Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Krem pod oczy tylko jaki?

> 
Sonia

Go??







post sob, 06 gru 2003 - 15:33
Post #1

Cześć!
Jestem w kłopocie w wyborze kremu pod oczy, bo jest ich mnóstwo. Doradźcie jak wybrać mam już delikatne zmarszczki pod oczkami 25lat, jaki będzie dobry dla mnie icon_rolleyes.gif
Marghe
sob, 06 gru 2003 - 23:42
Ja bardzo lubie Vichy - zel pod oczy. NIe dość, ze skuteczny, to jescze pieknie wygląda icon_biggrin.gif . Kupisz w aptece.. ale jest dośc drogi.
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post sob, 06 gru 2003 - 23:42
Post #2

Ja bardzo lubie Vichy - zel pod oczy. NIe dość, ze skuteczny, to jescze pieknie wygląda icon_biggrin.gif . Kupisz w aptece.. ale jest dośc drogi.
M.
Potwora
nie, 07 gru 2003 - 09:27
Trudno powiedzieć, któy krem będzie dla Ciebie dobry. Każda z nas ma inną skórę i inne kosmetyki jej pasują. Mogę coś polecić ale oczywiście bez gwarancji skuteczności. icon_wink.gif
Masz 25 lat i drobne zmarszczki, czyli to albo są zmarszczki mimiczne ( często mrużysz oczy?) albo skóra pod oczami jest przesuszona i wystarczy ją porządnie nawilzyć.
Moje typy:
Nivea Visage - mały słoiczek
Vichy - Termal
Eris - forte 25+
L'oreal - Hydrafresh

To przykłady tych, które miałam i dobrze nawilżały, chociaż na zimę pewnie przydałby się ciut tłustszy kremik.
Kasiu, dobrze mówię?
Czy stosować zwykły nawilżający i dodatkowo chronić skórę podkładem?
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 07 gru 2003 - 09:27
Post #3

Trudno powiedzieć, któy krem będzie dla Ciebie dobry. Każda z nas ma inną skórę i inne kosmetyki jej pasują. Mogę coś polecić ale oczywiście bez gwarancji skuteczności. icon_wink.gif
Masz 25 lat i drobne zmarszczki, czyli to albo są zmarszczki mimiczne ( często mrużysz oczy?) albo skóra pod oczami jest przesuszona i wystarczy ją porządnie nawilzyć.
Moje typy:
Nivea Visage - mały słoiczek
Vichy - Termal
Eris - forte 25+
L'oreal - Hydrafresh

To przykłady tych, które miałam i dobrze nawilżały, chociaż na zimę pewnie przydałby się ciut tłustszy kremik.
Kasiu, dobrze mówię?
Czy stosować zwykły nawilżający i dodatkowo chronić skórę podkładem?
kasiarybka

Go??







post nie, 07 gru 2003 - 15:26
Post #4

Z tym tłustym kremikiem to bym się raczej wstrzymała, obstaję twardo przy kremach nawilżających.
Tak jak Ola dobrze zauważyła dodatkową , dobrą ochroną przed zimnem jest podkład.
Siunia, ja myślę, że powinno wystarczyć dobre nawilżenie.
Wklepuj sobie nawilżający krem, pod oczy tak często jak tylko będziesz mogła.
Jeżeli to nie przyniesie rezultatu kupisz sobie krem pod oczy icon_smile.gif
iff
nie, 07 gru 2003 - 21:45
Kasiu, Oluś a kiedy zacząć używać kremu pod oczy? zauważyłam, ze jak się uśmiecham, to zaczyna pojawiać się zarys kurzych łapek... ? takich w kąciku oka, na razie na długość nie... ale to już może pierwszy sygnał.. ?

no i poza tym czy już z grubej rury np q10 plus R czy nawilżające, ale takie "same" nawilżające to są tylko do oczu z workami lub podpuchniętymi, mylę się ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 07 gru 2003 - 21:45
Post #5

Kasiu, Oluś a kiedy zacząć używać kremu pod oczy? zauważyłam, ze jak się uśmiecham, to zaczyna pojawiać się zarys kurzych łapek... ? takich w kąciku oka, na razie na długość nie... ale to już może pierwszy sygnał.. ?

no i poza tym czy już z grubej rury np q10 plus R czy nawilżające, ale takie "same" nawilżające to są tylko do oczu z workami lub podpuchniętymi, mylę się ?
Potwora
nie, 07 gru 2003 - 22:09
Ja bym zaczęła uzywac kremu pod oczy, szczególnie na dzień, pełni on wtedy funkcję ochronna, szczególnie jeżeli przebywamy w zanieczyszczonym środowisku.

Iffono, nie bój się koenzymu Q10 - jest do dobry przeciwutleniacz, zapobiega powstawaniu szkodliwych wolnych rodników, tych, które powodują, że skóra się starzeje. Kremy z koenzymami dobrze nawilżają, wspomgają mikrokrążenie.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post nie, 07 gru 2003 - 22:09
Post #6

Ja bym zaczęła uzywac kremu pod oczy, szczególnie na dzień, pełni on wtedy funkcję ochronna, szczególnie jeżeli przebywamy w zanieczyszczonym środowisku.

Iffono, nie bój się koenzymu Q10 - jest do dobry przeciwutleniacz, zapobiega powstawaniu szkodliwych wolnych rodników, tych, które powodują, że skóra się starzeje. Kremy z koenzymami dobrze nawilżają, wspomgają mikrokrążenie.
iff
nie, 07 gru 2003 - 22:16
dzieki Olus, wlasnie znivei sobie zakupilam z q10 hi hi i mialam znow watpliwosci w domu czy moge go uzyc icon_wink.gif chyba sie nie uwolnie od tego icon_wink.gif

ide zaraz zrobic siebie na bostwo, myslisz ze na dzien powinnam go stosowac nie na noc ? aha wklepywanie w kierunku od kacika oczu do skroni?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post nie, 07 gru 2003 - 22:16
Post #7

dzieki Olus, wlasnie znivei sobie zakupilam z q10 hi hi i mialam znow watpliwosci w domu czy moge go uzyc icon_wink.gif chyba sie nie uwolnie od tego icon_wink.gif

ide zaraz zrobic siebie na bostwo, myslisz ze na dzien powinnam go stosowac nie na noc ? aha wklepywanie w kierunku od kacika oczu do skroni?
iff
pon, 08 gru 2003 - 12:41
Marghe co to za zel? to jest przeciwzmarszczkowy zel? czy na opuchlizne i cienie pod oczami?
piszesz, ze skuteczny, a jak to obserwujesz? napisz prosze "doglebniej" swoje wrazenia icon_smile.gif

a jaki krem uzywasz do twarzy tez vichy?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 08 gru 2003 - 12:41
Post #8

Marghe co to za zel? to jest przeciwzmarszczkowy zel? czy na opuchlizne i cienie pod oczami?
piszesz, ze skuteczny, a jak to obserwujesz? napisz prosze "doglebniej" swoje wrazenia icon_smile.gif

a jaki krem uzywasz do twarzy tez vichy?
Marghe
pon, 08 gru 2003 - 13:11
Iffona, zel przeciwzmarszczkowy.. bardzo przyjemny, rewelacyjnie wsiąka, lekko napina skórę , schładza ją. Ja go lubię, ogólnie wole żele niz kremy,sa lżejsze.
Do twarzy stosuję przeróżne kremy, raczej nie Vichy. Nivea, Garnier, czasami cos lepszego (droższego icon_biggrin.gif ).. efekty mierne bo brak u mnie konsekwencji -czesto gesto zapominam sie nimi smarowac, hehe
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 08 gru 2003 - 13:11
Post #9

Iffona, zel przeciwzmarszczkowy.. bardzo przyjemny, rewelacyjnie wsiąka, lekko napina skórę , schładza ją. Ja go lubię, ogólnie wole żele niz kremy,sa lżejsze.
Do twarzy stosuję przeróżne kremy, raczej nie Vichy. Nivea, Garnier, czasami cos lepszego (droższego icon_biggrin.gif ).. efekty mierne bo brak u mnie konsekwencji -czesto gesto zapominam sie nimi smarowac, hehe
M.
iff
pon, 08 gru 2003 - 13:40
Marghe ja tez zapominam icon_smile.gif ale obiecalam sobie ze czas sie soba zajac (w koncu icon_wink.gif ) i obowiazkowo musze pamietac o wszystkich kosmetycznych czynnosciach

a uzywasz jakiegos podkladu? nie swieci Ci sie po nim twarz ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post pon, 08 gru 2003 - 13:40
Post #10

Marghe ja tez zapominam icon_smile.gif ale obiecalam sobie ze czas sie soba zajac (w koncu icon_wink.gif ) i obowiazkowo musze pamietac o wszystkich kosmetycznych czynnosciach

a uzywasz jakiegos podkladu? nie swieci Ci sie po nim twarz ?
Marghe
pon, 08 gru 2003 - 13:51
Podkłady też miewam rózne, czay czas szukam idealnego icon_biggrin.gif
M.
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post pon, 08 gru 2003 - 13:51
Post #11

Podkłady też miewam rózne, czay czas szukam idealnego icon_biggrin.gif
M.
Wbmot
wto, 09 gru 2003 - 12:25
Ja mialam Vichy... poza ladnym wygladem zelu, niestety nie byl dobry. Uzywalam go rok i niestety since i zmarszki nawet nie drgnely icon_confused.gif Szkoda kasy...


Teraz uzywam Loreal Revitalift SLIM do twrzy (rady KasiRybki) i smaruje tez pod oczami. Juz sa pierwsze efekty icon_lol.gif Co prawda cienie pod oczami mam nadal, ale skora pod oczami jest bardziej napieta i na twarzy tez icon_smile.gif
Wbmot


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 483
Dołączył: pią, 21 mar 03 - 15:39
Nr użytkownika: 117




post wto, 09 gru 2003 - 12:25
Post #12

Ja mialam Vichy... poza ladnym wygladem zelu, niestety nie byl dobry. Uzywalam go rok i niestety since i zmarszki nawet nie drgnely icon_confused.gif Szkoda kasy...


Teraz uzywam Loreal Revitalift SLIM do twrzy (rady KasiRybki) i smaruje tez pod oczami. Juz sa pierwsze efekty icon_lol.gif Co prawda cienie pod oczami mam nadal, ale skora pod oczami jest bardziej napieta i na twarzy tez icon_smile.gif
Potwora
wto, 09 gru 2003 - 13:27
Przypomniało mi się, dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu to Aye Perfect AA Oceanic - lekki krem nawilżający i maseczka - świetne, wiele osób sobie chwali.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 09 gru 2003 - 13:27
Post #13

Przypomniało mi się, dobre kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół oczu to Aye Perfect AA Oceanic - lekki krem nawilżający i maseczka - świetne, wiele osób sobie chwali.
muppet
czw, 17 lis 2016 - 12:40
Na czytamy etykiety wrzucili ostatnio składy kremów pod oczy i niestety znane marki nie wyszły najlepiej. Ja mam teraz krem z rival loop z rossmanna.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post czw, 17 lis 2016 - 12:40
Post #14

Na czytamy etykiety wrzucili ostatnio składy kremów pod oczy i niestety znane marki nie wyszły najlepiej. Ja mam teraz krem z rival loop z rossmanna.
lillou
piÄ…, 25 lis 2016 - 11:29
Mam pod oczy oeparol essence, fajny kremik icon_smile.gif, wydajny, przyjemnie pachnie, mam bardzo wrażliwą okolicę oczu i muszę uważać z kremami, przez to że to jest dermokosmetyk to nie podrażnia, wszedł na stałe na listę moich ulubieńców
lillou


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: pon, 26 paź 15 - 08:52
Nr użytkownika: 46,626




post piÄ…, 25 lis 2016 - 11:29
Post #15

Mam pod oczy oeparol essence, fajny kremik icon_smile.gif, wydajny, przyjemnie pachnie, mam bardzo wrażliwą okolicę oczu i muszę uważać z kremami, przez to że to jest dermokosmetyk to nie podrażnia, wszedł na stałe na listę moich ulubieńców
muppet
pon, 05 gru 2016 - 13:49
Ja z oeparaola nie byłam zadowolona. Niestety nie zauważyłam zbyt dużego działania nawilżającego.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 05 gru 2016 - 13:49
Post #16

Ja z oeparaola nie byłam zadowolona. Niestety nie zauważyłam zbyt dużego działania nawilżającego.
jamies
pon, 05 gru 2016 - 15:41
a macie do polecenia cos o jakims dobrym skladzie i naturalneogo ? icon_smile.gif
jamies


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pon, 05 gru 16 - 15:32
Nr użytkownika: 48,513




post pon, 05 gru 2016 - 15:41
Post #17

a macie do polecenia cos o jakims dobrym skladzie i naturalneogo ? icon_smile.gif
Mamineczka
wto, 17 sty 2017 - 17:11
Redermic z la roche jest rewelacyjną gamą produktów a ich krem pod oczy normalnie cudo. Tu masz więcej info o tych kremach https://www.laroche-posay.pl/s%C5%82ownicze...l151-w9138.aspx . Mi bardzo fajnie wyrównał koloryt cery.
Mamineczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:50
Nr użytkownika: 47,275




post wto, 17 sty 2017 - 17:11
Post #18

Redermic z la roche jest rewelacyjną gamą produktów a ich krem pod oczy normalnie cudo. Tu masz więcej info o tych kremach https://www.laroche-posay.pl/s%C5%82ownicze...l151-w9138.aspx . Mi bardzo fajnie wyrównał koloryt cery.
Red_Rose
czw, 19 sty 2017 - 15:38
Ja stosuje żel ze świetlikiem, dobrze likwiduje cienie pod oczami
Red_Rose


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 48
Dołączył: czw, 01 gru 16 - 10:34
Nr użytkownika: 48,496




post czw, 19 sty 2017 - 15:38
Post #19

Ja stosuje żel ze świetlikiem, dobrze likwiduje cienie pod oczami
> Krem pod oczy tylko jaki?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 09:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama