Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Przedłużanie rzęs 1:1

-
, secret lashes?
Nessi
post Tue, 18 Feb 2014 - 08:14
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 27,789

CYTAT(Inanna @ Sat, 15 Feb 2014 - 18:50) *
Miałam, nie polecam. Ale to głównie z powodu tego, że własne rzęsy mam bardzo delikatne i przyklejone wyglądały ładnie tydzień. Potem się odklejały u nasady, trzeba było co tydzień uzupełniać i odklejać te naderwane. Dziś używam tej rewelacyjnej odżywki za 340zł (nazwy nie podaję, bo chyba nie można, ale odżywkę kupić naprawdę warto mimo jej ceny) i rzęsy mam długie, więc wystarczy je dobrze wytuszować, żeby efekt był powalający.

Inanna Proszę, napisz nazwę na pw icon_wink.gif

--------------------

start-22.02.2014

Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Go to the top of the page PM

Quote Post
zając_Poziomka
post Tue, 18 Feb 2014 - 09:53
Post #22

Nr użytkownika: 42,247

CYTAT(Pogoda @ Tue, 18 Feb 2014 - 01:24) *
Ja miałam i polecam. Nosiłam bez przerwy ponad 10 miesięcy i po zdjęciu nie zauważyłam, żeby moje naturalne w jakimkolwiek stopniu ucierpiały. Nie są rzadsze, nie są słabsze, wyglądają tak jak przed założeniem sztucznych. U mnie największym problemem jest to, że zakładanie długo trwa. Trudno mi utrzymać regularność w wizytach u kosmetyczki i bywa, że chodzę bez uzupełniania 2 miesiące a potem mam rzęsy jak kosmita. (Kępka długich, kępka "naturalnych" i znowu kępka długich ;-P ). Poza tym takie "przerośnięte" zaczynają być denerwujące i niewygodne.

Poza tym - ja nie jestem w stanie zmyć makijażu jedynie płynem do demakijażu - ja zawsze muszę umyć twarz wodą i mydłem/żelem do twarzy. Nikt mi nie wmówi, że wycieranie twarzy ręcznikiem przy przedłużanych rzęsach może być wygodne icon_razz.gif. Poza tym... zdarza wam się, że Was swędzi powieka? icon_razz.gif

Dla mnie rzęsy były genialne na wakacje - ileż razy rano wstawałam, myłam zęby jedną ręką, drugą się ubierałam i po prostu wychodziłam... Bez doczepianych rzęs NIGDY nie wyszłabym z domu bez zrobienia podstawowego makijażu. A tak - one robiły wszystko za mnie ;-P. Cóż to była dla mnie za wygoda i oszczędność czasu!

Ja wróciłam do przedłużania i przestałam się zupełnie malowac do pracy icon_smile.gif Chyba, że się pojawią jakieś niespodzianki na twarzy to korektor i/lub podkład.

Co do swędzenia 03.gif 03.gif 03.gif straszne to jest icon_razz.gif

Czas zakładania rzęs zalezy od wprawy kosmetyczki i ilości naturalnych rzęs - im więcej tym dłużej. Ja baaaaardzo rzadko przekraczam godziny. Zazwyczaj wyrabiam sie w 1,5 przy nowym secie.

Co do sztuczności:

Kiedy pozwalam klientkom wybierać rzęsy, często wychodzą ze szczotkami na oczach icon_razz.gif Ale one tak chcą, lubią i cóż zrobić. Kiedy wybieram rzęsy sama efekt jest piękny, naturalny. Rzęsy trzyba dobrać do twarzy, włosów, kształtu i wielkości oczu, do stanu i wyglądu naturalnych rzęs (aby ładnie wyglądały i aby nie były obciążone)

--------------------

Bezimienna cząstka nas... 9.08.2013 (9w1d)

Quote Post
Dorott
post Tue, 18 Feb 2014 - 10:59
Post #23

Nr użytkownika: 3,715

GG:

CYTAT(zając_Poziomka @ Tue, 18 Feb 2014 - 09:53) *
Co do sztuczności:

piękne

--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...

Blog Weroniki

Quote Post
Pogoda
post Tue, 18 Feb 2014 - 12:46
Post #24

Nr użytkownika: 20,867

Dla mnie półtorej godziny leżenia w bezruchu to PIEKŁO icon_razz.gif. Ogromna ilość czasu, to raz, a poza tym... potem boli mnie kręgosłup... ;-P. A mojej kosmetyczce założenie mi rzęs zajmuje mniej-więcej tyle czasu, chociaż ostatnio rzeczywiście uwijała się w godzinę piętnaście-dwadzieścia.

Jeśli chodzi o naturalny efekt, to jakby to... Ja od wielu lat nawet na co dzień stosuję tusze, które zapewniają tzw. "teatralne rzęsy". Takie zboczenie zawodowe... Kiedy zdarza mi się wyjść "do ludzi" bez tuszu na rzęsach zwykle znajomi pytają, czy jestem chora, bo tak słabo wyglądam... Tak więc i moje przedłużone nie należą do szczególnie naturalnych - ale pasują do mnie, ja się z nimi świetnie czuję a bliscy mówią, że wyglądam jak ja, a nie jak lalka, więc chyba jest dobrze icon_wink.gif.

Quote Post
zając_Poziomka
post Tue, 18 Feb 2014 - 12:51
Post #25

Dorott, dziękuje icon_smile.gif

Pogoda - właśnie niektórym takie przerysowany efekt pasuje. Mam sporo takich klientek. Ale kidy drobna blondynka o małej główce i malych oczkach zażyczy sobie rzęsy prawie pod same brwi, to wygląda to już karykaturalnie.

--------------------

Quote Post
Parasolka80
post Fri, 21 Feb 2014 - 21:21
Post #26

Nr użytkownika: 43,533

340 zł za odżywkę?! wow! nieźle... ja używam genialnego serum które kupiłam w Hebe i sprawdza mi się genialnie. Rzęsy mam jak na tym zdjęciu po przedłużeniu icon_smile.gif bajka icon_smile.gif

Quote Post
ana
post Tue, 25 Feb 2014 - 18:34
Post #27

Nr użytkownika: 2,421

CYTAT(zając_Poziomka @ Tue, 18 Feb 2014 - 14:51) *
Dorott, dziękuje icon_smile.gif

Pogoda - właśnie niektórym takie przerysowany efekt pasuje. Mam sporo takich klientek. Ale kidy drobna blondynka o małej główce i malych oczkach zażyczy sobie rzęsy prawie pod same brwi, to wygląda to już karykaturalnie.

mnie kojarzy się z klaunem 06.gif

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)

Quote Post
rysa154
post Tue, 25 Feb 2014 - 19:15
Post #28

Nr użytkownika: 25,743

a jak to jest:jak za pierwszym razem wybiore jakas długosc to potem juz usze sie jej trzymac przy uzupełnianiu?
zajączku napisz o tym ile kosztuje przedłużanie.

--------------------

Quote Post
zając_Poziomka
post Wed, 26 Feb 2014 - 09:46
Post #29

Długość na początek proponuję wybrać taką... nieco dłuższą od naturalnych, żeby nie było szoku icon_smile.gif Wtedy ocenisz czy chcesz dłuższe. Jesli Ci dużo wypadnie to można uzupełnić dłuższymi. Jesli chcesz krótsze, to trzeba będzie zdjąć przed aplikacją nowej długości. Zdejmowanie trwa ok 3-5 minut, jest bezpieczne dla rzęs, o ile wykonywane jest specjalnym płynem, a nie poprez zrywanie.

Co do cen... Róznie jest. Zalezy od miasta, od tego czy gabinet, czy kosmetyczka dojeżdżająca do klienta / pracująca w domu. Ceny w gabinecie poniżej 200zl za pierwszą aplikację powinny wydawać się mocno podejrzane.

--------------------

Quote Post
wiolkakk
post Thu, 12 Jul 2018 - 10:40
Post #30

Nr użytkownika: 51,100

Ja płacę za doczepiane rzęsy 250 zł, ale moja kosmetyczka przyjeżdża do mnie do domu. No i pracuje też na profesjonalnych kosmetykach, więc z tego też wynika wyższa cena. Rzęsy utrzymują się około 2 miesiące. Żebyś mogła się nimi cieszyć jak najdłużej, powinnaś o nie dbać, w szczególności codziennie rano przeczysywać je szczoteczką silikonową do rzęs (powinna Ci je dać kosmetyczka).

Quote Post
> Przedłużanie rzęs 1:1, secret lashes?

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 21 Jul 2018 - 06:07
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe