Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
16 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

Zimowe czerwcowki :)

> 
nedka
pon, 22 lis 2004 - 14:09
Oj, to zdrówka życzę.

Luna w wolnej chwili zapytam brata o te czerwone oczy itd.

Basiu, z żalem po kocie, to chyba oczywiste. Ja to nawet ryczałam, jak mi chomik zdechł. Nawet raka z akwarium strasznie mi było szkoda.

Na zakupy też nie mam czasu, a tak bym chciała pobiegać po sklepach, kupić jakiś fajny ciuch. Wczoraj byłam u mamy i wpadłam do Leclerca (mają niemal pod blokiem), to tak się spociłam z tego pośpiechu, nic nie obejrzałam (chciałam popatrzeć na gry Granna itp), zamiast szamponu kupiłam odżywkę do włosów. No po prostu porażka. Po 10 minutach dzwonili po mnie, bo mały się obudził i chce cyca. icon_mad.gif
Sanki też chciałam kupić, ale nawet nie miałam czasu ich poszukać, co dopiero dokładniej im się przyjrzeć. Właśnie się zastanawiam, czy lepiej kupić takie zwykłe sanki, czy jakieś w sklepie sportowym?

W weekend były u mnie niezłe jaja, ale nie mam czasu Wam o tym napisać. Może kiedyś. Jutro opowiem Monik.
No właśnie, Monik, o której masz ten pociąg?

Muszę zmykać, bo mam kupę roboty i mały sknerczy.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 22 lis 2004 - 14:09
Post #21

Oj, to zdrówka życzę.

Luna w wolnej chwili zapytam brata o te czerwone oczy itd.

Basiu, z żalem po kocie, to chyba oczywiste. Ja to nawet ryczałam, jak mi chomik zdechł. Nawet raka z akwarium strasznie mi było szkoda.

Na zakupy też nie mam czasu, a tak bym chciała pobiegać po sklepach, kupić jakiś fajny ciuch. Wczoraj byłam u mamy i wpadłam do Leclerca (mają niemal pod blokiem), to tak się spociłam z tego pośpiechu, nic nie obejrzałam (chciałam popatrzeć na gry Granna itp), zamiast szamponu kupiłam odżywkę do włosów. No po prostu porażka. Po 10 minutach dzwonili po mnie, bo mały się obudził i chce cyca. icon_mad.gif
Sanki też chciałam kupić, ale nawet nie miałam czasu ich poszukać, co dopiero dokładniej im się przyjrzeć. Właśnie się zastanawiam, czy lepiej kupić takie zwykłe sanki, czy jakieś w sklepie sportowym?

W weekend były u mnie niezłe jaja, ale nie mam czasu Wam o tym napisać. Może kiedyś. Jutro opowiem Monik.
No właśnie, Monik, o której masz ten pociąg?

Muszę zmykać, bo mam kupę roboty i mały sknerczy.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
nedka
pon, 22 lis 2004 - 14:16
MonikoP, doskonale wiem, o czym piszesz z tą całą przebojowością, tzn. z obawami.
U mnie jest odwrotnie. Natalka to istny diabełek. W przedszkolu poradzi sobie na pewno, ale boję się, że będę wzywana ciągle do dyrekcji na rozmowy o dziecku. Chociaż nie wiem, ona w obcym towarzystwie jest bardzo grzeczna i jakby tu powiedzieć "dobrze wychowana". icon_lol.gif Niestety, jak już jest z kimś dłużej to dostaje małpiego rozumu.

Do kościoła ją zabieram, ale stoimy na zewnątrz. Miała taki okres, ze prawie całą mszę przesiedziała, teraz zaczepia ludzi.
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 22 lis 2004 - 14:16
Post #22

MonikoP, doskonale wiem, o czym piszesz z tą całą przebojowością, tzn. z obawami.
U mnie jest odwrotnie. Natalka to istny diabełek. W przedszkolu poradzi sobie na pewno, ale boję się, że będę wzywana ciągle do dyrekcji na rozmowy o dziecku. Chociaż nie wiem, ona w obcym towarzystwie jest bardzo grzeczna i jakby tu powiedzieć "dobrze wychowana". icon_lol.gif Niestety, jak już jest z kimś dłużej to dostaje małpiego rozumu.

Do kościoła ją zabieram, ale stoimy na zewnątrz. Miała taki okres, ze prawie całą mszę przesiedziała, teraz zaczepia ludzi.

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
radiks
pon, 22 lis 2004 - 14:42
impreza.gif
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
Skąd: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post pon, 22 lis 2004 - 14:42
Post #23

impreza.gif
radiks
pon, 22 lis 2004 - 14:43
Hej Mamuśki!!!
Na samym począteczku serdeczne buziaczki i dzięki za milutkie przywitanie !! Nie sądziłem, że aż takie mogło być, no ale po kolei trzeba bo człowiek czasami może nie nadążać za waszymi postkami. Cikaw jestem kiedy wy to piszecie? W domciu a może w pracy podczas przerwy? Oki po kolei.
Jeżeli chodzi o koty.
Basieńko!!! Mieliśmy z Agą kota. Eeeeeee, Aga miała kotke a ja się do nich przyłączyłem „Tekila”. Niestety musieliśmy go oddać ze względu na bezpieczeństwo młodego ale wierz mi jak go oddawałem to Agi nie było a ja płakałem także rozumiem twoja rozpacz, ale nie martw się………(i tu nie wiem co napisać)………….trzymaj się.
Monik!!!
Hi Hi Hi. Jak będziecie rozmawiać o tych waszych sprawkach to Oki, nie będę podsłuchiwał obiecuję. A tak apropoos, czym różni się okres jeden od drugiego aby o nim rozmawiać???
Właścicielem??? Obfitością??? Terminem??? A może o nim się najczęściej rozmawia kiedy go nie ma!!??
Żeli chodzi o orgazmy nooooooo to rozumiem. Ja mogę coś od siebie dodać. A posłuchać i poczytać to i też mogę. Może się czegoś nauczę!!! Zapewne mi się przyda!!! Przecież trzeba się dokształcać.
Reniu ale do ciąży zostałem pierwszy raz porównany. Miło mi że Cię tak zaskoczyłem.
Nedka zobaczymy co z ta aktywnością a i cieszę się że taaaakie jaja zrobiły na Tobie wrażenie. Hi Hi Hi. Ciekaw jestem czy po podpisie mnie poznałaś czy po zdjęciu. Zdjęcie Aga mi pomogła wkleić tzn Ines!!!
Miło mi było, jeżeli do którejś z mam się nie odezwałem – przepraszam serdecznie.
(sorki za błędy jeżeli są)
A tak pozatym chciałem się zareklamować : https://www.owas.blog.onet.pl – zawsze coś ciekawego!!!
Papatki.
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
Skąd: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post pon, 22 lis 2004 - 14:43
Post #24

Hej Mamuśki!!!
Na samym począteczku serdeczne buziaczki i dzięki za milutkie przywitanie !! Nie sądziłem, że aż takie mogło być, no ale po kolei trzeba bo człowiek czasami może nie nadążać za waszymi postkami. Cikaw jestem kiedy wy to piszecie? W domciu a może w pracy podczas przerwy? Oki po kolei.
Jeżeli chodzi o koty.
Basieńko!!! Mieliśmy z Agą kota. Eeeeeee, Aga miała kotke a ja się do nich przyłączyłem „Tekila”. Niestety musieliśmy go oddać ze względu na bezpieczeństwo młodego ale wierz mi jak go oddawałem to Agi nie było a ja płakałem także rozumiem twoja rozpacz, ale nie martw się………(i tu nie wiem co napisać)………….trzymaj się.
Monik!!!
Hi Hi Hi. Jak będziecie rozmawiać o tych waszych sprawkach to Oki, nie będę podsłuchiwał obiecuję. A tak apropoos, czym różni się okres jeden od drugiego aby o nim rozmawiać???
Właścicielem??? Obfitością??? Terminem??? A może o nim się najczęściej rozmawia kiedy go nie ma!!??
Żeli chodzi o orgazmy nooooooo to rozumiem. Ja mogę coś od siebie dodać. A posłuchać i poczytać to i też mogę. Może się czegoś nauczę!!! Zapewne mi się przyda!!! Przecież trzeba się dokształcać.
Reniu ale do ciąży zostałem pierwszy raz porównany. Miło mi że Cię tak zaskoczyłem.
Nedka zobaczymy co z ta aktywnością a i cieszę się że taaaakie jaja zrobiły na Tobie wrażenie. Hi Hi Hi. Ciekaw jestem czy po podpisie mnie poznałaś czy po zdjęciu. Zdjęcie Aga mi pomogła wkleić tzn Ines!!!
Miło mi było, jeżeli do którejś z mam się nie odezwałem – przepraszam serdecznie.
(sorki za błędy jeżeli są)
A tak pozatym chciałem się zareklamować : https://www.owas.blog.onet.pl – zawsze coś ciekawego!!!
Papatki.
Renia
pon, 22 lis 2004 - 14:55
Ha ha Przystojniaczku icon_biggrin.gif Ciąża czasem jest zaskoczeniem, Twoje zjawienie się u nas jest również zaskoczeniem i miłą niespodzianką.

PS: Dziewczyny ja nie mogę 01.gif Nie mogę uwierzyć, że mamy wśród nas faceta. A może Radi będzie nadrabiał zaległości pracującej Ines ?
No to Radi witaj impreza.gif i zostań 06.gif
Renia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 10:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 330




post pon, 22 lis 2004 - 14:55
Post #25

Ha ha Przystojniaczku icon_biggrin.gif Ciąża czasem jest zaskoczeniem, Twoje zjawienie się u nas jest również zaskoczeniem i miłą niespodzianką.

PS: Dziewczyny ja nie mogę 01.gif Nie mogę uwierzyć, że mamy wśród nas faceta. A może Radi będzie nadrabiał zaległości pracującej Ines ?
No to Radi witaj impreza.gif i zostań 06.gif

--------------------
Mama Sylwii (marzec 1996) i Majeczki (czerwiec 2002)
baszka
pon, 22 lis 2004 - 15:00
Radek przyda sie świerza krew i do tego męska. Tylko żeby się to maluchowe forum nie zamieniło na damsko-meskie, wspominając nasze kalambury hihihihi!


Monika i Beatka myślę że nie ma sie co przejmowac jakie dziecko jest w domu. moze sie okazac ze Zosia super odnajdzie sie w przedszkolu a Nati nie bo dzieci sie wystrasza tej gadułki. Oczywiście tego nie zycze. Myślę że bedzie dobrze tak czy siak.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post pon, 22 lis 2004 - 15:00
Post #26

Radek przyda sie świerza krew i do tego męska. Tylko żeby się to maluchowe forum nie zamieniło na damsko-meskie, wspominając nasze kalambury hihihihi!


Monika i Beatka myślę że nie ma sie co przejmowac jakie dziecko jest w domu. moze sie okazac ze Zosia super odnajdzie sie w przedszkolu a Nati nie bo dzieci sie wystrasza tej gadułki. Oczywiście tego nie zycze. Myślę że bedzie dobrze tak czy siak.

--------------------
user posted image
radiks
pon, 22 lis 2004 - 15:04
Postaram się mam nadzieję że dam rady a jakby ktoś się pytał mówcie żem kobietą jest!!! A forum i tak damskie zostanie. Zaraz do domku spadam także odezwę się jutro zapewne albo wieczorkiem z domciu jak cosik czasu będe miał.
Będe miał męski punkt widzenia.
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
Skąd: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post pon, 22 lis 2004 - 15:04
Post #27

Postaram się mam nadzieję że dam rady a jakby ktoś się pytał mówcie żem kobietą jest!!! A forum i tak damskie zostanie. Zaraz do domku spadam także odezwę się jutro zapewne albo wieczorkiem z domciu jak cosik czasu będe miał.
Będe miał męski punkt widzenia.
INES
pon, 22 lis 2004 - 15:42
[size=24]NO I ZACZEŁA SIE LUSTRACJA NA FORUM !!!!
chuba koniec z moim wyzalaniem buuuuuuuuuuuuu
juz teraz wiem dyska jak mowilas ze na pewne tematy sie nie wypowiesz bo moze mąż czyta
ja teraz woooogle się nie będe odzywac icon_wink.gif

buziaki

radek faktycznie za mnie nadrobi

widac kto w domu na chleb zarabia icon_smile.gif

kocham was aga
INES


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 189
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:44
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 322

GG:


post pon, 22 lis 2004 - 15:42
Post #28

[size=24]NO I ZACZEŁA SIE LUSTRACJA NA FORUM !!!!
chuba koniec z moim wyzalaniem buuuuuuuuuuuuu
juz teraz wiem dyska jak mowilas ze na pewne tematy sie nie wypowiesz bo moze mąż czyta
ja teraz woooogle się nie będe odzywac icon_wink.gif

buziaki

radek faktycznie za mnie nadrobi

widac kto w domu na chleb zarabia icon_smile.gif

kocham was aga

--------------------
mama kubeczka (15.06.2002) i ......(16.05.2006)

user posted image
nedka
pon, 22 lis 2004 - 18:04
Ines, jakie Ty masz fajne zdjęcie na swojej stronce.
Suuuper!!!
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 22 lis 2004 - 18:04
Post #29

Ines, jakie Ty masz fajne zdjęcie na swojej stronce.
Suuuper!!!

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
mamadwojki

Go??







post pon, 22 lis 2004 - 18:51
Post #30

MinikaP!!!
alez wyslalam do Ciebie
ale mialam Twoj adres jeszcze za czasow jak na tamtym starym eDziecku zaczelysmy pisac
wyslij mi swojego maila na "wiadomosc prywatna" tu na forum, to Ci wysle jeszcze raz

z wlosami to raczej nie przesadzam hahaha, przy Majce Renii, to baska jest lysa

WITAM RADZIA!!!!!
po 2 sekundach zastanowienia Cie poznalam!!!!!
ale pierwsza myls byla, ze to jakis admin nam tu czegos bedzie zabranial
katiek
pon, 22 lis 2004 - 20:08
Witam Radka
Inesku Artur siedział na starym edziecku-przyzwyczaisz się albo się pod niego podszyjesz żeby bana dostał
03.gif 08.gif
Basiu współczuję straty kota-mi do tej pory smutno po moich oddanych papużkach mimo że to już minęło prawie 2 lata
Do kościoła Kinga chodzi sporadycznie-na Święta i czasem z babcią
Pa
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 22 lis 2004 - 20:08
Post #31

Witam Radka
Inesku Artur siedział na starym edziecku-przyzwyczaisz się albo się pod niego podszyjesz żeby bana dostał
03.gif 08.gif
Basiu współczuję straty kota-mi do tej pory smutno po moich oddanych papużkach mimo że to już minęło prawie 2 lata
Do kościoła Kinga chodzi sporadycznie-na Święta i czasem z babcią
Pa
nedka
pon, 22 lis 2004 - 23:11
Luna, te zdjęcia można jednak tylko pojedynczo.
Czerwonych oczu nie redukuje się w Photoshopie. icon_sad.gif
Można to zrobić w Photobrush.

Dziewczyny, skąd Wy bierzecie te nowe uśmieszki?
nedka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,015
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 22:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 272




post pon, 22 lis 2004 - 23:11
Post #32

Luna, te zdjęcia można jednak tylko pojedynczo.
Czerwonych oczu nie redukuje się w Photoshopie. icon_sad.gif
Można to zrobić w Photobrush.

Dziewczyny, skąd Wy bierzecie te nowe uśmieszki?

--------------------
nedka
mama Natalii (18.06.2002) i Micha?ka (03.10.2004)
user posted image
user posted image
Dyska
wto, 23 lis 2004 - 08:43
Sluchajcie, ma moze ktos z Was plyte z hitami zimowymi dla dzieci? Jakis "Pada snieg, dzwonia dzwonki san"? Blagam. Jestem juz zastrzelona "Sokolami". Tymek ciagle kaze sobie to wlaczac i ciagle to spiewa - cale! Nawet jak bez sensu tlucze w cymbalki, to slysze "Ona jedna tam zostala, jastolecta moja mala, Na zielonej Ukrainie, psi tochanej tej dziewcinie! Hej!" itd. icon_biggrin.gif Tak wiec pomocy! icon_wink.gif

W kosciele na mszy Tymek byl raz. W ta niedziele umowilam sie z koleznaka i bedzie proba nr 2. A zwiedzanie kosciola nastepowalo juz parokrotnie.

Ines, faktycznie Twoje zdjecie na Twoim blogu jest miodzio! Czy to z TEJ sesji, o ktorej slyszelismy na zlocie?
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post wto, 23 lis 2004 - 08:43
Post #33

Sluchajcie, ma moze ktos z Was plyte z hitami zimowymi dla dzieci? Jakis "Pada snieg, dzwonia dzwonki san"? Blagam. Jestem juz zastrzelona "Sokolami". Tymek ciagle kaze sobie to wlaczac i ciagle to spiewa - cale! Nawet jak bez sensu tlucze w cymbalki, to slysze "Ona jedna tam zostala, jastolecta moja mala, Na zielonej Ukrainie, psi tochanej tej dziewcinie! Hej!" itd. icon_biggrin.gif Tak wiec pomocy! icon_wink.gif

W kosciele na mszy Tymek byl raz. W ta niedziele umowilam sie z koleznaka i bedzie proba nr 2. A zwiedzanie kosciola nastepowalo juz parokrotnie.

Ines, faktycznie Twoje zdjecie na Twoim blogu jest miodzio! Czy to z TEJ sesji, o ktorej slyszelismy na zlocie?

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
baszka
wto, 23 lis 2004 - 09:30
Ja nie mam płytki chociaż mam różne z gazet i niesprawdzałam. Ale u nas hitem sa budzikowe piosenki.

Luna w tym programie dołączanym do aparatu swietnie redukuje sie czerwone oczy, bardzo prosto i naturalnie.

Jak wiadomo my jestesmy nie koscielni.
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 23 lis 2004 - 09:30
Post #34

Ja nie mam płytki chociaż mam różne z gazet i niesprawdzałam. Ale u nas hitem sa budzikowe piosenki.

Luna w tym programie dołączanym do aparatu swietnie redukuje sie czerwone oczy, bardzo prosto i naturalnie.

Jak wiadomo my jestesmy nie koscielni.

--------------------
user posted image
radiks
wto, 23 lis 2004 - 10:00
Zdjęcie umieszczone na stronie Agi pochodzi z sesji zdjęciowej mojej zonki, którą dostałem na urodzinki!!!!
Zastanawiam sie czy czegoś takiego tez jej nie zrobic ??? icon_lol.gif
Aha , tak po cichu aby Aga nie słyszała w piatek ma urodziny!!! Jakby co to nie ja!!!
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
Skąd: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post wto, 23 lis 2004 - 10:00
Post #35

Zdjęcie umieszczone na stronie Agi pochodzi z sesji zdjęciowej mojej zonki, którą dostałem na urodzinki!!!!
Zastanawiam sie czy czegoś takiego tez jej nie zrobic ??? icon_lol.gif
Aha , tak po cichu aby Aga nie słyszała w piatek ma urodziny!!! Jakby co to nie ja!!!

--------------------
Dyska
wto, 23 lis 2004 - 10:02
Radi, ktore? (pozwalam sobie, bo w koncu nie kobiete o wiek pytam icon_wink.gif )
Dyska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 818
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 08:52
Skąd: Minsk Mazowiecki
Nr użytkownika: 323




post wto, 23 lis 2004 - 10:02
Post #36

Radi, ktore? (pozwalam sobie, bo w koncu nie kobiete o wiek pytam icon_wink.gif )

--------------------
Tymciowa mama (12.06.2002)
Iwa.mamaprzemka
wto, 23 lis 2004 - 10:10
Radi biegnij do fotografa i nie zapomnij umieścić na swojej stronce efektów sesji wink.gif
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post wto, 23 lis 2004 - 10:10
Post #37

Radi biegnij do fotografa i nie zapomnij umieścić na swojej stronce efektów sesji wink.gif

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
baszka
wto, 23 lis 2004 - 12:41
aga jest chyba tak jak ja 77
baszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,071
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:56
Skąd: Kraków/Hubert 18.06.2002
Nr użytkownika: 283

GG:


post wto, 23 lis 2004 - 12:41
Post #38

aga jest chyba tak jak ja 77

--------------------
user posted image
radiks
wto, 23 lis 2004 - 12:49
o jeden wyżej
radiks


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pią, 19 lis 04 - 09:17
Skąd: lublin
Nr użytkownika: 2,329

GG:


post wto, 23 lis 2004 - 12:49
Post #39

o jeden wyżej

--------------------
anonimowy

Go??







post wto, 23 lis 2004 - 20:41
Post #40

mam dopiero 26 icon_smile.gif

jestem młoda dupa ale juz nie dowzięcia icon_smile.gif

a co do zjdjęc to portret chetnie meza bym dostała ale czy z dyndasem golasem to chyba nieeeeeeeeeeeee
jakos kobieta nago to kobieta a facet z parówą?
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

wole od meza dostac pod kolderka na zywca icon_smile.gif

a kuba coraz więcej mówi - dzisiaj siadł rano na łózku (spał ze mną bo radi w duzym pokojku) i pyta mamo gdzie tatu spi?
icon_eek.gif

takze fajnie zaczynam się z dzieckiem porozumiewac
dostałam od męza kase na urodzinki i od mamy i de sobie kupic marynare ze spodniami do pracy żeby miec
wiecię oł eł musze być czasem

jak na główną jestem młoda musze nadrabiac ubiorem i okularami na nosie - może powazniej wyglądam wtedy icon_smile.gif

buzaiki spadam sie uczyc

aga

dzięki za miłe słowa o zdjęciu icon_smile.gif
> Zimowe czerwcowki :)
Start new topic
Reply to this topic
16 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 10:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama