Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

potrzebna pomoc Zielonogórzanek

> 
m4rusia
wto, 10 sty 2006 - 16:10
Dziewczyny z Zielonej Góry. Mam ogromną prośbę. 17. 01. będę jechać PKS-em na sprawę do Sądu Okręgowego na pl. Słowiańskim a nie bardzo wiem gdzie ten Sąd jest. Napiszcie mi gdzie najlepiej wysiąść z Zielonej, żeby nie pędzić potem przez całe miasto z językiem na brodzie. Proszę o tłumaczenie jak "chłop krowie na rowie" bo Zielonej nie znam ni w ząb. Wiem tylko tyle, że jak PKS jedzie to przejeżdża kolo aresztu śledczego. A potem to wiem dopiero gdzie jest PKP icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 10 sty 2006 - 16:10
Post #1

Dziewczyny z Zielonej Góry. Mam ogromną prośbę. 17. 01. będę jechać PKS-em na sprawę do Sądu Okręgowego na pl. Słowiańskim a nie bardzo wiem gdzie ten Sąd jest. Napiszcie mi gdzie najlepiej wysiąść z Zielonej, żeby nie pędzić potem przez całe miasto z językiem na brodzie. Proszę o tłumaczenie jak "chłop krowie na rowie" bo Zielonej nie znam ni w ząb. Wiem tylko tyle, że jak PKS jedzie to przejeżdża kolo aresztu śledczego. A potem to wiem dopiero gdzie jest PKP icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

--------------------
Agnieszka.zg
czw, 12 sty 2006 - 18:47
mogę ci wytłumaczyć ale musiałabym wiedzieć gdzie będziesz wysiadać ew. którędy przejeżdza twój PKS i gdzie masz przystanki żeby ci powiedzieć gdzie lepiej wyściąść bo mówiąc szczerze to od aresztu do sądu to troszkę daleko choć nie aż tak bardzo.......... może będzie nam razem pogadać na gg 4340670 aga
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 18:47
Post #2

mogę ci wytłumaczyć ale musiałabym wiedzieć gdzie będziesz wysiadać ew. którędy przejeżdza twój PKS i gdzie masz przystanki żeby ci powiedzieć gdzie lepiej wyściąść bo mówiąc szczerze to od aresztu do sądu to troszkę daleko choć nie aż tak bardzo.......... może będzie nam razem pogadać na gg 4340670 aga

--------------------
m4rusia
czw, 12 sty 2006 - 19:45
wiesz Aga, będę jechała pośpiesznym przez Nowogród Bobrzański. Nie wiem jak tam dokładnie się jedzie od strony Nowogrodu, no i nie wiadomo czy ten pospieszny będzie stawał gdzieś po drodze w Zielonej czy dopiero na PKS-ie. W razie jak bym wysiadła dopiero na Dworcu to chyba lepiej będzie podjechać do Sądu taksówką, nie?
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 19:45
Post #3

wiesz Aga, będę jechała pośpiesznym przez Nowogród Bobrzański. Nie wiem jak tam dokładnie się jedzie od strony Nowogrodu, no i nie wiadomo czy ten pospieszny będzie stawał gdzieś po drodze w Zielonej czy dopiero na PKS-ie. W razie jak bym wysiadła dopiero na Dworcu to chyba lepiej będzie podjechać do Sądu taksówką, nie?

--------------------
Agnieszka.zg
piÄ…, 13 sty 2006 - 15:41
jeśli wysiądziesz dopiero na dworcu to do sądu jest kawałek drogi piechotą ale taksówką to powinno pójść szybko
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post piÄ…, 13 sty 2006 - 15:41
Post #4

jeśli wysiądziesz dopiero na dworcu to do sądu jest kawałek drogi piechotą ale taksówką to powinno pójść szybko

--------------------
mamusiaa
pon, 15 sty 2007 - 06:47
Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
mamusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 15 sty 07 - 06:39
Skąd: Zielona Góra- Ziemia Lubuska
Nr użytkownika: 9,989




post pon, 15 sty 2007 - 06:47
Post #5

Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

--------------------
mamusiaa męskich bliżniaków :D :D
m4rusia
pon, 15 sty 2007 - 15:03
CYTAT(mamusiaa)
Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

icon_eek.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 15 sty 2007 - 15:03
Post #6

CYTAT(mamusiaa)
Nie każdy w woj.lubuskim ma na taksówki. icon_question.gif  :?:  :?:  :?:  :?:  :?:

icon_eek.gif

--------------------
> potrzebna pomoc Zielonogórzanek
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:10
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama