Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

pomysły na mikołajkowe i gwiazdkowe prezenty

> 
semi
śro, 15 lis 2006 - 21:21
Myślicie już o prezentach? U nas temat gorący - Leo żyje myślą o Mikołajkach. W związku z fascynacją Tomem i Jerrym zażyczył sobie puzzle o bajkowej tematyce. Pewnie będzie jeszcze jakaś książka. Nie mamy natomiast pomysłu na prezent pod choinkę a zwykle kupujemy nie tylko od siebie, ale jeszcze od dziadków. Podzielcie się pomysłami proszę.
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post śro, 15 lis 2006 - 21:21
Post #1

Myślicie już o prezentach? U nas temat gorący - Leo żyje myślą o Mikołajkach. W związku z fascynacją Tomem i Jerrym zażyczył sobie puzzle o bajkowej tematyce. Pewnie będzie jeszcze jakaś książka. Nie mamy natomiast pomysłu na prezent pod choinkę a zwykle kupujemy nie tylko od siebie, ale jeszcze od dziadków. Podzielcie się pomysłami proszę.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

hogata
pią, 17 lis 2006 - 00:21
U mnie to raczej na odwrót.
Natalia ma taką ilość pomysłów, że ciężko będzie coś wybrać. Znaczy Natalci będzie ciężko się zdecydować. icon_rolleyes.gif Jest taka ilość kucyków pony, lalek barbie i akcesoriów, że trudna sprawa. Ja osobiście wolałabym coś mniej oklepanego a pożytecznego. Jakąś fajną grę edukacyjną... icon_rolleyes.gif Moje dziecię ma jednak gust raczej monotonny jak na sześciolatkę przystało. icon_confused.gif
Z Mateuszkiem nie będzie takiego problemu bo on jeszcze nie manifestuje swoich zachcianek. Pewnie jakiś super samochód ciężarowy, bo bardzo lubi się tym bawić jak jesteśmy z wizytą u kuzyna a swojego nie ma.

Dla 4-5 latków polecam nasz zeszłoroczny prezencik. Książeczkę A. Mikity "Zagadki dla maluchów". Jak się do zabawy wmontuje punkty (np. klocki) za odgadnięte zagadki i na koniec jakiś słodki bonus to naprawdę super zabawa wychodzi.
Młodszy w zeszłym roku dostał fisherprice - pudełko z klockami w 4 kształtach. Dopiero teraz je rozgryzł a bawi się nim od roku i bardzo je lubi. Może znajdę gdzieś w necie to wkleję link.
hogata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,423
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 01:25
Nr użytkownika: 5,176

GG:


post pią, 17 lis 2006 - 00:21
Post #2

U mnie to raczej na odwrót.
Natalia ma taką ilość pomysłów, że ciężko będzie coś wybrać. Znaczy Natalci będzie ciężko się zdecydować. icon_rolleyes.gif Jest taka ilość kucyków pony, lalek barbie i akcesoriów, że trudna sprawa. Ja osobiście wolałabym coś mniej oklepanego a pożytecznego. Jakąś fajną grę edukacyjną... icon_rolleyes.gif Moje dziecię ma jednak gust raczej monotonny jak na sześciolatkę przystało. icon_confused.gif
Z Mateuszkiem nie będzie takiego problemu bo on jeszcze nie manifestuje swoich zachcianek. Pewnie jakiś super samochód ciężarowy, bo bardzo lubi się tym bawić jak jesteśmy z wizytą u kuzyna a swojego nie ma.

Dla 4-5 latków polecam nasz zeszłoroczny prezencik. Książeczkę A. Mikity "Zagadki dla maluchów". Jak się do zabawy wmontuje punkty (np. klocki) za odgadnięte zagadki i na koniec jakiś słodki bonus to naprawdę super zabawa wychodzi.
Młodszy w zeszłym roku dostał fisherprice - pudełko z klockami w 4 kształtach. Dopiero teraz je rozgryzł a bawi się nim od roku i bardzo je lubi. Może znajdę gdzieś w necie to wkleję link.

--------------------
...nabieram dystansu...
hogata
pią, 17 lis 2006 - 00:30
Znalazłam te klocki tutaj.

Fajna sprawa dla kilkuletniej dziewczynki to na przykład domino. Takie kolorowe, z obrazkami księżniczek na przykład. No i mniej kosztowna.
Dla chłopca trzeba by było poszukać z jakimiś innymi obrazkami zamiast klasycznych kropeczek. Zależy co lubi. Może puchatka... wink.gif
hogata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,423
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 01:25
Nr użytkownika: 5,176

GG:


post pią, 17 lis 2006 - 00:30
Post #3

Znalazłam te klocki tutaj.

Fajna sprawa dla kilkuletniej dziewczynki to na przykład domino. Takie kolorowe, z obrazkami księżniczek na przykład. No i mniej kosztowna.
Dla chłopca trzeba by było poszukać z jakimiś innymi obrazkami zamiast klasycznych kropeczek. Zależy co lubi. Może puchatka... wink.gif

--------------------
...nabieram dystansu...
marghe.
pią, 17 lis 2006 - 14:01
List do Mikołaja jeszcze nie napisany.
Problem w tym, że Gaba lubi niespodzianki icon_biggrin.gif

prawdopodobnie skupimy się na "rękodziele" czyli zabawkach do samodzielnego malowanie, tkania, lepienie itp
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pią, 17 lis 2006 - 14:01
Post #4

List do Mikołaja jeszcze nie napisany.
Problem w tym, że Gaba lubi niespodzianki icon_biggrin.gif

prawdopodobnie skupimy się na "rękodziele" czyli zabawkach do samodzielnego malowanie, tkania, lepienie itp
Libi
sob, 18 lis 2006 - 23:13
Szymon zazyczył sobie piratów z Piotrusia Pana (badziewie straszne icon_rolleyes.gif ). Nie dostanie takich jak chciał, bo nie warto. Kupiłam już mu pojedyncze figurki piratów. Dodam, że moje dziecko uwielbia statki i piratów. Ma już trzy olbrzymie statki i ok. 20 piratów i różne pochodne rzeczy icon_rolleyes.gif

Jutro robię mu urodziny. Ma dostać Operację o której mówi już drugi rok, ale pewnie od razu popsuje icon_rolleyes.gif I dostanie dinozaura sterowanego pilotem icon_lol.gif Dinozaury też uwielbia i wszystkie inne gady np. pająki i węże icon_confused.gif

Od nas dostał pościel z Supermanem i oszalał z radości.

Co do gwiazdki to jeszcze nie wiem co mu kupię, bo jeszcze żyjemy urodzinami icon_lol.gif

W każdym razie moje dziecko lubi statki, piratów, gady, Supermany, Spidermany Batmany, Power Rangersy itp icon_rolleyes.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post sob, 18 lis 2006 - 23:13
Post #5

Szymon zazyczył sobie piratów z Piotrusia Pana (badziewie straszne icon_rolleyes.gif ). Nie dostanie takich jak chciał, bo nie warto. Kupiłam już mu pojedyncze figurki piratów. Dodam, że moje dziecko uwielbia statki i piratów. Ma już trzy olbrzymie statki i ok. 20 piratów i różne pochodne rzeczy icon_rolleyes.gif

Jutro robię mu urodziny. Ma dostać Operację o której mówi już drugi rok, ale pewnie od razu popsuje icon_rolleyes.gif I dostanie dinozaura sterowanego pilotem icon_lol.gif Dinozaury też uwielbia i wszystkie inne gady np. pająki i węże icon_confused.gif

Od nas dostał pościel z Supermanem i oszalał z radości.

Co do gwiazdki to jeszcze nie wiem co mu kupię, bo jeszcze żyjemy urodzinami icon_lol.gif

W każdym razie moje dziecko lubi statki, piratów, gady, Supermany, Spidermany Batmany, Power Rangersy itp icon_rolleyes.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
hogata
nie, 19 lis 2006 - 01:35
A u nas prawdziwy zwrot o 180 stopni!!! Bogu dziękować!!! blagam.gif
Natalia zdecydowała się na prezent. Absolutnie i definitywnie. 03.gif Zamiast barbie, poly, pony i innych szaleńczo różowych, drogich jak diabli i moim zdaniem "zbędnych" (bo już setnych) zabawek zażyczyła sobie... łyżwy!
I bardzo dobrze. icon_biggrin.gif

Mateusz natomiast zażyczył sobie "ścikbluma" (pisownia totalnie fonetyczna bo jakoś nie mam innego pomysłu na to słowo... icon_rolleyes.gif ). I która zgadnie o co chodzi? 37.gif
hogata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,423
Dołączył: czw, 09 mar 06 - 01:25
Nr użytkownika: 5,176

GG:


post nie, 19 lis 2006 - 01:35
Post #6

A u nas prawdziwy zwrot o 180 stopni!!! Bogu dziękować!!! blagam.gif
Natalia zdecydowała się na prezent. Absolutnie i definitywnie. 03.gif Zamiast barbie, poly, pony i innych szaleńczo różowych, drogich jak diabli i moim zdaniem "zbędnych" (bo już setnych) zabawek zażyczyła sobie... łyżwy!
I bardzo dobrze. icon_biggrin.gif

Mateusz natomiast zażyczył sobie "ścikbluma" (pisownia totalnie fonetyczna bo jakoś nie mam innego pomysłu na to słowo... icon_rolleyes.gif ). I która zgadnie o co chodzi? 37.gif

--------------------
...nabieram dystansu...
sdw
nie, 19 lis 2006 - 09:01
Baby chcą łyżwy, od zeszłej zimy zresztą icon_lol.gif acz podczas kaligrafowania listów zauważyłam wahanie icon_evil.gif Jedna się waha w stronę łicz, druga jakiegoś wodnego zamku poli czy coś w tym stylu. Tak straszliwą Łicz jak i wodny zamek oglądałam, macałam i jestem zdegustowana. Podkręcam je łyżwowo jak tylko się da. Obiecałam nawet drobnostki z Łicz i wodnym zamkiem. Może kary do gry icon_twisted.gif

Gustaw jest monotematyczny i obstaje, co było do przewidzenia, przy koparze niemal naturalnych rozmiarów i motorze. Nagabywany, by wybrał jedno, powtarza z uporem maniaka - kopale famom jeździć i motola.

Problem miałabym z głowy, gdyby nie cena kopary (i.lub motoru).

Brrr...
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
Skąd: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post nie, 19 lis 2006 - 09:01
Post #7

Baby chcą łyżwy, od zeszłej zimy zresztą icon_lol.gif acz podczas kaligrafowania listów zauważyłam wahanie icon_evil.gif Jedna się waha w stronę łicz, druga jakiegoś wodnego zamku poli czy coś w tym stylu. Tak straszliwą Łicz jak i wodny zamek oglądałam, macałam i jestem zdegustowana. Podkręcam je łyżwowo jak tylko się da. Obiecałam nawet drobnostki z Łicz i wodnym zamkiem. Może kary do gry icon_twisted.gif

Gustaw jest monotematyczny i obstaje, co było do przewidzenia, przy koparze niemal naturalnych rozmiarów i motorze. Nagabywany, by wybrał jedno, powtarza z uporem maniaka - kopale famom jeździć i motola.

Problem miałabym z głowy, gdyby nie cena kopary (i.lub motoru).

Brrr...

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
AdusiaR
nie, 26 lis 2006 - 14:39
Letycja dostanie napewno jakąs ksiązke o dinozaurach lub ekcyklopedie zwierząt
chciałam kupic Jej tez jakis film dla dzieci którego nie widziała jeszcze i teraz moje pytanie: czy "Madagaskar" to fajna bajka dla wielbicielki zwierząt ? a może cos innego polecacie ?
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 14:39
Post #8

Letycja dostanie napewno jakąs ksiązke o dinozaurach lub ekcyklopedie zwierząt
chciałam kupic Jej tez jakis film dla dzieci którego nie widziała jeszcze i teraz moje pytanie: czy "Madagaskar" to fajna bajka dla wielbicielki zwierząt ? a może cos innego polecacie ?

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Libi
nie, 26 lis 2006 - 22:33
Madagaskar bardzo fajna bajka ale niekoniecznie dla wielbicieli zwierząt, ale polecam icon_exclaim.gif
Jeśli Leti lubi donozaury (tak jak Szymon) to fajny jest film "Dinozaur".
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post nie, 26 lis 2006 - 22:33
Post #9

Madagaskar bardzo fajna bajka ale niekoniecznie dla wielbicieli zwierząt, ale polecam icon_exclaim.gif
Jeśli Leti lubi donozaury (tak jak Szymon) to fajny jest film "Dinozaur".

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
AdusiaR
pon, 27 lis 2006 - 09:57
Libi - Letusia ma film Dinozaur icon_biggrin.gif
AdusiaR


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,729
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 08:18
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 758

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 09:57
Post #10

Libi - Letusia ma film Dinozaur icon_biggrin.gif

--------------------
moje córeczki:

Letycja Anna ur. 21.09.2000 r.
Amelia Marta ur. 21.05.2005 r.
Libi
pon, 27 lis 2006 - 23:20
Aduś te wszystkie bajki Disneya są o zwierzętach w jakimś sensie icon_lol.gif icon_lol.gif
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post pon, 27 lis 2006 - 23:20
Post #11

Aduś te wszystkie bajki Disneya są o zwierzętach w jakimś sensie icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
gizella
śro, 07 lis 2007 - 16:56
odświeżam temat, bo po co pisac nowy.
mój jakubek ma 3 latka i jest fanem kubusia puchatka, dlatego na prezent chciałabym mu właśnie coś kubusiowego kupić.
na razie jedyne fajne kubusiowe prezenty znalazłam na ebayu, bo na allegro nie ma takiego wyboru. ale może znacie jeszcze jakieś skepy internetowe. btw pamietam moje podróże do londynu i 2-piętrowe sklepy disneya, ech, kto by wtedy myślał, żeby przyszłym dzieciom prezenty kupować, a teraz byłoby jak znalazł...
gizella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 07 lis 07 - 16:52
Nr użytkownika: 16,818




post śro, 07 lis 2007 - 16:56
Post #12

odświeżam temat, bo po co pisac nowy.
mój jakubek ma 3 latka i jest fanem kubusia puchatka, dlatego na prezent chciałabym mu właśnie coś kubusiowego kupić.
na razie jedyne fajne kubusiowe prezenty znalazłam na ebayu, bo na allegro nie ma takiego wyboru. ale może znacie jeszcze jakieś skepy internetowe. btw pamietam moje podróże do londynu i 2-piętrowe sklepy disneya, ech, kto by wtedy myślał, żeby przyszłym dzieciom prezenty kupować, a teraz byłoby jak znalazł...
justapl
śro, 07 lis 2007 - 19:08
Olo chciałby figurke POWER RANGERS , mój problem polega na tym że młodszy nie wie ci by chciał ale jak zobaczy co dostał starszy to będzie chciał to samo
bo przeważnie mały chce mieć wszystko to co starszy
a że mikołajki mają byc dniem dla dzieci radosnym , to pomyslałam żeby kupić dwie takie same
jak myślicie?
justapl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,278
Dołączył: wto, 24 kwi 07 - 22:29
Skąd: ok. wrocławia
Nr użytkownika: 13,311




post śro, 07 lis 2007 - 19:08
Post #13

Olo chciałby figurke POWER RANGERS , mój problem polega na tym że młodszy nie wie ci by chciał ale jak zobaczy co dostał starszy to będzie chciał to samo
bo przeważnie mały chce mieć wszystko to co starszy
a że mikołajki mają byc dniem dla dzieci radosnym , to pomyslałam żeby kupić dwie takie same
jak myślicie?

--------------------
Olgierd , 25.09.2003 i Maciuś 11.06.2005
Suzana
czw, 15 lis 2007 - 13:31
A ja nadal nie mam pomysłu na prezent,moja córka codziennie chce coś innego 32.gif

Ten post edytował mama zuzi sob, 24 lis 2007 - 13:56
Suzana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 227
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 09:52
Skąd: woj.pomorskie
Nr użytkownika: 14,219

GG:


post czw, 15 lis 2007 - 13:31
Post #14

A ja nadal nie mam pomysłu na prezent,moja córka codziennie chce coś innego 32.gif
semi
sob, 07 lis 2009 - 11:36
wyciągam. z pieniędzmi w tym roku tak sobie, węc temat palący. zabawki odpadają, macie jakieś pomysły?książki też-książki sa u nas na codzień.

Ten post edytował emi sob, 07 lis 2009 - 11:36
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post sob, 07 lis 2009 - 11:36
Post #15

wyciągam. z pieniędzmi w tym roku tak sobie, węc temat palący. zabawki odpadają, macie jakieś pomysły?książki też-książki sa u nas na codzień.

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

marghe.
pią, 13 lis 2009 - 23:21
Emi, zaglądałaś do wątku o lekturach dla dzieci starszych?

Ja tam polecam serię "naukową" profesora ein-o
https://www.ein-o.pl/gry/archipelag.swf
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pią, 13 lis 2009 - 23:21
Post #16

Emi, zaglądałaś do wątku o lekturach dla dzieci starszych?

Ja tam polecam serię "naukową" profesora ein-o
https://www.ein-o.pl/gry/archipelag.swf
mama_do_kwadratu
nie, 29 lis 2009 - 12:55
Proponujcie jeszcze coś drogie forumowiczki. Mam zagwozdkę. Chciałabym chłopaków zaskoczyć, ale nie wiem czym.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 29 lis 2009 - 12:55
Post #17

Proponujcie jeszcze coś drogie forumowiczki. Mam zagwozdkę. Chciałabym chłopaków zaskoczyć, ale nie wiem czym.


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Magduś
nie, 29 lis 2009 - 13:06
Dla mojego już prawie 12-latka odkryłam serię książek Angie Sage. Na Mikołaja zakupiłam dwa pierwsze tomy "Zakazana Magia" i "Smoczy lot", na gwiazdkę kupię dwa kolejne.
Młodszy zdecydowanie się określił, ma być zegarek Ben10. Po poszukiwaniach tez już zakupiony.
Dla starszych dzieci fajną ofertę ma Empik. Ostatnio spędziłam na stronie empik.com 3 godziny przeglądając ich ofertę. Mają mnóstwo bardzo fajnych gadżetów. Od bajkowych zegarków począwszy, przez poduszki, maskotki, kubki i inne bajery z ulubionymi bohaterami, na poduszkach kończąc.
Magduś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post nie, 29 lis 2009 - 13:06
Post #18

Dla mojego już prawie 12-latka odkryłam serię książek Angie Sage. Na Mikołaja zakupiłam dwa pierwsze tomy "Zakazana Magia" i "Smoczy lot", na gwiazdkę kupię dwa kolejne.
Młodszy zdecydowanie się określił, ma być zegarek Ben10. Po poszukiwaniach tez już zakupiony.
Dla starszych dzieci fajną ofertę ma Empik. Ostatnio spędziłam na stronie empik.com 3 godziny przeglądając ich ofertę. Mają mnóstwo bardzo fajnych gadżetów. Od bajkowych zegarków począwszy, przez poduszki, maskotki, kubki i inne bajery z ulubionymi bohaterami, na poduszkach kończąc.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



truska
czw, 10 gru 2009 - 00:09
CYTAT(Magduś @ Sun, 29 Nov 2009 - 13:06) *
Dla mojego już prawie 12-latka odkryłam serię książek Angie Sage. Na Mikołaja zakupiłam dwa pierwsze tomy "Zakazana Magia" i "Smoczy lot", na gwiazdkę kupię dwa kolejne.
Młodszy zdecydowanie się określił, ma być zegarek Ben10. Po poszukiwaniach tez już zakupiony.
Dla starszych dzieci fajną ofertę ma Empik. Ostatnio spędziłam na stronie empik.com 3 godziny przeglądając ich ofertę. Mają mnóstwo bardzo fajnych gadżetów. Od bajkowych zegarków począwszy, przez poduszki, maskotki, kubki i inne bajery z ulubionymi bohaterami, na poduszkach kończąc.

Czy dla latka ta książka tez będzie ok czy nie za bardzo ?
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post czw, 10 gru 2009 - 00:09
Post #19

CYTAT(Magduś @ Sun, 29 Nov 2009 - 13:06) *
Dla mojego już prawie 12-latka odkryłam serię książek Angie Sage. Na Mikołaja zakupiłam dwa pierwsze tomy "Zakazana Magia" i "Smoczy lot", na gwiazdkę kupię dwa kolejne.
Młodszy zdecydowanie się określił, ma być zegarek Ben10. Po poszukiwaniach tez już zakupiony.
Dla starszych dzieci fajną ofertę ma Empik. Ostatnio spędziłam na stronie empik.com 3 godziny przeglądając ich ofertę. Mają mnóstwo bardzo fajnych gadżetów. Od bajkowych zegarków począwszy, przez poduszki, maskotki, kubki i inne bajery z ulubionymi bohaterami, na poduszkach kończąc.

Czy dla latka ta książka tez będzie ok czy nie za bardzo ?

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
semi
pon, 01 lis 2010 - 14:52
wyciągam. Myslicie już? Ja myślę i nie wiem co by to miało być. Młody zapałał miłością do gormitów, więc na Mikołajki pewnie gormity. Zostają jeszcze urodziny i Święta. Wszelkie propozycje mile widziane:)

Ten post edytował emi pon, 01 lis 2010 - 14:52
semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post pon, 01 lis 2010 - 14:52
Post #20

wyciągam. Myslicie już? Ja myślę i nie wiem co by to miało być. Młody zapałał miłością do gormitów, więc na Mikołajki pewnie gormity. Zostają jeszcze urodziny i Święta. Wszelkie propozycje mile widziane:)

--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

> pomysły na mikołajkowe i gwiazdkowe prezenty
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 02:46
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama