Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

, szalejemy wiosną i 3 część wątku otwieramy !!!
> , szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
anna52
czw, 14 kwi 2011 - 11:26
Melduje się i ja jestem cały czas z Wami czytam was na bierząco ale sorki że narazie nie będe sie udzielac zbytnio zdjęcia jak zwykle super pozdrawiam Was
anna52


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 977
Dołączył: pon, 05 kwi 10 - 18:39
Nr użytkownika: 32,390

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 11:26
Post #21

Melduje się i ja jestem cały czas z Wami czytam was na bierząco ale sorki że narazie nie będe sie udzielac zbytnio zdjęcia jak zwykle super pozdrawiam Was

--------------------
Uploaded with ImageShack.us
komunikacja
czw, 14 kwi 2011 - 11:42
Niunia źle wpisałąś Aylin na jedyneczce.
Nie 14.11 2010 tylko 14.12.2010 Przecież to bliźniak Mikusia:)
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post czw, 14 kwi 2011 - 11:42
Post #22

Niunia źle wpisałąś Aylin na jedyneczce.
Nie 14.11 2010 tylko 14.12.2010 Przecież to bliźniak Mikusia:)

--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

Magnezja
czw, 14 kwi 2011 - 12:02
Dziewczyny, do avatarka się przyzwyczaicie, nie macie innego wyjścia icon_razz.gif
U nas się pojawił problem - to znaczy problem dla mnie bo dla Kamila to wielka frajda. Mianowicie włosy i kolczyki 43.gif O ile kolczyki jestem w stanie wyeliminować i zamiast długich dyndających zakładam już takie na wkręty to grzywki za nic się nie pozbędę. A mały tylko czeka aż się nachylę i łapkami chwyta za grzywkę. Ciągnie pierun mały jak nie wiem co, siłę to on ma. Kolczyki też mu się bardzo podobały, prawie mi dziurkę rozerwał jak pociągnął 43.gif
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.

EDIT: U nas właśnie pierwsza próba słoiczkowa zakończyła się niepowodzeniem. Nie widziałam jeszcze tak wykrzywionego dziecka icon_razz.gif No nic, za jakiś tydzień-dwa spróbuję ponownie. Może coś innego niż marchewka Kamilowi się spodoba.

Ten post edytował Magnezja czw, 14 kwi 2011 - 12:58
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 12:02
Post #23

Dziewczyny, do avatarka się przyzwyczaicie, nie macie innego wyjścia icon_razz.gif
U nas się pojawił problem - to znaczy problem dla mnie bo dla Kamila to wielka frajda. Mianowicie włosy i kolczyki 43.gif O ile kolczyki jestem w stanie wyeliminować i zamiast długich dyndających zakładam już takie na wkręty to grzywki za nic się nie pozbędę. A mały tylko czeka aż się nachylę i łapkami chwyta za grzywkę. Ciągnie pierun mały jak nie wiem co, siłę to on ma. Kolczyki też mu się bardzo podobały, prawie mi dziurkę rozerwał jak pociągnął 43.gif
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.

EDIT: U nas właśnie pierwsza próba słoiczkowa zakończyła się niepowodzeniem. Nie widziałam jeszcze tak wykrzywionego dziecka icon_razz.gif No nic, za jakiś tydzień-dwa spróbuję ponownie. Może coś innego niż marchewka Kamilowi się spodoba.

--------------------
K 2010
niunia23
czw, 14 kwi 2011 - 13:16
magnezja u nas sama marchewka odpada z jabluszkiem pochodzi i jest ok icon_biggrin.gif

ja wlasnie upieklam babeczki waniliowe icon_biggrin.gif później jak znajde kabel to wkleje fotki bo zrobilam icon_biggrin.gif


angielk a jajeczka ty mozesz jesc ???? bo zawsze mleko w ciastach mozesz sobie sojowym mlekiem zastapic a jak jajek nie mozesz kurzych to polecam przepiorcze icon_biggrin.gif i wtedy mozna wszystko generalnie icon_biggrin.gif

jej u was tez tak zimno dzisiaj ? jak bylam madzke odwieźć do żlobka to bylo 2 stopnie tylko na dworzu !!!! masakra jakas normalnie .

a i przyszla Gosi świeca i szatka i kupilam w pepco sukienke za 25 pln icon_biggrin.gif

jeszcze musze po jakies buciki podjechac bo trampek jej nie założe do sukienki icon_biggrin.gif

sweterek mamy i kurtke tez w razie co mamy cieplutka icon_biggrin.gif

pierwsza stronke poprawilam - chyba tak moze byc icon_biggrin.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 14 kwi 2011 - 13:16
Post #24

magnezja u nas sama marchewka odpada z jabluszkiem pochodzi i jest ok icon_biggrin.gif

ja wlasnie upieklam babeczki waniliowe icon_biggrin.gif później jak znajde kabel to wkleje fotki bo zrobilam icon_biggrin.gif


angielk a jajeczka ty mozesz jesc ???? bo zawsze mleko w ciastach mozesz sobie sojowym mlekiem zastapic a jak jajek nie mozesz kurzych to polecam przepiorcze icon_biggrin.gif i wtedy mozna wszystko generalnie icon_biggrin.gif

jej u was tez tak zimno dzisiaj ? jak bylam madzke odwieźć do żlobka to bylo 2 stopnie tylko na dworzu !!!! masakra jakas normalnie .

a i przyszla Gosi świeca i szatka i kupilam w pepco sukienke za 25 pln icon_biggrin.gif

jeszcze musze po jakies buciki podjechac bo trampek jej nie założe do sukienki icon_biggrin.gif

sweterek mamy i kurtke tez w razie co mamy cieplutka icon_biggrin.gif

pierwsza stronke poprawilam - chyba tak moze byc icon_biggrin.gif


--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
Aylin
czw, 14 kwi 2011 - 13:47
niunka dzięki icon_smile.gif A strzelę sobie z młodym aktualną fotkę a co 04.gif

Magnezja moje włosy też są bardzo atrakcyjne dla Damiana. Natomiast przy karmieniu straszni mi włosy lecą. Normalnie masakra jakaś.

Ten post edytował Aylin czw, 14 kwi 2011 - 13:49
Aylin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: nie, 23 kwi 06 - 15:31
Skąd: Gorzów Wlkp.
Nr użytkownika: 5,653




post czw, 14 kwi 2011 - 13:47
Post #25

niunka dzięki icon_smile.gif A strzelę sobie z młodym aktualną fotkę a co 04.gif

Magnezja moje włosy też są bardzo atrakcyjne dla Damiana. Natomiast przy karmieniu straszni mi włosy lecą. Normalnie masakra jakaś.

--------------------
To ja, Anek ;-)

Debora (2007)
Damian (2010)
Ola81
czw, 14 kwi 2011 - 13:50
Aylin też przemywam buźkę Przema Cetaphilem i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczywiście dermatolog nam poleciła.

Piję za 4 miesiące Damianka i Mikołajka impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 13:50
Post #26

Aylin też przemywam buźkę Przema Cetaphilem i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczywiście dermatolog nam poleciła.

Piję za 4 miesiące Damianka i Mikołajka impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif



--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





niunia23
czw, 14 kwi 2011 - 13:53
aylin to jak zrobisz to wrzuc mi na maila dzuli@wp.pl albo wklej tutaj
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 14 kwi 2011 - 13:53
Post #27

aylin to jak zrobisz to wrzuc mi na maila dzuli@wp.pl albo wklej tutaj


--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
Magnezja
czw, 14 kwi 2011 - 14:05
Co do wypadania włosów to u mnie to masakra od paru tygodni 21.gif Chyba jeszcze nigdy mi tak nie wypadały jak teraz, najwięcej oczywiście przy myciu głowy. Miałam jasne to tego tak nie było widać ale teraz przy ciemnych to mam całą wannę uświnianą. Paskudnie to wygląda. Kurcze, może za mało witamin? Sama już nie wiem.
A ten cały Cetaphil czy jak mu tam to do czego jest? Tylko buźki? Kamil nie ma większych problemów ze skórą ale na brzuchu ma szorstką (bez wysypki, bez zaczerwienienia, po prostu nie jest milutka w dotyku) i w sumie nie wiem od czego to. Gdyby proszek to chyba miałby tak wszędzie, przynajmniej na nogach też. Może od mydła? Smarujemy taką maścią robioną na receptę ale jakoś nie widzę poprawy.
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 14:05
Post #28

Co do wypadania włosów to u mnie to masakra od paru tygodni 21.gif Chyba jeszcze nigdy mi tak nie wypadały jak teraz, najwięcej oczywiście przy myciu głowy. Miałam jasne to tego tak nie było widać ale teraz przy ciemnych to mam całą wannę uświnianą. Paskudnie to wygląda. Kurcze, może za mało witamin? Sama już nie wiem.
A ten cały Cetaphil czy jak mu tam to do czego jest? Tylko buźki? Kamil nie ma większych problemów ze skórą ale na brzuchu ma szorstką (bez wysypki, bez zaczerwienienia, po prostu nie jest milutka w dotyku) i w sumie nie wiem od czego to. Gdyby proszek to chyba miałby tak wszędzie, przynajmniej na nogach też. Może od mydła? Smarujemy taką maścią robioną na receptę ale jakoś nie widzę poprawy.

--------------------
K 2010
Ola81
czw, 14 kwi 2011 - 14:21
Magnezja ja mam Cetaphil łagodna emulsję do mycia wrażliwej skóry. On nawilża i oczyszcza skórę. Myje mu codziennie buźkę po kąpieli tym, do tego mam Cetaphil lotion on ma niby też nawilżać skórę i pozostawiać bez podrażnień. I jak narazie odpukac wszystko co miał na buźce mu zniknęło. No i chyba możesz stosować na całym ciele.

Ten post edytował Ola81 czw, 14 kwi 2011 - 14:22
Ola81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,890
Dołączył: pią, 30 sty 09 - 09:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 25,114

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 14:21
Post #29

Magnezja ja mam Cetaphil łagodna emulsję do mycia wrażliwej skóry. On nawilża i oczyszcza skórę. Myje mu codziennie buźkę po kąpieli tym, do tego mam Cetaphil lotion on ma niby też nawilżać skórę i pozostawiać bez podrażnień. I jak narazie odpukac wszystko co miał na buźce mu zniknęło. No i chyba możesz stosować na całym ciele.

--------------------
Mój kochany Aniołeczek 11 t.c. +31.03.

Tragedie zdarzają się wszędzie. Musimy zapomnieć o strachu, jaki wywołały, i rozpocząć odbudowę.





syl_wia9
czw, 14 kwi 2011 - 14:47
Witam sie i Ja na nowej odsłonie icon_biggrin.gif Nie sądziłam,że tak daleko zabrniemy 06.gif .Gaduły z was straszne,jakbyśmy się spotkały na żywo to chyba nagadac byśmy się nie mogły 04.gif .

Niunia brawa za I stronkÄ™!!!! brawo_bis.gif

Za Mikołajka i Damianka impreza.gif

LillAnn może za dużo naraz składników podałas Mikiemu?A robiłaś kilku dniowe odstępy od jednego składnika do drugiego?Tak w sumie powinno się robic wtedy lepiej określic co maluszek jadł i co mogło uczulic icon_rolleyes.gif
No nie wiem,może faktycznie lepiej do dermatologa się wybrac?

Magnezja mi też wypadają strasznie włosy,a szczególnie właśnie po myciu.Jak czeszę je nad wanną to cała wanna z kłaków icon_twisted.gif .Prawie wogóle nie rozpuszczam właosów,cały czas w kucyku 21.gif .Może to po ciązy te objawy,mi po Dominiku też strasznie zaczęły wypadac,a potem to tak normalnie z czasem.

No i pogoda u nas też do bani 21.gif .Zuza już chyba z 5 dni na dworze nie była.Wiecznie albo pada albo wieje i zimno.

syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 14 kwi 2011 - 14:47
Post #30

Witam sie i Ja na nowej odsłonie icon_biggrin.gif Nie sądziłam,że tak daleko zabrniemy 06.gif .Gaduły z was straszne,jakbyśmy się spotkały na żywo to chyba nagadac byśmy się nie mogły 04.gif .

Niunia brawa za I stronkÄ™!!!! brawo_bis.gif

Za Mikołajka i Damianka impreza.gif

LillAnn może za dużo naraz składników podałas Mikiemu?A robiłaś kilku dniowe odstępy od jednego składnika do drugiego?Tak w sumie powinno się robic wtedy lepiej określic co maluszek jadł i co mogło uczulic icon_rolleyes.gif
No nie wiem,może faktycznie lepiej do dermatologa się wybrac?

Magnezja mi też wypadają strasznie włosy,a szczególnie właśnie po myciu.Jak czeszę je nad wanną to cała wanna z kłaków icon_twisted.gif .Prawie wogóle nie rozpuszczam właosów,cały czas w kucyku 21.gif .Może to po ciązy te objawy,mi po Dominiku też strasznie zaczęły wypadac,a potem to tak normalnie z czasem.

No i pogoda u nas też do bani 21.gif .Zuza już chyba z 5 dni na dworze nie była.Wiecznie albo pada albo wieje i zimno.

niunia23
czw, 14 kwi 2011 - 14:50
dziewczyny co do wlosow to normalka po ciazy ze wypadaja bo w ciazy mniej wypadaja duzo a potem nadrabiaja z czasem sie to unormuje ...

ja wlasnie robie spaghetti na obiad z sosem z przecieru wlasnej roboty icon_smile.gif i czekam juz 2 godziny na pieczarki az mi mama przywiezie a ona sie po drodze rozbija po lumpeksach .... masakra po prostu , no nic juz podobno jedzie do domku .

za damainka i mikiego wypije wieczorkiem sobieskiego crranbery icon_smile.gif
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 14 kwi 2011 - 14:50
Post #31

dziewczyny co do wlosow to normalka po ciazy ze wypadaja bo w ciazy mniej wypadaja duzo a potem nadrabiaja z czasem sie to unormuje ...

ja wlasnie robie spaghetti na obiad z sosem z przecieru wlasnej roboty icon_smile.gif i czekam juz 2 godziny na pieczarki az mi mama przywiezie a ona sie po drodze rozbija po lumpeksach .... masakra po prostu , no nic juz podobno jedzie do domku .

za damainka i mikiego wypije wieczorkiem sobieskiego crranbery icon_smile.gif

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
angielk
czw, 14 kwi 2011 - 15:02
LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

CYTAT
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.


popieram

Aylin z tymi włosami to taka nasza dola niestety. Ja tez oczom nie mogę uwierzyć ile włosów mi wypada. Garściami! zresztą widać na zdjęciu z 1 str. efekty 37.gif trzeba przetrwać. Podczas ciąży nie wypadały więc teraz muszą i koniec.

Ja też cały czas w związanych włosach bo raz że mniej się ich wala wtedy w otoczeniu, a dwa że Lusia łapie i ciągnie.
żadnych kolczyków i koralików też nie zakładam już.
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 15:02
Post #32

LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

CYTAT
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.


popieram

Aylin z tymi włosami to taka nasza dola niestety. Ja tez oczom nie mogę uwierzyć ile włosów mi wypada. Garściami! zresztą widać na zdjęciu z 1 str. efekty 37.gif trzeba przetrwać. Podczas ciąży nie wypadały więc teraz muszą i koniec.

Ja też cały czas w związanych włosach bo raz że mniej się ich wala wtedy w otoczeniu, a dwa że Lusia łapie i ciągnie.
żadnych kolczyków i koralików też nie zakładam już.

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
angielk
czw, 14 kwi 2011 - 15:06
niunia, ja głodna jestem, a Ty tu takie rzeczy wypisujesz icon_smile.gif
idę jeśc heheh u nas dzis placki ziemniaczane - szaleństwo zobaczymy co Luśka na to icon_biggrin.gif

aaa co do jajek to raczej mogę, choć pewna nie jestem na 100%
jem malo, raczej wlasnie w cieście cz czymś innym jako dodatek.
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 15:06
Post #33

niunia, ja głodna jestem, a Ty tu takie rzeczy wypisujesz icon_smile.gif
idę jeśc heheh u nas dzis placki ziemniaczane - szaleństwo zobaczymy co Luśka na to icon_biggrin.gif

aaa co do jajek to raczej mogę, choć pewna nie jestem na 100%
jem malo, raczej wlasnie w cieście cz czymś innym jako dodatek.

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
_Mała_Mi_
czw, 14 kwi 2011 - 15:20
jeeeeeeny Laski!!!! ile Wy piszecie!!!!!!!!!!!!!! wow!!!!


więc tak... zaraz wrzuce fota, żebyście juz nie krzyczały na mnie!!!

Co do włosów, to ja jeszcze nie zaczełam stosować tego speecyfiku od dermatologa, bo zmieniałm tabletki - witaminy i przestały mi wypadać tak jak wtedy - było strasznie!! Angielk idź do dermatologa! To co mi zapisała to jakaś mieszanka na zamowienie jest robiona w aptece 5zł kosztowało... czy działa nie wiem.

Jedyneczka super!! Niunia ja Cię podziwiam icon_smile.gif że Ci się tak chce i że za każdym razem to inne jest icon_smile.gif Zdolna icon_smile.gif


moje pluje na maxa icon_smile.gif to jej ulubiona zabawa ostatnio icon_smile.gif zamiast gadac pluje icon_smile.gif hehehe

A ja właśnie dostałam wiosenne tulipanki od A icon_smile.gif tralalala

ja na spotkanie - mówię TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 14 kwi 2011 - 15:20
Post #34

jeeeeeeny Laski!!!! ile Wy piszecie!!!!!!!!!!!!!! wow!!!!


więc tak... zaraz wrzuce fota, żebyście juz nie krzyczały na mnie!!!

Co do włosów, to ja jeszcze nie zaczełam stosować tego speecyfiku od dermatologa, bo zmieniałm tabletki - witaminy i przestały mi wypadać tak jak wtedy - było strasznie!! Angielk idź do dermatologa! To co mi zapisała to jakaś mieszanka na zamowienie jest robiona w aptece 5zł kosztowało... czy działa nie wiem.

Jedyneczka super!! Niunia ja Cię podziwiam icon_smile.gif że Ci się tak chce i że za każdym razem to inne jest icon_smile.gif Zdolna icon_smile.gif


moje pluje na maxa icon_smile.gif to jej ulubiona zabawa ostatnio icon_smile.gif zamiast gadac pluje icon_smile.gif hehehe

A ja właśnie dostałam wiosenne tulipanki od A icon_smile.gif tralalala

ja na spotkanie - mówię TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gif
magdosz
czw, 14 kwi 2011 - 15:56
Mój się co prawda nie kręci z plecków na brzuch ani odwrotnie, ale robi takie coś




a w ogóle to taki cudowny jest icon_smile.gif

magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 15:56
Post #35

Mój się co prawda nie kręci z plecków na brzuch ani odwrotnie, ale robi takie coś




a w ogóle to taki cudowny jest icon_smile.gif



--------------------


4kasiula
czw, 14 kwi 2011 - 16:12
wow magdosz i on tak utrzyma równowagę? czy jak go puścisz to leci na bok? jak on już siada to kochana za dwa m-ce pewnie zacznie chodzić 06.gif

edit:
oczywiście zapomniałam dodać że masz rację jest cudowny ... po mamusi icon_wink.gif

Ten post edytował 4kasiula czw, 14 kwi 2011 - 16:14
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 16:12
Post #36

wow magdosz i on tak utrzyma równowagę? czy jak go puścisz to leci na bok? jak on już siada to kochana za dwa m-ce pewnie zacznie chodzić 06.gif

edit:
oczywiście zapomniałam dodać że masz rację jest cudowny ... po mamusi icon_wink.gif

--------------------
O 2010
A 2014
Agga
czw, 14 kwi 2011 - 17:50
Nie dam rady teraz nawet przeczytać,bo spałam godzinę w nocy(a w zasadzie nad ranem),ale napiszę tylko że zguba powróciła do właściciela brawo_bis.gif .
Oczywiście bez problemów się nie odbyło,ale najważniejsze że jest. Natomiast z porannej wizyty jestem zadowolona,ale bardzo długa droga jeszcze do końca.
Przepraszam że tak szyframi,ale będziecie wiedzieć o co chodzi. Idę się przespać,bo dotarłam do domu przed 5 rano,a po 6 wstałam.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 17:50
Post #37

Nie dam rady teraz nawet przeczytać,bo spałam godzinę w nocy(a w zasadzie nad ranem),ale napiszę tylko że zguba powróciła do właściciela brawo_bis.gif .
Oczywiście bez problemów się nie odbyło,ale najważniejsze że jest. Natomiast z porannej wizyty jestem zadowolona,ale bardzo długa droga jeszcze do końca.
Przepraszam że tak szyframi,ale będziecie wiedzieć o co chodzi. Idę się przespać,bo dotarłam do domu przed 5 rano,a po 6 wstałam.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
katke
czw, 14 kwi 2011 - 18:15
Ja tylko meldunkowo na nowej odslonie, doczytam co u Was wieczorem.

edit: lit, cos dzisiaj sie nie moge obudzic 32.gif

Ten post edytował katke czw, 14 kwi 2011 - 18:16
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 14 kwi 2011 - 18:15
Post #38

Ja tylko meldunkowo na nowej odslonie, doczytam co u Was wieczorem.

edit: lit, cos dzisiaj sie nie moge obudzic 32.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
Magnezja
czw, 14 kwi 2011 - 18:29
Małpiszonku świetne wieści!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że zguba już nie jest zgubą 06.gif Kurde no, dosłownie kamień mi spadł z serducha.

Magdosz jestem pod wrażeniem icon_eek.gif I on tak sam? Samiuteńki???
Magnezja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: pią, 16 kwi 10 - 12:03
SkÄ…d: Piaseczno
Nr użytkownika: 32,587

GG:


post czw, 14 kwi 2011 - 18:29
Post #39

Małpiszonku świetne wieści!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że zguba już nie jest zgubą 06.gif Kurde no, dosłownie kamień mi spadł z serducha.

Magdosz jestem pod wrażeniem icon_eek.gif I on tak sam? Samiuteńki???

--------------------
K 2010
niunia23
czw, 14 kwi 2011 - 18:32
Małpiszonku ciesze sie że zguba wróciła icon_biggrin.gif trzymalam mocno za to kciuki .
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post czw, 14 kwi 2011 - 18:32
Post #40

Małpiszonku ciesze sie że zguba wróciła icon_biggrin.gif trzymalam mocno za to kciuki .

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
> }l{ }l{ }l{ GrudzieÅ„ 2010 }l{ }l{ }l{, szalejemy wiosnÄ… i 3 część wÄ…tku otwieramy !!!
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 00:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama