Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Stomatolog Warszawa

> 
Macio

Go??







post czw, 25 paź 2007 - 11:00
Post #1

Mój synek ma 2 małe dziurki w jednym ząbku już założony opatrunek. który trzeba wyjąc. Kurde byliśmy u naszego dentysty ale nie ma gość podejścia do dziecka złapał go na siłę wsadził jakiś metalowy palec do buzi i zdziwił się, że zabrałam syna z fotela. Stwierdził, że przecież trzeba to zrobić...mały budził się w nocy i płakał.
Ja wiem, że to nic przyjemnego ale wierzę, że jest taki lekarz na świecie, który ma podejście i nie musi każda wizyta być taką traumą.
Cleo
czw, 25 paź 2007 - 11:26
Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 25 paź 2007 - 11:26
Post #2

Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/

--------------------
Macio

Go??







post czw, 25 paź 2007 - 11:39
Post #3

dziękuję
agarad
czw, 25 paź 2007 - 14:46
CYTAT(Cleo @ czw, 25 paź 2007 - 11:26) *
Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/


ooo własnie dziś jechałam sobie Powstańców i zauważyłam ich reklamę z uśmiechniętą buzią dziewczynki i tak sie zastanawiałam czy nie spróbować bo też potrzebujępilnie z Marcią iść. Zaraz zadzwonię zapytam o terminy icon_smile.gif
Cleo a nazwiska jakieś pamiętasz?
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 25 paź 2007 - 14:46
Post #4

CYTAT(Cleo @ czw, 25 paź 2007 - 11:26) *
Macio, idz niedaleko nas- dkrylam cud miejsce i tam chodze, i z Misia bylam.
Denta Care - na skos od Lidla po drugiej stronie Powstancow, w nowych domach. Ja chodze do szefowej, a Michasia do takiego b. sympatyczneg pana doktora.
Jest ładnie, profesjonalnie, miło, dzieciom wyswietlaja filmy i pokazuja rozne bajery-np'film' z wnetrza buzi;', sa prezenicki itp.
Masz tu namiary i mapkę tez:
https://www.dentacare.pl/


ooo własnie dziś jechałam sobie Powstańców i zauważyłam ich reklamę z uśmiechniętą buzią dziewczynki i tak sie zastanawiałam czy nie spróbować bo też potrzebujępilnie z Marcią iść. Zaraz zadzwonię zapytam o terminy icon_smile.gif
Cleo a nazwiska jakieś pamiętasz?

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

agarad
czw, 25 paź 2007 - 15:09
Jutro po wizycie mogę zdać relację, mam nadzieję że będę zadowolona bo moje dziecko jest na wszelkich lekarzy nastawione na anty.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 25 paź 2007 - 15:09
Post #5

Jutro po wizycie mogę zdać relację, mam nadzieję że będę zadowolona bo moje dziecko jest na wszelkich lekarzy nastawione na anty.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Cleo
czw, 25 paź 2007 - 18:08

'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post czw, 25 paź 2007 - 18:08
Post #6


'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.

--------------------
Macio

Go??







post śro, 07 lis 2007 - 10:25
Post #7

Jestem zachwycona polecam gorąco polecam
agarad
śro, 07 lis 2007 - 11:23
Ja zapomniałam o tym wątku a też mogę zachwalac icon_smile.gif dziś mamy kolejną wizytę icon_smile.gif

Macio a do kogo trafiłaś??
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post śro, 07 lis 2007 - 11:23
Post #8

Ja zapomniałam o tym wątku a też mogę zachwalac icon_smile.gif dziś mamy kolejną wizytę icon_smile.gif

Macio a do kogo trafiłaś??

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Macio

Go??







post czw, 20 gru 2007 - 13:09
Post #9

do p. Teleckiego
miły i sympatyczny człowiek, niestety mojemu dziecku nie pomógł Młody się nie dał. Prób podjął Pan 3 za nic nie zapłaciłam musimy odczekać kilka miesięcy aż zapomni. Ale samo podejście super.
agarad
sob, 22 gru 2007 - 13:00
Macio ale co zamierzaliście robić? lapisowanie czy leczenie?
My zalapisowaliśmy a ponieważ Marci bardzo się podobają wizyty u stomatologa chciałabym spróbować leczyć te ząbki.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post sob, 22 gru 2007 - 13:00
Post #10

Macio ale co zamierzaliście robić? lapisowanie czy leczenie?
My zalapisowaliśmy a ponieważ Marci bardzo się podobają wizyty u stomatologa chciałabym spróbować leczyć te ząbki.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

użytkownik usunięty

Go??







post sob, 22 gru 2007 - 13:27
Post #11

Cleo byłam i też zachwycona wyszłam. Miałam swojego super dentystę gdzie indziej, ale zaczął mieć takie terminy, że musiałam poszukać kogoś na cito i rzeczywiscie rewelacja. Bardzo fajne podejście do pacjentów.
Cleo
sob, 22 gru 2007 - 22:06
Mnie tam chyba niedlugo przestana przyjmowac, bo co sie zapisze, to musze odwolywac, bo mąż nie zdaza na czas dojechac do domu...icon_sad.gif mam nadzieje ze przezyje Świeta!
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post sob, 22 gru 2007 - 22:06
Post #12

Mnie tam chyba niedlugo przestana przyjmowac, bo co sie zapisze, to musze odwolywac, bo mąż nie zdaza na czas dojechac do domu...icon_sad.gif mam nadzieje ze przezyje Świeta!

--------------------
Grzegorzz
czw, 08 wrz 2011 - 10:27
Broń Boże nie do Elefanta. Odradzam.
Grzegorzz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: czw, 08 wrz 11 - 09:53
Nr użytkownika: 37,679

GG:


post czw, 08 wrz 2011 - 10:27
Post #13

Broń Boże nie do Elefanta. Odradzam.
tombek
śro, 04 sty 2012 - 16:57
maj-dent na ursynowie, bardzo dobre opinie
tombek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 74
Dołączył: nie, 21 lut 10 - 09:17
Nr użytkownika: 31,778




post śro, 04 sty 2012 - 16:57
Post #14

maj-dent na ursynowie, bardzo dobre opinie
Moina
pon, 23 lip 2012 - 14:33
Q-dent na ul. Skierniewickiej ma dobre opinie. Może spróbuj tam się udać, powiem Ci że na stronie znajdziesz cennik także nie zaskoczą Cię ceny w gabinecie. Jak na Warszawę to muszę przyznać, że racjonalne.
Moina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: pią, 28 paź 11 - 12:42
Nr użytkownika: 38,185




post pon, 23 lip 2012 - 14:33
Post #15

Q-dent na ul. Skierniewickiej ma dobre opinie. Może spróbuj tam się udać, powiem Ci że na stronie znajdziesz cennik także nie zaskoczą Cię ceny w gabinecie. Jak na Warszawę to muszę przyznać, że racjonalne.
muffoln
sob, 22 lut 2014 - 19:29
a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo
muffoln


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 22 lut 14 - 19:21
Nr użytkownika: 43,624




post sob, 22 lut 2014 - 19:29
Post #16

a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo
marianka61
śro, 11 mar 2015 - 15:02
A ja polecam Dr. Czapską na mokotowie. Przemiła i konkretna Pani doktor. Potrafi zaczarować malucha że ten wcale nie płacze icon_wink.gif
marianka61


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: śro, 11 mar 15 - 14:53
Nr użytkownika: 45,508




post śro, 11 mar 2015 - 15:02
Post #17

A ja polecam Dr. Czapską na mokotowie. Przemiła i konkretna Pani doktor. Potrafi zaczarować malucha że ten wcale nie płacze icon_wink.gif

--------------------
Wiosna!
malgog
czw, 12 mar 2015 - 10:09
CYTAT(Cleo @ Thu, 25 Oct 2007 - 20:08) *
'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.


Cleo już dawno nie pisze a ja chciałabym a ja chciałabym podtrzymać dobrą opinie o dr. Teleckim z Dentacare
chodzimy od 7 lat kiedy Cleo go poleciła i rzeczywiście trzyma poziom
kiedyś nie przyjmowali dzieci...od jakiegoś czasu są też stomatolodzy dziecięcy...
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post czw, 12 mar 2015 - 10:09
Post #18

CYTAT(Cleo @ Thu, 25 Oct 2007 - 20:08) *
'Moja' pani do dr Dąbrowska, a Michaską zajmowal sie, a ze mna czesto gadal/gada dr Telecki.
Tylko uwazajcie- bo tam obok siebie chyba ze 3 gabinety- trafcie do odpowiedniego!
Mogę z reką na sercu powiedziec, że poraz pierwsyz czuję sie bezpiecznie ORAZ bezbólowo. 'My proszę pani nie chcemy, by pacjenta cos bolało'. DObrano im specjalne znieczulenie -''zawsez dobieramy indywidualnie'. PRzezylam tam leczenie kanalowe bardzo skomplikowane i parę innych akcji i moglam ponad godzinę siedziec i naprawdę nie bolało! szok. Dotad nawet jak trafialam na symaptycznych stomatologow, to i tak cierpialam męki potworne ('trudno, lepszego znieczulenia juz nie damy' -slyszalam itd). Pierwszy raz mi sie zdarza tez, ze ktos PO wizycie martwi sie jak sie czuje, dowiaduje się itd.
No i naprawde dla mnie ważna rzecz- otoczenie. Nie ma klitek, jest przestrzen, jest czysto, sterylnie, ŁADNIE. I wszystko mi się tlumaczy po 10 razy, choc wydluza to wizytę czasem, ale WIEM, co sie dzieje itd.


Cleo już dawno nie pisze a ja chciałabym a ja chciałabym podtrzymać dobrą opinie o dr. Teleckim z Dentacare
chodzimy od 7 lat kiedy Cleo go poleciła i rzeczywiście trzyma poziom
kiedyś nie przyjmowali dzieci...od jakiegoś czasu są też stomatolodzy dziecięcy...

--------------------
user posted image
user posted image
Saberity
śro, 15 kwi 2015 - 08:23
No to ja mogę polecić gabinet Sanusdent na Ochocie. To co za nim przemawia to profesjonalizm i atmosfera. Moje dzieci nie boją się tam chodzić, nie robią zabiegów na siłę i dla pieniędzy a tylko to co jest potrzebne. Ja z kolei skorzystałam z ozonowania próchnicy. Ceny są atrakcyjne (szczególnie jeśli chodzi się całymi rodzinami można liczyć na mały rabat).
Saberity


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: wto, 10 cze 14 - 12:26
Nr użytkownika: 44,151




post śro, 15 kwi 2015 - 08:23
Post #19

No to ja mogę polecić gabinet Sanusdent na Ochocie. To co za nim przemawia to profesjonalizm i atmosfera. Moje dzieci nie boją się tam chodzić, nie robią zabiegów na siłę i dla pieniędzy a tylko to co jest potrzebne. Ja z kolei skorzystałam z ozonowania próchnicy. Ceny są atrakcyjne (szczególnie jeśli chodzi się całymi rodzinami można liczyć na mały rabat).
kasiakr
śro, 22 kwi 2015 - 15:43
CYTAT(muffoln @ Sat, 22 Feb 2014 - 20:29) *
a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo


Przyłączam się i polecam. Do zębowej wróżki chodzę z synkiem już 3-ci rok. Pani doktor Kasia ma duże doświadczenie i wiedzę oraz fantastyczne podejście do dzieci. Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent. Mój syn sam się dopytuje o kolejną wizytę u zębowej wróżki nawet po leczeniu czwórki, więc to chyba najlepsza rekomendacja. stomatologiaprzyjaznadzieciom.pl/
kasiakr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 22 kwi 15 - 15:37
Nr użytkownika: 45,702




post śro, 22 kwi 2015 - 15:43
Post #20

CYTAT(muffoln @ Sat, 22 Feb 2014 - 20:29) *
a ja byłam ostatnio u zębowej wróżki icon_smile.gif na pradze północ, pani doktor bardzo miła i szybko zaleczyła ząbki, gabinet jest na ratuszowej 11, niedaleko zoo


Przyłączam się i polecam. Do zębowej wróżki chodzę z synkiem już 3-ci rok. Pani doktor Kasia ma duże doświadczenie i wiedzę oraz fantastyczne podejście do dzieci. Dziecko podczas zabiegu ogląda ulubioną bajkę a na koniec wizyty wybiera drobny prezent. Mój syn sam się dopytuje o kolejną wizytę u zębowej wróżki nawet po leczeniu czwórki, więc to chyba najlepsza rekomendacja. stomatologiaprzyjaznadzieciom.pl/
> Stomatolog Warszawa
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama