Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Grudzień 2010 - vol.IV

, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUŻ PO OPERACJI !!!
> , Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUÅ» PO OPERACJI !!!
Agga
śro, 06 lip 2011 - 22:35
Sylwia jesteśmy u rodzinki niedaleko Frankfurtu Mein i jak młoda wróci z obozu,to lecimy do rodziców icon_wink.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 22:35
Post #41

Sylwia jesteśmy u rodzinki niedaleko Frankfurtu Mein i jak młoda wróci z obozu,to lecimy do rodziców icon_wink.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
katke
śro, 06 lip 2011 - 23:34
Melduje sie na nowej odslonie. Obiecuje cos napisac dzis wieczorem jak mnie dzieci nie wykoncza 37.gif Z WAMi jestem na biezaco, bo podczytuje, ale jakos natchnienia na pisanie brak 32.gif

EDIT:
Przepraszam, ze nie odniose sie do kazdej z Was, ale za dlugo mnie nie bylo.
Alusia zadziwia mnie kazdego dnia, zapomnialam juz jak to jest z takim malym dzieckiem, mimo ze starsze ma niespelna 3 lata 08.gif A wiec moja panna je to co mozna jesc w wieku naszych dzieci, jest takim samym "mlekopijem" jak jej siostra. Asia potrafi wypic 1 -2 litry mleka dziennie 37.gif Alusia pije przez dzien 3-4 razy po ok 180-200 ml w nocy pobudki roznie, je kaszke na wieczor ok 19 z lyzeczki lub z butli, jezeli z butli to ok 200, i wstaje ok 1 i 6 na mleko, woda i herbata nic nie daje, bo musze i tak za pol godziny dawac mleko 37.gif:jak smutno mi . Nie siedzi, i jej nie sadzam, zeby sobie posiedziala jak siadzie sama to wtedy sie nasiedzi, jestem za to raczkuje i jest wszedzie .Bawi sie wszystkimi zabawkami z Asia, wiec musze caly czas pilnowac zeby nie bylo drobiazgow. Asia moja gada jak katarynka, nie chce ogladac TV zeby mama miala troszke luzu, nie moge sie ani na chwile jej pozbyc 06.gif

Aha jak sie Ala urodzila to stanowczo mowilam, ze nie bede gotowac zupek, tia nie bylabym soba i wychodzi, ze gotuje 3 obiady, dla Alusi, dla Asi i P i dla mnie, bo jestem na diecie, takze kolorowo i wesolo, na kompa sila brak 43.gif

Edit 2: Malpiszon zdjecie na 1 przesle jak zlokalizuje kabel od aparatu...

Ten post edytował katke czw, 07 lip 2011 - 03:52
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post śro, 06 lip 2011 - 23:34
Post #42

Melduje sie na nowej odslonie. Obiecuje cos napisac dzis wieczorem jak mnie dzieci nie wykoncza 37.gif Z WAMi jestem na biezaco, bo podczytuje, ale jakos natchnienia na pisanie brak 32.gif

EDIT:
Przepraszam, ze nie odniose sie do kazdej z Was, ale za dlugo mnie nie bylo.
Alusia zadziwia mnie kazdego dnia, zapomnialam juz jak to jest z takim malym dzieckiem, mimo ze starsze ma niespelna 3 lata 08.gif A wiec moja panna je to co mozna jesc w wieku naszych dzieci, jest takim samym "mlekopijem" jak jej siostra. Asia potrafi wypic 1 -2 litry mleka dziennie 37.gif Alusia pije przez dzien 3-4 razy po ok 180-200 ml w nocy pobudki roznie, je kaszke na wieczor ok 19 z lyzeczki lub z butli, jezeli z butli to ok 200, i wstaje ok 1 i 6 na mleko, woda i herbata nic nie daje, bo musze i tak za pol godziny dawac mleko 37.gif:jak smutno mi . Nie siedzi, i jej nie sadzam, zeby sobie posiedziala jak siadzie sama to wtedy sie nasiedzi, jestem za to raczkuje i jest wszedzie .Bawi sie wszystkimi zabawkami z Asia, wiec musze caly czas pilnowac zeby nie bylo drobiazgow. Asia moja gada jak katarynka, nie chce ogladac TV zeby mama miala troszke luzu, nie moge sie ani na chwile jej pozbyc 06.gif

Aha jak sie Ala urodzila to stanowczo mowilam, ze nie bede gotowac zupek, tia nie bylabym soba i wychodzi, ze gotuje 3 obiady, dla Alusi, dla Asi i P i dla mnie, bo jestem na diecie, takze kolorowo i wesolo, na kompa sila brak 43.gif

Edit 2: Malpiszon zdjecie na 1 przesle jak zlokalizuje kabel od aparatu...

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
magdosz
śro, 06 lip 2011 - 23:43
katke, super, że jesteś :0

ja się dzisiaj wyspalam i teraz spać nie mogę i się mnie głupoty czepiają 29.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 23:43
Post #43

katke, super, że jesteś :0

ja się dzisiaj wyspalam i teraz spać nie mogę i się mnie głupoty czepiają 29.gif

--------------------


Mummy
śro, 06 lip 2011 - 23:43
Ja tylko na chwilke w wirze przeprowadzki nie mam na nic czasu icon_smile.gif
Ale chciałam napisać, że wszystkie zdjęcia dzieciaczków są super, jestem pełna podziwu dla ich wyczynów icon_smile.gif
Olo dziś zaczął mówić MAMA icon_smile.gif co prawda mówi to do każdego, ale jestem z niego dumna icon_biggrin.gif
Mummy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 971
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 18:13
Nr użytkownika: 34,995

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 23:43
Post #44

Ja tylko na chwilke w wirze przeprowadzki nie mam na nic czasu icon_smile.gif
Ale chciałam napisać, że wszystkie zdjęcia dzieciaczków są super, jestem pełna podziwu dla ich wyczynów icon_smile.gif
Olo dziś zaczął mówić MAMA icon_smile.gif co prawda mówi to do każdego, ale jestem z niego dumna icon_biggrin.gif

--------------------


Agga
śro, 06 lip 2011 - 23:50
Już późno i zamiast pierwszą stronke zmienić,to tu robiłam. Chyba ide spać, bo już źle ze mną 04.gif .



Ten post edytował Małpiszon śro, 06 lip 2011 - 23:57
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post śro, 06 lip 2011 - 23:50
Post #45

Już późno i zamiast pierwszą stronke zmienić,to tu robiłam. Chyba ide spać, bo już źle ze mną 04.gif .



--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
_Mała_Mi_
czw, 07 lip 2011 - 07:51
witam się, życzę miłego dnia, stawiam cośtamcośtam impreza.gif brawo_bis.gif pijak.gif za skończone 7 miesięcy Heleny i Marcela i spadam na warsztaty icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
SkÄ…d: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 07 lip 2011 - 07:51
Post #46

witam się, życzę miłego dnia, stawiam cośtamcośtam impreza.gif brawo_bis.gif pijak.gif za skończone 7 miesięcy Heleny i Marcela i spadam na warsztaty icon_smile.gif
magdosz
czw, 07 lip 2011 - 11:27
O tak to dzisiaj napijmy siÄ™ za HelenkÄ™ i Marcelka brawo_bis.gif pijak.gif impreza.gif

My, można powiedzieć, dopiero wstaliśmy 37.gif
w nocy do 2 nie spalam prawie, potem Młody się obudzil, od 4 do 5 mi nie spał, wstał o 8 o 9 zasneliśmy i wstaliśmy o 11.30.
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 11:27
Post #47

O tak to dzisiaj napijmy siÄ™ za HelenkÄ™ i Marcelka brawo_bis.gif pijak.gif impreza.gif

My, można powiedzieć, dopiero wstaliśmy 37.gif
w nocy do 2 nie spalam prawie, potem Młody się obudzil, od 4 do 5 mi nie spał, wstał o 8 o 9 zasneliśmy i wstaliśmy o 11.30.


--------------------


4kasiula
czw, 07 lip 2011 - 13:27
Oj to dziÅ› pijemy impreza.gif impreza.gif za Marcelka i HelenkÄ™ brawo_bis.gif

mry całe szczęście nikt nie skorzystał z okazji, ja zgubiłam klucze jakieś 4 razy 04.gif 06.gif

katke odzywaj się częściej 06.gif

vabien ja wierzę że będzie dobrze, jesteśmy z wami i trzymamy kciuki &&&& za Kamilkę przytul.gif

My dziś na szczepieniu byliśmy 37.gif Oliwka tak strasznie płakała aż się zanosiła a ja prawie płakałam razem z nią 41.gif jak wróciliśmy do domu to padła i spała w ogrodzie w wózku dwie i pół godziny 43.gif na szczęście nie jest marudna ani płaczliwa jak na razie czego się obawiałam. Ważymy uwaga ............. całe 6350g 06.gif i 66 cm icon_smile.gif pani doktor powiedziała że wcale nie waży za mało bo przez pierwsze pół roku powinna podwoić wagę urodzeniową co zrobiła 06.gif następne szczepienie w grudniu już po roczku icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 13:27
Post #48

Oj to dziÅ› pijemy impreza.gif impreza.gif za Marcelka i HelenkÄ™ brawo_bis.gif

mry całe szczęście nikt nie skorzystał z okazji, ja zgubiłam klucze jakieś 4 razy 04.gif 06.gif

katke odzywaj się częściej 06.gif

vabien ja wierzę że będzie dobrze, jesteśmy z wami i trzymamy kciuki &&&& za Kamilkę przytul.gif

My dziś na szczepieniu byliśmy 37.gif Oliwka tak strasznie płakała aż się zanosiła a ja prawie płakałam razem z nią 41.gif jak wróciliśmy do domu to padła i spała w ogrodzie w wózku dwie i pół godziny 43.gif na szczęście nie jest marudna ani płaczliwa jak na razie czego się obawiałam. Ważymy uwaga ............. całe 6350g 06.gif i 66 cm icon_smile.gif pani doktor powiedziała że wcale nie waży za mało bo przez pierwsze pół roku powinna podwoić wagę urodzeniową co zrobiła 06.gif następne szczepienie w grudniu już po roczku icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
vabien23
czw, 07 lip 2011 - 14:12
4kasiula skoro w ciagu pół roczku dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową to widzisz wcale nie jest z nami tak źle bo Kamila urodziła się z wagą 2350 gram no a teraz ma 4800gram wiec prawie prawie icon_smile.gif najważniejsze to że ciągle przybiera systematycznie te 100; 120 gram na tydzień. A my w przyszłym tygodniu mam nadzieję zaszczepić się na 3 dawkę WZW. Ja wam powiem, żę nawet nie wiem jakie szczepienia nas ominęły.
Na co szczepiłyscie do tej pory dzieci???????????????/
KATKE pisz częściej icon_smile.gif
Dzisiaj jedziemy do neurologa, ciekawe co powie... Sylwia do Gliwic icon_biggrin.gif

Ten post edytował vabien23 czw, 07 lip 2011 - 14:15
vabien23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,940
Dołączył: pon, 11 sty 10 - 18:45
Nr użytkownika: 31,034

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 14:12
Post #49

4kasiula skoro w ciagu pół roczku dziecko powinno podwoić wagę urodzeniową to widzisz wcale nie jest z nami tak źle bo Kamila urodziła się z wagą 2350 gram no a teraz ma 4800gram wiec prawie prawie icon_smile.gif najważniejsze to że ciągle przybiera systematycznie te 100; 120 gram na tydzień. A my w przyszłym tygodniu mam nadzieję zaszczepić się na 3 dawkę WZW. Ja wam powiem, żę nawet nie wiem jakie szczepienia nas ominęły.
Na co szczepiłyscie do tej pory dzieci???????????????/
KATKE pisz częściej icon_smile.gif
Dzisiaj jedziemy do neurologa, ciekawe co powie... Sylwia do Gliwic icon_biggrin.gif

--------------------





<li>
4kasiula
czw, 07 lip 2011 - 14:24
a to dzisiejsza Olisia już po szczepieniu icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

edit:
i jeszcze icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

i z mamÄ… icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

Ten post edytował 4kasiula czw, 07 lip 2011 - 15:07
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 14:24
Post #50

a to dzisiejsza Olisia już po szczepieniu icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

edit:
i jeszcze icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

i z mamÄ… icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us

--------------------
O 2010
A 2014
Agga
czw, 07 lip 2011 - 14:51
To jak dzieci mają w ciągu pół roku podwoić swoją wagę,to ja się już nic nie wypowiem i wprowadzam Olivierowi dietę,w sensie mniej cyca 04.gif . Urodził się z wagą 1620,a teraz w wieku prawie 10 miesięcy ma 9300 43.gif . Jak tak dalej będzie,to mi grubas wyrośnie i chyba trzeba to ukrócić. Tylko on jedzenia jeszcze nigdy nie odmówił i nawet cały duży słoiczek obiadu, musi popic cycem 21.gif .

Ten post edytował Małpiszon czw, 07 lip 2011 - 14:53
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 14:51
Post #51

To jak dzieci mają w ciągu pół roku podwoić swoją wagę,to ja się już nic nie wypowiem i wprowadzam Olivierowi dietę,w sensie mniej cyca 04.gif . Urodził się z wagą 1620,a teraz w wieku prawie 10 miesięcy ma 9300 43.gif . Jak tak dalej będzie,to mi grubas wyrośnie i chyba trzeba to ukrócić. Tylko on jedzenia jeszcze nigdy nie odmówił i nawet cały duży słoiczek obiadu, musi popic cycem 21.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
katke
czw, 07 lip 2011 - 15:02
Heja

Malpiszon wiesz dobrze, ze Oli nie moze byc porownywany do innych dzieci, takze to ze tyle przybral jest ok.
Podobno u dzieci urodzonych o czasie w ciagu 6 miesiecy powinny podwoic, a roczku potroic wage, Ala w czerwcu wazyla 6 kg, teraz zaczela smigac zupy z miesem i napewno przybrala.

vabien23 trzymamy kciuki za Was

4kasiula Olisia poplakala i pewnie juz zapomniala icon_smile.gif

impreza.gif za Marcelka i Helenke

a ja ostatnio wyspac sie nie moge icon_neutral.gif

edit: literowki, dopiero wstalam i nie widze jeszcze klawiatury 04.gif

Ten post edytował katke czw, 07 lip 2011 - 15:07
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 07 lip 2011 - 15:02
Post #52

Heja

Malpiszon wiesz dobrze, ze Oli nie moze byc porownywany do innych dzieci, takze to ze tyle przybral jest ok.
Podobno u dzieci urodzonych o czasie w ciagu 6 miesiecy powinny podwoic, a roczku potroic wage, Ala w czerwcu wazyla 6 kg, teraz zaczela smigac zupy z miesem i napewno przybrala.

vabien23 trzymamy kciuki za Was

4kasiula Olisia poplakala i pewnie juz zapomniala icon_smile.gif

impreza.gif za Marcelka i Helenke

a ja ostatnio wyspac sie nie moge icon_neutral.gif

edit: literowki, dopiero wstalam i nie widze jeszcze klawiatury 04.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
magdosz
czw, 07 lip 2011 - 15:51
Kasiula ale piękniuchne jesteście icon_smile.gif
robiłaś znów kolorek? bo jakieś takie jaśniejsze włoski?
a Oliwka jaki ma nosek pomarańczowy icon_smile.gif
soczki marchewkowe pijecie??

Małpiszonku, ja myślę, że Oli waży w sam raz icon_smile.gif
o 100g mniej od mojego icon_smile.gif

katke szukaj kabla 03.gif

Vabien ja szczepię tylko tymi obowiązkowymi. już jesteśmy po 3 Wzwb teraz dopiero po 13 miesiącu następne.
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 15:51
Post #53

Kasiula ale piękniuchne jesteście icon_smile.gif
robiłaś znów kolorek? bo jakieś takie jaśniejsze włoski?
a Oliwka jaki ma nosek pomarańczowy icon_smile.gif
soczki marchewkowe pijecie??

Małpiszonku, ja myślę, że Oli waży w sam raz icon_smile.gif
o 100g mniej od mojego icon_smile.gif

katke szukaj kabla 03.gif

Vabien ja szczepię tylko tymi obowiązkowymi. już jesteśmy po 3 Wzwb teraz dopiero po 13 miesiącu następne.

--------------------


4kasiula
czw, 07 lip 2011 - 16:03
magdosz he he faktycznie jakiś pomarańczowy nosek jej wyszedł 03.gif ale nic nie jadła, ani nie piła z marchewką przed zrobieniem fotki icon_smile.gif a kolorek robiłam przed chrzcinami, na początku czerwca teraz bym chciała iść w sierpniu na balejaż ale zobaczymy czy się uda icon_rolleyes.gif

ja się zapytałam dr o tą wagę czy nie za mało waży bo moja mama ciągle mi gada że ona za chuda że powinna więcej ważyć itd. 29.gif a dr jeszcze spojrzała na mnie i powiedziała że w mamusie poszła i drobniutka będzie icon_smile.gif
a tak poza tym NAJWAŻNIEJSZE że zdrowa i super się rozwija icon_smile.gif

edit:
vabien ja szczepiÄ™ na obowiÄ…zkowe, rota i pneumokoki

Ten post edytował 4kasiula czw, 07 lip 2011 - 16:04
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 16:03
Post #54

magdosz he he faktycznie jakiś pomarańczowy nosek jej wyszedł 03.gif ale nic nie jadła, ani nie piła z marchewką przed zrobieniem fotki icon_smile.gif a kolorek robiłam przed chrzcinami, na początku czerwca teraz bym chciała iść w sierpniu na balejaż ale zobaczymy czy się uda icon_rolleyes.gif

ja się zapytałam dr o tą wagę czy nie za mało waży bo moja mama ciągle mi gada że ona za chuda że powinna więcej ważyć itd. 29.gif a dr jeszcze spojrzała na mnie i powiedziała że w mamusie poszła i drobniutka będzie icon_smile.gif
a tak poza tym NAJWAŻNIEJSZE że zdrowa i super się rozwija icon_smile.gif

edit:
vabien ja szczepiÄ™ na obowiÄ…zkowe, rota i pneumokoki

--------------------
O 2010
A 2014
katke
czw, 07 lip 2011 - 16:35
Malpiszon wyslalam zdjecie Ali, jak bede miala sensowniejsze to bede Cie prosila o podmianke, niestety Ala ma bardzo malo zdjec w przeciwienstwie do Aski, ktora miesiecznie miala ok 1000 37.gif do dnia dzisiejszego nie jest to przegladniete i obrobione, nic na emeryturze sie za ty wezme 21.gif

Dla przypomnienia:







Ten post edytował katke czw, 07 lip 2011 - 16:42
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 07 lip 2011 - 16:35
Post #55

Malpiszon wyslalam zdjecie Ali, jak bede miala sensowniejsze to bede Cie prosila o podmianke, niestety Ala ma bardzo malo zdjec w przeciwienstwie do Aski, ktora miesiecznie miala ok 1000 37.gif do dnia dzisiejszego nie jest to przegladniete i obrobione, nic na emeryturze sie za ty wezme 21.gif

Dla przypomnienia:







--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
4kasiula
czw, 07 lip 2011 - 16:50
katke ale fajne dziewczyny icon_smile.gif Asia ma takie śliczne kręcona włoski icon_smile.gif pewnie Ala też będzie takie mieć icon_smile.gif
i już możesz Ali we włoski wpiąć spineczkę, ja już się nie mogę tego doczekać he he icon_smile.gif
4kasiula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,821
Dołączył: wto, 03 sie 10 - 19:07
Nr użytkownika: 33,895

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 16:50
Post #56

katke ale fajne dziewczyny icon_smile.gif Asia ma takie śliczne kręcona włoski icon_smile.gif pewnie Ala też będzie takie mieć icon_smile.gif
i już możesz Ali we włoski wpiąć spineczkę, ja już się nie mogę tego doczekać he he icon_smile.gif

--------------------
O 2010
A 2014
syl_wia9
czw, 07 lip 2011 - 16:52
Kasiula ślicznie wyglądacie,a ty taka zgrabniutka jesteś icon_smile.gificon_smile.gif No po kim ma być Oliwcia inna jak ty taki chudziulek 06.gif .Widzisz Oliwka przynajmniej podwoiła wagę,a Zuza nie bo ur.się 3390,a teraz waży 6400 więc trochę jej brakuje.Ale co tam ważne,że zdrowa.

Ja tez szczepie obowiązkowymi,a potem może przed przedszkolem na pneumo.

Oczywiście pijemy za Helenkę cudną i Marcelka boskiego 06.gif !!! brawo_bis.gif impreza.gif

Magdosz z tymi bankami to tak jest,ja prosiłam się przez miesiąc mailami o zamknięcie rachunku ,mimo tego,że tak jak ty zamknęłam konto osobiście i miałam na to wszystki papiery.Pobrali mi przez ten miesiąc chyba z 4x 7zł.za prowadzenie rachunku (na szybciora)gdzie on miał byc już zamknięty 21.gif .Taką awanture zrobiłam na infolini o to,że szok.W mailach ich tam nawyzywałam od róznych.Nie miałam po co isc do baby do banku bo ona swoje zrobiła-info gdzie trzeba wysłała więc dzwoniłam na infolinię i w końcu łaskawie zamknęli,przysłali pismo i umożyli,ale tylko 7 lub 14zł.juz nie pamiętam.Myślałam,że ich tam pomorduje heh takie miałam nerwy...
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 07 lip 2011 - 16:52
Post #57

Kasiula ślicznie wyglądacie,a ty taka zgrabniutka jesteś icon_smile.gificon_smile.gif No po kim ma być Oliwcia inna jak ty taki chudziulek 06.gif .Widzisz Oliwka przynajmniej podwoiła wagę,a Zuza nie bo ur.się 3390,a teraz waży 6400 więc trochę jej brakuje.Ale co tam ważne,że zdrowa.

Ja tez szczepie obowiązkowymi,a potem może przed przedszkolem na pneumo.

Oczywiście pijemy za Helenkę cudną i Marcelka boskiego 06.gif !!! brawo_bis.gif impreza.gif

Magdosz z tymi bankami to tak jest,ja prosiłam się przez miesiąc mailami o zamknięcie rachunku ,mimo tego,że tak jak ty zamknęłam konto osobiście i miałam na to wszystki papiery.Pobrali mi przez ten miesiąc chyba z 4x 7zł.za prowadzenie rachunku (na szybciora)gdzie on miał byc już zamknięty 21.gif .Taką awanture zrobiłam na infolini o to,że szok.W mailach ich tam nawyzywałam od róznych.Nie miałam po co isc do baby do banku bo ona swoje zrobiła-info gdzie trzeba wysłała więc dzwoniłam na infolinię i w końcu łaskawie zamknęli,przysłali pismo i umożyli,ale tylko 7 lub 14zł.juz nie pamiętam.Myślałam,że ich tam pomorduje heh takie miałam nerwy...
syl_wia9
czw, 07 lip 2011 - 16:55
CYTAT(Małpiszon @ Wed, 06 Jul 2011 - 23:35) *
Sylwia jesteśmy u rodzinki niedaleko Frankfurtu Mein i jak młoda wróci z obozu,to lecimy do rodziców icon_wink.gif .


Fajnie,ja mam koleżankę we Frankfurcie własnie:)

Katke super dziewczynki:)icon_smile.gif

Vabien ,a do jakiego neurologa jedziecie gdzie?Kurcze szkoda,że na komórke nie napisałaś to byśmy jakoś się spotkały choc na chwilkę 06.gif ,bo ja do kompa za pózno usiadłam.

Edit:
Mummy bravo dla Olka icon_biggrin.gif
Vabien daj znac po wizycie.

Ten post edytował syl_wia9 czw, 07 lip 2011 - 16:58
syl_wia9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,183
Dołączył: nie, 02 maj 10 - 23:03
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 32,814




post czw, 07 lip 2011 - 16:55
Post #58

CYTAT(Małpiszon @ Wed, 06 Jul 2011 - 23:35) *
Sylwia jesteśmy u rodzinki niedaleko Frankfurtu Mein i jak młoda wróci z obozu,to lecimy do rodziców icon_wink.gif .


Fajnie,ja mam koleżankę we Frankfurcie własnie:)

Katke super dziewczynki:)icon_smile.gif

Vabien ,a do jakiego neurologa jedziecie gdzie?Kurcze szkoda,że na komórke nie napisałaś to byśmy jakoś się spotkały choc na chwilkę 06.gif ,bo ja do kompa za pózno usiadłam.

Edit:
Mummy bravo dla Olka icon_biggrin.gif
Vabien daj znac po wizycie.
katke
czw, 07 lip 2011 - 19:52
4kasiula mam nadzieje, ze Alusia bedzie miala proste, Å‚atwiejsze w utrzymaniu 06.gif, Asia wytarla sobie wszystkie wlosy i w wieku 2 lat jeszcze nie moglam nic wpiac w loki, dlatego doskonale Cie rozumie, a Ala ma dosc dluga grzywke, wiec do zdjecia mozna zaszalec 03.gif

Ten post edytował katke czw, 07 lip 2011 - 19:54
katke


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 749
Dołączył: śro, 02 sie 06 - 04:23
Nr użytkownika: 6,818




post czw, 07 lip 2011 - 19:52
Post #59

4kasiula mam nadzieje, ze Alusia bedzie miala proste, Å‚atwiejsze w utrzymaniu 06.gif, Asia wytarla sobie wszystkie wlosy i w wieku 2 lat jeszcze nie moglam nic wpiac w loki, dlatego doskonale Cie rozumie, a Ala ma dosc dluga grzywke, wiec do zdjecia mozna zaszalec 03.gif

--------------------
Asia (2008) i Ala (2010)
magdosz
czw, 07 lip 2011 - 20:47
niunia, podaj kochana link do tych świec do chrztu, bo Marcel chyba tylko nie chrzczony 37.gif
ale ubranko dzis zamówiłam, świecę jeszcze i szatkę i chyba 7 sierpnia będzie Chrzest.

edit: katke dziewczyny super icon_smile.gif
zdjęcie w baseniku śliczne icon_smile.gif

Zamknęłam dziś ten rachunek, nic im juz nie płaciłam icon_smile.gif

Ten post edytował magdosz czw, 07 lip 2011 - 20:48
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post czw, 07 lip 2011 - 20:47
Post #60

niunia, podaj kochana link do tych świec do chrztu, bo Marcel chyba tylko nie chrzczony 37.gif
ale ubranko dzis zamówiłam, świecę jeszcze i szatkę i chyba 7 sierpnia będzie Chrzest.

edit: katke dziewczyny super icon_smile.gif
zdjęcie w baseniku śliczne icon_smile.gif

Zamknęłam dziś ten rachunek, nic im juz nie płaciłam icon_smile.gif

--------------------


> GrudzieÅ„ 2010 - vol.IV, Trzymamy mocno kciuki za KAMILKĘ-JUÅ» PO OPERACJI !!!
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 19:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama