Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wózki dziecięce

> 
ameliazawadzka
pon, 11 lut 2019 - 08:47
Witajcie! icon_smile.gif
w ciągu najbliższych dni muszę kupić wózek dla dziecka, jeszcze nie wiem czy tylko głęboki a może wielofunkcyjny... poszukuję ciekawych sklepów coś w tym stylu https://dudus.pl/pl/c/Wozki-dzieciece/14 icon_smile.gif proszę o propozycje, pozdrawiam!
ameliazawadzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 07 lut 19 - 08:48
Nr użytkownika: 52,664




post pon, 11 lut 2019 - 08:47
Post #1

Witajcie! icon_smile.gif
w ciągu najbliższych dni muszę kupić wózek dla dziecka, jeszcze nie wiem czy tylko głęboki a może wielofunkcyjny... poszukuję ciekawych sklepów coś w tym stylu https://dudus.pl/pl/c/Wozki-dzieciece/14 icon_smile.gif proszę o propozycje, pozdrawiam!
AnitaT
wto, 09 kwi 2019 - 18:47
Ja jeżdżę anexem, model sport i jestem z niego zadowolona. Wózek wygodny i bezpieczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda;) Polecam przetestować, może Tobie też przypadnie do gustu;)
AnitaT


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: nie, 07 paź 18 - 17:55
Nr użytkownika: 52,137




post wto, 09 kwi 2019 - 18:47
Post #2

Ja jeżdżę anexem, model sport i jestem z niego zadowolona. Wózek wygodny i bezpieczny, lekko się prowadzi i fajnie wygląda;) Polecam przetestować, może Tobie też przypadnie do gustu;)
> Wózki dzieciÄ™ce
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 07:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama