Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

MAJUSIE cześć czwarta

, mamy już półtora roczku
> , mamy już półtora roczku
KAROLA3DAW
wto, 22 mar 2011 - 23:51
Góralka kciukasy &&&

Agata i jak tam po wizycie w ZOO ?
Pociechy zadowolone?
Ashanti juz duza dziewczynka i podobna do brata przystojniaka icon_smile.gif

Agusia kciuki aby kontrola wypadla pozytywnie icon_smile.gif

Justa zdrowka i pogońcie ten katar przytul.gif
Ja nie otrzymalam zadnego obrazka icon_sad.gif
Na PW wysłałam maila icon_smile.gif
Kochana pomoz mi w doprawieniu kuchni bez Vegety i soli?
Czym to zastepujesz zeby byl zblizony smak?


Dotti
i dzien lenia nam sie nalezy, ja tam czesto mam takie icon_smile.gif
Milej opieki nad siostrzencem icon_smile.gif
Masz takiego pomocnika jak Grzesiu wiec pewnie gładko pojdzie icon_biggrin.gif

Dziekuje Wam kochane za troske przytul.gif
Wczoraj mezus poszedl na 2 zmiane i ok 18 zadzwonil ze dzwonila jego kuzynka z prosba zeby pozyczyc laptopa NASZEGO 37.gif
Nie musze pisac ze prawie zaczelam plakac przez sluchawke 21.gif
Dodal tylko ze bede miala w koncu wiecej czasu dla niego, wiec odpuscilam lamenty 29.gif
Nie zdążyłam Was nawet poinformowac bo musialam na szybko zrobic tornado w domciu znaczy sie troszke posprzatac i sie ogarnac 03.gif
Dzis jak przed 19 sie nie odzywaly to juz spazmow dostawalam 37.gif
Kazalam mu dzwonic zeby mi go oddaly juz ale wstrzymal sie troszke i o 19 juz byl z nami 04.gif
Oczywiscie zgarnelam trszke bo jak go odczepialam od tej sterty kabli to wyrwalam kabel od internetu a jakby tego bylo malo to chyba modem sie uszkodzil 41.gif
Ale mezus spec szybko zreperowal bo widzial ze mam chcice 06.gif
Poszedl na nocke a ja nadrabiam icon_smile.gif

Fabi czuje sie dzis juz calkiem dobrze moze ze dwa razy mu sie odkaszlnelo blagam.gif
Antybiotyk podam jeszcze do 5 doby zeby sie cos nie wrocilo icon_smile.gif
Z lekkimi wyrzutami ale wzielismy go dzis na spacer.
Popoludnie u tesciow tradycyjnie icon_biggrin.gif
Wieczorkiem wpadly wspomniane wczesniej kuzynki wiec popodziwialy troche Synusia a ten sie uparl i niczym sie pochwalic nie chcial icon_biggrin.gif
Ostatnio kupilismy mu inne sloiczki obiadkowe cos na H i on nie chce za cholere tego jesc 37.gif
Musze mu zaczac gotowac zupy 29.gif
Jutro planuje krupnik icon_smile.gif

Sprawa sie nie wyjasnila ale jutro spodziewam sie wizyty i moze uda mi sie odpowiedniej osobie wytlumaczyc co i jak icon_smile.gif
Na sama mysl slabo mi sie robi, bo ciezko mi sie rozmawia z ograniczonymi ludzmi i takimi nastawionymi na swoje ale bede jutro walczyc icon_biggrin.gif

Ja jutro po poludniu po wyniki glukozy i do gina smigam icon_smile.gif

Mykam sie ogarnac do snu 06.gif

Buziaki wielkie nasi Kochani przytul.gif


KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post wto, 22 mar 2011 - 23:51
Post #21

Góralka kciukasy &&&

Agata i jak tam po wizycie w ZOO ?
Pociechy zadowolone?
Ashanti juz duza dziewczynka i podobna do brata przystojniaka icon_smile.gif

Agusia kciuki aby kontrola wypadla pozytywnie icon_smile.gif

Justa zdrowka i pogońcie ten katar przytul.gif
Ja nie otrzymalam zadnego obrazka icon_sad.gif
Na PW wysłałam maila icon_smile.gif
Kochana pomoz mi w doprawieniu kuchni bez Vegety i soli?
Czym to zastepujesz zeby byl zblizony smak?


Dotti
i dzien lenia nam sie nalezy, ja tam czesto mam takie icon_smile.gif
Milej opieki nad siostrzencem icon_smile.gif
Masz takiego pomocnika jak Grzesiu wiec pewnie gładko pojdzie icon_biggrin.gif

Dziekuje Wam kochane za troske przytul.gif
Wczoraj mezus poszedl na 2 zmiane i ok 18 zadzwonil ze dzwonila jego kuzynka z prosba zeby pozyczyc laptopa NASZEGO 37.gif
Nie musze pisac ze prawie zaczelam plakac przez sluchawke 21.gif
Dodal tylko ze bede miala w koncu wiecej czasu dla niego, wiec odpuscilam lamenty 29.gif
Nie zdążyłam Was nawet poinformowac bo musialam na szybko zrobic tornado w domciu znaczy sie troszke posprzatac i sie ogarnac 03.gif
Dzis jak przed 19 sie nie odzywaly to juz spazmow dostawalam 37.gif
Kazalam mu dzwonic zeby mi go oddaly juz ale wstrzymal sie troszke i o 19 juz byl z nami 04.gif
Oczywiscie zgarnelam trszke bo jak go odczepialam od tej sterty kabli to wyrwalam kabel od internetu a jakby tego bylo malo to chyba modem sie uszkodzil 41.gif
Ale mezus spec szybko zreperowal bo widzial ze mam chcice 06.gif
Poszedl na nocke a ja nadrabiam icon_smile.gif

Fabi czuje sie dzis juz calkiem dobrze moze ze dwa razy mu sie odkaszlnelo blagam.gif
Antybiotyk podam jeszcze do 5 doby zeby sie cos nie wrocilo icon_smile.gif
Z lekkimi wyrzutami ale wzielismy go dzis na spacer.
Popoludnie u tesciow tradycyjnie icon_biggrin.gif
Wieczorkiem wpadly wspomniane wczesniej kuzynki wiec popodziwialy troche Synusia a ten sie uparl i niczym sie pochwalic nie chcial icon_biggrin.gif
Ostatnio kupilismy mu inne sloiczki obiadkowe cos na H i on nie chce za cholere tego jesc 37.gif
Musze mu zaczac gotowac zupy 29.gif
Jutro planuje krupnik icon_smile.gif

Sprawa sie nie wyjasnila ale jutro spodziewam sie wizyty i moze uda mi sie odpowiedniej osobie wytlumaczyc co i jak icon_smile.gif
Na sama mysl slabo mi sie robi, bo ciezko mi sie rozmawia z ograniczonymi ludzmi i takimi nastawionymi na swoje ale bede jutro walczyc icon_biggrin.gif

Ja jutro po poludniu po wyniki glukozy i do gina smigam icon_smile.gif

Mykam sie ogarnac do snu 06.gif

Buziaki wielkie nasi Kochani przytul.gif




--------------------




agata85
śro, 23 mar 2011 - 06:07
karola, fajnie ze sie odezwalas, bo juz sie martwilam.

Ide zrobic kawke, bo dopiero wstalam 29.gif Ashanti i Shane spia, a mnie obudzili.... Polacy icon_eek.gif , tak glosno gadajacy przed naszymi oknami icon_eek.gif ( mamy teraz ,,wystawki,, wiec m.in polakow kreci sie tu mnustwo )
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 06:07
Post #22

karola, fajnie ze sie odezwalas, bo juz sie martwilam.

Ide zrobic kawke, bo dopiero wstalam 29.gif Ashanti i Shane spia, a mnie obudzili.... Polacy icon_eek.gif , tak glosno gadajacy przed naszymi oknami icon_eek.gif ( mamy teraz ,,wystawki,, wiec m.in polakow kreci sie tu mnustwo )

--------------------





pomidorro
śro, 23 mar 2011 - 08:31
uwierzycie, że spalam tylko dwie godziny???? Hania bardzo plakala w nocy, katar męczył.... a i tak 5:15 wstała! 21.gif
jestem nieprzytomna.....
cos czuję, że oprócz kataru zęby idą...a katar tez mam taki jak Hania- potwornie zatykający jest, glowa pęka i mam wrażenie, że inhalacje nie pomagają icon_sad.gif
Agata zajrzyj na czerwcowe icon_smile.gif

Ten post edytował ~justa~ śro, 23 mar 2011 - 08:36
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 08:31
Post #23

uwierzycie, że spalam tylko dwie godziny???? Hania bardzo plakala w nocy, katar męczył.... a i tak 5:15 wstała! 21.gif
jestem nieprzytomna.....
cos czuję, że oprócz kataru zęby idą...a katar tez mam taki jak Hania- potwornie zatykający jest, glowa pęka i mam wrażenie, że inhalacje nie pomagają icon_sad.gif
Agata zajrzyj na czerwcowe icon_smile.gif

--------------------



pomidorro
śro, 23 mar 2011 - 09:22
KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 09:22
Post #24

KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif


--------------------



agata85
śro, 23 mar 2011 - 09:56
justa, bardzo piekny obraz icon_wink.gif
Masz talent, dziewczyno icon_smile.gif
Nocki wspolczuje. Ashanti sie troche polepszylo, wiec nocki przespane, spokojne.
W dzien diabel w nia wstepuje 29.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 09:56
Post #25

justa, bardzo piekny obraz icon_wink.gif
Masz talent, dziewczyno icon_smile.gif
Nocki wspolczuje. Ashanti sie troche polepszylo, wiec nocki przespane, spokojne.
W dzien diabel w nia wstepuje 29.gif

--------------------





Żabolek
śro, 23 mar 2011 - 10:12
Ja tylko na moment sie przywitac!
Natalce wychodza górne jedynki i jest masakra. Trzecią noc z rzedu spałam ok 2-3 godzin.
W dzien tez cały czas marudzi i na dodatek oboje z Kuba zasmarkani na maksa (Kuba juz na końcówce a Natusi doslownie leje sie z nosa)
W piątek jedziemy nad morze na tydzień i juz sie bede mogła stamtąd odzywac bo mają nam podłączyc neostrade!

Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 23 mar 2011 - 10:12
Post #26

Ja tylko na moment sie przywitac!
Natalce wychodza górne jedynki i jest masakra. Trzecią noc z rzedu spałam ok 2-3 godzin.
W dzien tez cały czas marudzi i na dodatek oboje z Kuba zasmarkani na maksa (Kuba juz na końcówce a Natusi doslownie leje sie z nosa)
W piątek jedziemy nad morze na tydzień i juz sie bede mogła stamtąd odzywac bo mają nam podłączyc neostrade!



--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
agata85
śro, 23 mar 2011 - 10:21
zabolku, zdrowka dla dzieciaczkow.
A wyjazdu nad morze zazdroszcze... pozytywnie 06.gif


No i moge pochwalic, bo wlasnie teraz dopatrzylam icon_smile.gif
Mamy gorna dwojeczke icon_smile.gif
5 zabkow na stanie icon_smile.gif

Ten post edytował agata85 śro, 23 mar 2011 - 10:22
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 10:21
Post #27

zabolku, zdrowka dla dzieciaczkow.
A wyjazdu nad morze zazdroszcze... pozytywnie 06.gif


No i moge pochwalic, bo wlasnie teraz dopatrzylam icon_smile.gif
Mamy gorna dwojeczke icon_smile.gif
5 zabkow na stanie icon_smile.gif

--------------------





dasza
śro, 23 mar 2011 - 10:29
CYTAT(~justa~ @ Wed, 23 Mar 2011 - 09:22) *
KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif


Justa - u mnie podobnie.

Fajne są różne przyprawy bez soli i glutaminianu sodu z kamisa: zioła do sałatek , zioła do drobiu, zioła prowansalskie

Pozdrawiam icon_smile.gif
dasza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 17:34
SkÄ…d: :)
Nr użytkownika: 30,143




post śro, 23 mar 2011 - 10:29
Post #28

CYTAT(~justa~ @ Wed, 23 Mar 2011 - 09:22) *
KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif


Justa - u mnie podobnie.

Fajne są różne przyprawy bez soli i glutaminianu sodu z kamisa: zioła do sałatek , zioła do drobiu, zioła prowansalskie

Pozdrawiam icon_smile.gif

--------------------




dasza
śro, 23 mar 2011 - 10:35
Agata - Ashanti jest słodka, a tym bolerku wyglada jak mała modnisia icon_smile.gif

Żabolek - zazdroszcze wyjazdu nad morze, my w tym roku chcielismy, ale nam sie chyba nie uda - niestety nie wyrobimy finansowo, ale za to mieszkam w Narwiańskim Parku Narodowym , więc i tak mam dobrze icon_smile.gif

Dotti - mnie ostatnio tez jakis leń dopadł, ale pewnie to związane z przesileniem wiosennym, organizm musi dojśc do siebie po zimie, ja ogolnie czuję sie jakaś osłabiona.
dasza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: nie, 15 lis 09 - 17:34
SkÄ…d: :)
Nr użytkownika: 30,143




post śro, 23 mar 2011 - 10:35
Post #29

Agata - Ashanti jest słodka, a tym bolerku wyglada jak mała modnisia icon_smile.gif

Żabolek - zazdroszcze wyjazdu nad morze, my w tym roku chcielismy, ale nam sie chyba nie uda - niestety nie wyrobimy finansowo, ale za to mieszkam w Narwiańskim Parku Narodowym , więc i tak mam dobrze icon_smile.gif

Dotti - mnie ostatnio tez jakis leń dopadł, ale pewnie to związane z przesileniem wiosennym, organizm musi dojśc do siebie po zimie, ja ogolnie czuję sie jakaś osłabiona.

--------------------




pomidorro
śro, 23 mar 2011 - 10:53
wczoraj oglądałam usta usta..buuuuuuuuu..ja chcę Chorwację zobaczyć!
Zabolek zazdroszczę wyjazdu...super Wam! Oby pogoda dopisała no i zebole wylazły!
Agata gratulacje! My mamy dwa ...niby góra się szykuje ale póki nie wyjdzie to nic nie mówię! 29.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 10:53
Post #30

wczoraj oglądałam usta usta..buuuuuuuuu..ja chcę Chorwację zobaczyć!
Zabolek zazdroszczę wyjazdu...super Wam! Oby pogoda dopisała no i zebole wylazły!
Agata gratulacje! My mamy dwa ...niby góra się szykuje ale póki nie wyjdzie to nic nie mówię! 29.gif

--------------------



pomidorro
śro, 23 mar 2011 - 13:03
wyslałm meile wczoraj...do nikogo niedoszedł?
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 13:03
Post #31

wyslałm meile wczoraj...do nikogo niedoszedł?

--------------------



agusia3310
śro, 23 mar 2011 - 18:27
Cześć dziewczyny.
My po kontroli i oskrzela czyste.
Nie ma śladu choroby.
I dzięki ci Panie icon_smile.gif .
Powoli na pół godzinki możemy zacząć na dworek wychodzić.

Karola czekamy na wyniki rozmów.
No i glukozy oczywiście też.
A co gin na to ?

Justa ja nie dostałam obrazka.

Agata superowe masz dzieciaczki.

Żabolku super z tym morzem.
Odpoczywaj kobieto i niech dzieciaczki siÄ™ hartujÄ….

Tak piszecie o kiepskich nockach to ja pochwalę się tylko mam nadzieję, że nie zapeszę.
U nas coraz lepiej.
Pierwsza pobudka zazwyczaj ok 2,3.
A bywa, że i o 5.
No i śpimy do 7 a czasem dłużej lub trochę krócej.
Pewnie zasługa tego, że z choroby wyszliśmy.
No i z zębami od długiego czasu spokój.
Mamy tak jak mieliśmy 8.
Aha no i na roczek prawie ważymy 9350.
Myślę, że nie jest źle.
agusia3310


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,001
Dołączył: wto, 27 paź 09 - 16:21
Nr użytkownika: 29,788




post śro, 23 mar 2011 - 18:27
Post #32

Cześć dziewczyny.
My po kontroli i oskrzela czyste.
Nie ma śladu choroby.
I dzięki ci Panie icon_smile.gif .
Powoli na pół godzinki możemy zacząć na dworek wychodzić.

Karola czekamy na wyniki rozmów.
No i glukozy oczywiście też.
A co gin na to ?

Justa ja nie dostałam obrazka.

Agata superowe masz dzieciaczki.

Żabolku super z tym morzem.
Odpoczywaj kobieto i niech dzieciaczki siÄ™ hartujÄ….

Tak piszecie o kiepskich nockach to ja pochwalę się tylko mam nadzieję, że nie zapeszę.
U nas coraz lepiej.
Pierwsza pobudka zazwyczaj ok 2,3.
A bywa, że i o 5.
No i śpimy do 7 a czasem dłużej lub trochę krócej.
Pewnie zasługa tego, że z choroby wyszliśmy.
No i z zębami od długiego czasu spokój.
Mamy tak jak mieliśmy 8.
Aha no i na roczek prawie ważymy 9350.
Myślę, że nie jest źle.

--------------------




agata85
śro, 23 mar 2011 - 19:14
agusia, super, ze wychodzicie z choroby icon_smile.gif
I calkiem ladna waga cory icon_smile.gif Ciekawe ile moja pyzia wazy 03.gif Co dowiem sie dopiero 20 maja 29.gif

Dasza, mam do niej z 5 podobnych bolerek, bo uwielbiam ja w nich 06.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post śro, 23 mar 2011 - 19:14
Post #33

agusia, super, ze wychodzicie z choroby icon_smile.gif
I calkiem ladna waga cory icon_smile.gif Ciekawe ile moja pyzia wazy 03.gif Co dowiem sie dopiero 20 maja 29.gif

Dasza, mam do niej z 5 podobnych bolerek, bo uwielbiam ja w nich 06.gif

--------------------





biedronka83
śro, 23 mar 2011 - 21:23
Cześć dziewczynki. Matko znowu mnie długo nie było i boję się że jak już będzie lato to całkiem nie nadąrzę icon_sad.gif Praktycznie wcale komputera nie włączam ostatnio. Te krzyżyki moją każdą wolną chwilę zabierają a do tego dzieci nie pozwalają o sobie zapomnieć i sąsiedzi icon_smile.gif

Oj nie wiem nawet co napisać icon_sad.gif...

Nie nadrobię zaległości bo dzisiaj nastroju jakoś nie mam. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku i że choroby uciekły albo uciekną w siną dal. Co u nas.. Młody wczoraj zjadł nasz obiadek tzn koperkową i makaron z jabłkami. Smakowało mu bardzo. Bałam się śmietany w zupie ale chyba niepotrzebnie.. Pasuje zacząć wprowadzać powoli normalne jedzenie. Oczywiście jak najmniej chemii ale nie dać się zwariować. Odkryłam że nieźle gryzie kawałki (do tej pory bałam się że się zakrztusi). Poza tym przytargałam chodzik i nieźle śmiga w nim oczywiście niedługo bo opinie nie są rewelacyjne. Ale jak to z sąsiadką stwierdziłyśmy wszystko z umiarem nie powinno szkodzić i nie dajmy się zwariować icon_smile.gif A tak to chodzi przy meblach, zaczyna się wygłupiać z Anią i naśladować niektóre czynności. Pa, pa ani kosi kosi nie kuma zupełnie ale jak zapytam gdzie jest świnka (skarbonka) to z usmiechem zaraz patrzy na nią icon_smile.gif Zębów nadal siedem ale ślinotok okropny ma więc będziemy czekać na następnego zębola. Poza tym Ania kończy za kilka dni 5 lat i tym żyję ostatnio. Zamówiłam jej pralkę do zabawy i upiekę coś a'la tort z hello kitty bo ma ostatnio fazę tego kota icon_smile.gif. Pozdrawiam Was serdecznie!! Postaram się częściej zaglądać i przepraszam.
biedronka83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,833
Dołączył: czw, 02 kwi 09 - 12:09
Skąd: Małopolska
Nr użytkownika: 26,492




post śro, 23 mar 2011 - 21:23
Post #34

Cześć dziewczynki. Matko znowu mnie długo nie było i boję się że jak już będzie lato to całkiem nie nadąrzę icon_sad.gif Praktycznie wcale komputera nie włączam ostatnio. Te krzyżyki moją każdą wolną chwilę zabierają a do tego dzieci nie pozwalają o sobie zapomnieć i sąsiedzi icon_smile.gif

Oj nie wiem nawet co napisać icon_sad.gif...

Nie nadrobię zaległości bo dzisiaj nastroju jakoś nie mam. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku i że choroby uciekły albo uciekną w siną dal. Co u nas.. Młody wczoraj zjadł nasz obiadek tzn koperkową i makaron z jabłkami. Smakowało mu bardzo. Bałam się śmietany w zupie ale chyba niepotrzebnie.. Pasuje zacząć wprowadzać powoli normalne jedzenie. Oczywiście jak najmniej chemii ale nie dać się zwariować. Odkryłam że nieźle gryzie kawałki (do tej pory bałam się że się zakrztusi). Poza tym przytargałam chodzik i nieźle śmiga w nim oczywiście niedługo bo opinie nie są rewelacyjne. Ale jak to z sąsiadką stwierdziłyśmy wszystko z umiarem nie powinno szkodzić i nie dajmy się zwariować icon_smile.gif A tak to chodzi przy meblach, zaczyna się wygłupiać z Anią i naśladować niektóre czynności. Pa, pa ani kosi kosi nie kuma zupełnie ale jak zapytam gdzie jest świnka (skarbonka) to z usmiechem zaraz patrzy na nią icon_smile.gif Zębów nadal siedem ale ślinotok okropny ma więc będziemy czekać na następnego zębola. Poza tym Ania kończy za kilka dni 5 lat i tym żyję ostatnio. Zamówiłam jej pralkę do zabawy i upiekę coś a'la tort z hello kitty bo ma ostatnio fazę tego kota icon_smile.gif. Pozdrawiam Was serdecznie!! Postaram się częściej zaglądać i przepraszam.

--------------------
KAROLA3DAW
śro, 23 mar 2011 - 23:39
Justa wspolczuje nocki icon_sad.gif
Z wielka checia oddałabym Ci moja jedna nawet cała przytul.gif
Zdrowka duzo dla Was icon_smile.gif
dzieki sliczne za doradztwo kulinarne icon_smile.gif
Z miesami to sobie jeszcze poradze ale z zupami juz gorzeja ze musze Fabianowi zaczac cos gotowac to szybko musze sie tez nauczyc icon_biggrin.gif
Kochana ja maila otrzymalam i jestem pod wielkim wrazeniem 37.gif
Nie wiem jak ty to robisz i od czego zaczynasz ale to jest jak dla mnie niesamowte icon_smile.gif
Jak juz bedziesz miala cos na sprzedaz to daj znac icon_smile.gif
Baaardzo podoba mi sie ta twarz i drzewka icon_biggrin.gif

Zabolek zdrowka i dla Was duzo przytul.gif
Kusisz tym morzem niesamowicie icon_biggrin.gif

Dasza dziekuje za wskazowki odnosnie ziół przytul.gif

Agusia super ze Lili juz zdrowa i udanych spacerkow icon_smile.gif

Biedronka
pracuj nad krzyzykami skoro Ci to tyle radochy sprawia bo ja juz sie konca doczekac nie moge icon_smile.gif
Super ze u Was wszystko ok icon_smile.gif

Na wizycie ok icon_smile.gif
Lekarz pytal czy mi brzuch twardnieje wiec powiedzialam ze jak dluzej postoje czy pospaceruje to jest taki ciezki i ciagnie go do ziemi ale po badaniu stwierdzil ze wszystko w porzadku macica rozluzniona na maxa:)
Jak przylozył reke do brzucha to od razu ja zabral i powiedzial nie musisz mnie od razu kopac 06.gif
Córa dala mu kopniaka po rece a ja nawet tego nie poczulam 37.gif
Ledwo przylozyl USG do brzusia i powiedzial ale ma duze oczy, ale z tym sie licze bo mezus ma wielkie ciemne oczyska Fabian ma po nim wielkosc po mnie kolor wiec i cora pewnie wielkosciowo bedzie miala po tatusiu icon_smile.gif
Pytal sie ile Fabi wazyl i stwierdzil ze cora tez bedzie raczej z tych wiekszych 03.gif
Ale podobno tak bywa ze dzieciaczki mam cukrzycowych sa wieksze.
Zdjecia nie bralam bo on ma lekko niewyrazne a niebawem mamy 3D wiec nacieszymy oko 03.gif
Wynik glukozy nieznacznie przekroczony ale ze juz wiem o co kaman z ta dieta wiec wyprosilam zebym nie musiala jezdzic po diabetologach bo on mi poprzednio w niczym nie pomogl a wrecz jeszcze bardziej zamotał 41.gif
Zalatwie sobie glukometr i lekarz rodzinny wypisze mi paski.
Za 2 tygodnie do kontroli z tymi cukrami 21.gif
Fabi juz calkiem dobrze funkcjonuje, na dworek wychodzimy a jutro konczymy antybiotyk icon_smile.gif
Zrobiłam własnie krupnik na jutro i mam nadzieje ze Fabian nie bedzie plul 04.gif

Padam, wiec do jutra cioteczki i Majusie przytul.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post śro, 23 mar 2011 - 23:39
Post #35

Justa wspolczuje nocki icon_sad.gif
Z wielka checia oddałabym Ci moja jedna nawet cała przytul.gif
Zdrowka duzo dla Was icon_smile.gif
dzieki sliczne za doradztwo kulinarne icon_smile.gif
Z miesami to sobie jeszcze poradze ale z zupami juz gorzeja ze musze Fabianowi zaczac cos gotowac to szybko musze sie tez nauczyc icon_biggrin.gif
Kochana ja maila otrzymalam i jestem pod wielkim wrazeniem 37.gif
Nie wiem jak ty to robisz i od czego zaczynasz ale to jest jak dla mnie niesamowte icon_smile.gif
Jak juz bedziesz miala cos na sprzedaz to daj znac icon_smile.gif
Baaardzo podoba mi sie ta twarz i drzewka icon_biggrin.gif

Zabolek zdrowka i dla Was duzo przytul.gif
Kusisz tym morzem niesamowicie icon_biggrin.gif

Dasza dziekuje za wskazowki odnosnie ziół przytul.gif

Agusia super ze Lili juz zdrowa i udanych spacerkow icon_smile.gif

Biedronka
pracuj nad krzyzykami skoro Ci to tyle radochy sprawia bo ja juz sie konca doczekac nie moge icon_smile.gif
Super ze u Was wszystko ok icon_smile.gif

Na wizycie ok icon_smile.gif
Lekarz pytal czy mi brzuch twardnieje wiec powiedzialam ze jak dluzej postoje czy pospaceruje to jest taki ciezki i ciagnie go do ziemi ale po badaniu stwierdzil ze wszystko w porzadku macica rozluzniona na maxa:)
Jak przylozył reke do brzucha to od razu ja zabral i powiedzial nie musisz mnie od razu kopac 06.gif
Córa dala mu kopniaka po rece a ja nawet tego nie poczulam 37.gif
Ledwo przylozyl USG do brzusia i powiedzial ale ma duze oczy, ale z tym sie licze bo mezus ma wielkie ciemne oczyska Fabian ma po nim wielkosc po mnie kolor wiec i cora pewnie wielkosciowo bedzie miala po tatusiu icon_smile.gif
Pytal sie ile Fabi wazyl i stwierdzil ze cora tez bedzie raczej z tych wiekszych 03.gif
Ale podobno tak bywa ze dzieciaczki mam cukrzycowych sa wieksze.
Zdjecia nie bralam bo on ma lekko niewyrazne a niebawem mamy 3D wiec nacieszymy oko 03.gif
Wynik glukozy nieznacznie przekroczony ale ze juz wiem o co kaman z ta dieta wiec wyprosilam zebym nie musiala jezdzic po diabetologach bo on mi poprzednio w niczym nie pomogl a wrecz jeszcze bardziej zamotał 41.gif
Zalatwie sobie glukometr i lekarz rodzinny wypisze mi paski.
Za 2 tygodnie do kontroli z tymi cukrami 21.gif
Fabi juz calkiem dobrze funkcjonuje, na dworek wychodzimy a jutro konczymy antybiotyk icon_smile.gif
Zrobiłam własnie krupnik na jutro i mam nadzieje ze Fabian nie bedzie plul 04.gif

Padam, wiec do jutra cioteczki i Majusie przytul.gif


--------------------




bel
czw, 24 mar 2011 - 07:02
czesc dziewczyny czy moglabym z wami pisac jestem z lutusi 2010 ale pislam z klkoma dziewczynami z waszego forum. nibyewa chetnie popisze czy moge ??
dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie?? moja coreczka jest z 24 lutego 2010 wiec jest po roczku ale jeszcze dobrze nie chodzi. wasze maluszki sa niewiele od niej mlodsze podziele sie doswiadczeniem choc niewiele go mam bo Marysia jest moim 1szym dzieckiem


justa twoja hania jest czerwca teraz widze icon_smile.gif ciesze sie icon_smile.gif ze mala zdrowa. sa tu dziewczyny z Bydgoszczy poza nibyewÄ…??
pozdrawiam bel

Ten post edytował bel czw, 24 mar 2011 - 07:04
bel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,813
Dołączył: nie, 14 gru 08 - 21:15
Nr użytkownika: 24,152




post czw, 24 mar 2011 - 07:02
Post #36

czesc dziewczyny czy moglabym z wami pisac jestem z lutusi 2010 ale pislam z klkoma dziewczynami z waszego forum. nibyewa chetnie popisze czy moge ??
dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie?? moja coreczka jest z 24 lutego 2010 wiec jest po roczku ale jeszcze dobrze nie chodzi. wasze maluszki sa niewiele od niej mlodsze podziele sie doswiadczeniem choc niewiele go mam bo Marysia jest moim 1szym dzieckiem


justa twoja hania jest czerwca teraz widze icon_smile.gif ciesze sie icon_smile.gif ze mala zdrowa. sa tu dziewczyny z Bydgoszczy poza nibyewÄ…??
pozdrawiam bel
agusia3310
czw, 24 mar 2011 - 07:56
Bel myśle, że i inne dziewczyny powiedzą to co ja: ZAPRASZAMY.
Na tym forum chyba wiek dzieci nie jest najważniejszy.
Ważne, że ma się z kim pisać, komu się pożalić i od kogo zasięgnąć porady.
Zawsze ktoÅ› podtrzyma na duchu i przytuli.
Więc poproszę zdjęcie Marysi, jej dane urozeniowe i coś więcej o was aktualnie icon_smile.gif .

Karola super, że u lekarza ok.
A z dietkÄ… spokojnie sobie poradzisz.
Masz już wprawę icon_smile.gif .

Biedronka dziergaj, dziergaj.
Ale i do nas wpadaj czasami.
A kiedy Ala ma urodzinki?
Bo my za tydzień mamy roczek icon_smile.gif.

Ten post edytował agusia3310 czw, 24 mar 2011 - 08:05
agusia3310


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,001
Dołączył: wto, 27 paź 09 - 16:21
Nr użytkownika: 29,788




post czw, 24 mar 2011 - 07:56
Post #37

Bel myśle, że i inne dziewczyny powiedzą to co ja: ZAPRASZAMY.
Na tym forum chyba wiek dzieci nie jest najważniejszy.
Ważne, że ma się z kim pisać, komu się pożalić i od kogo zasięgnąć porady.
Zawsze ktoÅ› podtrzyma na duchu i przytuli.
Więc poproszę zdjęcie Marysi, jej dane urozeniowe i coś więcej o was aktualnie icon_smile.gif .

Karola super, że u lekarza ok.
A z dietkÄ… spokojnie sobie poradzisz.
Masz już wprawę icon_smile.gif .

Biedronka dziergaj, dziergaj.
Ale i do nas wpadaj czasami.
A kiedy Ala ma urodzinki?
Bo my za tydzień mamy roczek icon_smile.gif.

--------------------




pomidorro
czw, 24 mar 2011 - 08:44
karola dzięki icon_smile.gif fajnie , że córą wszystko ok ....
co do zup- poprstu gotuję na żeberkach czy kurczaku...same warzywa dodają smaku....no i natki- koperek czy pietrucha...
często tez biorę trochę pietruchy- całej natki z łdygami- wiąże nitką i gotuję zupę z tym- potem wywalam...nadaje ładny aromat....
spróbuj np. kalafiorową zrobic bez wegety- poradzisz sobie.
Agusia - zaraz Ci wyslÄ™....
chyba, ze chcesz kota zobaczyć to jest tutaj ( bo poprzednie chyba widzialaś)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...883&st=1480
Juz pierwsze urodziny? Co planujesz????
musze namalowac cos dla Hani. Alicja na pierwsze urodziny dostała obrazek i chce , zeby Hania tez miala. Potem sobie zabiorą jak się wyprowadzą- do pokoju własnych dzieci icon_smile.gif ( jak zechcą 29.gif )
Biedronka Alicja wczoraj zażyczyła sobie sukienkę z Hello Kitty..zaczyna fazę na tego kota- cały czas mówi o swoich urodzinach- a dopiero w czerwcu są.
Akurat będziemy nad morzem- będę musiała wymyślec jakies atrakcje...no i prezent 06.gif
dzisiaj nocka trochę lepiej- dużo lepiej raczej- tylko 3 pobudki....
edit:
Bel witamy icon_smile.gif Ja mam AlicjÄ™ starszÄ… z czerwca a HaniÄ™ z maja;)

Ten post edytował ~justa~ czw, 24 mar 2011 - 08:50
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 08:44
Post #38

karola dzięki icon_smile.gif fajnie , że córą wszystko ok ....
co do zup- poprstu gotuję na żeberkach czy kurczaku...same warzywa dodają smaku....no i natki- koperek czy pietrucha...
często tez biorę trochę pietruchy- całej natki z łdygami- wiąże nitką i gotuję zupę z tym- potem wywalam...nadaje ładny aromat....
spróbuj np. kalafiorową zrobic bez wegety- poradzisz sobie.
Agusia - zaraz Ci wyslÄ™....
chyba, ze chcesz kota zobaczyć to jest tutaj ( bo poprzednie chyba widzialaś)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...883&st=1480
Juz pierwsze urodziny? Co planujesz????
musze namalowac cos dla Hani. Alicja na pierwsze urodziny dostała obrazek i chce , zeby Hania tez miala. Potem sobie zabiorą jak się wyprowadzą- do pokoju własnych dzieci icon_smile.gif ( jak zechcą 29.gif )
Biedronka Alicja wczoraj zażyczyła sobie sukienkę z Hello Kitty..zaczyna fazę na tego kota- cały czas mówi o swoich urodzinach- a dopiero w czerwcu są.
Akurat będziemy nad morzem- będę musiała wymyślec jakies atrakcje...no i prezent 06.gif
dzisiaj nocka trochę lepiej- dużo lepiej raczej- tylko 3 pobudki....
edit:
Bel witamy icon_smile.gif Ja mam AlicjÄ™ starszÄ… z czerwca a HaniÄ™ z maja;)

--------------------



agata85
czw, 24 mar 2011 - 08:56
Witam sie z rana.

karola, fajnie ze wizyta udana icon_smile.gif

justa, a wiesz, ze ja tylko dwa razy w swoim zyciu zupe gotowalam 37.gif A to dlatego, ze moj maz za zupami nie przepada, Shane wielbi tylko rosol, a ja zupa najesc sie nie umiem 29.gif 37.gif
agata85


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,172
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 14:48
SkÄ…d: niemcy
Nr użytkownika: 13,522

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 08:56
Post #39

Witam sie z rana.

karola, fajnie ze wizyta udana icon_smile.gif

justa, a wiesz, ze ja tylko dwa razy w swoim zyciu zupe gotowalam 37.gif A to dlatego, ze moj maz za zupami nie przepada, Shane wielbi tylko rosol, a ja zupa najesc sie nie umiem 29.gif 37.gif

--------------------





pomidorro
czw, 24 mar 2011 - 08:59
Agata ja gotuję bo to jedyny sposób aby Ala jadła warzywa..ale jak jest zupa to M. pyta o obiad....nie traktuje tego w kategorii jedzenia - musi mieć kawał mięcha , ziemniaki 04.gif
A ja zupy bardzo lubiÄ™... woe od tradycyjnego obiadu icon_smile.gif
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post czw, 24 mar 2011 - 08:59
Post #40

Agata ja gotuję bo to jedyny sposób aby Ala jadła warzywa..ale jak jest zupa to M. pyta o obiad....nie traktuje tego w kategorii jedzenia - musi mieć kawał mięcha , ziemniaki 04.gif
A ja zupy bardzo lubiÄ™... woe od tradycyjnego obiadu icon_smile.gif

--------------------



> MAJUSIE cześć czwarta, mamy już półtora roczku
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 09:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama