Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

biustonosz do karmienia

> 
lobuzek
śro, 15 kwi 2009 - 12:11
witajcie,

moze to drobnostka ale spytam. jestem w 34 t.c. i zastanawiam sie kiedy kupic sobie biustonosz do karmienia zeby nie stracic kasy kupujac za szybko a przeciez nie wiem czy piersi mi jeszcze urosna. termin mam na 21 maja i nie chce z tym czekac do ostatniej chwili , na wypadek jakby sie corunia szybciej urodzila.
co mi radzicie?

pozdrawiam
lobuzek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 86
Dołączył: śro, 15 kwi 09 - 11:37
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 26,670




post śro, 15 kwi 2009 - 12:11
Post #1

witajcie,

moze to drobnostka ale spytam. jestem w 34 t.c. i zastanawiam sie kiedy kupic sobie biustonosz do karmienia zeby nie stracic kasy kupujac za szybko a przeciez nie wiem czy piersi mi jeszcze urosna. termin mam na 21 maja i nie chce z tym czekac do ostatniej chwili , na wypadek jakby sie corunia szybciej urodzila.
co mi radzicie?

pozdrawiam
kociek
śro, 15 kwi 2009 - 12:17
lobuzek ja mam podobny problem bo tez nie wiem jaki rozmiar mam kupic biustonosza. Piersi w ciazy wcale mi nie urosly. Nie wiem czy w ogole sie powieksza po porodzie chociaz jak napelnia sie mlekiem to chyba musza 04.gif . Ja do tej pory kupilam sobie jeden biustonosz troszke wiekszy niz moje dotychczasowe. Reszte chyba kupie po porodzie. No nie wiem
kociek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,045
Dołączył: sob, 10 sty 09 - 14:07
SkÄ…d: lubelskie
Nr użytkownika: 24,604




post śro, 15 kwi 2009 - 12:17
Post #2

lobuzek ja mam podobny problem bo tez nie wiem jaki rozmiar mam kupic biustonosza. Piersi w ciazy wcale mi nie urosly. Nie wiem czy w ogole sie powieksza po porodzie chociaz jak napelnia sie mlekiem to chyba musza 04.gif . Ja do tej pory kupilam sobie jeden biustonosz troszke wiekszy niz moje dotychczasowe. Reszte chyba kupie po porodzie. No nie wiem

--------------------






karo_lina
śro, 15 kwi 2009 - 12:18
lobuzek ja jestem w 37tc i kupiłam już z miesiąc temu,taki elastyczny rosnący Triumpha ,a jeśli nie chcesz inwestować na marne pieniędzy,to możesz kupić sobie jakiś najtańszy tak do szpitalaa już po porodzie taki lepszy.........
karo_lina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 692
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 09:32
Nr użytkownika: 22,168




post śro, 15 kwi 2009 - 12:18
Post #3

lobuzek ja jestem w 37tc i kupiłam już z miesiąc temu,taki elastyczny rosnący Triumpha ,a jeśli nie chcesz inwestować na marne pieniędzy,to możesz kupić sobie jakiś najtańszy tak do szpitalaa już po porodzie taki lepszy.........

--------------------
ania_g21
śro, 15 kwi 2009 - 12:57
To ja dołącze sie do dyskusji.Mi termin już minął ale robiąc wyprawke kupiłam sobie staniczek do karmienia.Piersi mi podróśły w czasie ciazy z 75B na 90 C także kupujac taki do karmienia przymierzylam i wzielam poprostu troche luzniejsza miseczke bo napewno mleko zrobi swoje.Wczesnie na czas ciazy kupilam jeden roznacy tez Triumpha i jeden taki noramlny wiekszy,tylko one nie maja miseczek odpinanch i tylko na cize chyba beda...tzn mam nadzieje ze ciaza zakonczy sie juz niedługo hiihih.
Pozdrawiam
kwietniówka
ania_g21


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,178
Dołączył: pon, 22 gru 08 - 23:04
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 24,296

GG:


post śro, 15 kwi 2009 - 12:57
Post #4

To ja dołącze sie do dyskusji.Mi termin już minął ale robiąc wyprawke kupiłam sobie staniczek do karmienia.Piersi mi podróśły w czasie ciazy z 75B na 90 C także kupujac taki do karmienia przymierzylam i wzielam poprostu troche luzniejsza miseczke bo napewno mleko zrobi swoje.Wczesnie na czas ciazy kupilam jeden roznacy tez Triumpha i jeden taki noramlny wiekszy,tylko one nie maja miseczek odpinanch i tylko na cize chyba beda...tzn mam nadzieje ze ciaza zakonczy sie juz niedługo hiihih.
Pozdrawiam
kwietniówka

--------------------



martynusia.pl
śro, 15 kwi 2009 - 19:42
ja już kupiłam sobie biustonosz do karmienia i pani w sklepie doradziła mi że powinna miseczka być o tyle większa że po wsunięciu dłoni do biustonosza wypełni się - ponoć wówczas będzie oki. Ale to się okaże trochę później icon_smile.gif
martynusia.pl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,256
Dołączył: pią, 03 paź 08 - 20:01
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 22,190




post śro, 15 kwi 2009 - 19:42
Post #5

ja już kupiłam sobie biustonosz do karmienia i pani w sklepie doradziła mi że powinna miseczka być o tyle większa że po wsunięciu dłoni do biustonosza wypełni się - ponoć wówczas będzie oki. Ale to się okaże trochę później icon_smile.gif

--------------------




Dzieci s? dla nas najwi?kszym skarbem, darem od Boga.
To dla nich d??ymy do lepszego ?ycia, dzi?ki nim jeste?my naprawd? szcz??liwe i zdajemy sobie spraw? z tego jak wielk? pot?g? ma mi?o??.
gosiagosia
śro, 15 kwi 2009 - 20:20
ja mialam 70/75B a teraz 80B

kupilam na czuja z allegro za 15 zl. nie uwazam, ze jest w co inwestowac. aby staniki byly czyste i pachnace, bo normalnie jak sie karmi, to ciezko z tym raczej, wiec prac czesto trzeba. wiecej kasy bym nie dala za nie
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 15 kwi 2009 - 20:20
Post #6

ja mialam 70/75B a teraz 80B

kupilam na czuja z allegro za 15 zl. nie uwazam, ze jest w co inwestowac. aby staniki byly czyste i pachnace, bo normalnie jak sie karmi, to ciezko z tym raczej, wiec prac czesto trzeba. wiecej kasy bym nie dala za nie

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
AsiaKG
śro, 15 kwi 2009 - 20:57
Ja polecam sportowe Gatty albo firmy Brubeck
AsiaKG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,331
Dołączył: śro, 02 maj 07 - 20:46
SkÄ…d: z miasta gdzie bieganie psom szkodzi...;)
Nr użytkownika: 13,622




post śro, 15 kwi 2009 - 20:57
Post #7

Ja polecam sportowe Gatty albo firmy Brubeck

--------------------



Zelda
nie, 19 kwi 2009 - 07:37
Ja kupiłam biustonosze do karmienia przed porodem i chodziłam w nich 2 dni..potem piersi urosły o 2 rozmiary więc musiałam kupić nowe.Polecam triumpha.
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post nie, 19 kwi 2009 - 07:37
Post #8

Ja kupiłam biustonosze do karmienia przed porodem i chodziłam w nich 2 dni..potem piersi urosły o 2 rozmiary więc musiałam kupić nowe.Polecam triumpha.
sonia18a
nie, 19 kwi 2009 - 20:51
CYTAT(kociek @ Wed, 15 Apr 2009 - 12:17) *
lobuzek ja mam podobny problem bo tez nie wiem jaki rozmiar mam kupic biustonosza. Piersi w ciazy wcale mi nie urosly. Nie wiem czy w ogole sie powieksza po porodzie chociaz jak napelnia sie mlekiem to chyba musza 04.gif . Ja do tej pory kupilam sobie jeden biustonosz troszke wiekszy niz moje dotychczasowe. Reszte chyba kupie po porodzie. No nie wiem



i u mnie piersi podczas ciazy raczej nie urosly, a teraz jestem juz po porodzie i moge powiedziec, ze powiekszyly sie troche, nie jakos super znaczaco (karmie piersia). ja kupilam jeden w moim normalnym rozmiarze ale rozciagliwy i jest ok, choc rozmiar wiekszy jak najbardziej jest ok, bo przy wyjsciu na podworko trzeba oslonic piersi zeby nie owialo wiec pieluszka idealnie pasuje jak jest ciut wiekszy icon_biggrin.gif

ale kazda z nas jest inna icon_biggrin.gif wiec chyba najlepsze sa te "rosnace" icon_biggrin.gif
sonia18a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,191
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 14:03
SkÄ…d: Birmingham
Nr użytkownika: 23,591




post nie, 19 kwi 2009 - 20:51
Post #9

CYTAT(kociek @ Wed, 15 Apr 2009 - 12:17) *
lobuzek ja mam podobny problem bo tez nie wiem jaki rozmiar mam kupic biustonosza. Piersi w ciazy wcale mi nie urosly. Nie wiem czy w ogole sie powieksza po porodzie chociaz jak napelnia sie mlekiem to chyba musza 04.gif . Ja do tej pory kupilam sobie jeden biustonosz troszke wiekszy niz moje dotychczasowe. Reszte chyba kupie po porodzie. No nie wiem



i u mnie piersi podczas ciazy raczej nie urosly, a teraz jestem juz po porodzie i moge powiedziec, ze powiekszyly sie troche, nie jakos super znaczaco (karmie piersia). ja kupilam jeden w moim normalnym rozmiarze ale rozciagliwy i jest ok, choc rozmiar wiekszy jak najbardziej jest ok, bo przy wyjsciu na podworko trzeba oslonic piersi zeby nie owialo wiec pieluszka idealnie pasuje jak jest ciut wiekszy icon_biggrin.gif

ale kazda z nas jest inna icon_biggrin.gif wiec chyba najlepsze sa te "rosnace" icon_biggrin.gif

--------------------
PS. Przepraszam za brak polskich znakow, bede starala sie pisac czytelnie :)



N godz. 1.56 (2270g i 46cm)
L aniołek godz. 13.27 (58g i 13cm) [*]
B godz. 5.45 (2980g i 48cm)
M godz. 22.30 (2690g i 48cm)
2 gwiazdeczki 13tc, 13/11/2007 [**]
Zona J: Razem od 2004 roku
aga 77

Go??







post piÄ…, 24 kwi 2009 - 08:19
Post #10

Ja w pierwszej ciązy miałam właśnie taki zwykły, taki co na allegro kosztuje 15 czy nawet 8 PLN. Nie karmiłam piersią, ale nosiłam go trochę i bardzo tego żałuję. Te staniki to największe nieszczęście osoby w wielkim cycem jak ja icon_wink.gif Mój biust jest bardzo ciężki, a tam nic go nie trzyma, pierś w miseczce wisi okropnie.
ZNalałam na allegro stanik MEDELI. Napisałam do osób, które zakupiły go wcześniej i napisały, że jest rewelacyjny, ja nie mogę o nim nic powiedzieć jeszcze bo nawet go nie dostałam jeszcze. W każdym razie wygląda naprawde solidnie i na taki, co utrzyma ciężki biust który będzie jeszcze cięższy jak mleczarnia zacznie produkcję icon_wink.gif
ALe okaże się "w praniu".
miska360
czw, 30 kwi 2009 - 17:26
biust mi dużo nie urósł i kupiłam sobie za ok 10 zł/szt-2 białe i 1 czarny, a wziełam o numer większe, tak mi moja mama mi doradziła i miała prawie racje bo mam mały biust i dużo mi nie urosło 06.gif
miska360


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 554
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 19:38
Skąd: gdańsk
Nr użytkownika: 21,137

GG:


post czw, 30 kwi 2009 - 17:26
Post #11

biust mi dużo nie urósł i kupiłam sobie za ok 10 zł/szt-2 białe i 1 czarny, a wziełam o numer większe, tak mi moja mama mi doradziła i miała prawie racje bo mam mały biust i dużo mi nie urosło 06.gif

--------------------
trzkasienka
czw, 30 kwi 2009 - 17:39
kto sie nastawia na karmienie piersia, to tych biustonoszy musi miec kilka, bo w nich sie chodzi 24h na dobe. Trudno doradzic jaki biustonosz kupic, bo jednej kobiecie sie biust powiekszy innej tylko nieznacznie. Ja pierwszy kupilam o 2 miseczki wiekszy- mialam potezne zastoje, wiec okazal sie trafiony. Nie wzielam jednak pod uwage, ze pod koniec ciazy urosne tez w szerz 04.gif 29.gif a to zmienia juz calkiem rozmiar.
Najlepiej kupowac biustonosze bez zadnych koronek i podobnych dodatkow, bo one tylko drapia dziecko i przeszkadzaja w karmieniu.
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post czw, 30 kwi 2009 - 17:39
Post #12

kto sie nastawia na karmienie piersia, to tych biustonoszy musi miec kilka, bo w nich sie chodzi 24h na dobe. Trudno doradzic jaki biustonosz kupic, bo jednej kobiecie sie biust powiekszy innej tylko nieznacznie. Ja pierwszy kupilam o 2 miseczki wiekszy- mialam potezne zastoje, wiec okazal sie trafiony. Nie wzielam jednak pod uwage, ze pod koniec ciazy urosne tez w szerz 04.gif 29.gif a to zmienia juz calkiem rozmiar.
Najlepiej kupowac biustonosze bez zadnych koronek i podobnych dodatkow, bo one tylko drapia dziecko i przeszkadzaja w karmieniu.

--------------------


aga 77

Go??







post śro, 06 maj 2009 - 08:53
Post #13

Przyszła moje medela, jest rewelacyjna, kupię sobie jeszcze jeden taki. Naprawdę polecam na wielkie piersi, rewelka. No i jego sportowy fason najbardziej mi odpowiada, śuper dopasowuje się pod biustem, bawełna jest bardzo dobra bo nie zniekształca się i nie rozciąga i trzyma się na plecach tam gdzie ma być (osoby z dużym biustem znają ból, kiedy pierś ściąga ciężarem stanik na górę pleców). Ja jestem zachwycona.
kasiaaaaa
pon, 11 maj 2009 - 22:08
A ja kupiłam biustonosze do karmienia i okazały się kompletnie nieprzydatne. Za każdym razem wygodniej mi było poprostu podnieść calą miseczkę do góry, bo moja dzidzia jak jadła to lubiła sobie od czasu do czasu co nieco mleczka wypuścić z buzi, więc biustonosz byłby cały mokry. icon_smile.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post pon, 11 maj 2009 - 22:08
Post #14

A ja kupiłam biustonosze do karmienia i okazały się kompletnie nieprzydatne. Za każdym razem wygodniej mi było poprostu podnieść calą miseczkę do góry, bo moja dzidzia jak jadła to lubiła sobie od czasu do czasu co nieco mleczka wypuścić z buzi, więc biustonosz byłby cały mokry. icon_smile.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
trzkasienka
pon, 11 maj 2009 - 23:14
CYTAT(kasiaaaaa @ Mon, 11 May 2009 - 21:08) *
A ja kupiłam biustonosze do karmienia i okazały się kompletnie nieprzydatne. Za każdym razem wygodniej mi było poprostu podnieść calą miseczkę do góry, bo moja dzidzia jak jadła to lubiła sobie od czasu do czasu co nieco mleczka wypuścić z buzi, więc biustonosz byłby cały mokry. icon_smile.gif


przed zmoczeniem biustonosza chronia wkladki laktacyjne, gdy Mala pije nie wyciagam ich. Nie mam masy biustonoszy do karmienia, wiec sporadycznie zdarza sie,ze nakladam zwykle i jednak nie mam tego samego komfortu podczas karmienia...
trzkasienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 844
Dołączył: pon, 24 wrz 07 - 15:29
Nr użytkownika: 16,297




post pon, 11 maj 2009 - 23:14
Post #15

CYTAT(kasiaaaaa @ Mon, 11 May 2009 - 21:08) *
A ja kupiłam biustonosze do karmienia i okazały się kompletnie nieprzydatne. Za każdym razem wygodniej mi było poprostu podnieść calą miseczkę do góry, bo moja dzidzia jak jadła to lubiła sobie od czasu do czasu co nieco mleczka wypuścić z buzi, więc biustonosz byłby cały mokry. icon_smile.gif


przed zmoczeniem biustonosza chronia wkladki laktacyjne, gdy Mala pije nie wyciagam ich. Nie mam masy biustonoszy do karmienia, wiec sporadycznie zdarza sie,ze nakladam zwykle i jednak nie mam tego samego komfortu podczas karmienia...

--------------------


mama_misia
czw, 28 sty 2010 - 12:08
A czy myslicie ze warto jest wydac troche wiecej pieniedzy np. na taki biustonosz ?
www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post czw, 28 sty 2010 - 12:08
Post #16

A czy myslicie ze warto jest wydac troche wiecej pieniedzy np. na taki biustonosz ?
www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html
szeklanka
czw, 28 sty 2010 - 16:50
też się zastanawiałam nad taką kwestią, tym bardziej że wielkość biustu mam już dobrze wymierzoną i spasowane staniki i ciężko mi będzie dobrać coś ze standardowej oferty która oscyluje między 75 B-D do 85 ... co jest bez sensu

ale tak sobie myślę, kiedy najbardziej rosną piersi w ciąży? tuż przed porodem czy trochę wcześniej, kobitki dajcie znać jak to u Was było to może coś wymyślę z poszukiwaniami

aha Mama-misia ja planuję kupić sobie jakiś ładny bo mimo wszystko chciałabym się czuć kobieco karmiąc nawet jeśli tylko ja mam to oglądać icon_wink.gif więc warto!
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post czw, 28 sty 2010 - 16:50
Post #17

też się zastanawiałam nad taką kwestią, tym bardziej że wielkość biustu mam już dobrze wymierzoną i spasowane staniki i ciężko mi będzie dobrać coś ze standardowej oferty która oscyluje między 75 B-D do 85 ... co jest bez sensu

ale tak sobie myślę, kiedy najbardziej rosną piersi w ciąży? tuż przed porodem czy trochę wcześniej, kobitki dajcie znać jak to u Was było to może coś wymyślę z poszukiwaniami

aha Mama-misia ja planuję kupić sobie jakiś ładny bo mimo wszystko chciałabym się czuć kobieco karmiąc nawet jeśli tylko ja mam to oglądać icon_wink.gif więc warto!

--------------------
mama_misia
piÄ…, 29 sty 2010 - 14:15
CYTAT(mama_misia @ Thu, 28 Jan 2010 - 12:08) *
A czy myslicie ze warto jest wydac troche wiecej pieniedzy np. na taki biustonosz ?
www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html



Mam takie samo zdanie icon_wink.gif
dlatego tez własnie znalazałam taki ładny biustonosz.
A najlepiej jest juz go chyba kupic tuż po urodzeniu.
mama_misia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 162
Dołączył: śro, 20 lut 08 - 14:27
Nr użytkownika: 18,301




post piÄ…, 29 sty 2010 - 14:15
Post #18

CYTAT(mama_misia @ Thu, 28 Jan 2010 - 12:08) *
A czy myslicie ze warto jest wydac troche wiecej pieniedzy np. na taki biustonosz ?
www.babymama.pl/vmchk/Bielizna-ciazowa/Biustonosze/Biustonosz-Allure-Bravado/flypage.tpl.html



Mam takie samo zdanie icon_wink.gif
dlatego tez własnie znalazałam taki ładny biustonosz.
A najlepiej jest juz go chyba kupic tuż po urodzeniu.
kuna87
śro, 28 lut 2018 - 22:00
Ja miałam zwykłe bawełniane do chodzenia po domu i do spania.. a na wyjścia miałam takie fajniejsze icon_wink.gif
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post śro, 28 lut 2018 - 22:00
Post #19

Ja miałam zwykłe bawełniane do chodzenia po domu i do spania.. a na wyjścia miałam takie fajniejsze icon_wink.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
dorotii
piÄ…, 25 sty 2019 - 18:26
Biustonosz to bardzo kluczowa rzecz. Ja musiałam , że wystarczy jeden ale figa z makiem....musiałam dokupić co najmniej trzy.
dorotii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: pon, 18 maj 15 - 23:31
Nr użytkownika: 45,858




post piÄ…, 25 sty 2019 - 18:26
Post #20

Biustonosz to bardzo kluczowa rzecz. Ja musiałam , że wystarczy jeden ale figa z makiem....musiałam dokupić co najmniej trzy.
> biustonosz do karmienia
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 18:03
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama