Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

Grudzień 2010 - vol.IV

, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
> , Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUÅ» PO OPERACJI !!!
niunia23
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:16
katke spokojnie poczekam bo i tak nie wiem czy w weekend znajde chwile czasu , ale poniedzialekj juz na pewno bedzie jedynk a na wieczor gotowa icon_biggrin.gif

a ja wam wkleje moze moje starsze dziecko :



takie cos dalam na konkurs w przzedszkolu , pt "wakacyjna przygoda" icon_biggrin.gif

niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:16
Post #1981

katke spokojnie poczekam bo i tak nie wiem czy w weekend znajde chwile czasu , ale poniedzialekj juz na pewno bedzie jedynk a na wieczor gotowa icon_biggrin.gif

a ja wam wkleje moze moje starsze dziecko :



takie cos dalam na konkurs w przzedszkolu , pt "wakacyjna przygoda" icon_biggrin.gif



--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
4kasiula
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:20
no i mamy setnÄ… stronkÄ™ icon_smile.gif

niunia Madzia super dziewczyna, choć nie wiem czy w fontannie były bakterie czy nie jak na FB czytałam 01.gif to ja sama pewnie bym wlazła nogi pomoczyć icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:20
Post #1982

no i mamy setnÄ… stronkÄ™ icon_smile.gif

niunia Madzia super dziewczyna, choć nie wiem czy w fontannie były bakterie czy nie jak na FB czytałam 01.gif to ja sama pewnie bym wlazła nogi pomoczyć icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
angielk
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:23
u nas tez tragiczna noc i tez straszny placz był, ale az taki histeryczny z zawodzeniem. uspokoiła się przy cycu po jakimś czasie, ale co chwile budziła się ze szlochem i od nowa... może zęby 37.gif poprzednich 6 wychodziło gładko więc nie wiem.

idÄ™ do lekarza na 14, zobaczymy co powie, ale zbyt wiele siÄ™ nie spodziewam 48.gif


Niunia, Madźka słodziak śmieszny icon_biggrin.gif
a co ona na tym dolnym zdjęciu taka zabandażowana??
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:23
Post #1983

u nas tez tragiczna noc i tez straszny placz był, ale az taki histeryczny z zawodzeniem. uspokoiła się przy cycu po jakimś czasie, ale co chwile budziła się ze szlochem i od nowa... może zęby 37.gif poprzednich 6 wychodziło gładko więc nie wiem.

idÄ™ do lekarza na 14, zobaczymy co powie, ale zbyt wiele siÄ™ nie spodziewam 48.gif


Niunia, Madźka słodziak śmieszny icon_biggrin.gif
a co ona na tym dolnym zdjęciu taka zabandażowana??

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
niunia23
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:35
4kasiula a tam bakteri sie nie boje icon_razz.gif troche mloda nogi pomoczyla nawet goska nogi moczyla icon_smile.gif i bez tej telewizji czlowiek szczesliwy boniewieze jakies bakterie w fontanniei nie boisie dzieci tak wsadzic czy samemy nogi zamoczyc icon_biggrin.gif

u nas noc maskara ja nalekach na pochodnych amfetaminy spac nie moge , jak juz zasne to sie budze bo mam straszne koszmary a jeszcze dzisiaj obydwie na zmiane mi plakaly w nocy kosmos jakis byl dzisiaj takze jestem niezywa .....


angielk madzka taka zabandażowana bo ją komary pogryzly a ona uczulona i musi miec opatrunki robione bo inaczej by jej cale raczki mega spuchly , wiec wtedy ida w ruch masci i altacet w zelu tonami schodzi u nas latem ..... w zeszlym roku jak ja komar ugryz kolo oka na buzi to normalnie jej spuchlo ze oka nie mogla prawie otworzyc i miala normalnie limo ,wygladlaj ak pobita .....
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:35
Post #1984

4kasiula a tam bakteri sie nie boje icon_razz.gif troche mloda nogi pomoczyla nawet goska nogi moczyla icon_smile.gif i bez tej telewizji czlowiek szczesliwy boniewieze jakies bakterie w fontanniei nie boisie dzieci tak wsadzic czy samemy nogi zamoczyc icon_biggrin.gif

u nas noc maskara ja nalekach na pochodnych amfetaminy spac nie moge , jak juz zasne to sie budze bo mam straszne koszmary a jeszcze dzisiaj obydwie na zmiane mi plakaly w nocy kosmos jakis byl dzisiaj takze jestem niezywa .....


angielk madzka taka zabandażowana bo ją komary pogryzly a ona uczulona i musi miec opatrunki robione bo inaczej by jej cale raczki mega spuchly , wiec wtedy ida w ruch masci i altacet w zelu tonami schodzi u nas latem ..... w zeszlym roku jak ja komar ugryz kolo oka na buzi to normalnie jej spuchlo ze oka nie mogla prawie otworzyc i miala normalnie limo ,wygladlaj ak pobita .....

--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
4kasiula
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:37
niunia ja wczoraj wysłałam zdjęcie, tylko nie wiem czy doszło do Ciebie, bo w momencie wysyłania net mi się zaczął zawieszać 29.gif i napisz mi czy zdjęcie za raz po urodzeniu sobie znajdziesz na poprzednich wątkach, czy też Ci wysłać??? icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:37
Post #1985

niunia ja wczoraj wysłałam zdjęcie, tylko nie wiem czy doszło do Ciebie, bo w momencie wysyłania net mi się zaczął zawieszać 29.gif i napisz mi czy zdjęcie za raz po urodzeniu sobie znajdziesz na poprzednich wątkach, czy też Ci wysłać??? icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
komunikacja
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:47
niunia podaj raz jeszcze maila bo nie moge znaleźć a chce Ci wysłać zdjęcia
komunikacja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 mar 10 - 14:38
SkÄ…d: Wr.
Nr użytkownika: 32,101




post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:47
Post #1986

niunia podaj raz jeszcze maila bo nie moge znaleźć a chce Ci wysłać zdjęcia


--------------------
"Najwieksze szczescie dla ojca i matki,
Nad dobra ziemskie,rozkosze,dostatki.
To ich krew-zycie,to ich wlasne dziecie,
Co im nad wszystko drozsze jest na swiecie."


moja dieta

vabien23
piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:53
No czyli Kamilka dobrze zjada,a przy swojej wadze to rewelacja icon_smile.gif
Oleq to wymiata z jedzeniem heheh
Ja też wyślę foty Kamilki, rozumiem, że takie po urodzeniu i obecna tak? no i adres mailowy poproszę icon_smile.gif
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 10:53
Post #1987

No czyli Kamilka dobrze zjada,a przy swojej wadze to rewelacja icon_smile.gif
Oleq to wymiata z jedzeniem heheh
Ja też wyślę foty Kamilki, rozumiem, że takie po urodzeniu i obecna tak? no i adres mailowy poproszę icon_smile.gif

--------------------





<li>
niunia23
piÄ…, 30 wrz 2011 - 11:28
4kasiula doszlo jak masz jakies fajne po urodzeniu to wyslij jaknie to poszukamw poprzednich watkach icon_biggrin.gif

moj mail : dzuli@wp.pl


vabientak jak pisalm do 4kasiuli jak masz to podeslij obydwa do mnietakie po urodzeniu i takieteraz icon_smile.gif pozdrawiam
niunia23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,731
Dołączył: wto, 03 kwi 07 - 15:09
SkÄ…d: 3miasto :)
Nr użytkownika: 12,637




post piÄ…, 30 wrz 2011 - 11:28
Post #1988

4kasiula doszlo jak masz jakies fajne po urodzeniu to wyslij jaknie to poszukamw poprzednich watkach icon_biggrin.gif

moj mail : dzuli@wp.pl


vabientak jak pisalm do 4kasiuli jak masz to podeslij obydwa do mnietakie po urodzeniu i takieteraz icon_smile.gif pozdrawiam


--------------------
Moje
25.08.2012 - podpisałam cyrograf :D


[*]
karolinap-t
piÄ…, 30 wrz 2011 - 15:04
4kasiula, mozesz sie smiac ale mieszkam w gdyni i osobiscie znam dziecko ktore po tej fontannie(coprawda nie w tym roku) wyladowalo w szpitalu i wowczas woda byla badana, wymieniana itd od tej pory ostrzegaja zeby nie wchodzic nawet chyba jest zakaz. Tak samo jak wiekszosc wakacji na plazy wgdyni byl zakaz kapieli. Dziwne bo nawet nie bylo tabliczek chyba ze nie dostrzeglam ale szukalam po tym jak pani ratownik mnie ostrzegla jak mala zaczela nogi moczyc zebym ja lepiej zabrala bo jest bardzo duzo sinic(a inteligentni ludzie sia kapali i mowili ze sinic nie widza icon_smile.gif chyba glonow szukali nie sinic jak chcieli je zobaczyc golym okiem go icon_smile.gif )
karolinap-t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 756
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 11:55
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 14,231

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 15:04
Post #1989

4kasiula, mozesz sie smiac ale mieszkam w gdyni i osobiscie znam dziecko ktore po tej fontannie(coprawda nie w tym roku) wyladowalo w szpitalu i wowczas woda byla badana, wymieniana itd od tej pory ostrzegaja zeby nie wchodzic nawet chyba jest zakaz. Tak samo jak wiekszosc wakacji na plazy wgdyni byl zakaz kapieli. Dziwne bo nawet nie bylo tabliczek chyba ze nie dostrzeglam ale szukalam po tym jak pani ratownik mnie ostrzegla jak mala zaczela nogi moczyc zebym ja lepiej zabrala bo jest bardzo duzo sinic(a inteligentni ludzie sia kapali i mowili ze sinic nie widza icon_smile.gif chyba glonow szukali nie sinic jak chcieli je zobaczyc golym okiem go icon_smile.gif )

--------------------

angielk
piÄ…, 30 wrz 2011 - 16:28
No to tu już KONIEC

NOWY WÄ„TEK cz.V

Moko prosimy o założenie kłódeczki


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
angielk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,011
Dołączył: śro, 28 sty 09 - 00:22
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 25,058

GG:


post piÄ…, 30 wrz 2011 - 16:28
Post #1990

No to tu już KONIEC

NOWY WÄ„TEK cz.V

Moko prosimy o założenie kłódeczki


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------


moje Aniołki [*] 24.08.2009 i 12.10.2009 (Tosia)


szydełkowy BLOG
> GrudzieÅ„ 2010 - vol.IV, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUÅ» PO OPERACJI !!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 23:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama