Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
67 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

maj 2004

> 
madziarex
nie, 09 maj 2004 - 15:38
Witamy - tu Madziarka i KubuÅ› icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jesteśmy już w wątku kwietniowym , a teraz zakładamy także majowy wink.gif
Jakub urodził się 03-05-04 jako pierwszy majowy dzidziuś ( a miał być ostatnim kwietniowym...) i ważył po porodzie 3700. Długi był na 54cm i dostał 10 pkt. Jutro kończy już tydzień icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post nie, 09 maj 2004 - 15:38
Post #1

Witamy - tu Madziarka i KubuÅ› icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Jesteśmy już w wątku kwietniowym , a teraz zakładamy także majowy wink.gif
Jakub urodził się 03-05-04 jako pierwszy majowy dzidziuś ( a miał być ostatnim kwietniowym...) i ważył po porodzie 3700. Długi był na 54cm i dostał 10 pkt. Jutro kończy już tydzień icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


--------------------
Patison
nie, 09 maj 2004 - 15:55
icon_twisted.gif mam nadzieje, ze nie zapomnisz o zagladaniu do Kwietniowek icon_twisted.gif bo bedziemy zazdrosne icon_twisted.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post nie, 09 maj 2004 - 15:55
Post #2

icon_twisted.gif mam nadzieje, ze nie zapomnisz o zagladaniu do Kwietniowek icon_twisted.gif bo bedziemy zazdrosne icon_twisted.gif

--------------------


magga
nie, 09 maj 2004 - 17:57
CYTAT(Patison)
icon_twisted.gif  mam nadzieje, ze nie zapomnisz o zagladaniu do Kwietniowek icon_twisted.gif  bo bedziemy zazdrosne icon_twisted.gif

PodpisujÄ™ siÄ™ icon_biggrin.gif
magga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 359
Dołączył: pią, 16 maj 03 - 12:41
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 729




post nie, 09 maj 2004 - 17:57
Post #3

CYTAT(Patison)
icon_twisted.gif  mam nadzieje, ze nie zapomnisz o zagladaniu do Kwietniowek icon_twisted.gif  bo bedziemy zazdrosne icon_twisted.gif

PodpisujÄ™ siÄ™ icon_biggrin.gif

--------------------
Maga mama Weroniczki (21.01.01) i Kingusi (23.04.04)

madziarex
pon, 10 maj 2004 - 17:09
OK - pewnie , że nie zapomnę . Dalej czuję się kwietnióweczką icon_lol.gif icon_exclaim.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 10 maj 2004 - 17:09
Post #4

OK - pewnie , że nie zapomnę . Dalej czuję się kwietnióweczką icon_lol.gif icon_exclaim.gif

--------------------
Ava_mama_Wi

Go??







post czw, 27 maj 2004 - 17:25
Post #5

Witam majowe mamusie i ich dzieciaczki !!! Znamy się już z innego wątku, więc chyba nie muszę się przedstawiać...
Czekamy z Wikunią na resztę mamuś...ciekawe czy dołączą, a może zostaniemy na naszym starym wątku...
Pozdrowionka
magga
czw, 27 maj 2004 - 22:37
Ava moje gratulacje dla mamusi i tatusia, dużo uśmiechu Wam życzę i radości z córeńki.
magga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 359
Dołączył: pią, 16 maj 03 - 12:41
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 729




post czw, 27 maj 2004 - 22:37
Post #6

Ava moje gratulacje dla mamusi i tatusia, dużo uśmiechu Wam życzę i radości z córeńki.

--------------------
Maga mama Weroniczki (21.01.01) i Kingusi (23.04.04)

Ava_mama_Wi

Go??







post sob, 29 maj 2004 - 15:53
Post #7

Dzięki Magga i życzę Ci tego samego... "podwójnie" icon_wink.gif
Ania 26
nie, 30 maj 2004 - 12:58
Cześć mamusie !!!

Strasznie długo nie odzywałam się , ponieważ jakoś dziwnie "skurczył " mi siędzień icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif .
W ciąży stękałam na brak zajęć i nudę , a teraz nie mam zcasu podrapać się po ...... wink.gif
Niunia chowa się znakomicie icon_razz.gif , dużo śpi i ssie cycucha. Urodziła się 3770 , a po trzech tygodniach miała już 4700 icon_razz.gif , mała pyza.

Synak nadal zakochany w siostrzyczce , ciągle ją całuje i dba żeby nie było jej za zimno , za ciepło itp. jest strasznie kochany nawet nie znałam własnego dziecka z tej strony icon_rolleyes.gif .

Napiszcie jak rozwijają się wasze maleństwa i jak Wy się czujecie!!!!!

Åšciskam Was i Wasze szkraby.

Ania mama Marcinka (6 latek) i Agatki 06.05.2004
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post nie, 30 maj 2004 - 12:58
Post #8

Cześć mamusie !!!

Strasznie długo nie odzywałam się , ponieważ jakoś dziwnie "skurczył " mi siędzień icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif .
W ciąży stękałam na brak zajęć i nudę , a teraz nie mam zcasu podrapać się po ...... wink.gif
Niunia chowa się znakomicie icon_razz.gif , dużo śpi i ssie cycucha. Urodziła się 3770 , a po trzech tygodniach miała już 4700 icon_razz.gif , mała pyza.

Synak nadal zakochany w siostrzyczce , ciągle ją całuje i dba żeby nie było jej za zimno , za ciepło itp. jest strasznie kochany nawet nie znałam własnego dziecka z tej strony icon_rolleyes.gif .

Napiszcie jak rozwijają się wasze maleństwa i jak Wy się czujecie!!!!!

Åšciskam Was i Wasze szkraby.

Ania mama Marcinka (6 latek) i Agatki 06.05.2004
Arra
pon, 31 maj 2004 - 17:17
Hey Majówki,
melduję się w równolatkach icon_biggrin.gif

hmm Okazało się że Marcel ma jakąś alergię pokarmową. Najprawdopodobnie na mleko. Muszę odstawić mleko i wszelkie przetwory mleczne. Przez pierwsze dwa tygodnie mam jeść tylko ryż, indyka i jarzyny... Kurcze ciężko będzie. Tak lubię mleczko. Pojawiły sie truskawki a ja mogę tylko marzyć icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Jak tam spacerki?? Piękna pogoda prawda?

Pozdrawiam

Arra
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
SkÄ…d: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post pon, 31 maj 2004 - 17:17
Post #9

Hey Majówki,
melduję się w równolatkach icon_biggrin.gif

hmm Okazało się że Marcel ma jakąś alergię pokarmową. Najprawdopodobnie na mleko. Muszę odstawić mleko i wszelkie przetwory mleczne. Przez pierwsze dwa tygodnie mam jeść tylko ryż, indyka i jarzyny... Kurcze ciężko będzie. Tak lubię mleczko. Pojawiły sie truskawki a ja mogę tylko marzyć icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

Jak tam spacerki?? Piękna pogoda prawda?

Pozdrawiam

Arra

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
madziarex
pon, 31 maj 2004 - 19:38
No - nareszcie się pojawiłyscie majóweczki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif Bardzo się cieszę , że dołączyłyście do nas.
My spacerujemy już dość dużo i staramy się być jak najdłużej na powietrzu.Oby pogoda dalej była taka piękna icon_wink.gif

Arra uważaj na dietkę , bo ja np. piłam za dużo soku jabłkowego i chyba po nim Kuba dostał okropne rozwolnienie icon_cry.gif Jutro idziemy do lekarza , bo boję się żeby się nie odwodnił icon_sad.gif Ciekawe czy to po tym , bo pewności nie mam , a moja dieta jest taka skąpa , że nie widzę żadnej innej możliwej przyczyny...

Pozdrawiamy Was cieplutko icon_razz.gif
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post pon, 31 maj 2004 - 19:38
Post #10

No - nareszcie się pojawiłyscie majóweczki icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_razz.gif Bardzo się cieszę , że dołączyłyście do nas.
My spacerujemy już dość dużo i staramy się być jak najdłużej na powietrzu.Oby pogoda dalej była taka piękna icon_wink.gif

Arra uważaj na dietkę , bo ja np. piłam za dużo soku jabłkowego i chyba po nim Kuba dostał okropne rozwolnienie icon_cry.gif Jutro idziemy do lekarza , bo boję się żeby się nie odwodnił icon_sad.gif Ciekawe czy to po tym , bo pewności nie mam , a moja dieta jest taka skąpa , że nie widzę żadnej innej możliwej przyczyny...

Pozdrawiamy Was cieplutko icon_razz.gif

--------------------
Ava_mama_Wi

Go??







post pon, 31 maj 2004 - 20:49
Post #11

No właśnie spacerki ... mniam
a ja niestety tylko na 15 minut, bo Wiki zaraz się budzi i chce jeść, a poza tym od wczoraj cały czas mam temperaturę i jakoś słabo się czuję na spacerki niestety icon_sad.gif
Ja na razie nie mam problemów z jedzeniem, jem wszystko co dozwolone i jakoś na razie Wikunia czuje się świetnie i nic nie wskazuje na żadne uczulenia.
Pozdrowionka dla Was i maluchów
anonimowy

Go??







post wto, 01 cze 2004 - 12:57
Post #12

cześć melduję się także icon_biggrin.gif

deprecha mija(tfu tfu icon_biggrin.gif )

na spacerki chodzimy od 3 dni!!
Ja jadłam wczoraj jogurt truskawkowy,bo się zapomniałam małej nic nie jest na szczęście..ale kiełbasa z grilla jej nie służy,banany za to mogę! i tak powoli się uczę,połozna powiedziała ze mozna wszystko o ile są to rozsądne ilości..nie odwazyłam się jednak na kapustę..aha czekoladę też mogę icon_biggrin.gif
Ava współczucia ja bym bez nabiału padła..ponieważ wędlinki i tp. jem od wielkiego swięta...
dostałam od położnej dietę mamy wegetrianki aby wszystko było ok.ale myslę ,że mała ma wszystko czego potrzebuje bo wędlinki są bee,ale schabowy już icon_biggrin.gif

spicie z maluchami??? ja śpię i juz się boję co z tego urośnie icon_smile.gif jakoś tak nie mam serca..a Robert jak by mógł to by z nią spał kilka latek icon_eek.gif

do miłego...
Ania 26
śro, 02 cze 2004 - 12:21
Cześć dziewczynki !!!

Chyba oszaleję w sklepach truskawki , fasolka szparagowa i inne pyszności a my ...................... gotowany kurczaczek , warzywa a z delicji to... jabłka icon_razz.gif icon_razz.gif .
Nasza malutka dostała jakiś krostek na buźce zupełnie nie mam pojęcie od czego , chyba za dużo najadłam się sera białego icon_cry.gif i oto są skutki.

Zupełanie bym zapomnieała !!!! z okazji święta naszych pociech życzęim wszystkiego co najlepsze ( dużo mleczka z cycusia icon_razz.gif ) i co sobie w przyszłości wymarzą aby się szybciutko spełniło icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Życzenia są spóźnione ale z całego serca . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Malutka również z nami śpi , chyba jest mi łatwiej bo nie muszę z każdym razem do niej wstawać , synek też spała z nami do 8 mc a później przeniosłam go do soijego łóżeczka i nie było z tym problemów .

Buziaczki dla całych rodzinek
Ania
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post śro, 02 cze 2004 - 12:21
Post #13

Cześć dziewczynki !!!

Chyba oszaleję w sklepach truskawki , fasolka szparagowa i inne pyszności a my ...................... gotowany kurczaczek , warzywa a z delicji to... jabłka icon_razz.gif icon_razz.gif .
Nasza malutka dostała jakiś krostek na buźce zupełnie nie mam pojęcie od czego , chyba za dużo najadłam się sera białego icon_cry.gif i oto są skutki.

Zupełanie bym zapomnieała !!!! z okazji święta naszych pociech życzęim wszystkiego co najlepsze ( dużo mleczka z cycusia icon_razz.gif ) i co sobie w przyszłości wymarzą aby się szybciutko spełniło icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif . Życzenia są spóźnione ale z całego serca . icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

Malutka również z nami śpi , chyba jest mi łatwiej bo nie muszę z każdym razem do niej wstawać , synek też spała z nami do 8 mc a później przeniosłam go do soijego łóżeczka i nie było z tym problemów .

Buziaczki dla całych rodzinek
Ania
Ava_mama_Wi

Go??







post śro, 02 cze 2004 - 16:53
Post #14

Aniu moja Wiki też ma takie krostki i pediatra powiedział mi, że to są zaskurniaki, zupełnie naturalne u noworodków, szczególnie u dziewczynek, ze wzdględu na zmiany gospodarki hormonalnej u mamy...
Ja niestety czekolady nie mogÄ™, bo niunia ma po niej zatwardzenie icon_sad.gif
natomiast, jeśli chodzi o truskawki, to ja mam okropną ochotę i nawet spytałam lekarza i stwierdził, że moge zjeść jedn ą lub dwie, żeby sprawdzić reakcję dziecka... no więc się na nie przymierzam powoli icon_smile.gif
Wiktoria czasami śpi w naszym łóżku, ale tylko wtedy kiedy ma trudności z zasypianiem, albo bardzo marudzi, no kiedy jesteśmy same w domu i śpimy w ciągu dnia, ale na ogół śpi w swoim łóżeczku i nie narzeka. Nam to i tak nie robi różnicy ponieważ mamy wspólny pokój we trójkę (mieszkamy nadal u moich rodziców) i łóżeczko Wiki stoi może z metr od naszego, odległość minimalna, słyszę każdy jej oddech i jestem spokojna.
Spacerki uskuteczniamy ale strasznie wkurzają mnie te latające małe stwory, cały czas muszę je odganiać od wózka icon_evil.gif
No i mam problemy z piersiami, niunia nie umie chyba mi uregulować ilości pokarmu, bo raz je więcej, a raz mniej i czasem tak mi się zbiera, że boli jak cholera, no i oczywiście nie mogę odciągnąć tego co zostanie...już nie wiem co robi, łamie mnie w kościach, mam temperaturę powyzej 38 i już nie mam siły!!! icon_evil.gif icon_rolleyes.gif
może wiecie co na to poradzić???
Pozdrowienia dla Was i dzidziusiów
Arra
piÄ…, 04 cze 2004 - 09:53
Hey!
Od pięciu dni jem tylko ryż, indyka i warzywa, a Marcelkowi jeszcze nie znikają te krostki. Nawet jest ich więcej. Jestem już załamana, bo nie wyglada to najlepiej. I kupki jakieś inne robi. W poniedziałek idziemy do alergologa. Zobaczymy co powie. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Ania, a jak tam Twoja malutka? Ma jeszcze krostki? icon_question.gif

Faktycznie latajÄ…ce robale na spacerach sÄ… strasznie wkurzajÄ…ce icon_evil.gif

Pozdrawiam

Arra
Arra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 246
Dołączył: pon, 10 lis 03 - 12:42
SkÄ…d: Warszawa - Tarchomin
Nr użytkownika: 1,180

GG:


post piÄ…, 04 cze 2004 - 09:53
Post #15

Hey!
Od pięciu dni jem tylko ryż, indyka i warzywa, a Marcelkowi jeszcze nie znikają te krostki. Nawet jest ich więcej. Jestem już załamana, bo nie wyglada to najlepiej. I kupki jakieś inne robi. W poniedziałek idziemy do alergologa. Zobaczymy co powie. icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Ania, a jak tam Twoja malutka? Ma jeszcze krostki? icon_question.gif

Faktycznie latajÄ…ce robale na spacerach sÄ… strasznie wkurzajÄ…ce icon_evil.gif

Pozdrawiam

Arra

--------------------
user posted image
mama Marcelka ur 7 maja 2004
user posted image
Ava_mama_Wi

Go??







post piÄ…, 04 cze 2004 - 13:32
Post #16

truskawki odpadają icon_cry.gif Wiki już ma wysypkę a zjadłam wczoraj tylko kilka icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
trudno jakoś to przeżyję...może za rok icon_wink.gif
Arra nie martw się to na pewno nic groźnego, jak wrócicie od lekarza to daj znać co powiedział.
Trzymajcie siÄ™ dziewczyny.
Ps, jedziemy na weekend na działkę, więc odezwę się w poniedziałego.
Udanego weekendu
buziaki
Ania 26
piÄ…, 04 cze 2004 - 21:17
Cześć mamusie!!!

Malutka nadal ma krosteczki , jednego dnia więkcrj drugiego prawie wcale. Sama nie mam pojęcia od czego icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif .

Truskawek nawet nie próbuję chociaż wszystkie te "niedozwolone" pyszności pachną jak nigdy icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif .

Wczoraj byliśmy na działce Fasolka spała calutki czas , otwierała oczka tylko na cycusia , myślałam że będziemy mialei przez to nieprzespaną nockę , ale ku naszemu zdziwieniu , mała spała bardzo ładnie , chyab słuśyło jej leśne powietrze , bo te smrody warszawskie nie ułatwiaja jej spania.

Mam do was pytznko , czy wasze szkarby ssÄ… smoczka????
Ja próbowałam przyzwyczaić Agatkę do smoka, ponieważ mam za tydzień sesję i martwię się jak oni sobie poradzą bez mamy ( znaczy bez cycocha icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif ) myślałam ,że będę odciągać i podadzą jej pzrez butelkę ale mała pokrzyżowała mi plany bo od pierwszego pociągnięcia smoka krzywi się jakbym dawała jej cytrynę wink.gif icon_confused.gif icon_eek.gif .
Teraz jedynie mam nadzieję że będą dzielni i nie będą dzonić w trakcie egzaminów i błagać o odrobinkę mleczka wink.gif

W końcu odważyłam się stanąć na wagę i zostało mi niestety jeszcze 5 kg zbędnego tłuszczyku , oczywiście znalazłam sobie wytłumaczenie, że to napewno nie jest 5 kg tylko tak gdzies około 3 kg , ponieważ piersi mam pełne mleka i z całą pewnością wink.gif jedna wazy około 1 kg . Zawsze 3 kg lepiej brzmi niż 5 .

Åšciskam mocniutko Was i Wasze szkraby . icon_razz.gif
Ania mama Marcinka 6 latek i Agatki 4 tyg
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post piÄ…, 04 cze 2004 - 21:17
Post #17

Cześć mamusie!!!

Malutka nadal ma krosteczki , jednego dnia więkcrj drugiego prawie wcale. Sama nie mam pojęcia od czego icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif .

Truskawek nawet nie próbuję chociaż wszystkie te "niedozwolone" pyszności pachną jak nigdy icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif .

Wczoraj byliśmy na działce Fasolka spała calutki czas , otwierała oczka tylko na cycusia , myślałam że będziemy mialei przez to nieprzespaną nockę , ale ku naszemu zdziwieniu , mała spała bardzo ładnie , chyab słuśyło jej leśne powietrze , bo te smrody warszawskie nie ułatwiaja jej spania.

Mam do was pytznko , czy wasze szkarby ssÄ… smoczka????
Ja próbowałam przyzwyczaić Agatkę do smoka, ponieważ mam za tydzień sesję i martwię się jak oni sobie poradzą bez mamy ( znaczy bez cycocha icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif ) myślałam ,że będę odciągać i podadzą jej pzrez butelkę ale mała pokrzyżowała mi plany bo od pierwszego pociągnięcia smoka krzywi się jakbym dawała jej cytrynę wink.gif icon_confused.gif icon_eek.gif .
Teraz jedynie mam nadzieję że będą dzielni i nie będą dzonić w trakcie egzaminów i błagać o odrobinkę mleczka wink.gif

W końcu odważyłam się stanąć na wagę i zostało mi niestety jeszcze 5 kg zbędnego tłuszczyku , oczywiście znalazłam sobie wytłumaczenie, że to napewno nie jest 5 kg tylko tak gdzies około 3 kg , ponieważ piersi mam pełne mleka i z całą pewnością wink.gif jedna wazy około 1 kg . Zawsze 3 kg lepiej brzmi niż 5 .

Åšciskam mocniutko Was i Wasze szkraby . icon_razz.gif
Ania mama Marcinka 6 latek i Agatki 4 tyg
Ava_mama_Wi

Go??







post nie, 06 cze 2004 - 16:59
Post #18

Aniu moja Wiki też nie chce somczka ssać, próbowałam ją kilka razy "oszukać"ale jest na to chyba za sprytna. Jak tylko poczuje, że to nie mamusia od razu wypluwa i krzyczy na mnie z oburzeniem. icon_wink.gif
Ale mogę Ci poradzić coś co u mnie się sprawdziło. Odciągam pokarm, ładuję do strzykawki(może leżeć około 6godzin w lodówce) i jak mnie nie ma a trzeba Wiki nakarmić, to podają jej przez strzykawkę tak jak mi pokazywała położna w szpitalu jeszcze (wkłada się maly palec do buzi i jak dzidzia zacznie ssać, to wtedy strzykawką wlewa jej się po troszku) Wiki co prawda najda się tak tylko na godzinkę, ale zawsze to coś.
Spróbuj może Agatka będzie chciala tak zjeść jak mamusi nie będzie... icon_wink.gif
No i powodzenia na egzaminach.

Ja jestem padnięta, bo jak byliśmy na działce to Wiki właśnie w dzień budziła się na cycusia, a w nocy nie dała mi spać. Więc drzemałam na siedząco z nią przy piersi. Koszmar mówię, Wam icon_cry.gif
Pozdrowionka
Ania 26
nie, 06 cze 2004 - 23:49
Udało mi się w końcu dać troszeczkę picia malutkiej przez butelkę , Agatka jedyną butelkę jaką toleruje to Avent być może dlatego, że smoczek ma podobny do piersi . Wypila tylko 10 ml ale jest szansa , że gdy mnie nie bedzie to uda się rodzince nakarmić icon_lol.gif

Ava !!! napisz jak mieszka siÄ™ z rodzicami ??? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

A reszta naszych majpwych mamusiek chyba nie ma czasu , ja też siadam do komputera dopiero wieczorkiem gdy wszyscy śpią .

Buziaczki Ania
Ania 26


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 199
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 12:38
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 1,220




post nie, 06 cze 2004 - 23:49
Post #19

Udało mi się w końcu dać troszeczkę picia malutkiej przez butelkę , Agatka jedyną butelkę jaką toleruje to Avent być może dlatego, że smoczek ma podobny do piersi . Wypila tylko 10 ml ale jest szansa , że gdy mnie nie bedzie to uda się rodzince nakarmić icon_lol.gif

Ava !!! napisz jak mieszka siÄ™ z rodzicami ??? icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif

A reszta naszych majpwych mamusiek chyba nie ma czasu , ja też siadam do komputera dopiero wieczorkiem gdy wszyscy śpią .

Buziaczki Ania
Ava_mama_Wi

Go??







post pon, 07 cze 2004 - 10:53
Post #20

Wiesz co Aniu?? Mieszka się wygodnie. Piotrek pracuje długo, więc zawsze jest mama do pomocy, ja mam jeszcze problemy z palcem, po wycinaniu tego naczyniaka i nie moge moczyc ręki, więc pomaga mi przy kąpaniu itp. ale i tak wolelibyśmy sami mieszkać, zawsze to więcej swobody i czujesz się jak u siebie...
Byłyśmy dziś na ważeniu i Wiki waży już 3800, mały pulpecik icon_smile.gif ciągle je icon_lol.gif
podrowionka
> maj 2004
Start new topic
Reply to this topic
67 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 13:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama