Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6  

Styczeń 2002r

> 
dorothyz
pon, 02 lip 2007 - 13:04
Prześledziłam cały wątek i nie znalazłam swojego wpisu, sama nie wiem jak to się stało icon_wink.gif ale nic to zawsze można to nadrobić.
Faktycznie wątek "trochę" przysiadł, może czas by go podnieść?
TrochÄ™ o nas:
Zakończyłyśmy niedawno 1 rok w przedszkolu (Zuzka chodziła od czterolatków) , który minął bardzo ciekawie i sympatycznie, chociaz na początku były obawy jak to wszystko bedzie?! Zupełnie niepotrzebnie, bo Zuzia okazała sie świetnym przedszkolakiem.
Zuzia jest mądrą, pogodną, rozsądną dziewczynką trochę zdystansowana do otaczającego ją świata. Nigdy nie miałam z nią jakiś szczególnych problemów.No może pomijając ten jej "dystans" i wszystko co sie z tym wiąże, czyli przesadna ostrożność, strach przed nieznanym itp.Poza tym wszystkie etapy "dziecięce" przechodzi "książkowo, także nie są dla mnie szczególnym zaskoczeniem. Moja córka niezmiennie od 1,5 roku zafascynowana jest światem "księzniczkowym" wszystko wiąże się z księzniczkami, królewiczami itp. jest poprostu świetne.
Pozdrówka.
dorothyz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 594
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 09:05
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 2,469

GG:


post pon, 02 lip 2007 - 13:04
Post #101

Prześledziłam cały wątek i nie znalazłam swojego wpisu, sama nie wiem jak to się stało icon_wink.gif ale nic to zawsze można to nadrobić.
Faktycznie wątek "trochę" przysiadł, może czas by go podnieść?
TrochÄ™ o nas:
Zakończyłyśmy niedawno 1 rok w przedszkolu (Zuzka chodziła od czterolatków) , który minął bardzo ciekawie i sympatycznie, chociaz na początku były obawy jak to wszystko bedzie?! Zupełnie niepotrzebnie, bo Zuzia okazała sie świetnym przedszkolakiem.
Zuzia jest mądrą, pogodną, rozsądną dziewczynką trochę zdystansowana do otaczającego ją świata. Nigdy nie miałam z nią jakiś szczególnych problemów.No może pomijając ten jej "dystans" i wszystko co sie z tym wiąże, czyli przesadna ostrożność, strach przed nieznanym itp.Poza tym wszystkie etapy "dziecięce" przechodzi "książkowo, także nie są dla mnie szczególnym zaskoczeniem. Moja córka niezmiennie od 1,5 roku zafascynowana jest światem "księzniczkowym" wszystko wiąże się z księzniczkami, królewiczami itp. jest poprostu świetne.
Pozdrówka.


--------------------
"...co nas nie zabije, to nas wzmocni..."

Dorota-mama Zuzi (23.01.2002)

Agnieszka.zg
czw, 27 wrz 2007 - 18:24
oj leci ten czas i to ostro maciej za 4 mies. skończy już 6 lat. i jak na razie wszystko jest OK zaczął od miesiąca chodzić na treningi piłki noznej bo jest zapalonym bramkarzem i uwielbia "rzucać się " jak piłka leci w jego kierunku. poza tym chodzimy dalej do przedszkola , uczymy się po mału literek i cyferek oraz wspólnego liczenia .
Agnieszka.zg


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,269
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 15:58
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 20

GG:


post czw, 27 wrz 2007 - 18:24
Post #102

oj leci ten czas i to ostro maciej za 4 mies. skończy już 6 lat. i jak na razie wszystko jest OK zaczął od miesiąca chodzić na treningi piłki noznej bo jest zapalonym bramkarzem i uwielbia "rzucać się " jak piłka leci w jego kierunku. poza tym chodzimy dalej do przedszkola , uczymy się po mału literek i cyferek oraz wspólnego liczenia .

--------------------
> StyczeÅ„ 2002r
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V  « poprzednia 4 5 6
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 18:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama