Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
30 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Czerwcowe przedszkolaki i uczniowie cz. 24

> 
candace
piÄ…, 28 cze 2013 - 08:10
Witam na nowym wÄ…tku. 06.gif
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post piÄ…, 28 cze 2013 - 08:10
Post #1

Witam na nowym wÄ…tku. 06.gif

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pomidorro
piÄ…, 28 cze 2013 - 09:52
i ja witam... matko 24 odsłona 37.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post piÄ…, 28 cze 2013 - 09:52
Post #2

i ja witam... matko 24 odsłona 37.gif

--------------------



jaAga*
piÄ…, 28 cze 2013 - 10:22
To i ja witam.... o matko już uczniowie 10.gif 37.gif .
Wczoraj zamówiłam książki do I klasy i ćwiczenia Julce do IV, (bo książki do IV udało mi się kupić używane na kiermaszu w szkole- także zaoszczędziłam 100 zł icon_smile.gif). A i mundurek dostałam od koleżanki, ale za duży jeszcze, więc kupiłam na kiermaszu za 10 zł - nowy kosztuje 65 zł,a ja ostatnio musze być bardzo oszczędna.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 28 cze 2013 - 10:22
Post #3

To i ja witam.... o matko już uczniowie 10.gif 37.gif .
Wczoraj zamówiłam książki do I klasy i ćwiczenia Julce do IV, (bo książki do IV udało mi się kupić używane na kiermaszu w szkole- także zaoszczędziłam 100 zł icon_smile.gif). A i mundurek dostałam od koleżanki, ale za duży jeszcze, więc kupiłam na kiermaszu za 10 zł - nowy kosztuje 65 zł,a ja ostatnio musze być bardzo oszczędna.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pati.n
piÄ…, 28 cze 2013 - 11:47
Jaaga a na czym polegały egazminy do tej klasy sportowej?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 28 cze 2013 - 11:47
Post #4

Jaaga a na czym polegały egazminy do tej klasy sportowej?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
jaAga*
piÄ…, 28 cze 2013 - 14:23
Robienie brzuszków na czas, rzut piłką lekarską, jakis bieg slalomem na czas. I jakieś skłony, w sensie coś tam mierzyli jak się dziecko schyliło do przodu. Ja nie byłam przy tym, a od Julki to ciężko coś wyciągnąć icon_wink.gif. Dostały się dzieci które na codzień coś trenują, Julka nie miała szans icon_wink.gif, ale podchodzili wszyscy do egzaminu icon_wink.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post piÄ…, 28 cze 2013 - 14:23
Post #5

Robienie brzuszków na czas, rzut piłką lekarską, jakis bieg slalomem na czas. I jakieś skłony, w sensie coś tam mierzyli jak się dziecko schyliło do przodu. Ja nie byłam przy tym, a od Julki to ciężko coś wyciągnąć icon_wink.gif. Dostały się dzieci które na codzień coś trenują, Julka nie miała szans icon_wink.gif, ale podchodzili wszyscy do egzaminu icon_wink.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pati.n
nie, 30 cze 2013 - 19:22
wszystko mnie denerwuje - kryzys wieku średniego?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post nie, 30 cze 2013 - 19:22
Post #6

wszystko mnie denerwuje - kryzys wieku średniego?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
jaAga*
nie, 30 cze 2013 - 19:26
Julka zawieziona na kolonie- narazie zachwycona, a my spędziliśmy weekend w Kazimierzu. Karina połaziła po parku linowym, a my trochę się oderwaliśmy od rzeczywistości.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post nie, 30 cze 2013 - 19:26
Post #7

Julka zawieziona na kolonie- narazie zachwycona, a my spędziliśmy weekend w Kazimierzu. Karina połaziła po parku linowym, a my trochę się oderwaliśmy od rzeczywistości.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
nie, 30 cze 2013 - 19:32
Pati- jaki kryzys wieku średniego? 29.gif 04.gif przecież młodziutka jesteś jak szczypiorek na wiosnę icon_smile.gif Zwyczajnie- zmęczona jesteś

ja kuję, nie wiem po co skoro i tak nie jestem w stanie niczego zapamiętać ( oby mi się odblokowało). przygotowania do remontu się zaczynają- pralka nowa pierze icon_smile.gif icon_smile.gif brawo_bis.gif Przeszczęsliwa jestem z tego powodu..Ala na urodzinach u koleżanki, dzieciaki na następny weekend do babci jadą- i je tam zostawiam na 3 dni- a sama będę z M. i bratem " robić" kuchnię, potem w planach 2 dni bez dzieci na jeziorze popływać ( icon_smile.gif ) ...góry znowu w odstawkę bo remont - czasowo się niewyrabiamy, a ile można trzymac garnki, widelce i inne rzeczy w pokoju Alicji , tak że biedna nie ma jak przejśćicon_sad.gif
Musze komuś sprzedać lub oddać stół sosnowy- a tak mi go żal, bo oczyma wyobraźni widziałam go odnowionego " po staremu" na werandzie w naszym domu...i nic z tego. Normalnie nie chcę się z nim rozstawać a muszę bo stawiam na funkcjonalność i wygodę ... a później wygląd kuchni. Serce zas mówi- NIE icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 30 cze 2013 - 19:32
Post #8

Pati- jaki kryzys wieku średniego? 29.gif 04.gif przecież młodziutka jesteś jak szczypiorek na wiosnę icon_smile.gif Zwyczajnie- zmęczona jesteś

ja kuję, nie wiem po co skoro i tak nie jestem w stanie niczego zapamiętać ( oby mi się odblokowało). przygotowania do remontu się zaczynają- pralka nowa pierze icon_smile.gif icon_smile.gif brawo_bis.gif Przeszczęsliwa jestem z tego powodu..Ala na urodzinach u koleżanki, dzieciaki na następny weekend do babci jadą- i je tam zostawiam na 3 dni- a sama będę z M. i bratem " robić" kuchnię, potem w planach 2 dni bez dzieci na jeziorze popływać ( icon_smile.gif ) ...góry znowu w odstawkę bo remont - czasowo się niewyrabiamy, a ile można trzymac garnki, widelce i inne rzeczy w pokoju Alicji , tak że biedna nie ma jak przejśćicon_sad.gif
Musze komuś sprzedać lub oddać stół sosnowy- a tak mi go żal, bo oczyma wyobraźni widziałam go odnowionego " po staremu" na werandzie w naszym domu...i nic z tego. Normalnie nie chcę się z nim rozstawać a muszę bo stawiam na funkcjonalność i wygodę ... a później wygląd kuchni. Serce zas mówi- NIE icon_sad.gif

--------------------



pati.n
nie, 30 cze 2013 - 21:33
A nie możesz go rozłożyć i dać komuś na przechowanie?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post nie, 30 cze 2013 - 21:33
Post #9

A nie możesz go rozłożyć i dać komuś na przechowanie?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
nie, 30 cze 2013 - 23:10
Pati- niestety nie da się go rozłożyć icon_sad.gif a marzenie o domu musieliśmy " pożegnać" raczej definitywnie icon_sad.gif Do emerytury nie będę go trzymała u kogoś bo może się spełni marzenie i będziemy mieli działkę z malutkim domkiem....
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post nie, 30 cze 2013 - 23:10
Post #10

Pati- niestety nie da się go rozłożyć icon_sad.gif a marzenie o domu musieliśmy " pożegnać" raczej definitywnie icon_sad.gif Do emerytury nie będę go trzymała u kogoś bo może się spełni marzenie i będziemy mieli działkę z malutkim domkiem....

--------------------



candace
pon, 01 lip 2013 - 07:12
witam z pracy. Laura w letnim przedszkolu - na osiedlu u mamy, więc mama ją będzie odbierała i prowadziła. Jedna rzecz z głowy. Wera na półkoloniach w domu kultury. sezon wakacyjny rozpoczęty icon_razz.gif

Pati -- ja mam taki stan od roku icon_biggrin.gif po prostu nerwy i już ...

justa -- oj szkoda stołu, szkoda. Bo pamiętam, że ładny jest...

w sierpniu urlop! oczywiście jedziemy do Augustowa, ale może tym razem przez Warszawę ??
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post pon, 01 lip 2013 - 07:12
Post #11

witam z pracy. Laura w letnim przedszkolu - na osiedlu u mamy, więc mama ją będzie odbierała i prowadziła. Jedna rzecz z głowy. Wera na półkoloniach w domu kultury. sezon wakacyjny rozpoczęty icon_razz.gif

Pati -- ja mam taki stan od roku icon_biggrin.gif po prostu nerwy i już ...

justa -- oj szkoda stołu, szkoda. Bo pamiętam, że ładny jest...

w sierpniu urlop! oczywiście jedziemy do Augustowa, ale może tym razem przez Warszawę ??

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pati.n
pon, 01 lip 2013 - 14:55
CYTAT(candace @ Mon, 01 Jul 2013 - 08:12) *
Pati -- ja mam taki stan od roku icon_biggrin.gif po prostu nerwy i już ...


mnie temat finansów dobija, czekam na wrzesień bo mam nadzieję, że jak przestane płacić opiekunce, to troszkę dychnę. Ciekawe co zrobię jak będą chorować 37.gif
od kiedy dzieci moga same w domu zostawać icon_wink.gif

Ale zaskakują mnie sąsiedzi, albo ja jestem przewrażliwiona...
Mamy 5 działek połączonych furtkami (bez wychodzenia na zewnatrz) i ja pozwalam Wiki po tych działkach biegać z dzieciakami. Piotrka muszę mieć na oku. A są tu cztery inne 3 latki, które biegają Bóg wie gdzie i nikogo to nie wzrusza. A jedni sąsiedzi mają zawsze bramę wjazdowa na ulicę (niby droga wiejska, ale jak wiejska to auta szaleją i było już kilka wypadków śmiertelnych na drodze) otwartą i dzieci za nią wyłażą. Wiki nie bo wie, że chyba bym jej już w życiu z domu nie wypuściła, ale te 3 latki tak. A Piotrek jest taki że jak się mu powie, że nie wolno wychodzić, to akurat wyjdzie, więc wolę go mieć na oku.
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post pon, 01 lip 2013 - 14:55
Post #12

CYTAT(candace @ Mon, 01 Jul 2013 - 08:12) *
Pati -- ja mam taki stan od roku icon_biggrin.gif po prostu nerwy i już ...


mnie temat finansów dobija, czekam na wrzesień bo mam nadzieję, że jak przestane płacić opiekunce, to troszkę dychnę. Ciekawe co zrobię jak będą chorować 37.gif
od kiedy dzieci moga same w domu zostawać icon_wink.gif

Ale zaskakują mnie sąsiedzi, albo ja jestem przewrażliwiona...
Mamy 5 działek połączonych furtkami (bez wychodzenia na zewnatrz) i ja pozwalam Wiki po tych działkach biegać z dzieciakami. Piotrka muszę mieć na oku. A są tu cztery inne 3 latki, które biegają Bóg wie gdzie i nikogo to nie wzrusza. A jedni sąsiedzi mają zawsze bramę wjazdowa na ulicę (niby droga wiejska, ale jak wiejska to auta szaleją i było już kilka wypadków śmiertelnych na drodze) otwartą i dzieci za nią wyłażą. Wiki nie bo wie, że chyba bym jej już w życiu z domu nie wypuściła, ale te 3 latki tak. A Piotrek jest taki że jak się mu powie, że nie wolno wychodzić, to akurat wyjdzie, więc wolę go mieć na oku.

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
candace
wto, 02 lip 2013 - 07:10
wam też tak czas szybko leci?
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post wto, 02 lip 2013 - 07:10
Post #13

wam też tak czas szybko leci?

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
jaAga*
wto, 02 lip 2013 - 08:40
No leci, leci....
Julia zachwycona kolonią, aż mi serce rośnie jak słucham jej opowieści (tylko, żeby nie dzwoniła 4 razy dziennie icon_wink.gif). Wczoraj grała w mafię 9co było jej marzeniem od zeszłorocznego zlotu icon_wink.gif).

Pati ja nie wiem od kiedy najlepiej, Julia zostaje sama, Karina przez pół godziny też zostanie, ale obu ich nie zostawiam, chyba że na chwilę jak ide do sąsiadki.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 02 lip 2013 - 08:40
Post #14

No leci, leci....
Julia zachwycona kolonią, aż mi serce rośnie jak słucham jej opowieści (tylko, żeby nie dzwoniła 4 razy dziennie icon_wink.gif). Wczoraj grała w mafię 9co było jej marzeniem od zeszłorocznego zlotu icon_wink.gif).

Pati ja nie wiem od kiedy najlepiej, Julia zostaje sama, Karina przez pół godziny też zostanie, ale obu ich nie zostawiam, chyba że na chwilę jak ide do sąsiadki.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
pomidorro
wto, 02 lip 2013 - 12:05
Pati- ja wogle nie zostawiam dzieci bez opieki- nawet jeżeli Alicja szaleje na podwórku u dziadków- musi ktoś dorosły " doglądać" ew. dużo starsze dzieci mojego brata ( ale to tylko na chwilę). Dla mnie zupełnie niedopuszczalne było by Hanię zostawic bez opieki- biorąc pod uwagę jej pomysły wspinania się, przelatywania przez drogę- bo jest juz duża bo przeciez idzie do przedszkola 37.gif
za szybko czas leci icon_sad.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 02 lip 2013 - 12:05
Post #15

Pati- ja wogle nie zostawiam dzieci bez opieki- nawet jeżeli Alicja szaleje na podwórku u dziadków- musi ktoś dorosły " doglądać" ew. dużo starsze dzieci mojego brata ( ale to tylko na chwilę). Dla mnie zupełnie niedopuszczalne było by Hanię zostawic bez opieki- biorąc pod uwagę jej pomysły wspinania się, przelatywania przez drogę- bo jest juz duża bo przeciez idzie do przedszkola 37.gif
za szybko czas leci icon_sad.gif


--------------------



candace
śro, 03 lip 2013 - 07:15
Wera zaczęła zostawać w domu w drugiej klasie - ale to sie wiąże z jej charakterem. ona niczego nie ruszy - siedzi u siebie, zjada co jej przygotuję... jakby co zadzwoni i zapyta czy może. z Laura juz tak nie pójdzie icon_biggrin.gifD
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
SkÄ…d: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post śro, 03 lip 2013 - 07:15
Post #16

Wera zaczęła zostawać w domu w drugiej klasie - ale to sie wiąże z jej charakterem. ona niczego nie ruszy - siedzi u siebie, zjada co jej przygotuję... jakby co zadzwoni i zapyta czy może. z Laura juz tak nie pójdzie icon_biggrin.gifD

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
pati.n
śro, 03 lip 2013 - 13:24
CYTAT(candace @ Wed, 03 Jul 2013 - 08:15) *
Wera zaczęła zostawać w domu w drugiej klasie - ale to sie wiąże z jej charakterem. ona niczego nie ruszy - siedzi u siebie, zjada co jej przygotuję... jakby co zadzwoni i zapyta czy może. z Laura juz tak nie pójdzie icon_biggrin.gifD


Wika tez jak się powie nie wolno, to słucha, Piotr jak sie powie nie wolno, to ma to w szerokim poważaniu icon_wink.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 03 lip 2013 - 13:24
Post #17

CYTAT(candace @ Wed, 03 Jul 2013 - 08:15) *
Wera zaczęła zostawać w domu w drugiej klasie - ale to sie wiąże z jej charakterem. ona niczego nie ruszy - siedzi u siebie, zjada co jej przygotuję... jakby co zadzwoni i zapyta czy może. z Laura juz tak nie pójdzie icon_biggrin.gifD


Wika tez jak się powie nie wolno, to słucha, Piotr jak sie powie nie wolno, to ma to w szerokim poważaniu icon_wink.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
śro, 03 lip 2013 - 21:25
... dzisiaj skończyłam studia....
41.gif i 06.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 03 lip 2013 - 21:25
Post #18

... dzisiaj skończyłam studia....
41.gif i 06.gif


--------------------



pati.n
śro, 03 lip 2013 - 21:27
CYTAT(pomidorro @ Wed, 03 Jul 2013 - 22:25) *
... dzisiaj skończyłam studia....
41.gif i 06.gif


Gratulacje!!
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 03 lip 2013 - 21:27
Post #19

CYTAT(pomidorro @ Wed, 03 Jul 2013 - 22:25) *
... dzisiaj skończyłam studia....
41.gif i 06.gif


Gratulacje!!

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
pomidorro
śro, 03 lip 2013 - 21:29
Dziękuję- jeszcze do mnie nie dotarło.... icon_smile.gif w sobotę - impreza 06.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 03 lip 2013 - 21:29
Post #20

Dziękuję- jeszcze do mnie nie dotarło.... icon_smile.gif w sobotę - impreza 06.gif

--------------------



> Czerwcowe przedszkolaki i uczniowie cz. 24
Start new topic
Reply to this topic
30 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:44
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama