Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

LEGOLAND

, Dania czy Niemcy
> , Dania czy Niemcy
Żabolek
śro, 18 cze 2014 - 13:42
Planujemy w wakacje (2 połowa sierpnia) jechać do Legolandu.
No i tak się zastanawiamy jaką opcję wybrać: indywidualnie samochodem z hotelem na miejscu czy zorganizowaną wycieczkę. Na pewno odpada wyjazd jednodniowy.
Mnie to się marzy taki rejs z noclegiem na promie, zwiedzaniem Kopenhagi , Legolandui i tego ZOO niedaleko Legolandu tp. Ale koszty takiego zorganizowanego wyjazdu są chyba dużo większe niż wyjazdu indywidualnego.
Moze ktoś był na takiej wycieczce i może coś polecić albo doradzić jak się w ogóle za to zabrać?

Ten post edytował Żabolek pon, 23 cze 2014 - 12:27
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 18 cze 2014 - 13:42
Post #1

Planujemy w wakacje (2 połowa sierpnia) jechać do Legolandu.
No i tak się zastanawiamy jaką opcję wybrać: indywidualnie samochodem z hotelem na miejscu czy zorganizowaną wycieczkę. Na pewno odpada wyjazd jednodniowy.
Mnie to się marzy taki rejs z noclegiem na promie, zwiedzaniem Kopenhagi , Legolandui i tego ZOO niedaleko Legolandu tp. Ale koszty takiego zorganizowanego wyjazdu są chyba dużo większe niż wyjazdu indywidualnego.
Moze ktoś był na takiej wycieczce i może coś polecić albo doradzić jak się w ogóle za to zabrać?

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
grzałka
śro, 18 cze 2014 - 15:13
Byliśmy we wrześniu 2 lata temu, wyjazd indywidualny, 7 dni, na legal and poświęciliśmy 2, spaliśmy w domu wynajętym przez novasol, 20 minut samochodem od legolandu. Znajomi spali na campingu w samym legolandzie, tez zadowoleni, tylko drożej. Z południa Polski są bardzo tanie loty.
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 18 cze 2014 - 15:13
Post #2

Byliśmy we wrześniu 2 lata temu, wyjazd indywidualny, 7 dni, na legal and poświęciliśmy 2, spaliśmy w domu wynajętym przez novasol, 20 minut samochodem od legolandu. Znajomi spali na campingu w samym legolandzie, tez zadowoleni, tylko drożej. Z południa Polski są bardzo tanie loty.

--------------------
tyczka
śro, 18 cze 2014 - 15:28
Żabolku, przez ładnych ileś lat, mieszkałam niemal w bezpośrednim sąsiedztwie Legolandu, bo raptem 30 km dalej.
Szczerze ? Absolutnie nie polecam wyjazdów zorganizowanych. Teraz na szybciutko, później napiszę więcej.

PS. W dalszym ciągu mieszkam niedaleko.. choć nie aż TAK blisko icon_smile.gif Mogę napisać mniej- więcej - co i jak, którędy i gdzie i w ogóle - generalnie mogłabym Wam pomóc w organizacji takiego wyjazdu przez Danię, ale musiałabym wiedzieć, jaki macie budżet ??

Ten post edytował tyczka śro, 18 cze 2014 - 15:30
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post śro, 18 cze 2014 - 15:28
Post #3

Żabolku, przez ładnych ileś lat, mieszkałam niemal w bezpośrednim sąsiedztwie Legolandu, bo raptem 30 km dalej.
Szczerze ? Absolutnie nie polecam wyjazdów zorganizowanych. Teraz na szybciutko, później napiszę więcej.

PS. W dalszym ciągu mieszkam niedaleko.. choć nie aż TAK blisko icon_smile.gif Mogę napisać mniej- więcej - co i jak, którędy i gdzie i w ogóle - generalnie mogłabym Wam pomóc w organizacji takiego wyjazdu przez Danię, ale musiałabym wiedzieć, jaki macie budżet ??

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
ruda_kasia
śro, 18 cze 2014 - 21:27
Tyczko droga, odezwę się kiedyś, jak się ogarnę z moim życiem... mnie, zorganizuj mnie icon_smile.gif)))
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post śro, 18 cze 2014 - 21:27
Post #4

Tyczko droga, odezwę się kiedyś, jak się ogarnę z moim życiem... mnie, zorganizuj mnie icon_smile.gif)))
tyczka
śro, 18 cze 2014 - 22:11
Kasiu Droga! Ależ ja Tobie nie tylko niezwykle chętnie zorganizuję wyprawę, ale i w swe skromne progi z ogromną przyjemnością zaproszę ! ( i to niezależnie od tego, na którym krańcu wyspy te "progi" się ostatecznie znajdą.. ) icon_biggrin.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post śro, 18 cze 2014 - 22:11
Post #5

Kasiu Droga! Ależ ja Tobie nie tylko niezwykle chętnie zorganizuję wyprawę, ale i w swe skromne progi z ogromną przyjemnością zaproszę ! ( i to niezależnie od tego, na którym krańcu wyspy te "progi" się ostatecznie znajdą.. ) icon_biggrin.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
Żabolek
pon, 23 cze 2014 - 12:26
Tyczka jakby co to się odezwę, może jakiś hotel nam polecisz. Narazie mąż wymyślił że on woli jechać do Legolandu koło Monachium. A mnie się tak ta Dania już od paru lat marzy icon_sad.gif
A ma ktoś porównanie? Lepszy ten legoland w Danii czy w Niemczech? Kilometrowo wychodzi podobnie. Nie wiem jeszcze jak cenowo.

Ten post edytował Żabolek pon, 23 cze 2014 - 14:44
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pon, 23 cze 2014 - 12:26
Post #6

Tyczka jakby co to się odezwę, może jakiś hotel nam polecisz. Narazie mąż wymyślił że on woli jechać do Legolandu koło Monachium. A mnie się tak ta Dania już od paru lat marzy icon_sad.gif
A ma ktoś porównanie? Lepszy ten legoland w Danii czy w Niemczech? Kilometrowo wychodzi podobnie. Nie wiem jeszcze jak cenowo.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
kalarepa78
pon, 23 cze 2014 - 12:34
Moi chłopcy lecą do Danii 8 czerwca, w planach m.in. Legoland, jak będziesz mieć jakieś konkretne pytania to mogę ich podpytać po powrocie.
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post pon, 23 cze 2014 - 12:34
Post #7

Moi chłopcy lecą do Danii 8 czerwca, w planach m.in. Legoland, jak będziesz mieć jakieś konkretne pytania to mogę ich podpytać po powrocie.

--------------------




Żabolek
pon, 23 cze 2014 - 14:44
O fajnie będę pamiętać. Rozumiem że 8 lipiec masz na myśli icon_wink.gif Gdzieś tam wyczytałam ze Legolandy pod względem atrakcji bardzo podobne. W Danii trochę droższe noclegi. Jedną opinię na necie wyczytałam że podobno Legoland w Danii jest trochę zaniedbany, ale jakoś nie chce mi się wierzyc.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post pon, 23 cze 2014 - 14:44
Post #8

O fajnie będę pamiętać. Rozumiem że 8 lipiec masz na myśli icon_wink.gif Gdzieś tam wyczytałam ze Legolandy pod względem atrakcji bardzo podobne. W Danii trochę droższe noclegi. Jedną opinię na necie wyczytałam że podobno Legoland w Danii jest trochę zaniedbany, ale jakoś nie chce mi się wierzyc.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
kalarepa78
pon, 23 cze 2014 - 14:53
Oczywiście, że 8. lipca icon_wink.gif
kalarepa78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,706
Dołączył: pią, 28 sty 05 - 15:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,598




post pon, 23 cze 2014 - 14:53
Post #9

Oczywiście, że 8. lipca icon_wink.gif

--------------------




tyczka
wto, 24 cze 2014 - 12:57
CYTAT(Żabolek @ Mon, 23 Jun 2014 - 13:26) *
Tyczka jakby co to się odezwę, może jakiś hotel nam polecisz. Narazie mąż wymyślił że on woli jechać do Legolandu koło Monachium. A mnie się tak ta Dania już od paru lat marzy icon_sad.gif
A ma ktoś porównanie? Lepszy ten legoland w Danii czy w Niemczech? Kilometrowo wychodzi podobnie. Nie wiem jeszcze jak cenowo.


Żabolku, na pewno będę mogła pomóc icon_wink.gif Porównania nie mam, w niemieckim nie byłam, ale w końcu to ten duński jest.. "oryginalny", jeśli tak można rzecz icon_wink.gif

Istotnie, Dania, jako państwo, jest znacznie droższa od Niemiec, co może przechylać "szalę" na korzyść tego drugiego miejsca, ale jeśli to nie budżet jest najważniejszy, to.. polecam Danię icon_smile.gif

I jeszcze jedno.. Nie lubię Legolandu. Dania ma inne fantastyczne parki rozrywki, które może nie są tak rozreklamowane za granicą, ale są znacznie bardziej atrakcyjne, od Legolandu. Dla mnie, dorosłego, jest dosyć... nudny, cóż.

Za to inne parki rozrywki, jak Fårup Sommerland, czy - przede wszystkim Djurs Sommerland, to już wspaniaÅ‚a przygoda dla caÅ‚ej rodziny icon_wink.gif W tym ostatnim jest najdÅ‚uższy rollecoaster w kraju.. Z ogromnÄ… częściÄ… "wodnÄ…" do tego icon_smile.gif Natomiast innych atrakcji ma również co nie miara - zarówno dla dorosÅ‚ych, jak i dzieci. CaÅ‚ość w totalnie rodzinnej oprawie, z miejscem dla każdego, a i wstÄ™p jest taÅ„szy, niż do Legolandu... I jeszcze maÅ‚y drobiazg: czy do Legolandu, czy innych duÅ„skich parków rozrywki najlepiej wybierać PO 10.sierpnia, a jak ognia unikać wypraw w drugiej poÅ‚owie lipca, kiedy to caÅ‚a Dania wyjeżdża urlopy...

Wakacje u nas trwają tylko 6 tygodni, więc kiedy następuje koniec wakacji, czyli 10. sierpnia, dzieciaki idą do szkoły, dorośli do pracy, kolejki do atrakcji są mniejsze, a większość odwiedzających to turyści icon_smile.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post wto, 24 cze 2014 - 12:57
Post #10

CYTAT(Żabolek @ Mon, 23 Jun 2014 - 13:26) *
Tyczka jakby co to się odezwę, może jakiś hotel nam polecisz. Narazie mąż wymyślił że on woli jechać do Legolandu koło Monachium. A mnie się tak ta Dania już od paru lat marzy icon_sad.gif
A ma ktoś porównanie? Lepszy ten legoland w Danii czy w Niemczech? Kilometrowo wychodzi podobnie. Nie wiem jeszcze jak cenowo.


Żabolku, na pewno będę mogła pomóc icon_wink.gif Porównania nie mam, w niemieckim nie byłam, ale w końcu to ten duński jest.. "oryginalny", jeśli tak można rzecz icon_wink.gif

Istotnie, Dania, jako państwo, jest znacznie droższa od Niemiec, co może przechylać "szalę" na korzyść tego drugiego miejsca, ale jeśli to nie budżet jest najważniejszy, to.. polecam Danię icon_smile.gif

I jeszcze jedno.. Nie lubię Legolandu. Dania ma inne fantastyczne parki rozrywki, które może nie są tak rozreklamowane za granicą, ale są znacznie bardziej atrakcyjne, od Legolandu. Dla mnie, dorosłego, jest dosyć... nudny, cóż.

Za to inne parki rozrywki, jak Fårup Sommerland, czy - przede wszystkim Djurs Sommerland, to już wspaniaÅ‚a przygoda dla caÅ‚ej rodziny icon_wink.gif W tym ostatnim jest najdÅ‚uższy rollecoaster w kraju.. Z ogromnÄ… częściÄ… "wodnÄ…" do tego icon_smile.gif Natomiast innych atrakcji ma również co nie miara - zarówno dla dorosÅ‚ych, jak i dzieci. CaÅ‚ość w totalnie rodzinnej oprawie, z miejscem dla każdego, a i wstÄ™p jest taÅ„szy, niż do Legolandu... I jeszcze maÅ‚y drobiazg: czy do Legolandu, czy innych duÅ„skich parków rozrywki najlepiej wybierać PO 10.sierpnia, a jak ognia unikać wypraw w drugiej poÅ‚owie lipca, kiedy to caÅ‚a Dania wyjeżdża urlopy...

Wakacje u nas trwają tylko 6 tygodni, więc kiedy następuje koniec wakacji, czyli 10. sierpnia, dzieciaki idą do szkoły, dorośli do pracy, kolejki do atrakcji są mniejsze, a większość odwiedzających to turyści icon_smile.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
tyczka
wto, 24 cze 2014 - 12:59
Przy czym Djurs Sommerland został uznany za najlepszy park rozrywki Północy Europy!

ProszÄ™, warto icon_smile.gif :https://www.djurssommerland.dk/
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
SkÄ…d: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post wto, 24 cze 2014 - 12:59
Post #11

Przy czym Djurs Sommerland został uznany za najlepszy park rozrywki Północy Europy!

ProszÄ™, warto icon_smile.gif :https://www.djurssommerland.dk/

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
mama_do_kwadratu
wto, 24 cze 2014 - 20:42
Byłam w Legoland Niemcy- fajny.
Ale nie mam porównania, w Danii nie byłam.

Odradzam wyjazd w sezonie.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post wto, 24 cze 2014 - 20:42
Post #12

Byłam w Legoland Niemcy- fajny.
Ale nie mam porównania, w Danii nie byłam.

Odradzam wyjazd w sezonie.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Żabolek
śro, 25 cze 2014 - 09:59
Wyjazd planujemy po 20 sierpnia więc powinno być już lepiej icon_smile.gif
Na Legoland uparły się dzieciaki (fani klocków lego)
Dyskusje cały czas trwają gdzie jechać 29.gif. Narazie takich typowych parków rozrywki z mega karuzelami i rollecoasterami nie bierzemy pod uwagę bo Natalia nawet ciut większej karuzeli się boi 43.gif Chociaż Kuba by się wyszalał (dla niego im wyzej i szybciej tym lepiej) No ale wyjazd musi być w miarę dostosowany do nich obojga.
Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
SkÄ…d: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post śro, 25 cze 2014 - 09:59
Post #13

Wyjazd planujemy po 20 sierpnia więc powinno być już lepiej icon_smile.gif
Na Legoland uparły się dzieciaki (fani klocków lego)
Dyskusje cały czas trwają gdzie jechać 29.gif. Narazie takich typowych parków rozrywki z mega karuzelami i rollecoasterami nie bierzemy pod uwagę bo Natalia nawet ciut większej karuzeli się boi 43.gif Chociaż Kuba by się wyszalał (dla niego im wyzej i szybciej tym lepiej) No ale wyjazd musi być w miarę dostosowany do nich obojga.

--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
grzałka
piÄ…, 27 cze 2014 - 12:48
W legolandzie będą się oboje dobrze bawić, bo tam w zasadzie już dla 2,5 latka jest fajnie. I w Danii fajne jest to, że w granicach 30 km są 3 super atrakcje- Laladia, Givskund zoo i Legoland, czyli a co ajmniej 4 dni atrakcje zapewnione
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post piÄ…, 27 cze 2014 - 12:48
Post #14

W legolandzie będą się oboje dobrze bawić, bo tam w zasadzie już dla 2,5 latka jest fajnie. I w Danii fajne jest to, że w granicach 30 km są 3 super atrakcje- Laladia, Givskund zoo i Legoland, czyli a co ajmniej 4 dni atrakcje zapewnione

--------------------
ewis_
sob, 28 cze 2014 - 00:59
Nie mam porównania z duńskim, ale byliśmy chyba 2-3 lata temu w niemieckim, niedaleko Ulm

Dziewczynom się bardzo podobało - byliśmy jeden pełny dzień, ale spokojnie dobrze by się bawiły i przez 2

Koszt to 99 EUR za całą rodzinę (bilet wcześniej przez internet), a hotel mieliśmy jakieś 100 km dalej, bo byliśmy w legolandzie po drodze do Francji
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post sob, 28 cze 2014 - 00:59
Post #15

Nie mam porównania z duńskim, ale byliśmy chyba 2-3 lata temu w niemieckim, niedaleko Ulm

Dziewczynom się bardzo podobało - byliśmy jeden pełny dzień, ale spokojnie dobrze by się bawiły i przez 2

Koszt to 99 EUR za całą rodzinę (bilet wcześniej przez internet), a hotel mieliśmy jakieś 100 km dalej, bo byliśmy w legolandzie po drodze do Francji


--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia
jagna09
wto, 05 sie 2014 - 14:05
CYTAT(Żabolek @ Mon, 23 Jun 2014 - 15:44) *
O fajnie będę pamiętać. Rozumiem że 8 lipiec masz na myśli icon_wink.gif Gdzieś tam wyczytałam ze Legolandy pod względem atrakcji bardzo podobne. W Danii trochę droższe noclegi. Jedną opinię na necie wyczytałam że podobno Legoland w Danii jest trochę zaniedbany, ale jakoś nie chce mi się wierzyc.


Żabolek a słyszałaś może o Dinozatorlandzie? Jest to park rozrywki na południu Polski, a podobno standardom odpowiada europejskim icon_wink.gif Wiem, bo przeczytałam o nim w rankingu Magazynu Viva, gdzie wymienia się go wśród 5 najfajniejszych, własnie obok Legolandu. Myślę, że to dobra opcja do rozważenia, jeśli chcesz trochę ciąć po kosztach. Sama się zastanawiam. No chyba, że marzy Ci się Legoland to już inna sprawa.
jagna09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: wto, 05 sie 14 - 13:51
Nr użytkownika: 44,374




post wto, 05 sie 2014 - 14:05
Post #16

CYTAT(Żabolek @ Mon, 23 Jun 2014 - 15:44) *
O fajnie będę pamiętać. Rozumiem że 8 lipiec masz na myśli icon_wink.gif Gdzieś tam wyczytałam ze Legolandy pod względem atrakcji bardzo podobne. W Danii trochę droższe noclegi. Jedną opinię na necie wyczytałam że podobno Legoland w Danii jest trochę zaniedbany, ale jakoś nie chce mi się wierzyc.


Żabolek a słyszałaś może o Dinozatorlandzie? Jest to park rozrywki na południu Polski, a podobno standardom odpowiada europejskim icon_wink.gif Wiem, bo przeczytałam o nim w rankingu Magazynu Viva, gdzie wymienia się go wśród 5 najfajniejszych, własnie obok Legolandu. Myślę, że to dobra opcja do rozważenia, jeśli chcesz trochę ciąć po kosztach. Sama się zastanawiam. No chyba, że marzy Ci się Legoland to już inna sprawa.
jaAga*
wto, 05 sie 2014 - 14:17
Ja nic nie wiem o legolandach, ale Monachium jest takie piękne......
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post wto, 05 sie 2014 - 14:17
Post #17

Ja nic nie wiem o legolandach, ale Monachium jest takie piękne......

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
rafa12
wto, 21 paź 2014 - 20:13
Ja muszę ze swoją pociechą wybrać się właśnie do LEGOLANDU.
Tylko nie wiem, który wybrać czy ten Niemiecki czy Duński.
Który bardziej polecacie, gdzie więcej atrakcji dla dzieciaków?
----------------------------
dobry [edit: moderacja]
rafa12


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 21 paź 14 - 20:09
Nr użytkownika: 44,702




post wto, 21 paź 2014 - 20:13
Post #18

Ja muszę ze swoją pociechą wybrać się właśnie do LEGOLANDU.
Tylko nie wiem, który wybrać czy ten Niemiecki czy Duński.
Który bardziej polecacie, gdzie więcej atrakcji dla dzieciaków?
----------------------------
dobry [edit: moderacja]
ronia31
śro, 15 kwi 2015 - 18:42
Skusiłam się na wycieczkę z biura podróży z dzieciakami do Niemiec do Legolandu ale co mówicie lepiej samemu ?
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post śro, 15 kwi 2015 - 18:42
Post #19

Skusiłam się na wycieczkę z biura podróży z dzieciakami do Niemiec do Legolandu ale co mówicie lepiej samemu ?

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
ronia31
piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:19
Nie będę odwoływać ale jak czytam opinie w necie to Dania chyba ma lepsze

Ten post edytował ronia31 pią, 17 kwi 2015 - 22:30
ronia31


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 67
Dołączył: pon, 19 sty 15 - 11:03
Nr użytkownika: 45,202




post piÄ…, 17 kwi 2015 - 22:19
Post #20

Nie będę odwoływać ale jak czytam opinie w necie to Dania chyba ma lepsze

--------------------
We li­ve, as we dream – alo­ne.
> LEGOLAND, Dania czy Niemcy
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 21:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama