Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Cichy inhalator dla dziecka

> 
Ewa_117
piÄ…, 10 sie 2018 - 11:23
Mój 3-letni synek od urodzenia jest bardzo niesforny. Sypia bardzo nieregularnie, czÄ™sto budzi siÄ™ w nocy, permanentnie ma niedrożny nos i bez powodu pÅ‚acze. Po konsultacji z lekarzem okazaÅ‚o siÄ™, że SzymuÅ› ma astmÄ™ i wymaga inhalacji. Od jakiegoÅ› czasu szukam urzÄ…dzenia, które pomoże mojemu synkowi. TrafiÅ‚am na cichy inhalator dla dziecka POCKET AIR ale kompletnie siÄ™ na takim sprzÄ™cie nie znam. Czy ktoÅ› z Wam korzystaÅ‚ już z tego inhalatora? Z góry dziÄ™ki za pomoc! 😊
Ewa_117


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 10 sie 18 - 11:18
Nr użytkownika: 51,944




post piÄ…, 10 sie 2018 - 11:23
Post #1

Mój 3-letni synek od urodzenia jest bardzo niesforny. Sypia bardzo nieregularnie, czÄ™sto budzi siÄ™ w nocy, permanentnie ma niedrożny nos i bez powodu pÅ‚acze. Po konsultacji z lekarzem okazaÅ‚o siÄ™, że SzymuÅ› ma astmÄ™ i wymaga inhalacji. Od jakiegoÅ› czasu szukam urzÄ…dzenia, które pomoże mojemu synkowi. TrafiÅ‚am na cichy inhalator dla dziecka POCKET AIR ale kompletnie siÄ™ na takim sprzÄ™cie nie znam. Czy ktoÅ› z Wam korzystaÅ‚ już z tego inhalatora? Z góry dziÄ™ki za pomoc! 😊
madziamama12
nie, 12 sie 2018 - 12:02
Takie inhalatory bardzo dobrze się spisują. Ten, który pokazałaś jest bardzo dobry, moja znajoma z niego korzystała i też bardzo sobie chwaliła, a synek był zadowolony, więc śmiało możesz kupować icon_wink.gif
madziamama12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 55
Dołączył: śro, 04 lut 15 - 15:35
Nr użytkownika: 45,314




post nie, 12 sie 2018 - 12:02
Post #2

Takie inhalatory bardzo dobrze się spisują. Ten, który pokazałaś jest bardzo dobry, moja znajoma z niego korzystała i też bardzo sobie chwaliła, a synek był zadowolony, więc śmiało możesz kupować icon_wink.gif
magdaszczerzyk
pon, 23 wrz 2019 - 13:56
Spójrzcie sobie na różne propozycje jeÅ›li chodzi o dostÄ™pne urzÄ…dzenia, pewnie coÅ› wybierzecie, bo inhalatorów sporo, ale jeÅ›li tylko masz okazjÄ™ to kup w Niemczech Mini inhalator jakoÅ› w nazwie ma sÅ‚owo Clip – kosztuje 7 euro. BÄ™dzie taniej i lepiej niż w przypadku tych sprzÄ™tów jakie na naszym rynku sÄ… dostÄ™pne.
magdaszczerzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 23 wrz 19 - 13:55
Nr użytkownika: 53,327




post pon, 23 wrz 2019 - 13:56
Post #3

Spójrzcie sobie na różne propozycje jeÅ›li chodzi o dostÄ™pne urzÄ…dzenia, pewnie coÅ› wybierzecie, bo inhalatorów sporo, ale jeÅ›li tylko masz okazjÄ™ to kup w Niemczech Mini inhalator jakoÅ› w nazwie ma sÅ‚owo Clip – kosztuje 7 euro. BÄ™dzie taniej i lepiej niż w przypadku tych sprzÄ™tów jakie na naszym rynku sÄ… dostÄ™pne.
irenasobczak
śro, 23 paź 2019 - 12:44
CYTAT(magdaszczerzyk @ Mon, 23 Sep 2019 - 14:56) *
Spójrzcie sobie na różne propozycje jeÅ›li chodzi o dostÄ™pne urzÄ…dzenia, pewnie coÅ› wybierzecie, bo inhalatorów sporo, ale jeÅ›li tylko masz okazjÄ™ to kup w Niemczech Mini inhalator jakoÅ› w nazwie ma sÅ‚owo Clip – kosztuje 7 euro. BÄ™dzie taniej i lepiej niż w przypadku tych sprzÄ™tów jakie na naszym rynku sÄ… dostÄ™pne.

Nie mam pojęcia czy taka mała forma się w praktyce dobrze sprawa, ale skoro już mini inhalator Clip jest u nas w sprzedaży to pewnie też z niego skorzystam i sprawdzę jak wygląda, czy będzie się dobrze sprawdzał.
irenasobczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 23 paź 19 - 12:43
Nr użytkownika: 53,374




post śro, 23 paź 2019 - 12:44
Post #4

CYTAT(magdaszczerzyk @ Mon, 23 Sep 2019 - 14:56) *
Spójrzcie sobie na różne propozycje jeÅ›li chodzi o dostÄ™pne urzÄ…dzenia, pewnie coÅ› wybierzecie, bo inhalatorów sporo, ale jeÅ›li tylko masz okazjÄ™ to kup w Niemczech Mini inhalator jakoÅ› w nazwie ma sÅ‚owo Clip – kosztuje 7 euro. BÄ™dzie taniej i lepiej niż w przypadku tych sprzÄ™tów jakie na naszym rynku sÄ… dostÄ™pne.

Nie mam pojęcia czy taka mała forma się w praktyce dobrze sprawa, ale skoro już mini inhalator Clip jest u nas w sprzedaży to pewnie też z niego skorzystam i sprawdzę jak wygląda, czy będzie się dobrze sprawdzał.
> Cichy inhalator dla dziecka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 13:46
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama