Brawa dla Tosi!!!!!! Zuch dziewczyna. Saskia, szybko Wam poszło.

Klekotko, no to 100 lat!!!! Najlepszego dla Ciebie.

Z teściowymi to chyba norma. Moja też zawsze gdy u nich jesteśmy każe Madzi zakładać buty. Grube dywany na podłogach, dziecko w skarpetkach. Więc nic mnie już nie dziwi. Na szczęście nie mówi mi, że dziecko powinno chodzić w butach. Mówi to tylko do Magdy ale też jakoś tam aż tak starsznie się nie upiera jak mała tych butów nie chce.

Magda dzisiaj rozbroiła mnie swoim spaniem. ok 5 rano usłyszałąm jak się wierci, stęka. Wyjrzałam a ona wyciągnęła kocyk, położyła na podłodze i siebie razem ze swoim pieskiem na nim. I tak spała, prawie na kolanach, z pupą w górze. Obudziła się po 6. Przez te upały zdecydowanie gorzej śpi. W pokoju jest tak duszno - mimo uchylonego okna - ,że ciężko jest spać. Mam nadzieję, że powoli wszystko wróci do normy.

--------------------


Bibi:-)
czw, 02 lip 2009 - 21:57
Martka, Szymek też uwielbia tę pozycję, ale na podłodze jeszcze się nie położył. 06.gif

Saskia, gratki dla Tosi! Zdolna bestyjka. 08.gif
Bibi:-)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,499
Dołączył: sob, 21 kwi 07 - 14:27
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 13,164




post czw, 02 lip 2009 - 21:57
Post #60

Martka, Szymek też uwielbia tę pozycję, ale na podłodze jeszcze się nie położył. 06.gif

Saskia, gratki dla Tosi! Zdolna bestyjka. 08.gif

--------------------
> ^*^*^*GRUDNIOWYCH PREZENCIKÓW part.5 ^*^*^*
Start new topic
Reply to this topic
78 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 19:52
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama