Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Brzuszek, kupka....

> 
Martys

Go??







post śro, 20 sie 2003 - 22:37
Post #1

Słuchajcie moja córa ciągle uskarża się na ból brzuszka. Lekarka nic nie stwierdziła jakieś dwa tyg. temu. Teraz znowu kilka razy powiedziała, że ją boli. Do tego zrobiła dziś okropnie śmierdzącą kupkę (zgniłe jaja), a drugą zieloną. infekcja dróg moczowych wykluczona. Co z tym robić. Planuję USG. A co z bólami wzrostowymi?
malinowa i Malin...
śro, 20 sie 2003 - 23:02
A ile dziecko ma lat?
malinowa i Malin...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 13:35
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 209




post śro, 20 sie 2003 - 23:02
Post #2

A ile dziecko ma lat?

--------------------
Martys

Go??







post czw, 21 sie 2003 - 21:46
Post #3

2,5 roku. Dziś kupki były już lepsze, ale i tak raz powiedziała, że boli ją brzuszek.
Marghe
czw, 21 sie 2003 - 22:01
Martys, Usg zawsze warto zrobić.
Gaba często skarży sie na ból brzucha po płaczu - widocznie płacząc naciąga sobie jakiś mięsień.
Czasami przy goraczce również może wystąpić ból brzucha. Gabę zazwyczaj boli po prawej stronie, pod zebrami. Zrobilismy USG, na szczęscie nic nie wykazało.
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post czw, 21 sie 2003 - 22:01
Post #4

Martys, Usg zawsze warto zrobić.
Gaba często skarży sie na ból brzucha po płaczu - widocznie płacząc naciąga sobie jakiś mięsień.
Czasami przy goraczce również może wystąpić ból brzucha. Gabę zazwyczaj boli po prawej stronie, pod zebrami. Zrobilismy USG, na szczęscie nic nie wykazało.
M.
MagdaXA
pon, 04 lip 2016 - 21:49
Na problemy żołądkowe i trawienne dobry może być probiotyk dba o prawidłową pracę jelit i trawienie ja stosuje np trilac na tego typu problemy pare razy też przydał się na wyjeździe przy wystąpieniu biegunki.
MagdaXA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: czw, 16 cze 16 - 11:33
Nr użytkownika: 47,732




post pon, 04 lip 2016 - 21:49
Post #5

Na problemy żołądkowe i trawienne dobry może być probiotyk dba o prawidłową pracę jelit i trawienie ja stosuje np trilac na tego typu problemy pare razy też przydał się na wyjeździe przy wystąpieniu biegunki.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 22 lip 2017 - 12:22
Post #6

Może warto jakoś spróbować wspomóc trawienie u małej. Ja polecam trilac. Na problemy z brzuchem jest nieoceniony. U nas się zawsze sprawdza. Mam nadzieję, że pomoże.
klaudia84
piÄ…, 25 sie 2017 - 12:52
Jedyne co możesz dać bez recepty, to probiotyk, lek na wzdęcia/kolkę i Viburcol. Spróbuj, bo tym dziecku nie zaszkodzisz. Niemniej jednak ja bym poszła do lekarza albo zamówiła wizytę domową (dla świętego spokoju).
klaudia84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 109
Dołączył: sob, 06 cze 09 - 16:30
Nr użytkownika: 27,643




post piÄ…, 25 sie 2017 - 12:52
Post #7

Jedyne co możesz dać bez recepty, to probiotyk, lek na wzdęcia/kolkę i Viburcol. Spróbuj, bo tym dziecku nie zaszkodzisz. Niemniej jednak ja bym poszła do lekarza albo zamówiła wizytę domową (dla świętego spokoju).
> Brzuszek, kupka....
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 16:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama