Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Enel-Med Kraków

, ginekolog
> , ginekolog
mamapiotrusia7
wto, 26 lip 2011 - 08:44

Dziewczyny, chodzi któraś z Was bądź Waszych koleżanek do Enel-Medu w Krakowie i może polecić jakiegoś ginekologa?
A może znacie i możecie polecić kogoś z tej listy (pracownicy Enel- Med)godnego polecenia?
Mariusz Bałajewicz
Monika Bobrzyńska
Jacek Bojar
Mirosława Iwaniec-Pliżga
Alicja Janaszek
Monika Knapik-Rybka
Tomasz Łabiak
Ewa Warzecha.
mamapiotrusia7


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 140
Dołączył: nie, 11 kwi 04 - 22:46
Nr użytkownika: 1,654




post wto, 26 lip 2011 - 08:44
Post #1


Dziewczyny, chodzi któraś z Was bądź Waszych koleżanek do Enel-Medu w Krakowie i może polecić jakiegoś ginekologa?
A może znacie i możecie polecić kogoś z tej listy (pracownicy Enel- Med)godnego polecenia?
Mariusz Bałajewicz
Monika Bobrzyńska
Jacek Bojar
Mirosława Iwaniec-Pliżga
Alicja Janaszek
Monika Knapik-Rybka
Tomasz Łabiak
Ewa Warzecha.
aga_dabkowa
sob, 20 sie 2011 - 18:18
Na pewno nie polecam Ci dr Janaszek - byłam u niej kilka razy i totalna porażka. Podczas wizyty lekarka praktycznie się nie odzywa, na moje pytania dot. antykoncepcji nie uzyskałam praktycznie żadnej konkretnej informacji, lekarka zachowuje się tak, jakby chciała zrobić swoje i mieć spokój.
aga_dabkowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 159
Dołączył: nie, 22 lis 09 - 20:27
Skąd: z pięknych okolic :)
Nr użytkownika: 30,286




post sob, 20 sie 2011 - 18:18
Post #2

Na pewno nie polecam Ci dr Janaszek - byłam u niej kilka razy i totalna porażka. Podczas wizyty lekarka praktycznie się nie odzywa, na moje pytania dot. antykoncepcji nie uzyskałam praktycznie żadnej konkretnej informacji, lekarka zachowuje się tak, jakby chciała zrobić swoje i mieć spokój.
e_Ena
nie, 21 sie 2011 - 22:05
Ja byłam u dr E. Warzechy. Bez jakichś nadzwyczajnych zachwytów, ale przyczepić też się nie ma do czego. Ja robiłam właściwie tylko kontrolne badanie, skierowała mnie na cytologię i usg piersi oraz narządów rodnych, wydaje się bardzo kompetentna.
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
Skąd: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post nie, 21 sie 2011 - 22:05
Post #3

Ja byłam u dr E. Warzechy. Bez jakichś nadzwyczajnych zachwytów, ale przyczepić też się nie ma do czego. Ja robiłam właściwie tylko kontrolne badanie, skierowała mnie na cytologię i usg piersi oraz narządów rodnych, wydaje się bardzo kompetentna.
ilona 27
czw, 23 lut 2012 - 21:00
witajcie urodziłam martwe dziecko w 27tyg po jakim czasie mozemy starac sie o nastepne


ilona 27


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 23 lut 12 - 20:49
Nr użytkownika: 39,532




post czw, 23 lut 2012 - 21:00
Post #4

witajcie urodziłam martwe dziecko w 27tyg po jakim czasie mozemy starac sie o nastepne


Kotelka
pon, 24 cze 2019 - 13:29
A musi byc to konkretnie ginekolog z Enel Medu? Mogę polecić dobrego ginekologa w Krakowie, ale przyjmuje w prima med Również prywatnie. Jest to doktor Karasiński. Jestem zawsze zadowolona z wizyt na których Pan doktor wszystko tłumaczy, zarówno podczas badania, jak i w celu wyjaśnienia dalszego leczenia. Nie pogania ale przeznacza dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba. Poza tym ma dobre podejście do wizyty tak wiec nie czuję się skrępowana. Jest również delikatny tak wiec badanie nie jest tak nieprzyjemne. Jestem pacjentką Pana doktora już kilka lat. https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/

Ten post edytował Kotelka pią, 28 cze 2019 - 10:28
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post pon, 24 cze 2019 - 13:29
Post #5

A musi byc to konkretnie ginekolog z Enel Medu? Mogę polecić dobrego ginekologa w Krakowie, ale przyjmuje w prima med Również prywatnie. Jest to doktor Karasiński. Jestem zawsze zadowolona z wizyt na których Pan doktor wszystko tłumaczy, zarówno podczas badania, jak i w celu wyjaśnienia dalszego leczenia. Nie pogania ale przeznacza dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba. Poza tym ma dobre podejście do wizyty tak wiec nie czuję się skrępowana. Jest również delikatny tak wiec badanie nie jest tak nieprzyjemne. Jestem pacjentką Pana doktora już kilka lat. https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/
Misiulek12
pon, 22 lip 2019 - 15:06
Bardzo dobrze z tego co wiem działa https://scanmed.pl . Mają wiele placówek w kraju, w różnych miejscach można ich znaleźć. A tym samym wielu lekarzy z różnych specjalizacji. Najlepiej sprawdzić, a jak coś można zadzwonić i dopytać.
Misiulek12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 43
Dołączył: pon, 16 lip 18 - 21:41
Nr użytkownika: 51,873




post pon, 22 lip 2019 - 15:06
Post #6

Bardzo dobrze z tego co wiem działa https://scanmed.pl . Mają wiele placówek w kraju, w różnych miejscach można ich znaleźć. A tym samym wielu lekarzy z różnych specjalizacji. Najlepiej sprawdzić, a jak coś można zadzwonić i dopytać.
> Enel-Med Kraków, ginekolog
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 21:27
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama