Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Jakie tampony?

> 
A_KA
piÄ…, 29 lip 2005 - 09:49
Może faktycznie inne to buble... Bo w tej Belli, którą miałam to było napisane, że do stosowania przy dużych krwawieniach, a moje to wcale takie DUŻE to aż nie są - a i tak zawiodły... Spróbuję OB. Zobaczymy, ale jestem dobrej myśli icon_wink.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post piÄ…, 29 lip 2005 - 09:49
Post #21

Może faktycznie inne to buble... Bo w tej Belli, którą miałam to było napisane, że do stosowania przy dużych krwawieniach, a moje to wcale takie DUŻE to aż nie są - a i tak zawiodły... Spróbuję OB. Zobaczymy, ale jestem dobrej myśli icon_wink.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Maciejka
piÄ…, 29 lip 2005 - 10:01
Ja też myślę, ze OB są najlepsze.
Przy dużych krwawieniach używałam zwykle OB super, a potem przechodziłam nawet na mini, w zalezności od potrzeby. Owszem, te tampony wydaja sie ogromne, ale skoro jestesmy w stanie urodzić dziecko, to i taki tampon się zmieści. icon_smile.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post piÄ…, 29 lip 2005 - 10:01
Post #22

Ja też myślę, ze OB są najlepsze.
Przy dużych krwawieniach używałam zwykle OB super, a potem przechodziłam nawet na mini, w zalezności od potrzeby. Owszem, te tampony wydaja sie ogromne, ale skoro jestesmy w stanie urodzić dziecko, to i taki tampon się zmieści. icon_smile.gif


--------------------
Maciejka


yoko
pon, 01 sie 2005 - 14:54
A ja się wyłamałam i chyba jako jedyna tutaj stosuję już od wielu lat TAMPAXY z aplikatorem. Po prostu jakoś łatwiej mi te zainstalować, a z OB zawsze miałam problemy.
Wiem jakaÅ› lewa jestem i tyle icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Natomiast podpasek nie cierpię i katorgą był dla mnie opkres po porodzie kiedy to nosiło się te wielkie podkłady. Ale o szczegółach pisać nie będę icon_biggrin.gif

Pozdrawiam, Yoko
yoko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 367
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 12:52
Nr użytkownika: 292




post pon, 01 sie 2005 - 14:54
Post #23

A ja się wyłamałam i chyba jako jedyna tutaj stosuję już od wielu lat TAMPAXY z aplikatorem. Po prostu jakoś łatwiej mi te zainstalować, a z OB zawsze miałam problemy.
Wiem jakaÅ› lewa jestem i tyle icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Natomiast podpasek nie cierpię i katorgą był dla mnie opkres po porodzie kiedy to nosiło się te wielkie podkłady. Ale o szczegółach pisać nie będę icon_biggrin.gif

Pozdrawiam, Yoko
i.
pon, 01 sie 2005 - 18:58
Kiedyś używałam tylko i wyłącznie tampaxów. Bez aplikatora nie bardzo lubiłam się obsługiwać wink.gif
Niestety u mnie tampony powodowały bardzo częste infekcje i nadżerkę, także musiałam zrezygnować.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post pon, 01 sie 2005 - 18:58
Post #24

Kiedyś używałam tylko i wyłącznie tampaxów. Bez aplikatora nie bardzo lubiłam się obsługiwać wink.gif
Niestety u mnie tampony powodowały bardzo częste infekcje i nadżerkę, także musiałam zrezygnować.
Mama Anka
nie, 07 sie 2005 - 13:39
CYTAT(yoko)
A ja się wyłamałam i chyba jako jedyna tutaj stosuję już od wielu lat TAMPAXY z aplikatorem. Po prostu jakoś łatwiej mi te zainstalować, a z OB zawsze miałam problemy.
Wiem jakaÅ› lewa jestem i tyle  :lol:  :lol:  :lol:  
Natomiast podpasek nie cierpiÄ™ i katorgÄ… byÅ‚ dla mnie opkres po porodzie kiedy to nosiÅ‚o siÄ™ te wielkie podkÅ‚ady. Ale o szczegółach pisać nie bÄ™dÄ™  :D  

Pozdrawiam, Yoko


No to i ja sie wylamie, tylko Tampaxy z aplikatorem od lat, ale w Niemczech ich nie ma, wiec i OB z aplikatorem nie jest zle, ale ja to na wkladkach higienicznych oprocz drugiego dnia przechodze. Podpaske jedna na noc dla profilaktyki, ale schodzi mi z paczki dwie trzy na okres tamponow tak samo, ekonomiczna dziolcha jestem wink.gif icon_biggrin.gif , ale byly i inne czasy. wink.gif icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post nie, 07 sie 2005 - 13:39
Post #25

CYTAT(yoko)
A ja się wyłamałam i chyba jako jedyna tutaj stosuję już od wielu lat TAMPAXY z aplikatorem. Po prostu jakoś łatwiej mi te zainstalować, a z OB zawsze miałam problemy.
Wiem jakaÅ› lewa jestem i tyle  :lol:  :lol:  :lol:  
Natomiast podpasek nie cierpiÄ™ i katorgÄ… byÅ‚ dla mnie opkres po porodzie kiedy to nosiÅ‚o siÄ™ te wielkie podkÅ‚ady. Ale o szczegółach pisać nie bÄ™dÄ™  :D  

Pozdrawiam, Yoko


No to i ja sie wylamie, tylko Tampaxy z aplikatorem od lat, ale w Niemczech ich nie ma, wiec i OB z aplikatorem nie jest zle, ale ja to na wkladkach higienicznych oprocz drugiego dnia przechodze. Podpaske jedna na noc dla profilaktyki, ale schodzi mi z paczki dwie trzy na okres tamponow tak samo, ekonomiczna dziolcha jestem wink.gif icon_biggrin.gif , ale byly i inne czasy. wink.gif icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
mama_do_kwadratu
nie, 07 sie 2005 - 13:56
Ja też OB, ale Belli nie dyskwalifukuję- nie są złe.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 07 sie 2005 - 13:56
Post #26

Ja też OB, ale Belli nie dyskwalifukuję- nie są złe.
miluczek
wto, 16 sie 2005 - 16:47
Tampony OB. Nie umiem bez nich funkcjonować, zwłaszcza w "pierwsze dni".

Podpaski Always, jak dla mnie kicha totalna. Są plastikowe i się kleją do ciała. Czuję się niechigienicznie.
miluczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,878
Dołączył: wto, 15 cze 04 - 20:39
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 1,854

GG:


post wto, 16 sie 2005 - 16:47
Post #27

Tampony OB. Nie umiem bez nich funkcjonować, zwłaszcza w "pierwsze dni".

Podpaski Always, jak dla mnie kicha totalna. Są plastikowe i się kleją do ciała. Czuję się niechigienicznie.

--------------------
Mama Bartusia (20.10.2004)

user posted image

user posted image
KM
śro, 24 sie 2005 - 22:12
Przez kilka lat stosowałam tampony- głównie tampaksy z aplikatorem. Ze wzgledu na nadżerkę zrezygnowałam i teraz używam tylko cienkich skrzydlatych podpasek-inne się przesuwają.
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post śro, 24 sie 2005 - 22:12
Post #28

Przez kilka lat stosowałam tampony- głównie tampaksy z aplikatorem. Ze wzgledu na nadżerkę zrezygnowałam i teraz używam tylko cienkich skrzydlatych podpasek-inne się przesuwają.
cilla
wto, 30 cze 2009 - 18:14
CYTAT(Maciejka @ Fri, 24 Jun 2005 - 10:03) *
<span style='color:green'>Kiedyś dzień i noc OB różnej wielkosci. Z nieznanych mi blizej przyczyn po urodzeniu pierwszego dziecka odczuwam dyskomfort podczas noszenia tamponów, więc używam ich tylko na wyjścia i głównie w początkowym stadium. Potem podpaski bella lub subtelle. Takie z bawełnianym wkładem, nigdy z siateczką! No i olbrzymie, bo małe mnie stresują. </span>


Czyli nie jestem sama....... Ech.......Beznadzieja. :/Tzn. ja przyczyny znam, wypada mi szyjka po porodzie więc to przez to. No nic, bywa. :]
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 30 cze 2009 - 18:14
Post #29

CYTAT(Maciejka @ Fri, 24 Jun 2005 - 10:03) *
<span style='color:green'>Kiedyś dzień i noc OB różnej wielkosci. Z nieznanych mi blizej przyczyn po urodzeniu pierwszego dziecka odczuwam dyskomfort podczas noszenia tamponów, więc używam ich tylko na wyjścia i głównie w początkowym stadium. Potem podpaski bella lub subtelle. Takie z bawełnianym wkładem, nigdy z siateczką! No i olbrzymie, bo małe mnie stresują. </span>


Czyli nie jestem sama....... Ech.......Beznadzieja. :/Tzn. ja przyczyny znam, wypada mi szyjka po porodzie więc to przez to. No nic, bywa. :]

--------------------

ciao
wto, 30 cze 2009 - 21:33
OB w ciagu dnia,na noc always
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post wto, 30 cze 2009 - 21:33
Post #30

OB w ciagu dnia,na noc always

--------------------
Brak polskich literowek
.uzytkownik.usun...
wto, 30 cze 2009 - 21:54
Ja za to chadzam tylko w pampersie. Co za fascynujÄ…cy temat.

K
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post wto, 30 cze 2009 - 21:54
Post #31

Ja za to chadzam tylko w pampersie. Co za fascynujÄ…cy temat.

K
kafadrynka
wto, 30 cze 2009 - 22:14
Ja tez OB:) w podpasce jest mi niewygodnie i zdarzały się odparzenia mimo częstego zmieniania
kafadrynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: śro, 20 maj 09 - 22:05
Nr użytkownika: 27,335




post wto, 30 cze 2009 - 22:14
Post #32

Ja tez OB:) w podpasce jest mi niewygodnie i zdarzały się odparzenia mimo częstego zmieniania
cilla
wto, 30 cze 2009 - 22:27
CYTAT(Zwierzo. @ Tue, 30 Jun 2009 - 22:54) *
Ja za to chadzam tylko w pampersie. Co za fascynujÄ…cy temat.

K


icon_wink.gif Odkopałam go dlatego, bo zauważyłam posta (nie ważne, że sprzed kilku lat) kobiety, która ma podobny problem, jaki mam ja... Ciekawa też jestem, czy po jakims czasie jest poprawa... ALe pewnie niewiele osób ma takie problemy... Może dla kogoś to być śmieszne, dla mnie nie jest. Przez wiele lat uzywalam tamponów i po porodzie spotkała mnie niemiła niespodzianka niestety. icon_sad.gif

Ten post edytował Cilla wto, 30 cze 2009 - 22:28
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post wto, 30 cze 2009 - 22:27
Post #33

CYTAT(Zwierzo. @ Tue, 30 Jun 2009 - 22:54) *
Ja za to chadzam tylko w pampersie. Co za fascynujÄ…cy temat.

K


icon_wink.gif Odkopałam go dlatego, bo zauważyłam posta (nie ważne, że sprzed kilku lat) kobiety, która ma podobny problem, jaki mam ja... Ciekawa też jestem, czy po jakims czasie jest poprawa... ALe pewnie niewiele osób ma takie problemy... Może dla kogoś to być śmieszne, dla mnie nie jest. Przez wiele lat uzywalam tamponów i po porodzie spotkała mnie niemiła niespodzianka niestety. icon_sad.gif

--------------------

jaAga*
wto, 30 cze 2009 - 23:57
Cilla ja mam ten sam problem icon_sad.gif.
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 30 cze 2009 - 23:57
Post #34

Cilla ja mam ten sam problem icon_sad.gif.

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
Beciak1
śro, 01 lip 2009 - 09:45
Nienawidzę podpasek. Tylko tampony. Może być OB, może tez bella.

Miałam dawno dawno temu taką śmieszna przygodę w drogerii:
Ja- proszÄ™ tampony.
Sprzedawczyni - A jakie pani chce? Mamy OB i Tampax regular. Te ostatnie są podobno świetne bo można je regulować.
Ja- icon_eek.gif

No cóż, pani pewnie chciała mi profesjonalnie doradzić 29.gif
Beciak1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: czw, 06 lis 08 - 12:28
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 23,415




post śro, 01 lip 2009 - 09:45
Post #35

Nienawidzę podpasek. Tylko tampony. Może być OB, może tez bella.

Miałam dawno dawno temu taką śmieszna przygodę w drogerii:
Ja- proszÄ™ tampony.
Sprzedawczyni - A jakie pani chce? Mamy OB i Tampax regular. Te ostatnie są podobno świetne bo można je regulować.
Ja- icon_eek.gif

No cóż, pani pewnie chciała mi profesjonalnie doradzić 29.gif

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. DziÅ›!!!
cilla
śro, 01 lip 2009 - 10:00
CYTAT(jaAga* @ Wed, 01 Jul 2009 - 00:57) *
Cilla ja mam ten sam problem icon_sad.gif.


No to łączę się w bólu. :] U mnie wygląda to tak, że chociaż zapakuję tampona głęboko to jak tylko zrobie kilka-kilkanaście kroków już jest wyczuwalny u wejścia... Nie jest to kwestia tego, że jest za mały (próbowałam różne rozmiary), nie tyle sam wypada, co.. hmm jakby to powiedzieć, obniżona szyjka go pewnie wypycha. Bo bez tamponów- jak dłużej pochodzę, czuję czasem, że coś mi hmmm "wypada".

Ten post edytował Cilla śro, 01 lip 2009 - 10:01
cilla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,470
Dołączył: sob, 27 sty 07 - 18:45
Nr użytkownika: 10,360




post śro, 01 lip 2009 - 10:00
Post #36

CYTAT(jaAga* @ Wed, 01 Jul 2009 - 00:57) *
Cilla ja mam ten sam problem icon_sad.gif.


No to łączę się w bólu. :] U mnie wygląda to tak, że chociaż zapakuję tampona głęboko to jak tylko zrobie kilka-kilkanaście kroków już jest wyczuwalny u wejścia... Nie jest to kwestia tego, że jest za mały (próbowałam różne rozmiary), nie tyle sam wypada, co.. hmm jakby to powiedzieć, obniżona szyjka go pewnie wypycha. Bo bez tamponów- jak dłużej pochodzę, czuję czasem, że coś mi hmmm "wypada".

--------------------

Ma.
czw, 02 lip 2009 - 11:17
Ja juz sobie nie wyobrazam zycia bez tamponow, podpaska tylko w nocy. A tampony O.B, najlepiej z silk touch...kiedys kupilam tampoo bella, ale nie bylam w stanie ich uzywac, caly czas je czulam, mimo ze aplikowac jej umiem, do tego pozniej czulam jakbym sobie 'tam' pozdzierala wszystko...moja kolezanka ma podobnie...

Ten post edytował *magdalenka* czw, 02 lip 2009 - 11:33
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post czw, 02 lip 2009 - 11:17
Post #37

Ja juz sobie nie wyobrazam zycia bez tamponow, podpaska tylko w nocy. A tampony O.B, najlepiej z silk touch...kiedys kupilam tampoo bella, ale nie bylam w stanie ich uzywac, caly czas je czulam, mimo ze aplikowac jej umiem, do tego pozniej czulam jakbym sobie 'tam' pozdzierala wszystko...moja kolezanka ma podobnie...
Irenka.
piÄ…, 03 lip 2009 - 09:12
CYTAT(Beciak1 @ Wed, 01 Jul 2009 - 10:45) *
Miałam dawno dawno temu taką śmieszna przygodę w drogerii:
Ja- proszÄ™ tampony.
Sprzedawczyni - A jakie pani chce? Mamy OB i Tampax regular. Te ostatnie są podobno świetne bo można je regulować.
Ja- icon_eek.gif

No cóż, pani pewnie chciała mi profesjonalnie doradzić 29.gif



OT- odpadłam 04.gif

A w temacie- tylko tampony, nie cierpię efektu przeciekającego kranu w majtkach.. Dyskomfort i tyle. Zwłaszcza psychiczny, ciągle bym myślała czy skrzydlata gdzieś się nie przesunęła, czy nie mam plamy...
Irenka.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:34
SkÄ…d: Krosno
Nr użytkownika: 17,272

GG:


post piÄ…, 03 lip 2009 - 09:12
Post #38

CYTAT(Beciak1 @ Wed, 01 Jul 2009 - 10:45) *
Miałam dawno dawno temu taką śmieszna przygodę w drogerii:
Ja- proszÄ™ tampony.
Sprzedawczyni - A jakie pani chce? Mamy OB i Tampax regular. Te ostatnie są podobno świetne bo można je regulować.
Ja- icon_eek.gif

No cóż, pani pewnie chciała mi profesjonalnie doradzić 29.gif



OT- odpadłam 04.gif

A w temacie- tylko tampony, nie cierpię efektu przeciekającego kranu w majtkach.. Dyskomfort i tyle. Zwłaszcza psychiczny, ciągle bym myślała czy skrzydlata gdzieś się nie przesunęła, czy nie mam plamy...

--------------------




Ma.
piÄ…, 03 lip 2009 - 09:30
Ja mam to samo, latam co chwile do lazienki i sprawdzam czy nie mam plamy...blee...
Ale kazdy ma swoje preferencje...
Ma.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,238
Dołączył: śro, 11 lut 09 - 14:44
SkÄ…d: swietokrzyskie
Nr użytkownika: 25,402

GG:


post piÄ…, 03 lip 2009 - 09:30
Post #39

Ja mam to samo, latam co chwile do lazienki i sprawdzam czy nie mam plamy...blee...
Ale kazdy ma swoje preferencje...
mazia
sob, 04 lip 2009 - 12:13
CYTAT(zmijasel @ Fri, 24 Jun 2005 - 09:54) *
Tak bardzo przyzwyczailam sie do stosowania tamponow, ze nie wyobrazam sobie uzywania podpasek....to uczucie, ze cos ze mnie leci icon_lol.gif ...juz zapomnialam jakie to uczucie. icon_wink.gif Najczęsciej OB, ale czasami kupuje jakies wynalazki.


Ja tez tak nie wyobrażałam sobie życia bez tamponów. niestety do czasu... jak nie nabawiłam się dziadostwa, którego wyplewi nie mogłam. Teraz stosuję podpaski najczęściej always maxi w kolorze granatowo-różowym ( nie pamiętam dokładnego rodzaju), ale inne też mi się zdarza.
W tym roku niestety bedę miała okres w czasie pobytu nad morzem i chyba zaryzykuję - mam nadzieję spędza dużo czasu na plaży z tamponem.
mazia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,037
Dołączył: nie, 20 lis 05 - 09:27
SkÄ…d: Huciane osiedle
Nr użytkownika: 4,089




post sob, 04 lip 2009 - 12:13
Post #40

CYTAT(zmijasel @ Fri, 24 Jun 2005 - 09:54) *
Tak bardzo przyzwyczailam sie do stosowania tamponow, ze nie wyobrazam sobie uzywania podpasek....to uczucie, ze cos ze mnie leci icon_lol.gif ...juz zapomnialam jakie to uczucie. icon_wink.gif Najczęsciej OB, ale czasami kupuje jakies wynalazki.


Ja tez tak nie wyobrażałam sobie życia bez tamponów. niestety do czasu... jak nie nabawiłam się dziadostwa, którego wyplewi nie mogłam. Teraz stosuję podpaski najczęściej always maxi w kolorze granatowo-różowym ( nie pamiętam dokładnego rodzaju), ale inne też mi się zdarza.
W tym roku niestety bedę miała okres w czasie pobytu nad morzem i chyba zaryzykuję - mam nadzieję spędza dużo czasu na plaży z tamponem.

--------------------


> Jakie tampony?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 19:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama