Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

ile płacicie za nianie we Wrocławiu?

-
wroc
post Wed, 18 Jan 2012 - 15:15
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 5,890

ile płacicie za nianie we Wrocławiu? na ile godzin? gdzie znalazłyscie? a może od września zwalnia Wam sie jakas dobra niania?

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r
Go to the top of the page PM

Quote Post
Izzy
post Wed, 18 Jan 2012 - 18:22
Post #2

Nr użytkownika: 15,591

Nasza niania kosztuje od 1600 do 1700 zł za miesiąc za 9 godzin pracy dziennie. Znalazłam na niania.pl i od września niania będzie wolna. A w jakiej części Wrocławia mieszkacie?

--------------------

Quote Post
wroc
post Fri, 20 Jan 2012 - 17:30
Post #3

Nr użytkownika: 5,890

Nowy Dwór - może będą już Żerniki/Złotniki - a Wasza niania skąd?
Ja potrzebuje na krócej i taniej.

--------------------
Justyna, ur.28.05.2006r

Quote Post
moko.
post Fri, 20 Jan 2012 - 17:49
Post #4

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 1,254

Izzy a co nalezy do obowiazków Twojej niani?
Ja nasza znalazłam na niani.pl ale nie ejstm zadowolono
Moja kosztuje mnie 1400 zł za 8,5h dziennie. Jesli ma wolne to i tak płacę 100%, jeśli choruje i tak płace 100% - 1400.
Jak ja mam wolne i niania nie jest nam potrzebna to i tak płace 100%
Ma nakarmic młodego, wyjśc na spacer, bawić się.
Niania nie prząta, nie myje garów, nie gotuje.
Wszystko ma przygotowane.

Mieszkamy na Biskupinie.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)

Quote Post
Izzy
post Sat, 21 Jan 2012 - 16:28
Post #5

Nr użytkownika: 15,591

Nasza niania z okolic Korony. Pracy poszukuje zawsze na pełen etat. U nas pracuje 9h dziennie. Zakres obowiązków taki jak u Ciebie moko, tzn.opieka, spacery i zabawy z Michałem. Jedzenie przygotowuję ja, niania tylko podgrzewa. Chociaż czasami też coś gotuje dla Michała, np. kopytka albo usmaży mu naleśniki.

Zawsze płacimy 100%, nawet jak mamy urlop. Niania na szczęście nie choruje, chociaż czasami musi pójść do lekarza.

Jak każdy człowiek ma swoje wady,ale przyzwyczailiśmy się już do tego. Dla nas najważniejsze jest to, że bardzo dobrze zajmuje się Michałem. Nie ociąga się ze spacerami, codziennie są na dworze, no chyba że leje jak z cebra. Jest "wrogiem" telewizora, więc sama nie ogląda i nie ogląda także Michał. Za to uwielbia coś robić, więc malują, wycinają, przyklejają, itd..... A Michał mówi o niej "nianiusia" 03.gif

--------------------

Quote Post
moko.
post Sat, 21 Jan 2012 - 16:37
Post #6

Grupa: Moderatorzy
Nr użytkownika: 1,254

Nasza niania nie jest zla, ale brak jej zdyscyplinowania i jest niepunktualna. Przez jej spoznienia to my spozniamy sie do pracy, starszak do szkoly.
I ma dziwne pomysly ostatnio np. wsiada z mlodym do autobusu, jezdzi na rynek na jakis plac zabaw. Dodam - JEST zima, zimno, deszczowo a ona z mlodym 3-4h jest na swiezym powietrzu. Mlody bez spiwora, bez koca.
Generalnie to byla jej samowolka, ja nic nie wiedzialam o jej podrozach, dowiedzialam sie przypadkiem, gdy starszak doniosl, ze niania z mlodym wychodza na kilka godzin. Dodam, ze rozlwail sie mlodemu caly plan dnia, spi w autobusie po 10-15 min a potem nie potrafi w domu zasnac i chodzi naburmuszony, placzliwy jest.

Odkad zakazalam jej podrozy to mlosy pieknie codziennie w dzien spi, wysypia sie i jest radosnym dzieckiem.

Generalnie jestem na etapie szukania nowej niani icon_sad.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)

Quote Post
Sensi
post Sat, 28 Sep 2013 - 13:30
Post #7

Nr użytkownika: 42,948

Dla osób, które szukają profesjonalnych opiekunek, a przy tym rozsądnych cenowo polecam firmę SelectCare
Zakres obowiązków i godzin można ustalić indywidualnie. I co ważne - na początku istnieje możliwość monitoringu o dowolnej porze. Śmiało mogę polecić!

Quote Post
sylwia224
post Wed, 25 Dec 2013 - 17:08
Post #8

Nr użytkownika: 43,330

Niestety dobra niania kosztuje... trzeba 1000zł liczyć.

Quote Post
kokosankaana
post Thu, 11 Jan 2018 - 11:07
Post #9

Nr użytkownika: 50,851

Niezłe ceny, ale dobra niania to skarb. Jak sobie pomyśle ile można nauczyć dziecko w takim wieku. Zostawisz je z byle kim i zawsze coś traci. Wcześniej szukałam porad w sprawie dobrej opiekunki na kilka godzin dziennie tutaj https://celnie.pl/opiekunka-do-dziecka-we-wroclawiu Jakie wy macie doświadczenia? Lepiej zatrudnić kogoś z agencji czy z ogłoszenia? Czy pracował u was kiedyś mężczyzna? Słyszałam, że niektórzy są niesamowici w tym fachu.

Quote Post
> ile płacicie za nianie we Wrocławiu?

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 26 May 2018 - 17:57
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe